Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Ortam
Cinsiyet
Fiyat
Kumaş Tipi
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

File Çanta

" araması için 623 sonuç listeleniyor

Her Zevke Uygun File Çantalar Trendyol’da!

Çantalar gündelik hayatta pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılır. Hem kadınlar hem de erkeklerin eşyalarını taşımak için kullandığı ürünler, farklı çeşitleri ile satışa sunulur. File çanta modelleri şık ve kullanışlı olmaları ile her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Başta alışveriş yapmak üzere her amaçla kullanabileceğiniz file alışveriş çantası gibi seçeneklerle kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Özellikle plaja gittiğinizde hafif ve rahat bir ürün kullanmak isterseniz tercihinizi file plaj çantası modellerinden yana kullanabilirsiniz. Kola takılan modelleri kullanmayı sevmiyorsanız ya da çok eşya sığdırabiledeğiniz bir seçenek arıyorsanız file sırt çantası modellerine göz atabilirsiniz. Tüm file çanta seçeneklerine ve çok daha fazlasına Trendyol ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla İlgi Gören File Çanta Çeşitleri

Farklı Tasarımlarıyla İlgi Gören File Çanta Çeşitleri

Farklı tasarımları ile her zevke uygun ürünler Trendyol’da satışa sunulur. Pek çok yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz hasır, örgü file çanta modellerine göz atarak kendinize özgü bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Sıklıkla sportif faaliyetlerde yer alıyorsanız tercihinizi file spor çanta modellerinden yana kullanabilirsiniz. Spor olarak yüzme ile ilgileniyorsanız file yüzücü çantası seçeneklerine bakabilirsiniz. Makyaj yapmaktan hoşlanıyorsanız ya da profesyonel makyaj ile uğraşıyorsanız malzemelerinizi taşımak için hafif bir file makyaj çantası edinebilirsiniz. Kombinlerinize kolaylıkla uydurabileceğiniz bir ürün arayışındaysanız siyah file çanta modellerine göz atabilirsiniz. Renkli tasarımlar ilginizi çekiyorsa Trendyol’dan bulabileceğiniz renkli ürün seçenekleri sizi memnun edebilir. Bunlar arasında renkli, pullu file çanta modellerine göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun modeli satın alarak uzun süre kullanabilirsiniz. Örgü ürün modellerine göz atarak her yerde kullanabileceğiniz bir model seçebilirsiniz. Kombinlerinizi bu tarz modellerle tamamlayabilir, genişlikleri sayesinde dilediğiniz her şeyi fileli çanta içine koyabilirsiniz. File çanta satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Seçenekleriyle File Çanta Yorumları

Beğeni Toplayan Seçenekleriyle File Çanta Yorumları

File çanta yorum, tavsiye bölümüne Trendyol’dan ulaşabilir, zevkinize en uygun modeli seçmeden önce yorumlardan bilgi alabilirsiniz. Fotoğraflı yorumlardan yola çıkarak fikir edinebilirsiniz. Tavsiye ve önerileri dikkate alarak size uyacak modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz. File pazar çantası modellerinden satın alarak pazara gittiğinizde eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Güvenli bir kullanım için fermuarlı, kağıt ip file çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı bir alternatif olan kağıt ip seçeneğiyle kombinlerinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Market alışverişine çıktığınızda file market, bez çantası kullanarak keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Bez model kullanmayı seviyorsanız iyi bir alternatif olan bu tarz modellere göz atabilirsiniz. Farklı çeşitlerden çoklu alım yaparak her durumda ve her yerde kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Trendyol’dan aradığınız tüm modellere ulaşabilir, hesaplı ve güvenli şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Birbirinden Avantajlı File Ürün Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden Avantajlı File Ürün Modelleri ve Fiyatları

File çanta fiyatları ürünlerin kalitesine ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Avantajlı fiyatlarla satın almak için Trendyol’dan file çanta indirim, kampanya seçeneklerini takip edebilirsiniz. Kampanyalı tasarımlardan kendinize ve zevkinize uygun ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yazlık, kanvas plastik, örme file çanta online modellerinden beğendiklerinizi sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Yaz aylarında çıktığınız tatillerde yazlık modeller ile tatilinizde istediğiniz tüm eşyaları taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda sporla uğraşıyorsanız file palet çantası satın alabilir ve yüzme eşyalarınızı yanınızda bulundurabilirsiniz. Bütçenize ve isteklerinize uygun modeli tercih ederek alışverişte, tatillerde, markette, piknikte her alanda kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanabileceğiniz kanvas plastik ürün modellerine de göz atabilirsiniz. Her yaştan ve zevkten kişinin kullanabileceği bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bu tasarımları online almak için Trendyol’dan yararlanabilir, kampanyalı fiyatlarla dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.