İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Tip
Materyal
Paket İçeriği
Desen
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Koleksiyon
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fiyonk Toka

" araması için 11165 sonuç listeleniyor

Fiyonk Toka

Yeni Trend: Fiyonk Toka

Yeni Trend: Fiyonk Toka

Günlük yaşamda, davetlerde ya da çeşitli önemli günlerde farklı kombinler hazırlayabilirsiniz. Bu kombinlerde dikkat edilen pek çok farklı element bulunmaktadır. Yalnızca kıyafetten ibaret olmayan kombinlerinizi birbirinden farklı aksesuarlar ile çeşitlendirebilirsiniz. Aksesuarlar, modanın vazgeçilmeyen parçalarından biri olarak değerlendirilebilir. Günümüzde pek çok farklı aksesuar kıyafetleri süslüyor ve çeşitlendirilebilir hale getiriyor. Bu ürünler arasında saçlarda kullanılan toka çeşitleri de bulunuyor. Kıyafetleriniz ile kullanabileceğiniz çeşitli tokalar, kombinlerinizin tamamlayıcı parçası haline gelebilir. Saçlarınıza ekleyebileceğiniz bir toka, tüm görünüşünüzü etkileyebilir. Saçlara güzellik katan dikkat çekici unsurlardan biri de kullanılan tokalar olacaktır. Fiyonk toka kombinlerinizde kullanabileceğiniz aksesuar seçeneklerinden biri. Farklı model ve çeşitleri ile fiyonk toka kullanabilirsiniz ve böylece kendinizde bir farklılık yaratabilirsiniz. Saçınıza taktığınız bir fiyonk toka ile son dokunuşu yapabilirsiniz. Kullanması oldukça kolay olan bu toka modeli ile saçlarınız olduğundan daha güzel görünecektir. Oldukça tercih edilen büyük fiyonk toka modellerine göz atabilirsiniz. Büyük görünümü ile dikkatleri saçta toplayan bu ürün karşınıza pek çok seçenek sunuyor. Farklı renk, desen ve kumaş yapıları ile beğeninize sunulan çeşitlilikte kendinize uygun bir toka ile saçlarınıza farklılık katabilirsiniz. Büyük fiyonk tokalar saçınızın görünüşünü etkileyen dikkat çekici bir aksesuar olabilir. Fiyonk toka modelleri ile şık ya da rahat bir görünüm oluşturabilirsiniz. İstediğiniz biçimde saçınıza takıp istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Aksesuar ihtiyacınızı karşılama potansiyelinde olan bu ürün ile kendinizde bir değişiklik yapabilirsiniz. Birçok renk ve deseni bulunan fiyonk tokalar saçınızda kullanmak isteyeceğiniz bir aksesuar seçeneği olabilir. Pek çok çeşidi olan bu toka çeşitlerini mevsimlik olarak tercih edip her mevsimde farklı farklı kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı mevsim temalarıyla ilginizi çekecek modeller bulunmaktadır. Ayrıca farklı kumaş çeşitleri ile de her zevke hitap edebilen modeller yer almaktadır. İsterseniz düz renkli modelleri ya da desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Fiyonk tokaların set halinde satışları da mevcut bulunmaktadır. Bir tane alabileceğiniz gibi ikili, üçlü ya da beşli set halinde bulunan fiyonk toka seçeneklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Klipsli, lastikli ve taç şeklinde modelleri mevcuttur. Ayrıca bandana modelleri de tekli ya da set olarak bulunmaktadır. Saçlarınızla ahenkli duracak ve uyumlu olacak birçok fiyonk toka tercihlerini değerlendirebilir ve her gün farklı bir modelini kullanabilirsiniz.

Şık ve Dikkat Çeken Fiyonk Tokalar

Şık ve Dikkat Çeken Fiyonk Tokalar

Birden fazla çeşit ve modelleri bulunan fiyonk tokalar her kombininize uyumlu olacak seçenekleri size sunuyor. Kış mevsiminde tercih etmek isteyeceğiniz kadife fiyonk toka çeşitleri siyah, beyaz, lacivert gibi renk seçenekleri ile mevcut bulunuyor. Otomatik toka olarak geçen bu büyük fiyonk tokalar kışın saçınıza takabileceğiniz şık ve aynı zamanda rahat modellerdir. Farklı kumaş yapıları ile ipek, saten ya da şifon bir modelini de herhangi bir desen ya da rengi ile tercih edebilirsiniz. Çok fazla renk ve desen çeşitliliğinden oluşan kadife tokaların klipsli olanları da bulunuyor. Saçınızı istediğiniz şekilde rahatça klipsli tokalarla süsleyebilirsiniz. Saçlarınızın gözünüze gelmesini önlemek istiyorsanız taç ya da bandana modellerini kullanabilirsiniz. Eğer toplamayı tercih ediyorsanız da lastikli fiyonk tokalardan faydalanabilirsiniz. Yaz temalı üzerinde çeşitli desenler bulunan fiyonk tokalar da mevcut bulunuyor. Birbirinden farklı minimal meyve deseni baskılı tokalarla yazın sıcak havalarda saçlarınızı toplayabilirsiniz. Böylelikle ne şıklığınızdan ne de konforunuzdan ödün vermiş olursunuz. Canlı renkler seviyorsanız sarı, pembe fiyonk toka modelleri ve başka renklerde modelleri de sayfamızda bulabilir ve seçenekleriniz arasına koyabilirsiniz. Leopar, zebra gibi hayvan desenleri de oldukça ilgi çekici ve şık duran modellerden biridir. Özel gün ya da davetlerde bu modelleri şık bir aksesuar olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca nostaljik bir hava veren ekoseli ya da puantiyeli fiyonk toka modelleri de mevcuttur. Bu tokaların da birbirinden farklı renk çeşitleri bulunuyor. Ayrıca kumaş olarak ipek, saten ya da şifon modellerinden herhangi birini seçebilir ve kombinlerinizde ilgi çekici bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Fiyonk tokaların klipsli modeliyle saçlarınıza istediğiniz görünümü verebilirsiniz. Bunun yanı sıra lastikli modeller ile de rahat ve şık bir tarz yaratabilirsiniz. Tamamen sizin zevk ve yaratıcılığınıza kalmış kombinlerinize büyük fiyonk toka modellerini ekleyebilirsiniz. Birden fazla renk ve desen çeşitliliğiyle ilginizi çekecek fiyonk toka modelleri sizin beğeninize göre lastikli, klipsli ya da bandana formları ile tercihinize sunuluyor. Ayrıca ikili, üçlü ve beşli setleri ile aynı anda birden fazla fiyonk toka satın alabilirsiniz. İsterseniz hepsini farklı günlerde ya da davetlerde kendiniz kullanabilir ya da sevdiklerinize küçük birer hediye olarak verebilirsiniz. Çeşitli fiyonk toka modelleri kombinlerinize şık ve rahat aksesuar seçeneği sağlıyor.

Birbirinden Farklı Fiyonk Tokalar

Birbirinden Farklı Fiyonk Tokalar

Kombinlerinizi günlük yaşamınıza, herhangi bir özel gün ya da davete göre hazırlarken şık aksesuarlar da vazgeçilmez parçalar olmaktadır. Dikkat çekici aksesuarları saçlarınızda kullanmayı düşünürseniz fiyonk toka modellerini tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Fiyonk tokalar trend bir ürün olarak kullanılmaktadır. Çeşitli modelleri ile sizin zevkinize hitap edecek pek çok fiyonk toka bulunmaktadır. Farklı kumaş seçenekleri ile birçok fiyonk toka satın alabilir ve her kombininiz ile uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz kadife fiyonk toka modelleri bulunmaktadır. Bu kumaştaki toka çeşitlerini kış mevsiminde oluşturduğunuz kombinlerinizde dikkat çekici bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Farklı seçenekler olarak düşünebileceğiniz ipek, şifon ya da saten fiyonk toka modelleri de birçok desen ve renk yelpazesi ile sayfamızda yer almaktadır. Farklı kumaş seçeneklerinin yanı sıra çok çeşitli desenleri ile dikkatinizi çekebilecek büyük fiyonk tokalar mevcut bulunmaktadır. Hayvan desenleri olarak sayılan leopar deseni ya da zebra deseni baskıları tokalarda etnik bir görüntü oluşturuyor. İsteğinize bağlı olarak bu modelleri de tercih edebilirsiniz. Nostaljik bir aksesuar tercihi yapmak isterseniz ekoseli ya da puantiyeli otomatik fiyonk toka modelleri de sayfamızda yer almaktadır. Bu modellerin de çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Hazırladığınız kombininize uygun herhangi bir fiyonk tokayı sayfamızda bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Saçlarınızı atkuyruğu yapmayı ya da örmeyi tercih ediyorsanız lastikli fiyonk tokaları da kullanabilirsiniz. Lastikli modeller tekli, üçlü ya da beşli set halinde satılmaktadır. Dilediğiniz sayıda lastikli fiyonk toka satın alabilirsiniz. Ördüğünüz ya da topladığınız saçlarınızda lastikli fiyonk toka modelleri ilgi çekici durmaktadır. Bebek ya da çocuklar için de lastikli toka modelleri mevcut durumdadır. Bebeğinizin ya da çocuğunuzun saçlarının önüne gelmesini ve gözüne girmesini önlemek istiyorsanız bunun için lastikli fiyonk tokalardan tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bebek ya da çocuğunuz için klipsli fiyonk tokaları da seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Özel bir günde, davette ya da günlük yaşamda onlar için de rahat ve şık duran fiyonk toka modelleri mevcut bulunmaktadır. Ayrıca bebekler için fiyonklu bone modelleri de renk ve desen seçenekleri ile sayfamızda bulunmaktadır. Saçlarını toplamayı tercih etmiyorsanız fiyonklu bonelerden tercih edebilirsiniz. Birden fazla kumaş seçeneği ile fiyonk toka modellerini seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

Fiyonk Toka ile Saçlarınıza Yeni Bir Şıklık

Fiyonk Toka ile Saçlarınıza Yeni Bir Şıklık

Birbirinden farklı çeşitleri ile fiyonk tokalar saçlarınıza aksesuar şıklığını yansıtıyor. Birden fazla renk çeşidi ile her zevke hitap etmeyi amaçlayan fiyonk tokalar sayfamızda tercihinize sunulmaktadır. Klasik renkler seviyorsanız siyah, beyaz ya da kırmızıyı tercih edebilirsiniz. Canlı renkler olarak pembe, sarı, mavi ya da yeşil fiyonk toka modellerini seçenek olarak göz önünde tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaz temalı desenler bulunduran limon ya da karpuz gibi baskıları olan büyük fiyonk tokalar da sayfamızda mevcut durumdadır. Yazın güneşli ve parlak havalarda birbirinden farklı desenlerde ve renklerde olan bu tokalar ile saçınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Sıcak havalarda saçınızı toplama ya da örme taraftarı iseniz lastikli fiyonk toka modellerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın önünüze gelmesini ya da gözlerinizi rahatsız etmesini önlemek için klipsli fiyonk toka çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Bu ürünleri günlük yaşamınızda herhangi bir zamanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, özel günler ya da davetlerde de farklı modelleri ile şık ve dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Böyle bir görünüm için payetli fiyonk toka modellerine göz atabilir ve tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Payet, şık ve dikkat çekici bir görünüm oluşturma açısından genellikle giysilere işlenmekle birlikte fiyonk toka modellerinde de kullanılmıştır. Böylece ilgiyi saçlarınızda toplayabilirsiniz. İster at kuyruğu yapıp lastikli bir modelini kullanabilirsiniz isterseniz de saçlarınıza şekil verip son dokunuşu klipsli ya da büyük fiyonk tokalar ile yapabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış olan birden fazla seçenek ile fiyonk toka çeşitleri sayfamızda yer almaktadır. İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz tokaların birçok seçeneği bulunmaktadır. Dantel fiyonk toka modellerini inceleyip kendi tarzınıza ve oluşturduğunuz kombinlere uygun bir tanesini sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Bu model de saçlarınızda ilgi çekici ve şık durmaktadır. Farklı çeşit ve modelleri ile fiyonk tokaları seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Zebra, leopar gibi hayvan desenleri, farklı renkleri ile ekoseli ya da puantiyeli fiyonk tokalar ile size geniş bir seçenek yelpazesi sunulmaktadır. Tercihinizi zevkinize göre herhangi birinden yana kullanabilirsiniz. Bunun yanında otomatik, klipsli, lastikli ya da bandana ve taç şeklinde modelleri de bulunmaktadır. Tekli, ikili ya da beşli set halinde satılan lastikli tokalara da sayfamızda göz atabilir dilediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Fiyonk Toka Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fiyonk Toka Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kullanışlı bir aksesuar ve saçınıza hoş bir görünüm katacak olan fiyonk tokalar birçok modeli ile sayfamızda mevcuttur. Oluşturduğunuz her kombin ile uyumlu olacak ve saçlarınıza ahenk katacak kadın fiyonk toka modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri farklı kategorilere ayırıp kullanabilirsiniz. Yazlık temalı üzerinde limon, karpuz gibi meyvelerin bulunduğu desenli fiyonk tokaları ya da leopar, zebra gibi hayvan desenli fiyonk tokaları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra düz renkli pek çok ürün de mevcut bulunmaktadır. İsteğinize göre siyah, beyaz fiyonk toka tercih edebilirsiniz. Düz bir renk yerine değişik desenler de ilginizi çekiyor ise tercihinizi ekoseli ya da puantiyeli modellerden yana kullanabilirsiniz. Desenli modellerin de farklı renklerde seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca sadece büyük kadife toka modeli değil lastikli toka ya da klipsli toka modelleri de mevcuttur. Bu modelleri tekli ya da ikili, üçlü ya da beşli setler halinde satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bandana modellerini de seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Pek çok modelleri bulunan fiyonk tokaların bebekler için olan modelleri de bulunuyor. Bebekler için fiyonklu bone modelleri de vardır. Bu boneler ile bebeklerin saçlarının yüzüne ya da gözüne gelmesini önleyebilir ve bebeğinizin daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için pembe, kırmızı fiyonk toka tercih edebilirsiniz. Bebek ya da çocuklar için lastikli fiyonk toka modelleri farklı renk, desen ve çeşitleri ile sayfamızda mevcut durumdadır. Bunun yanı sıra anne-kız kombinlerinden satın alarak bir örnek kullanabilirsiniz. Bu kombinlerin de birçok renk ve desen çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan satın alıp kullanarak hoş ve güzel bir uyum elde edebilirsiniz. Fiyonk tokaların hamile lohusa kadınlar için taç olarak kullanılabilecek modelleri de bulunmaktadır. Farklı renkleri bulunan bu taçlar da hamile lohusa kadınlara kolaylık ve rahatlık sağlayacak ve saçlarının önüne ya da gözüne gelmesini önleyecektir. Birçok çeşit fiyonk toka modelleri, birbirinden farklı özellikleri ile karşınıza çıkıyor. Uygun fiyatlı ya da indirimli modeller mevcut durumdadır. Uygun fiyatı ve kullanışlı yapısıyla fiyonk tokaların zevkinize uyan istediğiniz herhangi bir modelini satın alabilirsiniz ve rahat bir şekilde günlük yaşantınızda ya da özel günlerinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Model ve çeşitleriyle sizi etkileyecek bu tokalar saçlarınıza farklılık katacaktır.

Her Yaşa ve Zevke Hitap Eden Fiyonk Tokalar

Her Yaşa ve Zevke Hitap Eden Fiyonk Tokalar

Günlük yaşamda, özel gün ya da davetlerde kullanılabilen pek çok çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Saçlarda da birbirinden farklı aksesuarlar tercih edilmektedir. Fiyonk toka da bunlardan biri olarak yer almaktadır. Herhangi bir gün ya da davet için hazırladığınız kombinlerinizde şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu ürünler çok fazla çeşit içermektedir. Saçlarınıza istediğiniz şekli verdikten sonra fiyonk tokaları dilediğiniz biçimde kullanabilirsiniz. Farklı kumaş, desen ve renk seçenekleri ile birden fazla fiyonk toka modelleri sayfamızda mevcut bulunmaktadır. Her mevsime uygun tema seçenekleri bulunmaktadır. Kış mevsiminde kadife kumaş tercih edebilirsiniz ya da yaz mevsiminde canlı renklerden oluşan ya da minimal meyve desenleri içeren modelleri tercih edebilirsiniz. Şık bir davet için kullanmak istediğinizde tercihinizi ipek, saten ya da şifon kumaştan yana kullanabilirsiniz. Payetli ve dantel modelleri de mevcut bulunmaktadır. İlgi çeken inci taşlı fiyonk toka da seçenekleriniz arasında yer alabilir. Her yaşa hitap eden bu aksesuarlar kadın fiyonk toka ile birlikte bebek ve çocuklar için de birbirinden farklı modeller içermektedir. Bebekler için saç bandı modelleri mevcut bulunmaktadır. Bunları set şeklinde, farklı renk ve desenler ile sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca bebek ya da çocuklar için lastikli fiyonk toka modelleri ve bandana setleri de yer almaktadır. Bebek ya da çocuklarınız için bu modellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Çok fazla renk ve desen çeşitliliği içeren bu ürünler tekli, ikili, üçlü ya da beşli setler halinde satılmaktadır. Bebek ya da çocukların saçlarının önüne gelmesini ya da gözüne girmesini önlemek için bu toka modellerinden birini seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda hamile lohusa kadınlar için fiyonk taçlar bulunmaktadır. Bu taçları da rahat ve şık bir görünüm için tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, birbirinden farklı çeşitlere sahip olan fiyonk toka arasında anne-kız için ikili set halinde satılan modelleri de mevcut bulunmaktadır. Anne-kız kombinleri tercih etmek isterseniz set olarak satılan bu tokalardan ilgi çekici bir kombin oluşturabilirsiniz. İstediğiniz modeli istediğiniz gibi kullanabilir ve kombinleyebilirsiniz. Uygun ve indirimli fiyatları ile zevkinize hitap eden dilediğiniz fiyonk tokayı sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız fiyonk toka modelini bulabilmek için şimdi Trendyol üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz.