placeholder
"

Garaj Kumandası

" araması için 524 sonuç listeleniyor
Çeşitli Kg Remocon Garaj Uk-2
KARGO BEDAVA
ÇeşitliKg Remocon Garaj Uk-2
138,42 TL
Sepete Git

Garaj Kumandası Çeşitleri ile Zamandan Tasarruf Et

Otomobil kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber araçları park etmek için güvenli yer arayışları da artar. Bu arayışa cevap veren garajlara evlerin, iş yerlerinin ve çok katlı binaların mimarisinde sıklıkla yer verilir. Güvenli ve rahat park olanağı tanıyan garajların kapıları garaj kumandası vasıtasıyla kolay açılır ve kapanır özellik kazanır. Aracınızdan çıkmadan tek tuşla garaj kapısını açıp kapatabilme imkanı sunan ürünlerle hayatınıza konfor ve rahatlık katabilirsiniz. Bu ürünleri aynı zamanda iş yeri ve dükkan kepenkleri için de kullanabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli modeller mevcuttur. Farklı özelliklere sahip ürünler, dayanıklı ve sağlam yapısıyla da uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Çeşitli özelliklere ve modellere sahip garaj kumandalarını Trendyol’da bulabilirsiniz.

Garaj Kumandası Özellikleri

Garaj Kumandası Özellikleri

Kumandalar, garaj ve çeşitli mekanların kapılarına ve kepenklerine zahmetsiz kullanım özelliği kazandırır. Üzerinde bulunan tuşlarla rahat kumanda etme olanağı sunan ürünler, panjur sistemleri için de kullanılabilir. Kapsama alanı geniş ürünler uzak mesafelerden bile kapıları ve kepenkleri kolaylıkla kontrol etmenizi sağlar. Kumandalar farklı beklentileri karşılayabilmek için de çeşitli özelliklerde üretilerek müşterilere sunulur. Otomatik garaj kumandası farklı motorlu kepenk ve kapı sistemleriyle uyumlu bir ürün olarak öne çıkar. Fotosel ve flaşör bağlanabilen sistemler, farklı beklentileri karşılayabilmek için üstün özelliklerle donatılır. Zaman içinde bozulan ürünler ciddi güvenlik sorunlarına yol açabilir. Bu yüzden, bu ürünlerin ihmal edilmeden değiştirilmeleri gerekir. Yeni alınan kumandanın mevcut sistemle uyumlu olması önemlidir. Kodlanabilir garaj kumandası sayesinde eski kumandanızla aynı özelliklerde yeni bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bunun dışında aynı garajı kullanan farklı kişiler için de kopyalama özelliğini kullanarak birden çok uyumlu kumanda elde edebilirsiniz. Birçok farklı özellikle donatılarak müşterilere sunulan garaj kumandalarını Trendyol’dan inceleyebilir, özel fiyat avantajlarıyla bunları satın alabilirsiniz.

Garaj Kumandası Fiyatları

Garaj Kumandası Fiyatları

Otomatik kepenk sistemleri garaj, iş yeri ve dükkan gibi farklı mekanlarda güvenliği sağlamak için üretilir. Kumandalar sayesinde zahmetsiz ve pratik kullanım özelliği kazanan ürünler sıklıkla tercih edilir. Kumandalar, küçük ve ergonomik yapısı sayesinde kolaylıkla taşınır. Çantanızda, cebinizde ve aracınızda yer kaplamadan rahatlıkla bunları saklayabilirsiniz. Böylece kullanmanız gerektiğinde ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Villa ve yazlıklarda bulunan garajlar sadece araçları değil, değerli eşyaları da depolayarak saklamak için kullanılan alternatif alanlardır. Garaj kumanlarıyla bu alanların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sürekli garaj kapısını açıp kapama derdi olmadan eşyalarınıza ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünler çeşitli ihtiyaçlara cevap vermek adına müşterilere sunulur. Ürün çeşitliliği beraberinde geniş fiyat aralığını da getirir. Her bütçeye hitap eden garaj kumandası fiyatları hesaplı alternatiflerle Trendyol’da yer alır. Alışveriş yaparken belirlediğiniz fiyat aralığını Trendyol üzerinden listeleyerek bütçenize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Listelenen ürünler arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Garaj Kumandası Çeşitleri Trendyol’da

Garaj Kumandası Çeşitleri Trendyol’da

Güvenlik için kullanılan motorlu kepenk sistemleri çeşitli parçalardan oluşur. Bu parçalardan herhangi biri arızalandığında yenisini Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz. Gerekli olan parçayı alırken ürünün sisteminizle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kumandanızın çalışmasını sağlayan ve enerjiyi depolayan garaj kumandası pili zaman içinde tükenir. Bu yüzden kumandanız çalışmaz hale gelir. Trendyol’da bulunan kumandanızla uyumlu farklı markalara ait pil seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Garaj kumandası farklı dış malzeme seçenekleriyle müşterilere sunulur. Krom kaplı ürünler dayanıklı ve darbelere karşı dirençli yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Ürüne parlak ve metalik bir görünüm katar. Bu şekilde hem kullanışlı hem de estetik bir ürün olarak öne çıkar. Paslanmaz yüzeyler oksitlenmeyi önler. Bu sayede içerisindeki elektronik aksamın nem ve rutubet gibi şartlardan dolayı bozulmasının önüne geçer. Garaj kumandası çeşitlerini Trendyol üzerinden hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.