Fırın Kabı

1639+ Ürün
STAUB Seramik Fırın Kabı Seti 3'lü Mavi

STAUBResmi satıcı rozeti Seramik Fırın Kabı Seti 3'lü Mavi

3
4.7
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
4.499,99 TL5.999,99 TL
Mutfak Köşesi Airfryer Silikon Pişirme Kabı Tüm Airfryer'lere Uyumlu
Hızlı Teslimat

Mutfak KöşesiResmi satıcı rozeti Airfryer Silikon Pişirme Kabı Tüm Airfryer'lere Uyumlu

1 Parça
3.7
(69)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
145,75 TL
STAUB Seramik Fırın Kabı Seti 3'lü Kiraz

STAUBResmi satıcı rozeti Seramik Fırın Kabı Seti 3'lü Kiraz

3
4.9
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
5.999,99 TL
KEA 100 Adet Muffin Kalıbı Kağıdı Pembe Desenli Cupcake Kek Kalıbı Fırın Pişi...
Hızlı Teslimat

KEA 100 Adet Muffin Kalıbı Kağıdı Pembe Desenli Cupcake Kek Kalıbı Fırın Pişirme Kapsülü

1 Parça
4.5
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
74,99 TL
evolis kitchen 100 Adet Kraft Kağıt Kek Kapsülü Muffin Cupcake Kek Kapsülü 10...
Hızlı Teslimat

evolis kitchen 100 Adet Kraft Kağıt Kek Kapsülü Muffin Cupcake Kek Kapsülü 100 Lü Kek Kalıbı

Belirtilmemiş
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
49 TL
English Home Cottage Stoneware Kalp Fırın Kabı
Birlikte Al Kazan

English HomeResmi satıcı rozeti Cottage Stoneware Kalp Fırın Kabı

1
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
399,99 TL
Trendyol Plus ile319,99 TL
Tchibo Emaye Fırın Kabı, Kapaklı
Hızlı Teslimat

TchiboResmi satıcı rozeti Emaye Fırın Kabı, Kapaklı

1
5.0
(1)

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%37

999 TL
1.599 TL
Vadi Dikdörtgen Kek Kalıbı Browni Pasta Fırın Tepsisi Yapışmaz Teflon Kaplama...

Vadi Dikdörtgen Kek Kalıbı Browni Pasta Fırın Tepsisi Yapışmaz Teflon Kaplama 28 cm

1
4.8
(4)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

326,33 TL
351,50 TL
Paşabahçe Borcam 9 Parça Antrasit-Gri Kapaklı Çeyiz Seti 59024/034/854/124/00...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe Borcam 9 Parça Antrasit-Gri Kapaklı Çeyiz Seti 59024/034/854/124/006/864/001/123/133

Belirtilmemiş
4.7
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
2.970 TL
HOMENIVA 6’lı Porselen Büyük Sufle Kabı - Sunum Kasesi - Air Fryer Kabı
Hızlı Teslimat

HOMENIVA 6’lı Porselen Büyük Sufle Kabı - Sunum Kasesi - Air Fryer Kabı

6
1.0
(1)
Kargo Bedava
399 TL
Egan Italy Paese Mio Fırın Kabı Kırmızı 37x22 cm

Egan ItalyResmi satıcı rozeti Paese Mio Fırın Kabı Kırmızı 37x22 cm

1 Parça
5.0
(2)
Kargo Bedava
2.999 TL
English Home Cottage Stoneware Yuvarlak Fırın Kabı
Birlikte Al Kazan

English HomeResmi satıcı rozeti Cottage Stoneware Yuvarlak Fırın Kabı

1
Kargo Bedava
1.199,99 TL
Trendyol Plus ile959,99 TL
SUUFLEHMWR 32 Cm Kulplu Dikdörtgen Stoneware Porselen Fırın Kabı | Reaktif Ye...
Hızlı Teslimat

