Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Förbix Gts 35

" araması için 20 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Förbix Gts 35

förbix gts 35

Tertemiz ortamların havası, herkesi cezbeder. Tertemiz bir evde pırıl pırıl zeminde adım atmak ya da mükemmel bir şekilde temizlenmiş arabalarda yolculuk etmek herkesin ilk tercihidir. Temizlik, bu sebeple birçok kişi için huzur verici bir eylem halini alır. Bir ortamı temizledikten sonra o ortamdaki huzurlu hissi yaşamak isteyen herkes temizlik için kollarını sıvar. Ancak çoğu zaman temizlik yapmadan önce onlarca temizlik malzemesi satın alınır ve bu temizlik malzemelerinin her biri farklı bir alanı temizlemek için kullanılır. Bu da oldukça maliyetli bir alışveriş faturasını da beraberinde getirmektedir. Yalnızca çamaşır suyu kullanarak mobilya temizliği yapılmayacağı gibi, yalnızca zeminleri temizlemek için kullanılan yer silme suları ile de tüm evin hijyeni sağlanamaz. FÖRBİX Gts 35 ürününü otomotiv, halı yıkama, restoran temizliği, zemin temizliği, ev temizliği gibi birçok alanda tek bir ürünle temizlik yapmayı mümkün kılan güçlü bir leke çıkarıcıdır. Bu mucizevi leke çıkarıcı ürün sayesinde halı ve mobilya temizliğinde kullandığınız ürünle zemin temizliğinde kullandığınız ürünü birbirinden ayırmanıza gerek kalmaz ve temizlik sizin için çok daha pratik bir hal alır.

FÖRBİX Gts 35 Nasıl Kullanılır?

2008 yılında, tamamen yerli sermaye ile kurulan Uzuner Kimya'nın ürettiği FÖRBİX Gts 35'in en önemli özelliği, tek bir ürünle çok fazla mekan ve eşyanın temizliğinin sağlanabilmesidir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan bu her derde deva ürün size evinizin, ofisinizin, restoranınızın ya da arabanızın her köşesinde hijyen sağlar ve sizi her ortam için ayrı bir temizlik malzemesi satın almaktan kurtarır. Oldukça güçlü bir leke çıkarıcı olan ürün diğer temizlik malzemelerinin başa çıkamadığı çay, kola, kan, vişne suyu, şarap gibi lekeleri kolayca çıkarmanıza yardımcı olur.

FÖRBİX Gts 35, 1 kilogramlık kutusuyla kullanıcıyla buluşur. Uygulayacağınız mekanın boyutuna ve kirlilik oranına göre ya da çıkaracağınız lekenin yoğunluğuna bağlı olarak su ile seyreltilir. Su ile seyreltilen ürün, püskürterek yüzeylere uygulanır. Eğer temizlenmesi gereken mekan çok yoğun bir şekilde kirliyse sulandırmadan, direkt olarak yüzey üzerine püskürtülerek uygulanır. Sonrasında temizlenen yüzeye ya da eşyaya göre tazyikli bir su yardımıyla veya ıslak bir bez ile silinerek durulanır. Böylece tek bir ürünle, yaşam alanlarınızın kalitesini düşüren tüm zorlu lekelerden kurtulabilirsiniz.

