Kol Desteği
Fiyat
Renk
Sırt Mekanizması
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fileli Sandalye

" araması için 1238 sonuç listeleniyor

Ergonomik Fileli Sandalye Modelleri Trendyol'da!

Evde ya da ofiste masa başında uzun vakit geçirenler için konforlu bir kullanım deneyimi sunan bu modellerin neredeyse her rengi mevcuttur. Bazı modeller tek renk bazıları ise iki rengin bir arada olduğu ürünlerdir. Bu modeller daha dik oturmanızı, çalışma saatlerini daha konforlu geçirmenizi sağlar. Uzun vadede ise duruş bozukluğu, omuz ve sırt ağrısı gibi sorunların önüne geçebilir. Ürünün markasına ya da özelliklerine göre fiyatlarda değişiklikler olur. Fileli döner sandalye, hem tasarımı hem de konforu ile sizi memnun eder. Sırt kısmında bulunan file hava geçirgenliği sağlar. Ayrıca sağlıklı bir pozisyonda oturmanızı sağlayan bir tasarıma da sahiptir. Gün içinde boyun ağrısı gibi sağlık sorunları yaşadığınızda işinize motive olmak daha zor olabilir. Ders çalışma ya da home office alanlar için de bu durum geçerlidir. Çalışma alanınız ne kadar konforlu ve kullanışlı olursa siz de o derece verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Masa başında fileli ofis sandalye ile verimli vakitler geçirebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaya tam olarak kendinizi veremediğinizde, uzun saatler de geçse verim alamayabilirsiniz. Ancak daha kısa süre çalışıp daha iyi odaklandığınızda aldığınız verim daha yüksek olur. Bu sayede, kendinize de daha çok zaman ayırabilirsiniz. İşlerinizi olması gereken zamanda veya daha kısa bir süre içerisinde bitirip dinlenebilir, sevdikleriniz ile vakit geçirebilirsiniz. Doğa severler için fileli kamp sandalyesi ile gidilen yerlerde kolayca kurulum yapabilirsiniz. Gittiğiniz yerde bu ürünü kullanarak oturacak yer sağlayabilirsiniz. Trendyol ile çalışma saatlerinizi daha keyifli ve verimli hale getirmenize yardımcı olan fileli sandalye satın alabilirsiniz.

Çalışma Verimini Artıran Fileli Sandalye Çeşitleri

Çalışma Verimini Artıran Fileli Sandalye Çeşitleri

Çeşitli nedenlerle pek çok insan, vaktinin büyük bir kısmını masa başında geçirir. Bu nedenle hem konforlu zaman geçirmek hem de çeşitli sağlık sorunlarının önüne geçmek için rahat bir sandalye kullanmak önemlidir. Sandalyenin yüksekliği ideal bir boyutta olmalıdır. Eğer çok yüksek olursa masaya eğilip çalışmanız gerekir. Bu durum ise boyun ve sırt ağrısına neden olur. Eğer çok alçak olursa masaya ulaşmanız zor olur ve rahat bir şekilde çalışamazsınız. Masa ve sandalyenizin yüksekliğini size maksimum konfor sağlayacak şekilde ayarlamanız gerekir. Fileli çalışma sandalyesi yüksekliğin kolay ayarlanabilir olması açısından oldukça kullanışlıdır. Ayrıca tekerlekleri sayesinde zahmetsizce farklı alanlara taşıyabilirsiniz. Sırt kısmı fileli olan sandalye modelleri ortopedik bir konfor sunar. Bazı ürünlerde boynunuzu ve başınızı yaslamanız için özel bir alan da bulunur. Masa başı çalışan kişilerde genel olarak boyun ve bel ile ilgili rahatsızlıklar görülür. Belli bir süreden sonra dik ve doğru bir biçimde oturmak zor hale geldiği için sağlıksız duruş alışkanlık haline gelir. Bu durum ise kısa veya uzun vadede sağlık sorunlarına neden olur. Trendyol’da bulunan ortopedik fileli sandalye modelleri ile sağlıklı bir duruş kazanabilirsiniz. Konforlu bir kullanım sunan bu sandalyelerle daha verimli çalışabilirsiniz. Fileli tasarımlara ve diğer model seçeneklerine göz atabilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneği sunulan fileli sandalye çeşitleri arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Evde veya işte uzun saatler çalışmak zihni ve bedeni yorabilir. Çalışma alanınız konforlu ve size uygun değilse bu yorgunluğu daha fazla hissedebilirsiniz. Bu anlamda, size en çok konfor sağlayan veya rahatsızlık veren eşya, sandalye olur. Rahatlık sağlamak için fileli alüminyum sandalye tercih ederek istediğiniz her yerde oturabilir, farklı renk ve tasarımlardan istediğinize sahip olabilirsiniz. Çalıştığınız mekanın dekoru ile uyumlu hem de sizin zevkinize hitap eden tasarımlara ürün seçenekleri arasından ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz fileli sandalye yorum kısmından müşterilerin düşüncelerine ulaşabilirsiniz. Bel ve boyun ağrısı gibi rahatsızlıkları azaltan ya da bu gibi rahatsızlıklar yaşamanızı önleyen sandalye tasarımları ile sağlığınız için büyük bir adım atabilirsiniz.

Minimalist Tasarıma Sahip Fileli Sandalye Modelleri

Minimalist Tasarıma Sahip Fileli Sandalye Modelleri

Fileli modeller arasında çeşitli seçenekler bulunur. Evde, ofiste, balkonda veya bahçede kullanabileceğiniz şık modelleri inceleyebilirsiniz. Çalışma alanları için tercih edilen modeller genellikle tekerlekli bir sisteme sahiptir. Bu, ürünün yerini kolayca değiştirmek için etkili bir sistemdir. Ayrıca koltuk yüksekliği ayarlanabilir olduğu için farklı kişiler de rahatlıkla kullanabilir. Evinizde kullanacağınız bir ürün arıyorsanız fileli tekerlekli sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Boyu ayarlanabildiği için siz kullanmadığınız zamanlarda aileniz de rahatlıkla kullanabilir. Sırt kısımları yuvarlak, köşeli veya dikdörtgen şekilde olabilir. Rahat edeceğinizi düşündüğünüz şekli seçebilirsiniz. Çocuğunuzun ders çalışırken kullanması için de böyle bir model kullanışlı olur. Çalışma alanı daha konforlu olduğu için ders çalışma motivasyonunu artırmaya katkı sağlayabilirsiniz. Ofis ya da çalışma odalarının dışında, balkon ya da bahçelerde kullanıma uygun fileli bahçe sandalyesi modelleri de bulunur. Bu ürün canlı renkleri ile dikkat çeker. Mavi, kahverengi, bej öne çıkan renkler arasındadır. Sırt kısmı fileli olmayan modellerde ise kırmızı, sarı, beyaz, turuncu, siyah, beyaz gibi seçenekler bulunur. Bahçenizde veya balkonunuzda aileniz ile vakit geçirirken rengarenk sandalyelerin rahatlığının keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanacağınız mekanın dekorasyonuna uygun olarak tek bir renk veya farklı renklerden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca gelen misafirlerinize de aynı rahatlığı sunabilirsiniz. Sırt kısmı fileli veya filesiz olan modeller arasından kişisel zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Fileli ahşap sandalye uygun fiyatlarla satışa sunulur. Dış mekanlarda kitap okumayı veya vakit geçirmeyi seviyorsanız ürüne ek olarak sırt destek minderi satın alabilirsiniz. Bu size ekstra rahatlık sağlar ve dik durmanızı kolaylaştırır. İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz konforlu modelleri Trendyol üzerinden fileli sandalye online olarak satın alabilirsiniz. Farklı model ve içeriklere göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda fileli sandalye kullananların yorumlarını dikkate alarak ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fileli Sandalye Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Fileli Sandalye Fiyatları

Bahçeli bir eve sahipseniz ailenizle veya tek başınıza burada vakit geçirmeyi seviyor olabilirsiniz. Özellikle eviniz bol güneş alıyorsa sıcak havaların tadını çıkarmak çok eğlenceli olabilir. Renkli şezlong modellerinden ailedeki kişi sayısına göre satın alarak tatil keyfini evinizde yaşayabilirsiniz. Şezlong sandalyelerin koyu ve açık mavi, turuncu, beyaz ve bej renk seçenekleri bulunur. Dik oturmak veya uzanmak için sırt yaslanma kısmını ayarlayabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu sayede her iki şekilde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tatil keyfini evinizde yaşamanıza imkan sağlayan şezlong modellerine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fileli sandalye tavsiye edenlerin yorumlarını okuyabilir, çalışma alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Hem evde hem de resmi iş ortamlarında kullanıma uygun modelleri bulabilirsiniz. Masaüstü ofis gereçleri, kırtasiye malzemeleri, dekoratif ve kullanışlı mobilyalar çeşitli marka ve uygun fiyat seçenekleriyle müşterilere sunulur. Fileli ofis koltuğu, alüminyum fileli sandalye, dış mekan sandalyesi ve fileli şezlong gibi ürünleri bütçenize dost fiyatlarla Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Ofis koltukları, iç mekanlara kullanıma uygun modellerdir. Zevkinize ve bütçenize uygun pek çok seçenek arasından beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Dış mekanda kullanabileceğiniz fileli ve filesiz modellerinde renk seçenekleri mevcuttur. Keyifli ve huzurlu anların yaşandığı balkon ve bahçelerde, konforunuzu artırmanıza olanak sağlayan tasarımları vardır. Pek çok fileli sandalye fiyatları bütçenize uygun olarak sizlere sunulur. Ürünün kalite ve fiyat özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapabilir, beğendiklerinize kolayca sahip olabilirsiniz. Alüminyum modellerle balkonunuzu kullanışlı bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Trendyol’un sunduğu kolaylıklar ile daha kolay eğlenceli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve minimalist tasarıma sahip uygun fiyatlı ürünleri fileli sandalye indirim seçeneklerinden yararlanarak bulabilir, uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.