SUUFLEHMWR 32 Cm Kulplu Dikdörtgen Stoneware Porselen Fırın Kabı | Reaktif Yeşil & Beyaz Servis Kabı

1
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %35 İndirim
1.198,99 TL1.844,60 TL
Kütahya Porselen Cookwell 2 Parça 15 Cm Fırın Kabı Mavi
Hızlı Teslimat

Kütahya Porselen Cookwell 2 Parça 15 Cm Fırın Kabı Mavi

2
4.7
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%14

429,14 TL
499 TL
Huzur Party Store Pembe Parlak Karton 25'li Kek Kalıbı Kenarı Gold Kaplama Fı...
Hızlı Teslimat

Huzur Party StoreResmi satıcı rozeti Pembe Parlak Karton 25'li Kek Kalıbı Kenarı Gold Kaplama Fırında Dağılmayan 6.5x4 Cm Muffin Cupcake

Belirtilmemiş
4.8
(67)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
172 TL
Genel Markalar 12'li Muffin Kalıbı Cupcake Kapsülü Fırın Mini Kek Browni Kek ...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 12'li Muffin Kalıbı Cupcake Kapsülü Fırın Mini Kek Browni Kek Kabı Yanmaz - Yapışmaz

1
5.0
(2)
15 TL Kupon
310,58 TL
KAISER Bake&Take Kelepçeli Kapaklı 36x24cm
Fenomen Seçimi

KAISERResmi satıcı rozeti Bake&Take Kelepçeli Kapaklı 36x24cm

1 Parça
4.3
(57)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.499 TL
Mudo Home NATURAL YUVARLAK FIRIN KABI 1000ML KIRMIZI
Süper Fırsat Ürünü

Mudo Home NATURAL YUVARLAK FIRIN KABI 1000ML KIRMIZI

1
4.4
(38)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Al 1 Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%20

559,99 TL
699,99 TL
Kitchen Live 100 Adet Puantiyeli Kağıt Kek Kapsülü Muffin Cupcake Kek Kapsülü...
Hızlı Teslimat

Kitchen Live 100 Adet Puantiyeli Kağıt Kek Kapsülü Muffin Cupcake Kek Kapsülü 100'lü Truff Çikolata Kek Brownie Kalıbı

Belirtilmemiş
4.6
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%33

49,98 TL
74,90 TL
Genel Markalar 6'lı Toprak Güveç Kase Toprak Güveç Seti Fırın Sütlaç Kase Par...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 6'lı Toprak Güveç Kase Toprak Güveç Seti Fırın Sütlaç Kase Paris Güveç Kabı Fma04135

6
4.1
(1780)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
264,60 TL270 TL
LC Waikiki Karışık Seramik Kulplu Fırın Pişirme Kabı (W6)
Hızlı Teslimat

LC Waikiki Karışık Seramik Kulplu Fırın Pişirme Kabı (W6)

Belirtilmemiş
Kargo Bedava
1.841,99 TL
Siyez Evi Baton Tost & Kapaklı Ekmek Pişirme Kalıbı
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Siyez Evi Baton Tost & Kapaklı Ekmek Pişirme Kalıbı

2
4.4
(54)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.360,51 TL
1.374,25 TL
Paşabahçe 59524 Borcam Bake&store Saklama Kabı 1840cc
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 59524 Borcam Bake&store Saklama Kabı 1840cc

1 Parça
4.3
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
590 TL
AROW Sweetcase Plastik Kapaklı Kelepçeli Karbon Çelik Kek Kalıbı 27.5x10cm
Hızlı Teslimat

AROW Sweetcase Plastik Kapaklı Kelepçeli Karbon Çelik Kek Kalıbı 27.5x10cm

3
Kargo Bedava
1.146,50 TL
Aryıldız Elissa Dikdörtgen Fırın Kabı Yeşil 25 cm
Yetkili Satıcı

AryıldızResmi satıcı rozeti Elissa Dikdörtgen Fırın Kabı Yeşil 25 cm

1 Parça
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.100,29 TL
Hibana 2 li Ahşap Standlı Dikdörtgen yuvarlak Şeffaf Kapak Lüks Kek Fanus Seti
Hızlı Teslimat

