İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Ürün Tipi
Cilt Tipi
Fiyat Geçmişi
Ek Özellik
Form
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Gogo Ağda

" araması için 151 sonuç listeleniyor
Gogo Profoyonel 500 gr Kalıp Ağda

GogoProfoyonel 500 gr Kalıp Ağda

(194)
Profoyonel 500 gr Kalıp Ağda
29 TL
Sepete Git
Gogo 800 ml Ağda Isıtıcı Kazan

Gogo800 ml Ağda Isıtıcı Kazan

(196)
800 ml Ağda Isıtıcı Kazan
99 TL
Sepete Git
Gogo Pink 900gr Boncuk Ağda
Kargo Bedava

GogoPink 900gr Boncuk Ağda

(445)
Pink 900gr Boncuk Ağda
229 TL
Sepete Git
Gogo Azulen Kalıp Ağda 500 gr

GogoAzulen Kalıp Ağda 500 gr

(599)
Azulen Kalıp Ağda 500 gr
49 TL
Sepete Git
Gogo Kalıp Ağda 500gr. Pudralı

GogoKalıp Ağda 500gr. Pudralı

(469)
Kalıp Ağda 500gr. Pudralı
72 TL
Sepete Git
Gogo Granül Boncuk Ağda 250gr. Siyah

GogoGranül Boncuk Ağda 250gr. Siyah

(145)
Granül Boncuk Ağda 250gr. Siyah
75 TL
Sepete Git
Gogo Silikon Ağda Violet 400 Gr

GogoSilikon Ağda Violet 400 Gr

(1)
49 TL
Sepete Git

Dikkat Çekici Gogo Ağda Ürünleri Trendyol’da!

Vücudu tüylerden arındırmak, temiz bir görüntünün yanı sıra yumuşak bir hissiyat sunar. Belirli aralıklarda kılların temizlenmesi, uygulama bölgelerinde uzun vadeli sonuçların elde edilmesini sağlar. Kişisel temizliğine dikkat edenler tarafından tercih edilen uygulama şekli pratik adımlara sahiptir. Ağda, uygulama bölgesinin üzerine sürülür. Kimi zaman üzerine bir ağda bezi yapıştırılır. Bir süre beklendikten sonra ağda bezine yapışan maddeyle beraber bu ikili çekilir. Etkili ve hızlı bir şekilde sonuç almanızı sağlayan Gogo ağda pratik kullanımıyla öne çıkar. Farklı ihtiyaçlara yanıt veren Gogo ağda tipleri kısa süre içerisinde vücudunuzu temizlemenize aracılık eder. Gogo konserve ağda ile cilt üzerindeki ölü deriyi temizleyerek sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Doğal Yapıya Sahip Gogo Ağda Tipleri

Doğal Yapıya Sahip Gogo Ağda Tipleri

Vücut üzerinde çıkan istenmeyen tüyleri ağdayla temizlemek, cilt bakımı yapmak için de etkili bir yol olarak bilinir. Kılların üzerine yapışan ve kökten temizleme yapan ağda uygulaması, bu bölgede yer alan ölü derilerin temizlenmesini sağlar. %100 doğal reçineden elde edilen ürünler, organik bir forma sahiptir. Doğal yapıya sahip olan Gogo kartuş ağdalar pratik uygulamasıyla hijyenik bir şekilde bakım yapmanızı sağlar. Kartuş içerisinde yer alan ağda, makine aracılığıyla ısıtılır. Sürülecek kıvama geldikten sonra bölge üzerinde gezdirilir ve bez aracılığıyla çekilir. Adını şeklinden alan Gogo boncuk ağda acısız yöntemlerden bir tanesi olarak bilinir. Hafif bir şekilde uygulama gerçekleştirildiği için hassas cilde sahip müşteriler tarafından da kullanılır. Kazan formunda olan makine içerisinde eritilerek kullanılan Gogo kalıp ağdalar bir çubuk yardımıyla sürülür. Küçük bir alana sahip olan bölgelere uygulamak için ideal bir yapıya sahiptir. Isı ile akışkanlık kazanan ve yapışkan bir forma sahip olan Gogo sir ağdaları kullanarak vücudunuzdaki tüylerden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Etkili Sonuçlar İçin Gogo Ağda Önerisi

Etkili Sonuçlar İçin Gogo Ağda Önerisi

Doğal içeriğiyle öne çıkan ürün tüyleri azaltan bir etkiye sahiptir. İçeriğinde şeker bulunmaması nedeniyle kıl köklerini beslemeden temizlemeyi sağlayan seçenekler, düzenli kullanımda etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Isıyla temas etmesi halinde akışkan bir hale gelen ürünler için çeşitli aparatlar bulunur. Boncuk formuna sahip, kalıp ya da konserve içerisinde bulunan ürünü Gogo ağda aletinin içerisine boşaltarak erimesini sağlayabilirsiniz. Ürünün akışkan bir hale gelmesini sağlayan alet, kısa süre içerisinde uygulamaya geçmenizi sağlar. Kartuş ağdalar için kullanılan Gogo ağda aparatı pratik bir şekilde geniş bölgeler üzerinde uygulamalar yapmanızı sağlar. Bez ve Gogo ağda cihazı kullanımıyla kısa süre içerisinde etkili bir şekilde temizleme yapabilirsiniz. Trendyol’dan cilt tipine uygun Gogo ağda önerisini inceleyerek sizin için doğru olan ürünü seçebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünle pratik bir şekilde tüylerinizi temizleyebilirsiniz.

Avantajlı Gogo Ağda Fiyatları

Avantajlı Gogo Ağda Fiyatları

Düzenli kullanım sonucunda istenmeyen tüylerin seyrek çıkmasını ve uzama süresinin gecikmesini sağlayan seçenekler, doğal formlarıyla vücuda zarar vermeyen bir uygulama gerçekleştirmenizi sağlar. %100 doğal reçinenin kullanımıyla elde edilen seçeneklerin içerisinde şeker gibi kıl köklerini besleyecek maddelerin kullanımından kaçınılır. Bu sayede tüylerin minimum acıyla ve etkili bir şekilde köklerinden temizlenmesi sağlanır. Özel başlığa sahip olan seçenekler, ince bir çizgi halinde kolayca sürülür. Acı etkisi azaltılarak tüylerden arınma sağlanır. Karın, kol ve bacak gibi düz bölgelerde kullanılması tavsiye edilir. Dermatolojik olarak test edilen ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Etkili sonuçlar elde etmenize olanak tanıyan Gogo ağda kullananların beğenisini toplar. Satın almak istediğiniz ürün için yazılan Gogo ağda yorumlarını okuyarak ürünün kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan Gogo ağda fiyatlarını inceleyebilir, bütçe dostu fırsatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.