Ev Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tertemiz bir ev, yaşam kalitemizi yükselten en önemli unsurlardan biridir ve sağlıklı bir ortamı da beraberinde getirir. Ancak ev temizliğinde yapılan bazı hatalar, tam anlamıyla tertemiz denilecek bir evin önüne geçer. Ev temizliği yaparken düzenli olarak dikkat edilecek bazı maddeler, mükemmel derecede temiz bir evde yaşama imkanı sunar. Öncelikli olarak elektrik süpürgesinin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. İyi çalışmayan bir elektrik süpürgesi, etraftaki tozları tam anlamıyla çekmeyecektir ve evi süpürmek çok daha uzun zaman alacaktır. Bu sebeple elektrik süpürgesinin filtresi ve varsa torbasının düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Böylece iyi çalışan bir elektrik süpürgesiyle eviniz çok daha iyi temizlenecektir. Temizlikte kullanılan sünger ya da bezler, düzenli olarak temizlenmelidir. Bir önceki temizlikte kullanılan bezler, sonraki temizlikte yıkanmadan tekrar kullanılmamalıdır. Çünkü bu tür bezler, kiri en çok taşıyan eşyalardan biridir. Çöp kovasını her gün boşaltmak ve boşaltılan çöp kovasının dibinde kalan kiri temizlemek gerekir. Çöp kovaları, içinde uzun süre çöp saklandığında hem koku hem de sineklenme yapar. Boşaltılan çöpün ardından çöp kovasının dibinde kalan kalıntılar ise sonraki temiz çöp poşetinin dahi kötü bir koku vermesine sebep olur. Mutfak içerisinde yer alan aspiratör tarzı yağ tutan eşyaların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Aspiratörler, mutfaklardaki temiz hava sağlayıcılarıdır ve bu eşyaların temizliği hem hazırlanacak sonraki yemekler hem de sağlık için önem arz eder. Ayrıca düzenli olarak temizlenmeyen aspiratör, zaman içinde etkisini kaybedecek ve düzgün çalışmamaya başlayacaktır. Çok fazla temizlik ürünü kullanmak, mekanların çok iyi temizleneceği anlamına gelmez. FÖRBİX Gts 35 kullanımı da bu açıdan oldukça önemlidir. Bu ürün sayesinde tek bir temizlik malzemesi, tüm evinizde hijyen sağlamanıza yardımcı olur.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis temizliği, ev temizliği ile kıyaslandığında çok daha detaylı hareket etmeyi gerektirir. Çalışma mekanlarının temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur zamanlama konusudur. Mekan içerisinde hangi ortamın ne zaman temizleneceği konusu hem çalışma hayatını aksatmaması hem de hijyenin sürdürülebilir olması açısından önemlidir. Bu sebeple hafta sonu ile birleşen tatiller, kapsamlı ofis temizliği için zaman kazandırır. Eğer temizlik, çalışanların ofis içerisinde olduğu zaman dilimine denk gelecekse çalışanların bu konuda bilgilendirilmesi gerekir. Ofislerde hijyene en çok dikkat edilmesi gereken yerler mutfak, tuvalet gibi ortak kullanım alanlarıdır. Oldukça fazla kişinin ortak olarak kullandığı bu alanlar, gün içerisinde düzenli olarak temizlenmelidir. Özellikle lavabo ve tuvaletlerin hijyeni, çalışma ortamındaki sağlığı korumak için de oldukça önemlidir. Ofislerde motivasyon, verim ve sağlık; temizlikle doğru orantılı olarak artış gösterir. Çalışma alanlarının temizliğinde bir diğer önemli husus da çalışanların gün içerisinde en çok kullandığı eşyalar olan masa ve sandalyeleridir. Bu masa ve sandalyeler, gün içerisinde etkin bir temizlik ürünüyle dezenfekte edilmelidir. Aynı zamanda çalışanların hep birlikte çalıştığı alanların da hijyen açısından gün içinde havalandırılması gerekir. İş yerlerindeki bu temiz alanları sağlamak için de doğru ürünü temin etmek gerekir. Her mekan için farklı kullanımı olacak şekilde temizlik ürünleri edinmek, işlerin olabildiğince hızlı ilerlemesinin gerektiği ofislerde kafa karışıklığına sebebiyet verebilir. FÖRBİX Gts 35 kullananlar, bu güçlü leke çıkarıcının en çok tek bir ürünle tüm mekanları temizleme özelliğinden etkilendiklerini belirtiyorlar. Hem zamandan hem de temizlik malzemelerine harcanan yüksek fiyatlardan kazanılmasını sağlayan bu güçlü ürünle siz de çalışma alanlarınızda hayal ettiğiniz hijyeni sağlayabilirsiniz.

Araba Temizliğinde Önemli Noktalar

Araba temizliği, bir araba sahibi olduğunuzda üstlenmeniz gereken en büyük sorumluluklardan biridir. Arabalarını kendileri temizleyen birçok kişi için bu, rahatlatıcı bir hobi yerine de geçer. Ancak araç temizliğinde dikkat edilmesi gereken oldukça önemli noktalar vardır. Arabalar, güneşin çok yoğun olduğu saatlerden ziyade akşam saatlerinde ya da gölgelik alanlarda yıkanmalıdır. Güneş ışığı, yeni temizlediğiniz araba yüzeylerinde istenmeyen lekeler bırakabilir. Araba temizlenirken önce yukarıdan aşağı olacak şekilde, suyla genel kirini almak gerekir. Sonrasında ise temizlik arabanın tavan kısmından başlamalı ve finalde jant kısmında bitirilmelidir. Eğer araba bu şekilde yıkanmazsa jantta biriken balata tortu ve buna benzer maddeler, daha sonra araba yüzeyinde çizilmelere ve yıpranmalara sebep olabilir. Araç yıkanırken fırça tarzında arabayı çizecek temizlik malzemeleri yerine yumuşak süngerler tercih edilmelidir. Araç yıkandıktan sonra durulama işlemi yapılırken az tazyikli su kullanılmalıdır, diğer türlü aracınızın boyasında incelme yaşanabilir. FÖRBİX Gts 35 far temizleme için de hayat kurtarıcı bir ürün olacaktır. Arabanızın farına bu güçlü ürünü uyguladıktan sonra sert yüzeyli bir fırça ile üzerinde biriken kirden tamamen kurtulabilirsiniz. Bu mucizevi temizlik ürünü FÖRBİT Gts 35 yorum olarak en büyük övgülerden birini far temizliğinde sunduğu çözüm ile almaktadır.

Arabanızın içini temizlemek, dışını temizlemekten daha fazla önem arz eder. Çünkü arabalar, aslında içinde kimi zaman uzun süre geçirilen yaşam alanlarıdır ve yaşam alanları temizlenmediği zaman sağlıksız bir ortama dönüşür. Araç içi temizliğinde ise öncelikli olarak paspaslar araç dışına çıkarılmalı ve aracın içi detaylıca süpürülmelidir. Süpürme işleminden sonra nemli bir bezle aracın içini tamamen silerek tozunu almak, sonrasında mazgal aralarında kalan kirlerin bir bez ya da fırça yardımıyla iyice temizlenmesi gerekir. Aracın havalandırma bölümlerinin temizliği esnasında klimanın en güçlü ayarda çalıştırılması ve ardından ince bir fırçayla temizlenmesi gerekir. Araç koltuklarınızı temizlerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tekstil ürününün temizlenme talimatıdır. Araç koltuklarınız deri ise bu tekstlik türü için uygun bir temizleyici seçmeniz ve yumuşak bir süngerle bu ürünü uygulamanız gerekir, koltuklarınız kumaş ise üzerine temizleyici dökerek kirlerin yüzeye çıkmasını bekleyebilir ve yumuşak bir bezle bu kirleri alabilirsiniz. Arabanızın paspaslarını temizlerken önce silkeleyerek tozdan ve diğer kalıntılardan arındırmak gerekir, sonrasında uygun bir temizlik ürünüyle paspaslarınızı yıkayabilir ve kurumaya bırakabilirsiniz. Direksiyon, ön konsol ve cam temizliklerinizde ise parçalara zarar vermeyecek yumuşak süngerler kullanmanız gerekir. Aksi halde parçalarda çizikler oluşabilir ya da parçalar parlaklığını kaybedebilir.

Araba Motoru Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç temizliğinde bir diğer önemli nokta ise motor temizleme işlemidir. Motor temizlenmediğinde biriken yağ, toz ve kirler hava akışını engeller ve arabanın performansının düşmesine sebep olur. Düzenli aralıklarla motorunuzu temizlediğiniz aracınız, size daha keyifli bir sürüş deneyimi sunacaktır. Arabaya uygulanacak motor temizleme işlemi esnasında önce çok amaçlı ve güçlü bir temizleyici ile motoru yağ, toz ve kirden arındırmak gerekir. Temizlik ürünü uygulandıktan sonra motor üzerinde biriken yağların kabarması beklenir. Yağ, kir ve tozlar tamamen yüzeyde kendisini gösterdiğinde ise bol su tutularak durulanır. Ancak fazla su, motora zarar vermektedir ve bu sebeple durulamanın ardından kuru bir havlu ya da bez yardımıyla iyice kurulanması gerekir. Tüm bu işlemler esnasında FÖRBİX Gts 35 motor temizleme aşamalarında da güçlü yağ ve kir sökme özelliğiyle size yardımcı olur. Böylece motorunuzun sağlığını koruyabilir ve arabanızın performansını yüksek tutabilirsiniz.

Zemin Hijyeninin Önemli Noktaları

Zeminler, mekanların en çok ve sürekli temas halinde olunan kısımlarıdır. Ancak buna rağmen zemin temizliği, bazen yeterince önem verilmeyen bir konu olabiliyor. Unutulmamalıdır ki, zemin temizliği hem hijyen hem de sağlık açısından oldukça önem arz eder. Özellikle iş yeri ya da restoran gibi geniş zeminli ve gün içerisinde çok fazla sirkülasyon yaşanan zeminlerin temizliği fazlasıyla zahmetlidir. Zeminler, türlerine göre farklı temizlik yöntemlerine ihtiyaç duyar. Laminant parkelerin temizliği esnasında, onlara zarar vermeyecek ıslak toz bezleri kullanmanız gerekir. Aksi takdirde kullanacağınız sert temizlik bezi ya da fırçası zeminde çizilmelere sebep olabilir. Karo zeminlerinizde bir kararma söz konusuyla sert bir fırçayla bu kararmanın önüne geçebilirsiniz. Karolar kolay kolay çizilmeyen ve sağlam zeminler olduğu için temizliği de diğer zeminlere kıyasla daha zahmetsizdir. Mantar kaplama zeminler, çok fazla kir tutan bir temin türü değildir. Bu sebeple mantar kaplama türündeki zeminlerin temizliği de kolay olacaktır, zeminde biriken kir ve tozları bir süpürge ve paspas yardımıyla yok edebilirsiniz. Ahşap zeminlerinizi ise tıpkı laminant parkelerde olduğu gibi ıslak bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. FÖRBİX Gts 35 ürünü yüzey hijyeninde de oldukça önemli bir rol oynar. Fayans, mermer, laminant parke gibi zeminlerde rahatlıkla kullanılan bu ürün beton ve epoxy gibi zor yüzeylerde de çığır açıcı etkisini gösteriyor.

Halı ve Mobilya Temizliğinin Püf Noktaları

Halılar, ev içerisinde en çok ve en kolay kirlenen eşyaların başında gelir. Üzerine dökülen bir yiyecek ya da açık pencerelerden evin içine giren tozlar halıların kolayca kirlenmesine sebep olur. Hal böyle olunca halılarımızın belli dönemlerde, düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu, hem halılarımızın parlak görünümünün korunması açısından hem de sağlık açısından önem arz eder. Halının derin temizliğine başlamadan önce elektrik süpürgesiyle halıyı en ince ayrıntısına kadar iyice süpürmek gerekir. Halının üzerindeki saçlar, yiyecek kırıntıları, sevimli patili dostlarımızın tüyleri gibi kalıntılar derin temizlik öncesi halıdan tamamen arındırılmalıdır. Halıyı bu kalıntılardan arındırdıktan sonra güçlü ama halıya zarar vermeyecek bir leke çıkarıcı ile üzerindeki gözle görülür, inatçı lekeleri çıkarma işlemi başlayabilir. Halı üzerindeki lekeleri çıkardıktan sonra daha da derinlemesine bir temizlik için, güçlü bir fırça ve temizlik ürünü yardımıyla halının en dip köşe kısımlarında kalan kirlere kadar temizle işlemi başlar. Halının temizliğinden tamamen emin olduktan sonra nemli bir bez yardımıyla durulama işlemi yapılır. Sonrasında ise halının nemli kalmaması için kuru bir bezle bastırarak halıdaki fazla nem alınır. En son aşamada ise halı yeniden süpürülür ve temizleme işlemi tamamlanır. FÖRBİX Gts 35'in halı temizliği konusundaki etkisi de kullanıcıları tarafından oldukça fazla olumlu yorum almaktadır.

Kapsamlı Ev Temizliği Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Özellikle mevsim geçişlerinde evler, normalde olduğundan daha detaylı temizlenir. Ancak atlanan çok temel kurallar sebebiyle kimi zaman bu temizlik süreci, içinden çıkılamaz bir hal alır. Bunun üzerine sayısız temizlik malzemesi arasında gidip gelmek de eklenince kapsamlı ev temizliği oldukça zor bir süreç haline gelir. Kapsamlı bir ev temizliğine başlamadan önce kendinize hatırlatacağınız birkaç kural ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Temizliğe başlamadan önce evinizi mutlaka havalandırmanız gerekir. Temiz havanın eve girmesi evde daha ferah bir hava yaratacaktır. Duvarlar evlerin en çok kirlenen bölümlerinden biridir. Temizlik esnasında duvarlarınızdaki lekeleri silmek, evinizin çok daha temiz görünmesini sağlayacaktır. Perdeleri yıkamak, evin hem kokusunu değiştirir hem de temizlik hissiyatını daha net yaşamanızı sağlar. Camlar, ev ile dışarının en belirgin bağlantısıdır. Camlarınız temiz olduğu sürece dışarıya her baktığınızda temizlik hissinizi yaşayabilirsiniz. Zeminlerinizi oldukça detaylı ve kir kalmadığına emin olacak şekilde temizlemeye özen göstermek gerekir. Finalde ise evdeki dağınıklığı tamamen toparlamak temizliğin son imzasını atmak için etkili bir yöntemdir. Bu işlemlerin bir çoğunu, FÖRBİX sayesinde tek bir ürünle yapabilirsiniz.

FÖRBİX Gts 35 Temizlik Ürünü Kampanyalı Fiyatlarla Trendyol'da

Temizlik hissini herkes çok sever ve yaşam alanlarındaa bu temizlik hissinin baki olmasını ister. Bu temizlik hissini hayatın her alanında yaşamanız için tek bir ürün yetiyor. Ev, ofis, araba ya da fabrika fark etmeksizin birçok alanda etkili temizlik sunan FÖRBİX Gts 35 ürününe Trendyol üzerinden kampanyalı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Siz de bu iddialı ürün ile pahalı temizlik malzemeleri arasında kaybolmayacak ve banyo dolaplarınızın her biri başka bir amaca hizmet eden onlarca temizlik malzemesi ile doldurmayacaksınız. Tek bir ürünle evinizde, ofisinizde, işletmenizde, fabrikanızda ya da arabanızda mükemmel temizliği her an yeniden yaşayacaksınız.