"

Fileli Çorap

" araması için 2151 sonuç listeleniyor

Fileli Çorap Çeşitleri ile Kombinlerine Renk Kat

Zamanı geçmeyen, şık ve klasik görünüm sunan külotlu çorap modelleri, birçok kişinin tarzını yansıtmasına yardımcı olmaktadır. Kombinler ile uyumlu külotlu çorap çeşitleri, her beğeniye ve ihtiyaca uygun modelleri ile tercih edenlerin ilgisini çekmektedir. Fileli çorap iddialı bir külotlu çorap modelidir. Kendi tarzınızı ve şıklığınızı fileli çoraplar ile gösterebilme fırsatınızı en iddialı modeller ile değerlendirebilirsiniz. Modeller arasında vücut çorabı ve külotlu çorap çeşitleri yer almaktadır. Kombin tamamlayıcı bir giyim ürünü olarak bilinen fileli çorap, her tarza ve akıma hitap edebilen modellere sahiptir. Kişiliğinizi ve tarzınızı kıyafetler ile gösterebilirsiniz. Fileli çorap modelleri arasından kendi kişiliğinize ve tarzınıza uygun çeşitleri kullanarak kendinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Fileli çorapları, dilerseniz günlük hayatta tercih edebilirsiniz. Külotlu çorap modellerinin yanı sıra bilekte biten fileli çorap modelleri de üretilmektedir. Günlük hayata uyum sağlayan bu modeller, birçok farklı çeşidi ile beğeninize sunulmaktadır. Fileli çorap fantezi ürünü olarak da kullanılan bir üründür. Vücut çorabı olarak bilinen modellerin fileli çeşitleri mevcuttur. Şık ve iddialı görünümler oluşturabileceğiniz fileli çoraplar kısa, külotlu, diz altı ve diz üstü ya da jartiyer olarak da tercih edilebilmektedir. Genellikle siyah renk tercih edilen fileli çoraplar kırmızı, beyaz, pembe, mor gibi birçok renk seçeneğine sahiptir. Çeşitliliği sağlayan bir diğer özellik ise fileli çorapta yer alan deliklerdir. Örümcek ağına benzeyen fileli çorap modellerinde farklı desenler ve motifler tasarlanmaktadır. Bu desen ve motifleri deliklerin büyüklükleri, sıklıkları gibi çeşitli unsurlar belirlemektedir. Dar ve geniş fileli çorap modellerinde deliklerin boyutları baz alınmaktadır. Feminen tarza sahip bireylerin severek giydiği fileli çoraplar, göze hitap eden şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bireylere dikkat çekici ve seksi bir görünüm kazandırmaktadır. Fileli çorap modellerini birbirine ayıran faktörlerden bir diğeri çorapların incelik seviyeleridir. İstek ve ihtiyacınıza göre ince, orta ve kalın seviyelerde inceliklere sahip fileli çoraplardan tercih edebilirsiniz. Yırtık kot pantolon, etek, elbise ya da şortlar ile kombin yapabileceğiniz fileli çoraplar, şık ve modern bir görüntü oluşturmaktadır. Fileli çorap modelleri ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Renkli fileli çorap modelleri arasından kendi zevkinize hitap eden bir seçenek ile kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Fileli çorap modelleri ile stilinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Fileli Çorap Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Fileli Çorap Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Şık ve zarif görünümleri ile sayısız alternatife sahip olan fileli çorap modelleri, çeşitli kıyafet kombinleri ile uyum sağlamaktadır. Her zevke uygun renk ve tasarımın yer aldığı fileli çorap modelleri arasından sizi ve stilinizi tamamlayan modelleri bulabilirsiniz. Fileli çorap modelleri, farklı özellikleri bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Renk, desen, boy, incelik seviyesi gibi özellikler model çeşitliliği sunmaktadır. Böylelikle her ana ve her modaya uygun fileli çoraba sahip olabilirsiniz. Sayısız model ile birçok kişinin beğenisini toplayan ve ilgi çeken fileli çoraplar, farklı kombinlerin yıldız parçası haline gelmektedir. İnce fileli çorap modellerini yazın elbise, etek ya da şortlar ile kombinleyerek canlı ve ferah görünümler elde edebilirsiniz. İnce fileli çoraplarda kaçma problemi olmaması için özel spiral dokuma teknolojisi kullanılmaktadır. Transparan etkiyi sevenler için fileli çoraplar ideal bir seçenektir. Güçlü bir imaj sağlayan fileli çorap modelleri, her akıma ve moda tarzına uyumlu olması ile dikkat çekmektedir. Fileli çorapları birçok farklı şekilde tercih edebilirsiniz. Çoraplar isteğe bağlı olarak bilek, diz altı, diz üstü ve vücut çorap olarak tercih edilebilir. Bilekten olan fileli çorap modellerini spor ayakkabı gibi basic ve spor tarz kıyafetler ile kullanarak sportif ve modern stiller oluşturabilirsiniz. Diz altı ve diz üstü modeller etek, şort ve elbiseler ile yaz mevsimi ve sıcak havalarda sıklıkla tercih edilen kullanımlar arasındadır. Vücut çorapları, iddialı görünümler elde etmek için oldukça ideal bir seçenek olmaktadır. Vücut çorapları, geniş ve dar fileli birçok farklı modele sahiptir. Omuz detaylı, uzun kollu, askılı, dantelli, jartiyer görünümlü gibi pek çok farklı seçeneğe sahip olan vücut çorapları arasından kendi tarzınıza uygun olan modelleri değerlendirebilirsiniz. Fileli çoraplar, özellikle kot şort ve kot pantolonlar ile sıklıkla kombinlenmektedir. Kısa fileli çorap modellerini spor ayakkabıların içine giyerek tarzınızı gösterebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan fileli çoraplar, spor tarza sahip kişilerin de tercih edebileceği pek çok modele sahiptir. Külotlu çorap ve pantolon çorap olarak tasarlanan fileli çorap modellerini spor ayakkabılar ile giyebileceğiniz gibi aynı zamanda farklı modellerde topuklu ayakkabılar ile de tercih edebilirsiniz. Fileli çorapların da dâhil olduğu kıyafet kombinleri, her zamankinden daha şık görünmektedir. Fileli çorap çeşitleri, sahip olduğu geniş model yelpazesi ile sizlere pek çok alternatif sunmaktadır. Ayrıca;Trendyol üzerinden boydan fileli çorap, pembe fileli çorap, yarım fileli çorap, fileli çorap fantezi giyim, fileli çorap gecelik, fileli jartiyer çorap seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun Fileli Çoraplar

Günlük Kullanıma Uygun Fileli Çoraplar<

Günümüzde oldukça sık tercih edilen giyim ürünlerinden biri fileli çoraplardır. Farklı tarzlara hitap ettiği için herkesin zevkine uyabilecek modelleri yer almaktadır. Boy, kalınlık, renk ve model çeşitliliği kullanmak isteyenlere birbirinden farklı fileli çorapları değerlendirme imkânı tanımaktadır. Sahip olduğu farklı detaylar ile fileli çoraplar, modası geçmeyen zamansız bir giyim ürünüdür. Fileli çoraplar, sadece özel zamanlarda değil günlük hayatta da giyilebilir. Farklı model çeşitliliği fileli çorapları her durumda giyebilmenize fırsat vermektedir. Modellerde çeşitli desen ve motiflere sahip fileli çoraplar bulunmaktadır. Delik ve motiflerin zarar görmemesi için çorapların kullanım ve temizliğinde hassasiyet gösterilmelidir. Yüksek sıcaklık ve sıkma işlemi ile yıkanması, ürünlerin deforme olmasına ve deliklerin yırtılmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden gereken hassaslığı ve titizliği gösterdiğinizde fileli çorapları uzun süre rahatlık ile kullanabilirsiniz. Fileli çorap modelleri arasında motif kullanılan modeller bulunmaktadır. Bu motifler arasından dantel ile işlenen çeşitli desenler yer almaktadır. Fileli çorabın belirli kısmını saran bu motifler, ürünü daha da şık ve iddialı göstermektedir. Bunun yanı sıra leopar, zebra gibi farklı hayvan desenleri de ilgi çekici modellerdendir. Birçok kişinin beğenisini kazanan motifli ve desenli modeller, özel günlerde dikkat çeken bir görüntü oluşturmanıza yardım etmektedir. Fileli çorap modelleri, renk çeşitliliği ile kullanan kişilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Siyah ve beyaz fileli çorap gibi klasik renk çeşitlerinin yanı sıra kırmızı, pembe, mor, mavi, yeşil gibi birçok farklı ton ve renkte fileli çorap çeşidi bulunmaktadır. Şık kombinlerinizi daha da iddialı hale getiren, spor görünümlerinize farklılık katan fileli çorap çeşitleri, birçok farklı ayakkabı modeli ile birlikte kombinlenebilmektedir. Ürünler, birçok farklı marka seçeneği ile sayfamızda yer almaktadır. Bu sayede farklı zevklere hitap eden yüzlerce ürün seçeneği arasından seçim yapma şansı elde edilmektedir. Fileli çorapları spor ayakkabı, babet, sandalet, çizme, topuklu ayakkabı gibi birbirinden farklı tarzlarda ayakkabılar ile giyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Fileli çoraplar ile birlikte uyum sağladığınız çanta, toka, kemer gibi farklı parçalar da bulunmaktadır.

Böylelikle birbirinden farklı kombinleri bir adet fileli çorap ile halledebilirsiniz. Fileli çorap fiyatları markaların kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Model farklılıkları da fiyat unsurunu etkileyen bir başka faktör olmaktadır. Fakat bütçenize uygun, beğenebileceğiniz pek çok farklı modelde fileli çorap çeşitleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır.Zamanı geçmeyen ve modanın daima bir parçası olan çeşitli giyim ürünleri bulunmaktadır. Bunlar arasında fileli çorap da yer almaktadır. Fileli çoraplar, güçlü bir imaj yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda günlük yaşamınızda ya da sportif kıyafet kombinlerinizde fileli çorap modellerini tercih edebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan fileli çoraplar, her tarza ve her ana uyum sağlayabilecek modellere sahiptir. Farklı markaların üretmekte olduğu yüzlerce model sayfamızda yer almaktadır. Fileli çorap kıyafetlerin tamamlayıcı bir parçası olmaktadır. Eklendiği kombin üzerinde farklı ve büyük bir etki bırakabilmektedir. Dilerseniz arkadaşlarınız ile sahilde oturmaya dilerseniz bir iş toplantısına fileli çorap ile oluşturduğunuz kombinler hazırlayabilirsiniz. Oldukça geniş kullanım alanı sayesinde kullanan kişilere kombin ve tarz konusunda alternatif sunmaktadır. Etek, pantolon, şort ve spor kıyafetler ile rahatlıkla eşleştirebileceğiniz file çoraplar, farklı boylara sahiptir. Uzun fileli çorap modellerini yırtık jean pantolonlar ile tercih edebilirsiniz. Pantolonun altına mevsime göre postal bot ya da spor ayakkabı giyerek kombininizi salaş ama bir o kadar da iddialı hale getirebilirsiniz. Kısa fileli çorap modelleri, diz üstü ya da diz altı olmaktadır. Bu çorapları etek, şort gibi kısa parçalar ile yaz mevsiminde ve sıcak havalarda kullanabilirsiniz. Fileli çoraplar, çeşitli ağ genişlikleri ve farklı modeller ile üretilmektedir. Fileli çorap çeşitleri ile birçok farklı parçayı eşleştirerek harika kombinler ortaya çıkarabilmek mümkündür. File çorapları makosen ayakkabılar ile giyebilirsiniz. Uzun ya da soket fileli çoraplar ile makosen ayakkabılar uyum sağlamaktadır. Bu şekilde bir kombin için önerilen fileli çorap seçeneğinde ağ genişliğinin fazla olması gerekmektedir. Fileli çorap ve makosen ayakkabı ikilisini yaz ve sonbahar aylarında kullanabilirsiniz. Fileli soket çorap çeşitleri, makosen ayakkabılar için oldukça uyumludur. Siyah, beyaz, pembe, kırmızı gibi birçok farklı renk seçeneğini zevkinize ve kombinlerinize göre değerlendirebilirsiniz. Makosen ayakkabının yanı sıra topuklu ayakkabı ve fileli çorap eşleşmesi de sıklıkla kullanılmaktadır. Stiletto, ince topuk, yüksek topuk gibi birçok farklı topuklu ayakkabı seçeneğinden biri ve fileli çoraplar ile iddialı ve eşsiz bir hava yaratan kombinler oluşturabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey, doğru çorap seçimidir. Çok ince topuklu ayakkabılarda fileli çorabın ağı geniş olmamalıdır. Kalın topuklu ayakkabılarda ise tam aksine geniş olması gerekmektedir.

Her Stil ile Uyumlu Olan Fileli Çorap Modelleri

Her Stil ile Uyumlu Olan Fileli Çorap Modelleri

Tarza önem veren ve farklı parçaları birbiri ile uyum içerisinde kombinleyen biriyseniz fileli çoraplar, zevkinize uygun bir seçenek olacaktır. Fileli çorap, her ne kadar iddialı bir seçenek olarak görülse de bunun yanı sıra günlük hayatta ve başka kombinlerde de kullanılabilmektedir. Piyasada her tarza hitap eden fileli çorap yer almaktadır. Birçok farklı marka fileli çorap tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Böylelikle her güne ayrı bir fileli çorap kombini bile oluşturabilirsiniz. Fileli çoraplar boy, renk, file aralığı farklılıklarından dolayı oldukça fazla çeşide sahiptir. Feminen, iddialı, günlük ya da şık tarzda görünmek istediğinizde giyebileceğiniz birbirinden farklı fileli çorap çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz. Renk seçenekleri konusunda trendleri takip edebilir, sevdiğiniz renge göre karar verebilir ya da diğer kıyafetlerinizi düşünerek karar verebilirsiniz. Pembe, mor fileli çorap modelleri, renk açısından sizlere farklı seçenek sunmaktadır. Bu renklerin yanı sıra siyah, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil gibi çeşitli renkler ile üretilen fileli çorapları da tercih edebilirsiniz. Fileli çorap seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. En önemli nokta ise bacak yapısı ile olan uyumluluktur. Kalın ya da kısa bacaklar için küçük ve ince delikli fileli çorap seçenekleri değerlendirilmelidir. Aralıkları geniş olan modeller giyildiğinde bacaklar daha kalın gözükmektedir. İnce bacaklar için büyük delikli fileli çorap seçimleri ideal olacaktır. File çorapları boyunuza göre külotlu, diz üstü ya da diz altı seçebilirsiniz. Fiziğinize uygun fileli çorap seçtiğinizde şık bir imaj yaratabilirsiniz. Diz üstü fileli çorap modelleri ile trendlerde yer alan okul eteği modellerini bir araya getirerek farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Okul eteğinin yanı sıra, farklı stillerde etekleri ve elbiseleri de diz üstü ya da diz altı fileli çoraplar ile kombinleyebilirsiniz. Külotlu çorap tarzında olan fileli çorap modelleri, sıklıkla kot pantolonlar ile eşleştirilmektedir. Yırtık kot pantolon modellerinin içine giyilen fileli çorap, kombine farklı bir hava ve tarz katmaktadır.

Buna ek olarak ayakkabı seçiminize göre kombini şık ya da spor hale getirebilirsiniz. Spor ayakkabılar ile kombinlediğinizde günlük, salaş bir görüntü elde ederken stiletto ya da bootie ile birlikte giydiğinizde daha şık ve havalı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca fileli çorapları farklı kumaşlar ile tasarlanmış pantolon modelleri ve yırtıksız kot pantolonlar ile de kombinleyebilirsiniz.Giyildiği anda imajı ve havayı değiştiren giyim ürünlerinden biri fileli çoraplardır. Fileli çorap, sahip olduğu görüntü ile iddialı, şık, spor, feminen ya da maskülen görünümler elde edilebilmesine olanak vermektedir. Kadın ve erkek fark etmeksizin herkesin kullanabileceği fileli çorap modelleri, birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Dilediğiniz kıyafet ile kombin oluşturabileceğiniz fileli çorap modelleri boy, renk, file aralığı gibi özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Külotlu çorap modelleri, en sık yırtık kot pantolon çeşitleri ile kombinlenmektedir. Havalı bir tarz oluşturmak isteyenlerin severek tercih ettiği bu kombin, kişinin havasını değiştiren bir etkiye sahiptir. Fakat dilerseniz başka kıyafetler ile de uyumlu hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yüksek belli etek, şort ya da pantolonun içine külotlu fileli çorap giyip üstüne crop top tarzı kısa bir üst tercih ettiğinizde bel kısmınızda file belli olacaktır. Bu görünüm oldukça ilgi çekmekte ve birçok kişinin severek tercih etmesine sebep olmaktadır. Farklı modellerde kot pantolonlar ya da farklı kumaşlardan tasarlanan pantolonlar ile fileli çorap kombinleri de oldukça uyumlu ve şık görüntüler oluşturabilmektedir. Kısa modeller incili, fiyonklu, taşlı fileli çorap çeşitlerine sahiptir. Bu modelleri kumaş pantolonlar ile kombinleyerek sevimli bir kombin hazırlayabilirsiniz. Kısa fileli çorapları kısa paçalı pantolonlar ile eşleştirdiğinizde çorapta bulunan aksesuarlar daha belirgin bir şekilde gözükecektir. Böylelikle tarzınızı herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Sadelikten yana ilerlediğiniz bir kombine ekleyeceğiniz aksesuarlı kısa fileli çorap modelleri şık bir hava katacaktır. Fileli babet çorap spor ayakkabı, babet, sandalet, topuklu ayakkabı gibi çeşitli ayakkabı modelleri ile uyumlu görünümler oluşturmaktadır. Kısa olan çorap modeli, ayakkabının bir kısmından gözükerek hem şık, hem de sade bir görüntü sunmaktadır. Günlük ve salaş bir imaja sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği modellerden biridir. Fileli çorapları kombinleme şeklinize bağlı olarak dilerseniz günlük hayatınızda dilerseniz davet gibi özel zamanlarda giyebilirsiniz. Yalnızca fileli çorabın kendisi değil, onun ile beraber giyilen kıyafet ve ayakkabılar da görünümü ve tarzı oldukça etkilemektedir. Vücut tipinize uygun olan, tarzınızı yansıtan ve ihtiyacınızı karşılayan fileli çorap modelleri sayfamızda yer almaktadır. Kombinlerinizi fileli çoraplar ile ilgi çekici hale getirerek farklı bir hava katmak isterseniz dilediğiniz fileli çorap modelini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.