Hibana 2 li Ahşap Standlı Dikdörtgen yuvarlak Şeffaf Kapak Lüks Kek Fanus Seti

2
2.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
538 TL543,43 TL
Trendyol Plus ile511,10 TL
HerşeyTopraktan 6'lı Sütlaç Kabı 1. Kalite Toprak Güveç 6'lı Sütlaçlık , Küçü...
Hızlı Teslimat

HerşeyTopraktan 6'lı Sütlaç Kabı 1. Kalite Toprak Güveç 6'lı Sütlaçlık , Küçük Güveç El Yapımı

6
4.8
(64)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
399,99 TL
Trendyol Plus ile391,99 TL
Paşabahçe Borcam Dikdörtgen Fırın Kabı 4.3 L

PaşabahçeResmi satıcı rozeti Borcam Dikdörtgen Fırın Kabı 4.3 L

1
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
746,25 TL995 TL
AdenArt Büyük Boy Toprak Güveç-fırın Kabı- Fırın Tepsisi 8-10 Kişilik 37 Cm (...
Başarılı Satıcı

AdenArtResmi satıcı rozeti Büyük Boy Toprak Güveç-fırın Kabı- Fırın Tepsisi 8-10 Kişilik 37 Cm (YALNIZCA FIRIN IÇİN)

1 Parça
4.7
(130)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
989 TL
Trendyol Plus ile939,55 TL
Cemile Kırmızı Kapaklı Servis Fırın Kabı 1sdk-16441-k
Hızlı Teslimat

Cemile Kırmızı Kapaklı Servis Fırın Kabı 1sdk-16441-k

4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
6.499 TL
Porsima MYS 30301-1 Çikolata Kabı Dubai Silikon Çikolata Yapma Kalıbı Bpa Fre...
Hızlı Teslimat

PorsimaResmi satıcı rozeti MYS 30301-1 Çikolata Kabı Dubai Silikon Çikolata Yapma Kalıbı Bpa Free Pratik Çikolata Kabı

1
4.3
(80)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
144,90 TL
Paşabahçe Airfryer Için Borcam Xiaomiairfryer3,5l Philips Airfryer4,1/7.3 Xxl...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe Airfryer Için Borcam Xiaomiairfryer3,5l Philips Airfryer4,1/7.3 Xxl Tefal Easyfry Arzumairtasty Xl

2
4.5
(132)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
324 TL
STAUB Seramik Fırın Kabı 20 x 16 cm Kiraz
Fenomen Seçimi

STAUBResmi satıcı rozeti Seramik Fırın Kabı 20 x 16 cm Kiraz

1 Parça
4.4
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.999,99 TL
Stork 2 Adet 12’li Silikon Deniz Kabuğu Madeleine Kalıbı – Yapışmaz Kek ve Çi...
Hızlı Teslimat

Stork 2 Adet 12’li Silikon Deniz Kabuğu Madeleine Kalıbı – Yapışmaz Kek ve Çikolata Kalıbı | Isıya Dayanıklı Kırmızı, BPA Free

1 Parça
4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
440,02 TL449 TL
Crick Crack Silikon Muffin Kalıbı, Airfryer Aparatı

Crick CrackResmi satıcı rozeti Silikon Muffin Kalıbı, Airfryer Aparatı

1 Parça
2 Al 1 Öde
349,98 TL
STAUB Turkuaz Seramik Fırın Kabı 20 X 16cm

STAUBResmi satıcı rozeti Turkuaz Seramik Fırın Kabı 20 X 16cm

1 Parça
4.7
(3)
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %25 İndirim
1.499,99 TL1.999,99 TL
12345...25...46

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Fiyat

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun