placeholder
"

Göbek Eritme Aleti

" araması için 210 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Göbek Eritme Aleti

Kolay Kullanılan Göbek Eritme Aleti

Göbek eritme ürünü sayesinde mekik çekmenize gerek kalmadan istediğiniz fiziğe kolayca sahip olabilirsiniz. Düzgün bir vücut, güzel bir sırt görüntüsü ve düz bir karın bölgesine bu ürün sayesinde kolayca kavuşabilirsiniz. Ev ortamında kolay bir şekilde kalori yakmanıza yardımcı olur. Göbek eritme aleti sayesinde ev ortamında kolayca istediğiniz fit görünüme kavuşabilirsiniz. Şınav ve mekik çekmeye gerek kalmadan ev ortamında kolayca spor yapabilirsiniz. Ev ortamında yapacağınız sporla daha eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Karın kaslarınızı aktif bir şekilde çalıştıran bu alet sayesinde güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca bu ürün diğer spor aletlerine göre daha az çabayla istediğiniz görünümü elde etmenize imkân tanır. Günde ortalama 5 dakika vakit ayırarak yapacağınız aktivitelerle kısa bir süre içerisinde istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Üründe birden fazla egzersiz seçenekleri bulunur. Bu seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz ve üründe yer alan seviyeleri ayarlayarak istediğiniz seviyede bir egzersiz yapabilirsiniz. Ürünün zemin ünitesinde bulunan pine elastik bantlarının boyutları istenilen boyutta ayarlanabilir. Elastik bantlarının boyu kısaltıldıkça direnç artar. Bu sayede egzersiz de zorlamış olur. Ürünle birlikte gelen görsel kullanım kılavuzundan belirli egzersizlerin sıralamasını görebilirsiniz. Egzersiz yaparken siz de burada yer alan sıralamaya uyarak bir egzersiz planı oluşturabilirsiniz. Egzersiz planı sonucunda en iyi sonucu elde etmek isterseniz de egzersizin başlangıç ve bitiş kısımlarına dikkat etmeniz gerekir. Ürünün tavsiye edilen kullanım şekli bu kullanım kılavuzu da yer almaktadır. Bu kılavuzda göre seçilen egzersizler 5-10 tekrarla yapılmalıdır. Seviyeleri arttırarak gitmek gerekir. Yapacağınız egzersiz sizi zorluyorsa daha az dirençli olan egzersizleri seçebilirsiniz. Bu sayede kendinizi zorlamadan fit bir görünüme kolayca sahip olabilirsiniz. Kaslı bir görünüm elde etmek için tüm vaktinizi spor salonunda geçirmenize gerek kalmadan kolayca bu görünümü elde edebilirsiniz. Göbek eritme aleti sayesinde bu görünüme ev ortamında daha az çaba harcayarak sahip olabilirsiniz. Göbek eritme aletleri sayesinde evinizin konforlu ortamında kolayca spor yapabilirsiniz.

Her Eve Bir Karın Eritme Aleti

Karın eritme aletleri kopmayan lastikli bir spor aletidir. Kullanımı pratik olan bu ürün evinizde yer kaplamaz. Spor salonuna gitme ihtiyacını ortadan kaldıran bu alet, evinizde büyük bir alan kaplayan diğer spor aletleri gibi bir görüntü yaratmaz. Karın eritme aleti kolayca taşınabilir, kaldırılabilir bir özelliktedir. Spor ihtiyacınızı kolayca karşılayan göbek eritme aleti aynı zamanda uygun fiyatıyla da pahalı spor aletlerine göre daha kolay tercih edilebilir. Spor salonlarına gitmek yerine alternatif yollara başvuran spor yapmak isteyen insanlar daha konforlu bir ortamda vakit harcamadan fit bir görünüme kavuşmanın yollarını ararlar. Bu egzersiz spor aleti sayesinde konforlu ortamda fazla vakit harcamadan istenilen egzersizler kolayca yapılabilir. Ürün ayrıca kolay kullanımı sayesinde de egzersiz yaparken eğlenceli vakitler geçirmenize yardımcı olacaktır. Özellikle karın bölgenizi etkili bir şekilde çalıştırma imkânı sağlar ve bu sayede güzel bir karın görüntüsü elde etmenizi kolaylaştırır. Farklı egzersizleri bünyesinde barındırdığı için zorluk derecesini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kendinizi zorlamadan, sıkılmadan kolayca egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede egzersizi kolay bir şekilde yapma imkânı sunar. Normalden daha kolay ve hızlı bir şekilde yağ yaktıran bu göbek eritme aleti zorunlu şınav ve mekik hareketlerinden uzak eğlenceli bir şekilde spor yapmamıza imkân sağlar. Kilo vererek kaslı bir vücuda sahip olma imkânı sağlar. Tüm bu çalışmalarla daha düz bir karına sahip olabilirsiniz. Bu ürün sayesinde bir yandan zayıflayıp bir yandan da sağlıklı bir forma kavuşabilirsiniz. Ürün kolay kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilen bir üründür.

Göbek Eritme Spor Aleti

Göbek eritme spor aleti sayesinde daha ince bir vücut formuna kolayca sahip olabilirsiniz. Saatlerinizi spor salonlarında harcamak yerine ev ortamında forma girmenizi sağlayacak olan bu göbek eritme spor aleti kolay kullanımı sayesinde tercih edilen bir üründür. Toplanması ve saklanması kolay olan göbek eritme spor aleti, evinizde yer kaplamaz. İstediğiniz yere yanınızda götürme imkanı olan bu alet, profesyonel yapısıyla gittiğiniz yerde size spor salonu imkanlarını sağlar. Tekerlekli egzersiz lastikli spor zayıflama aleti 44 farklı egzersizi tek üründe toplamıştır. Üründe gerginlik ayarı yoktur. Standarttır. Bu göbek eritme aleti ile sıkı ve kaslı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Göbek eritmek için spor aletleri çok fazladır. Size en uygun olabilecek, spor salonuna gitmenize gerek kalmayacak ve evinizde yer kalamayacak bu ürün sayesinde siz de yakınlarınıza göbek eritme aleti tavsiye edebilirsiniz. Termal sauna ürünü çok kullanışlı ve faydalı bir üründür. Ürünün en belirgin özelliği karın kısmına baskı uygulamasıdır. Karın kısmına baskı uygulayan bu ürün bu sayede fazla yemek yemenin önüne geçer. Mideye baskı uygulayarak daha az yemek yemenizi sağlayan bu ürün ayrıca karın bölgenizi terletmesiyle de kolayca incelmenize yardımcı olur. Ürün ayrıca vücudunuzu sardığı için güzel bir görüntü sergilemenize yardımcı olur. Ürünü kullanırken ayrıca egzersiz yaparak zayıflamanızı hızlandırmaya yardımcı olabilirsiniz. Bunun en kolay yöntemi de karın eritme aleti kullanmaktır. Termal sauna kemer ürünü ayrıca vücudunuzu sıcak tutar. Ayrıca ürün ayarlanabilir bir boyuttadır. Boyu ve en kısmı esneme özelliğine sahiptir. Bu sayede geniş kitlelerin kullanıma uygun bir üründür. Uzunluğu da esneyebildiği için fazla kilolu kişiler tarafından da rahatça kullanılabilir. Kilosu fazla olan kişilerin de kullanımında ekstra fayda sağlar. Uzunluğunda yaklaşık 10 cm gibi bir esneme payı bulunan bu ürün dış kısmındaki kaplamalı kumaş sayesinde tüm bedenlere uyumlu bir yapıdadır. Ürün overlok dikişli bir yapıda olduğu için sökülmelere ve yırtılmalara karşı dayanıklı bir yapıdadır. Ürün bu sayede uzun ömürlü kullanılabilir. 30 ila 40 derecede elde yıkama yapılabilen bu ürün ütülenmez. Ürün ayrıca ısı kaynaklarından uzak tutulmalıdır. Ürün içeriğinde yer alan yıkama ve bakım talimatları dikkate alınarak temizleme işlemi yapılmalıdır.

Göbek Yağı Eritme Aleti ve Programları

5 motorlu 7 programlı titreşimli masaj kemeri göbek eritme aleti ile istediğiniz görünüme kolayca sahip olabilirsiniz. Göbek yağı eritme aleti sayesinde bel bölgesindeki istenmeyen yağlanmadan kolayca kurtulabilirsiniz. Ürün unisex olarak kullanılabilir. 5 motorlu olan bu ürün aynı zamanda 7 programıdır. Birbirinden farklı 7 programı olan bu ürün titreşimlidir. Titreyerek masaj yapar. Bel bölgesindeki istenmeyen yağlardan kurtarır. Vücutta ciddi oranda bir incelme olmasını sağlar. Göbek yağı eritme aleti sade tasarım kumandası ile rahat ve kolay bir kullanım imkânı sunar. 2 fonksiyon titreşim gücü bulunur. Bu ürünü 5 farklı hız ayarı ile çalıştırabilirsiniz. 2 ayrı çalışma modu bulunan bu ürünle masaj yapabilir isterseniz de zayıflama kemeri olarak kullanabilirsiniz. Uygun bölgelerde kullanılması durumunda kas yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur. Ürün sırt bölgelerinde, omuzlarda ve baldır gibi bölgelerde kullanılabilir bir özelliktedir. Günde sadece 10 dakika ayırarak bu ürünü kullanabilir daha konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Bu göbek eritme spor aleti sayesinde istenmeyen yağlardan kurtulabilirsiniz. Göbek eritmek için spor aletleri arayışına girdiyseniz en pratik yoldan bunu yapmak istiyorsanız bu ürünü kullanmak sizi oldukça memnun eder. Göbek eritme aleti titreşimli yapısı sayesinde siz otururken dahi zayıflamanıza yardımcı olur. Göbek eritme aleti fiyatları ürünlere göre farklılık gösterir. Bu alet uygun fiyatı ve kolay kullanımıyla sizin vazgeçilmez ürününüz olacaktır. 5 motorlu titreşimli masaj kemeri göbek eritme aleti sayesinde istenmeyen yağlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Titreşim yayarak vücudun zayıflamasına yardımcı olur. Göbek eritme egzersiz aleti olan bu ürünün birçok faydası bulunur. Göbek eritme cihazı fiyatları baz alındığında oldukça ekonomik olan bu ürünün tercih edilme oranı artar. Göbek eritme aleti kullananlar oldukça memnun kalır. Titreşimli göbek eritme aleti sayesinde evinizde oturduğunuz yerden istediğiniz yerde kolayca zayıflayabilirsiniz. Göbek eritme aleti elektrikli bir yapıdadır. Şarj edilebilir ve tekrar tekrar şarj edilip kullanılabilir bir üründür. Evde göbek eritme aleti arayanlar için çok uygun olan bu ürün titreşimli göbek eritme aletleri fiyatları baz alındığında kolayca edinilebilir bir fiyattadır. En etkili göbek eritme aleti olabilecek bir üründür. Evinizde otururken, iş yaparken, temizlik yaparken, yemek yaparken dahi bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca spor yapmak ve zayıflamak için zaman ayırmanıza gerek kalmadan siz işlerinizi hallederken göbek eritme cihazı sizin yerinize zayıflamanıza yardımcı olur.

Göbek Eritme için Spor Aletleri

Siz de göbek eritmek için spor aletleri arayışına girdiyseniz bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürün sayesinde mekik çekmeden mekik çekmenin etkilerine sahip olabilirsiniz. Kaslı bir vücut formuna kolayca sahip olabilirsiniz aynı zamanda zamanınızı da almayan bu ürün istediğiniz ortamda 5 dakika kullanarak istenilen etkilere kavuşabilirsiniz. İyi bir vücuda sahip olmak için spor salonlarına gitmenize gerek kalmaz. İstediğiniz ortamda ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilir bir üründür. İstediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Evde yer kaplamaz. Kolayca kaldırılıp saklanabilir, istediğiniz an tekrar tekrar kullanılabilir. Ürün kaslı bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Ev ortamında eğlenceli bir şekilde spor yapmanıza imkân sağlayan bu ürün sayesinde kaslı bir sırt görüntüsüne kavuşabileceğiniz gibi düzgün kol ve omuzlara da sahip olabilirsiniz. Zaman sıkıntısı çekip fit bir formda olmak isteyen insanlar için çok uygun bir üründür. Ürün çok fazla zamanınızı almaz. Ev ortamında kolayca kullanabileceğiniz bu ürünler için spor salonuna gitmeniz gerekmez ve günlük programınızda zaman kayıplarına yol açmaz. Spor yapmak, fit bir görünüme kavuşmak eski dönemlerdeki gibi zor olan ve zahmetli olan bir iş değildir. Göbek eritme aleti sayesinde kolayca spor hareketleri yapılabilir. Böylece istenilen forma girilebilir. Üstelik paket içeriğine dâhil olan taşıma çantası sayesinde rahatlıkla istediğiniz ortamlara götürebilirsiniz. Kopmayan lastikli bir ürün olan spor aleti kullanımı pratik olan bir üründür. Ayrıca kullanımı pratik olan bu ürün evinizde de yer kaplamaz. Spor salonuna gitme ihtiyacı hissetmezsiniz. Ev ortamında sporunuzu yapma imkânı sunar. Ürün kolayca taşınabilir ve kaldırılabilir. İstediğiniz zaman çıkarıp kullanıp daha sonra kolayca kaldırabilirsiniz. Günde 5 dakika zaman ayırarak spor yapabilirsiniz. Spor yapmayı sevmeyenler ve spora vakit ayıramayanlar için çok kullanışlı bir üründür. Kolay kullanımda bir ürün olduğu ve zaman sıkıntısı yaramadığı için sporu alışkanlık olarak kazanmanızı sağlar. Sporu daha kolay ve eğlenceli bir hale getirir. Farklı egzersiz yapma imkânları sunan bu ürünle istediğiniz egzersizi seçebilir ayrıca zorluk derecesini istediğiniz seviyeye getirerek çalışma imkânı sağlayabilirsiniz. Bu ürünle birlikte istediğiniz egzersizleri istediğiniz tekrar sayısı kadar yapabilirsiniz. Kontrol tamamen sizin elinizdedir. Zorlu spor aletlerinden sıkılanlar için çok güzel bir alternatiftir. Spor yapmayı eğlenceli hale getirir. İçeriğinde bulunan taşıma çantası sayesinde sizinle istediğiniz yere gelebilir. Bu cihaz sayesinde artık spor yapmak eskisi kadar zor ve zahmetli olmaktan çıkmıştır.

Göbek Eritme Aleti N Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

“Göbek eritme aleti nasıl kullanılır?” diye incelediğimizde ilk önce 5 adet pine elastik bantların boylarının ayarlandığını görürüz. Ürünün pine elastiklerinin boyları istenildiği gibi ayarlanabilir. Bunun için ürünün bantlarının boylarını sararak istediğiniz ölçüye ayarlayabilirsiniz. Kendi istediğiniz egzersizi seçebilir, zorluk derecesini istediğiniz seviyede tutarak egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Ürünün elastik bantlarının boyu kısalttıkça üründe oluşan direnç de artar. Bu sayede egzersizin de zorluğu artar. Kişiler istedikleri direnç seviyesini ayarlamak için bu bantların boyutunu ayarlayabilirler. Ürünle birlikte gelen görsel kullanım kılavuzunda bunlar detaylı şekilde yer almaktadır. Kılavuzu kullanarak istediğiniz seviyede bir egzersizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz zorlukta egzersiz yapma imkânına kolayca sahip olursunuz. Üründen en iyi sonucu elde etmek için kılavuzda yer alan aşamalarda özellikle başlangıç ve bitiş kısımlarına dikkat etmeniz gerekir. Ürünün tavsiye edilen kullanımı her egzersizi 5-10 tekrarla yapmaktır. Daha sonra bunu istediğiniz doğrultusunda arttırabilirsiniz. Ürün sayesinde istediğiniz zorlukta egzersiz yaparken kolay bir şekilde istediğiniz forma kavuşabilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşam sürerken aynı zamanda daha fit bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Bu sayede hem sağlıklı bir yaşam sürdürür hem de daha özgüvenli bir yaşam sürdürebilirsiniz. Göbek eritme aleti sayesinde istediğiniz görünüme ev ortamında daha az çaba harcayarak sahip olabilirsiniz. Bu göbek eritme aleti ile bir yandan eğlenirken bir yandan da sporunuzu yapabilirsiniz. Farklı kullanımları bulunan bu ürünlerle istediğiniz zorluk seviyesindeki egzersizleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede zorlanmadan kolayca spor yapabilir istediğiniz vücut görünümüne sahip olabilirsiniz. Göbek eritme aletleri ev ortamında veya istediğiniz herhangi bir ortamda kolay kullanıma sahiptir. Ayrıca kolayca taşıyıp istediğiniz yere götürüp istediğiniz yerde spor yapma imkânına sahip olabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak, kullanıcı yorumlarına bakarak ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kolayca satın alabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.