Fiyat
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Gırgır Süpürge

" araması için 297 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Gırgır Süpürge Modelleri Trendyol’da!

Yaşanılan alanın temiz tutulması, hem sağlık hem de görünüm için oldukça önemlidir. Belirli aralıklar ile temizlenmesi önerilen bu alanların pratik ve hızlı bir şekilde temizlenmesi mümkündür. Dökülen kırıntılar ya da küçük parçalar, gırgır süpürge ile temizlenebilir. Pratik bir yöntem olan gırgırlar, aynı zamanda da küçük boyutlara sahiptir. Bu sayede çok yer kaplamaz. Alt kısmında bulunan fırçanın ileri geri hareketleri ile temizlik yapar. Ürünler, farklı modellere de ev sahipliği yapar. Klasik modellerin yanı sıra elektrikli ve şarjlı olan seçenekleri de bulmanız mümkündür. Klasik olan model, el gırgırı olarak da adlandırılır. Şarjlı gırgır, müşterileri uğraştırmadan hızlı bir şekilde yerlerin temizlenmesine yardımcı olur. Yüksek bir emiş gücüne sahip olan modeller sayesinde kırıntıları anında toplayabilirsiniz. Şarjlı olması sebebi ile süpürge kısmı, hızlı bir şekilde döner. Bu sayede kırıntıları kolayca toplar. Ürünü bir kez şarj ettiğiniz zaman kesintisiz olarak 45 ile 60 dakika arasından kullanım şansı tanır. Saplı gırgır süpürge, pratik bir kullanıma sahiptir. Ürün, yere eğilmeden temizlik işlerinizi halledebilmeniz için tasarlanır. Sap kısmı, boyunuza göre ayarlanabilir. Böylece rahat bir şekilde temizliğinizi halledebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin klasik olanları da farklı bir yapıya sahiptir. Bu modeller, 4 ya da 6 adet fırçaya sahiptir. Bu da hızlı bir şekilde temizlik yapmaya avantaj sağlar. Kaliteli ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kaliteli Gırgır Süpürge Markaları

Kaliteli Gırgır Süpürge Markaları

Evin temizliğini yapmak, sağlıklı yaşamak için oldukça önemli bir olaydır. Toz ve benzeri kirlerden hızlıca kurtulmak için alanın kaba temizliğinin yapılması gerekir. Elektrikli gırgır süpürge sayesinde kırıntı ve küçük parçalardan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Ortalama 71 desibel ses seviyesi ile elektrikli süpürgelere oranla sessiz bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Toz torbası sayesinde süpürülen alandaki kirleri içine hapseder. El gırgır süpürgesi, küçük boyutları ile hem kullanışlı hem de pratik bir üründür. Manuel olması sebebi ile çok fazla alanı süpürmese de anlık temizlikler için idealdir. Özellikle yemek sonrası koltuk ya da halıya dökülen kırıntılar için oldukça kullanışlı olan bu modeller, uygun fiyatlara da sahiptir. Gırgır robot süpürge, küçük boyutu ile dikkat çeker. Pil ya da belirli bir elektrik gücü ile çalışan model, hızlı şekilde temizlik işlerini halleder. Önceden planlanan programa sadık kalarak çalışan modelleri dilerseniz istediğiniz alanı süpürttürebilme özelliğiyle de kullanabilirsiniz. Gırgır süpürge fiyatları, ürünlerin marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Oldukça geniş bir fiyat skalasına sahip olan ürün kategorisi sayesinde dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Bu sayede kendi bütçenize ve kullanımınıza uygun olan modele kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Elektriksiz gırgır süpürge, manuel bir kullanıma sahiptir. İnsan gücü ile çalışan bu tarz modeller, pratik bir kullanıma sahiptir. Dar ve küçük alanlarda bu modelleri kullanarak zamandan ve elektrikten tasarruf sağlayabilirsiniz. Sık kıllara sahip fırçası ile halı ve zemin üzerindeki saçları toplar. Dönme fonksiyonu sayesinde yerde bulunan kıl, toz ve kırıntıları iç haznesine hapseder. Her kullanımdan sonra iç kısmındaki tozların dökülmesi tavsiye edilir. Bu sayede hem iç haznesi hem de ürünün konumlandırıldığı alan temiz kalır. Büyük gırgır süpürge, geniş alanlarda kullanmak için uygundur. Bu modeller, üç ya da altı adet döner başlık içerir. Bu sayede halı gibi büyük alanların kaba temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Fırçalardaki kıllar, sık bir şekilde sıralanır. Bu özelliği ile ürünler, zemin üzerindeki halı ve tüyleri toplar. Kaliteli ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Zahmetsiz Kullanıma Sahip Gırgır Süpürge Alternatifleri

Zahmetsiz Kullanıma Sahip Gırgır Süpürge Alternatifleri

Dikey gırgır, uzun bir sapa sahiptir. Bu sayede eğilerek değil ayakta temizlik işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu modeller, üç ya da altı adet fırçaya sahiptir. Fırçaların diş aralıkları, oldukça sıktır. Böylece zemin üzerinde bulunan saç ve tüyleri kolay bir şekilde temizler. Manuel gırgır süpürge, farklı boyutlara sahiptir. Bu tarz modelleri elinizde paralel olarak tutarak kullanırsınız. Ürünü ileri ve geri ittirdikçe iç kısmında bulunan dişler, birbirine ters yönlü olarak döner. Bu sayede zeminde bulunan tüy, saç ve kırıntıları kolay bir şekilde toplayabilir. Ürünler, uzun süreli bir kullanıma sahiptir. Satın alacağınız süpürge gırgır modelleri, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dilediğiniz özellikteki ürünü kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Farklı renk ve boyutlara sahip olan modeller sayesinde kendi tarzınıza uygun olan seçeneği bulabilirsiniz. Yaşam alanlarını her an temiz tutmak için pratik ürünlerden yararlanılması önerilir. Yeni gırgır süpürge ile temiz halı ve zeminlere ulaşabilirsiniz. Farklı zemin çeşitlerinde kullanılan modeller, gün içerisinde temizlik yapmak için oldukça pratiktir. Ürünler, geniş bir model skalasına sahiptir. Manuel ve otomatik olanlar arasından kendi kullanımınıza uygun seçeneği kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip olan modeller içinden dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Gırgır halı süpürgesi ile zeminin kaba temizliğini yapabilirsiniz. Halı üzerinde bulunan saçları gırgır ile toplamak oldukça kolaydır. Gırgırların iç kısmında bulunan fırçalar sayesinde temizleme işlemi yapılır. Yan yana duran fırçaların birbirine zıt hareket etmesi ile temizlik yapılır. Bu fırçalar, sık dişlere sahiptir. Zeminde bulunan kırıntı, kir ve toz taneleri; birbirine zıt dönen dişlerin arasına girerek haznede toplanır. Ürünün sahip olduğu kapağı açarak hazneyi boşaltabilirsiniz. Kaliteli temizlik ürünleri uygun fiyatlara Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Geniş Skalası ile Gırgır Süpürge Fiyatları

Geniş Skalası ile Gırgır Süpürge Fiyatları

Ev ya da çalışma ortamlarını düzenlemek, hem fiziksel hem de mental açıdan sağlıklı bir davranıştır. Bazı zamanlarda büyük bir süpürge yerine gırgır seçilmesi, hızlı bir şekilde temizlik yapılmasını sağlar. Bu sayede hızlı ve pratik bir şekilde belirli bir alanın temizliğini yapabilirsiniz. Gırgır süpürge yorumları sayesinde ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Önceden kullanan müşterilerce yapılan çeşitli görüşler sayesinde hangi modeli satın alacağınızı seçebilirsiniz. Bu sayede hem bütçenize hem de kullanımınıza uygun bir model bulabilirsiniz. Gırgırlı süpürge olarak da bilinen modeller, farklı çalışma stillerine sahiptir. Manuel ya da otomatik olan seçeneklerden birini seçerek satın alabilirsiniz. Ürünlerin boyutları da çeşitlilik gösterir. Küçük ya da büyük olan modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ürünleri kullandıktan sonra dikkatlice temizlemeniz gerekir. Özellikle fırçaya takılan saç ve tüylerin temizlenmesi, hem sağlık hem de kullanım rahatlığı için önemlidir. Pratik gırgır süpürge, oldukça uygun fiyatlara müşterilerin beğenisine sunulur. Her bütçeye ve zevke hitap eden ürünler, geniş bir model yelpazesine sahiptir. Dilediğiniz ürüne uygun fiyatlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Evlerinizde gırgır kullanarak hızlıca süpürme işlemini tamamlayabilirsiniz. Gırgır süpürge markaları, değerli müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunar. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan modellerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Gırgırlar, pratik ve hızlı temizlik için idealdir. Basit bir iç yapıya sahip olan ürünü kullanmak oldukça kolaydır. Gırgır süpürge modelleri, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede farklı ve kullanışlı modelleri seçerek satın alabilirsiniz. Manuel, pilli ya da şarjlı seçenekler arasından evinize uygun olanı kolay bir şekilde bularak sahip olabilirsiniz. Çeşitli alanlarda kullanılan gırgırlar, hızlı ve pratik bir şekilde temizlik yapılması amacı ile üretilir. Kaliteli temizlik malzemelerini Trendyol sayesinde inceleyebilirsiniz.

Gırgır Süpürge Ne İşe Yarar?

Gırgır süpürge, elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan halı, kilim ve parke gibi yüzeylerden kırıntı, kıl, tüy gibi benzeri döküntüleri toplamaya yarayan bir süpürge çeşidi olarak bilinmektedir. Eski modelleri yani 1960’lı yıllarda hayata giren modelleri mekanik bir şekilde çalışırken günümüzde şarj edilebilen ve pille çalışan modelleri halen birçok yerde kullanılmaktadır. Küçük el tipi ve saplı büyük modeli olan gırgır süpürgeler pratik kullanımı sayesinde çocuklu ve evcil hayvanı olan evlerde tercih sebebi olabilmektedir. Sürekli olarak oluşabilen tüy ve taneli döküntülerin temizlenmesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullanımının kolay olması her zaman oluşabilen küçük boyutlu döküntüleri anında zahmetsizce ve rahatça temizlenebilmesi sayesinde günümüzde de ev ve ofislerde kullanım alanı bulabilmektedir. Hafif ve sessiz çalışması nedeniyle her evde el altında olması gereken bir temizlik aracıdır. Temizliği oldukça pratik bir hale getirmektedir.

Gırgır Süpürge Ne Demektir?

İzmirli bir sanayicinin yurt dışında yaygın olarak kullanılan ve mekanik bir işletim sistemi ile çalışan halı süpürge aletini ilk olarak Türkiye’de üretmesi ve adını “Gırgır” koymasıyla süreç başlamıştır. Daha sonrasında bu tip süpürgelerin genel adı Gırgır süpürge olarak kalmıştır. Çalı süpürgelerinin yerini alarak bir döneme damgasını vuran ve büyük bir yenilik olarak görülen bu süpürgeler hemen hemen her eve girmiştir. Bu ürün yapı itibariyle basittir. Süpürge basitçe bir kutu ve bu kutunun altında dönen tek veya çift silindirden oluşan sert fırçalardan oluşmaktadır. Çalışma prensibi olarak kutuyu ileri geri hareket ettirerek kutunun altındaki fırçalar yardımıyla temizlenecek yerlerdeki tozu kiri kutunun içerisine toplayan bir sistem olarak tarif edilebilir. Süpürgenin temizliği de son derece basit olup kullanım sıklığına göre kir kutusunun çöpe boşatılması ile gerçekleşmektedir.

Gırgır Süpürge Ne İçin Kullanılır?

Gırgır süpürgeler, temizlik için evlerde kolaylık sağlamaktadır. Bu ürünler elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan evde veya bulunulan her ortamda oluşan döküntü ve kırıntılardan kolayca kurtulma imkânı sağlar. Pil veya şarj edilebilen motorlar yardımıyla çalışan günümüz modellerinin de kullanıma son derece pratik ve basittir. Gırgır süpürgelerin kullanım avantajları şöyle gibi sıralanabilir: Süpürgenin bir elektrik motoru olmadığı için temizliği yaparken gürültü çıkarmadan işini sessiz bir şekilde tamamlanır. Basit fiziksel hareketle çalıştığı için kolay ve pratiktir. Fazla teferruat içermediği ve sadece bir kutudan oluştuğu için kapladığı yer açısından avantajlıdır. Hem halı ve kilimlerde hem de parke veya fayans gibi yerlerde hiçbir aparat değişikliği yapmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle evcil hayvanı olan evlerde oluşan tüy ve kıl gibi döküntülerin sık sık temizlenmesi gerektiğinden büyük kolaylık sağlar. Trendyol’dan ürün yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilir kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.