İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Gucci Guilty

" araması için 18 sonuç listeleniyor

Gucci Guilty

Gucci Guilty Parfüm ile Özgüvenli Olun

İnsanlar birçok ortama girerken güzel kokmak ve bulunduğu ortamdaki bireylerin aklında güzel kokular ile kalmak isterler. Bu sebeple günlük hayatta ya da özel yerlere gidileceği zamanlarda parfüm kullanmayı tercih ederler. Genel tanım olarak parfüm; aromalı karışımlar, kokulu esans yağları ve çeşitli kimyasal maddelerden elde edilerek insanların vücuduna veya bulunduğu ortamlara koku yayma görevi üstlenen karışımlardır. Genellikle parfümlerde esans yağları olarak insanların koku duyularına hitap edecek çiçeksi kokular kullanılmaktadır. Parfümlerin yapımında kullanılan bu çiçeksi kokular kişilerin kendisini iyi hissetmesini sağlamaktadır ve hissettirdiği bu duygu oldukça uzun sürelidir. Gucci Guilty parfüm tam olarak bu tanıma uygun bir şekilde üretilmiş olan bir parfümdür. Gucci Guilty kadın parfümü sardunya leylak gibi etkileyici, çekici kokuları olan çiçeklerin bu kokularından elde edilmiştir. Bu parfüm kadınların her alanda cesur davranmalarını ve yine her türlü ortamda yüksek özgüven ile hareket etmelerini sağlamaktadır. Bireyin kendisini özgüvenli ve cesur hissettirmesinin yanı sıra bulunduğu ortamdaki diğer insanların da o kişinin karakteri hakkında fikir oluşturmasını sağlamaktadır. Güzel bir kokuda aranan en büyük özellik ruha işleyecek olmasıdır. Ruha işlemekten kasıt insanların kokuyu aldığı andan itibaren içerisinde bu kokuya ve kokunun sahibine dair olumlu ön fikirler oluşturmasıdır. Gucci Guilty EDP parfüm 2010 yılında çıkmıştır ve yeni nesil bir kokudur. İçeriğindeki çiçeksi ve baharatımsı kokusunun vazgeçilmez etkisi ile uzun yıllar boyunca popülerliğini yitirmemiş olan ve hala çok büyük bir ilgi ile tercih edilen bir parfümdür. Gucci Guilty erkekler için olan parfümleri de erkek bireylerin tamamına hitap edecek şekilde üretilmiştir ve birçok kokuyu bir arada bulundurmaktadır. Baharatımsı, odunsu, tatlımsı kokuları seven erkeklere hitap edecek şekilde bu üç kokuyu da barındırmakta ve kalıcılık safhasında ise odunsu kokusuyla ön plana çıkmaktadır. Oldukça yüksek oranda kadınların da dikkatini çeken odunsu ve baharatımsı kokular bir şişede birleştirilmiş ve böylece bu kokuların çekicilik oranı da arttırılmıştır. Kadınlar için üretilmiş olan Guilty parfümler de erkekler üzerinde oldukça çekici bir etki yaratmakta ve akılda kalıcılığı ile unutulması imkansız olan kokunuzu yansıtmaktadır. Özel yemek randevularında iz bırakmak istenildiğinde kullanımı oldukça uygundur ve bireyler üzerinde unutulmayacak etkiler yaratmaktadır.

Gucci Guilty Kadın Parfümü İçeriği

Parfümlerde 3 nota bulunmaktadır. Bunlar açılış notası, orta nota ve alt nota olarak üç kısma ayrılmaktadır. Parfümün kullanıldığı ilk andaki duyulan ilk koku üst notadır. Bu nota için tepe notası ya da açılış notası da denilebilir. Parfümün orta notası ise ilk nota yani açılış notasındaki keskin kokunun gitmesi ile ortaya çıkan notadır. Parfüm hakkındaki hisler aslında bu bölümde oluşmaktadır. Bu nota için kalp notası da denilebilir. Bu notada genelde çiçeksi kokular kullanılmaktadır. Alt nota kısmına gelecek olursak; alt nota kokuya derinlik ve zenginlik katan notadır. Bu notanın kokusu yoğunluk olarak diğer notalara göre daha baskın bir kokudur. Bu kısım parfümün gerçek kişiliğini yansıttığı notasıdır ve kalıcı olan bölüm asıl bu notadır. Bu nota dip nota ya da baz nota olarak da isimlendirilmektedir. Gucci Guilty EDT parfümün açılış notası denilen kısmı portakal çiçeği, pembe biber ve bergamot kokuları ile zenginleştirilmiştir. Açılış notası yani ilk nota ilk izlenim bireylerde baharatımsı bir koku hissi oluşturmaktadır. Bunun sebebi de pembe biber ve bergamotun oldukça güçlü özler olması ve portakal çiçeğini bir tık daha arka planda bırakıyor olmasıdır. Gucci Guilty 30 ml parfümün orta notalarında geranium bitkisi, şeftali, leylak ve siyah frenk üzümü bulunmaktadır. Yani orta nota bir tık daha meyvemsi bir kokudan oluştuğu için ilk açılış notasını birazcık daha yumuşatarak daha yumuşak bir koku ortaya çıkarmaktadır. Yani ilk nota ile orta notanın birleşmesi birazcık daha ekşimsi bir koku oluşturur ancak parfümün genelinde bu ekşimsi koku yaygın değildir parfümün genelinde yumuşak, tatlımsı ve odunsu bir koku yaygındır. Parfümün baz notalarında ise şekerli bir hava vardır ancak tamamen şekerli bir koku oluşturmaz. Baz notalarında ise patchouli, amber, vanilya ve misk bulunmaktadır. Baz notasının parfümün kalıcılığının sağlandığı nota olduğunu belirtmiştir. Baz notasındaki kokular sayesinde Gucci Guilty 20 ml parfüm bu kokunun gün boyunca yani sabahtan akşama kadar her ortamda kalıcılığını sağlamaktadır. Bu notaların birleşimi ile parfümün kokusu odunsu bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Odunsu şekilde son halini alan bu parfüm özel davetlerde ve randevularda kullanım için özel kıyafetler üzerinde oldukça şık duran bir üründür.

Gucci Guilty Parfüm ile Vazgeçilmez Olun

Gucci Guilty 15 ml parfüm afrodizyak etkili bir parfümdür yani bu parfüm insanların kokladıkça daha çok koklamak isteyeceği türden bir parfümdür. Bu parfümün yayılma etkisi de oldukça yüksektir. İnsanlarda her an kullanma isteği yaratan bu parfümün her boyutu şişe tasarımı sayesinde çantalara girebilecek boyuttadır. Yani insanlar kullanmak istedikleri her an kullanmak için çantalarında kolaylıkla kırılma korkusu olmadan ve diğer eşyalara zarar vermeden taşıyabilirler. Gucci Guilty EDT 90 ml parfüm özel günlerde kullanılabileceği gibi günlük kullanıma da uygundur ve yaz kış her mevsim her cilt tipine sahip bireyler tarafından kullanılabilmektedir. Gucci Guilty set olarak da satılmaktadır. Yani kadın erkek ikisi bir arada set olarak da satın alınabilir. Erkekler için olanının kullanımı da oldukça yaygındır. Erkekler için olan Gucci Guilty 150 ml parfümün koku grubu ağacımsı aromatik kokulardandır. Çıkış yılı 2011 yılıdır ve 2011 yılından bu yana asla popülerliğini kaybetmemiş ve bireyler için uzun süreli kullanım sağlamıştır. Erkekler için üretilmiş olan Gucci Guilty 100 ml notalarından bahsedecek olursak; üst notalarında lavanta ve limon, orta notalarında portakal çiçeği, alt notalarında ise patchouli, sedir ağacı ve vanilya bulunmaktadır. Parfümün açılış kokusu hafif limonlu bir kokudur ve bu sebeple açılışta ferahlatıcı bir kokusu vardır. Sonrasında ise lavanta kokusu hissedilmektedir. Daha sonra yavaş yavaş portakal çiçeği kokusu gelmektedir. 2-3 saatlik kalmış kokusunda ise alt notalar daha aktiftir. Yani kalıcı kokusu sedir ağacı, patchouli ve vanilya kokusudur. Kokusundaki kalıcılık oldukça yeterlidir. Bazen 4-8 bazen de 8-12 saat kalıcılığını sürdürmektedir. Dışarı giden kokusu yani kullanan insanların dışındaki insanların hissedeceği koku oldukça güzel ve alışılmadık bir his uyandırmaktadır. Kullanım önerisi olarak genelde 4-5 sprey sıkılması önerilmektedir. Zaman olarak da akşam parfümü gibi bir his oluştursa da gün içerisinde herhangi bir vakitte de kullanılmaya uygun bir yapısı vardır. Mevsimsel olarak genelde ilkbahar ve sonbahar olarak yorumlanabilmekte ancak her mevsim kullanılmaya uygundur. Performansının yüksek olması özelliği ile kullanımı erkek bireyler arasında da oldukça yaygındır. Uzun süreli kullanım için de oldukça uygundur yani kokusu bireyleri sıkmaz ve genelde insanlarda oluşturduğu afrodizyak etkisi ile uzun uzun yıllar kullanılan bir parfüm olmuştur.

Gucci Guilty Deodorant ile Terlemeye Son

Antiperspirant ismi ile de anılan deodorantlar insan vücudundaki terlemeyi kontrol etmek için önemli kozmetik ürünleridir. Bazı deodorantlar içeriğindeki antimikrobik maddeler ile vücutta oluşacak olan bakterileri öldürür ve vücut kokusuna engel olur. Bakterilerin üremesini engellemek ya da yavaşlatmak kötü kokunun da giderilmesine yardımcı olmaktadır. Gucci Guilty deodorant da terlemeyi ve kötü kokuları önlemeye yardımcı olan antiperspirantlardan bir tanesidir. Yine bu deodorantın da üst notasında İtalyan mandalinası ve İtalyan limonu, orta notasında lavanta ve kakule, alt notasında ise sedir ağacı, sandal, patchouli bulunmaktadır. İlk kullanımda oluşturduğu limon kokusu ve ardından gelen lavanta kokusu ile bireylerde etkileyici bir izlenim bırakmaktadır. Ter oluşumunu engellediği gibi zamanla ortaya çıkan sedir ağacı ve patchouli nin odunsu kokusu kullanan bireylerde ferah bir etki yaratmaktadır. Deodorant kullanımının amacını fazlasıyla yerine getiren Gucci Guilty deodorant kokusunun kalıcılığı ile de parfüm etkisi yaratmaktadır. Temiz ten yapısına uygulandığında oldukça uzun süre bu temizliği muhafaza etmekte ve bakteri oluşumunu önleyerek uzun süre temiz ve ferah bir koku kalıcılığı sağlamaktadır. Erkekler için üretilmiş olan bu deodorant günlük kullanımda ve uzun süreli özel gün kullanımında uzun süreli etkilidir. Kullanımı tüm cilt tipleri için uygundur ve tüm cilt tiplerinde uzun süreli ferah etkisini sürdürmektedir. Günlük kullanım için kullanım önerisi 3-4 sprey olarak önerilse de ferah ve boğmayan kokusu sayesinde istenilen sıklıkta kullanılabilmektedir. Kullanımı sonrasında notalarındaki kokuların açığa çıkması ile yakındaki tüm bireyleri etkilemekte ve çekici kokusu ile insanların kullanan bireyler hakkındaki düşüncelerinin olumlu bir yönde olmasını sağlamaktadır. Bireyler temiz cilt yapısına uyguladıklarında tüm gün kötü boyunca kokulardan kurtulmuş olacağı için özgüven olarak tamamlanmış hissetmekte ve temiz, ferah kokuların tadını çıkarmaktadır. Deodorant kullanımında en sık karşılaşılan problem iz problemidir. Deodorantlar genellikle iz bırakmaktadırlar. Ancak istisna olarak Gucci Guilty deodorant iz bırakmaz ve kesinlikle kullanılan bölgede leke oluşturmaz. Bu deodorant yalnızca güzel kokması ile değil bakterileri öldürmesi ve kokuyu önlemesi konusunda da oldukça ün salmıştır. Yalnızca güzel kokan deodorantlar terleme sonrasında kötü kokuya dönüşmektedir anca Gucci Guilty deodorantı terlemeyi de önlediği için kötü kokuyu tamamen önlemektedir.

Gucci Guilty Parfüm Kullananlar ve İzlenimleri

Gucci Guilty kullananlar genel olarak uzun süre kullanmaya devam etmiş ve uzun süreli kullanımda da memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Gucci Guilty yorum yapan insanlar genel olarak kokusunun çok fazla ağır olmadığını ve kullanım sonrasında da çok ağır olmayan hafif, etkileyici ve hoş bir kokusu olduğunu belirtmişlerdir. Kokusu insanlara bir yandan tanıdık gelmekle beraber diğer bir yandan da çok farklı bir his oluşturmaktadır. İki hissi aynı anda yaşatan bu parfüm çoğu kullanıcı tarafından kalıcılığı ile bilinmekte ve birçok kullanıcı da ten ile uyumluluğunun yüksek oluşundan memnuniyetini dile getirmektedir. Özellikle sık sık parfüm değiştirmek ve doğru parfümü bulamamaktan yakınan bireyler Gucci Guilty parfümü uzun süre ve her sıkmada beğenerek kullandıklarını belli etmişlerdir. Kullanan bireyler şişe tasarımından kokusuna ve yaratmış olduğu özgüven, cesaret duygularına kadar her şeyiyle bu kokuyu övmüş ve uzun süre kullanmaya devam edeceklerini her fırsatta belirtmişlerdir. Çoğu kullanıcı bir şişe ile kalmamış birçok şişe kullanmış ve asla sıkılmadığını da dile getirmiştir. Özellikle bahar ve kış aylarında kullanmaktan memnun olan bireyler yaz aylarında da tercih ettiklerini belirtmişlerdir. Alt notasındaki çiçeksi ve tatlımsı kokusu bu tarz kokuları sevmeyen bireylerin bu kokuları sevmesini ve özellikle Gucci Guilty parfümünü uzun süre kullanmasını sağlamıştır. Beyaz tenli bireyler de tenlerinde oldukça hoş koktuğunu ve kalıcılık yönünden de sorun yaşamadıklarını ifade etmişlerdir. Özellikle kadın kullanıcılar tarafından beğenilen taze ve tatlımsı kokusuna ilgi oldukça fazladır. Çoğu kadın tarafından en iyi parfüm listesinin en başında gelmektedir ve uzun süreli kullanım olarak da asla sıkıcı olmayan bir parfüm olduğu belirtilmektedir. Genelde odunsu ve baharatlı kokuları favori edinen erkek bireyler tarafından da oldukça ilgi görmüş ve günlük kullanıma uygun bir parfüm olması yönünden erkek kullanıcılar tarafından da onay almıştır. Kullanıp kullanmamak arasında kararsız kalıp bu kararsızlığı kullanmak ile sonlandıran bireyler pişman olmadıklarını ve sürekli kullanım için yine bu parfümü seçeceklerini belirterek memnuniyetlerini ortaya koymuşlardır. Kullanıcıların çoğu Gucci Guilty parfümün kokusunu diğer kokuların en tepesine oturmuş ve yeni bir koku tercih edilecekse bu kokunun kesinlikle Gucci Guilty kokusu olmasını önermiştir. İlk kullanımdan itibaren hiçbir zaman rahatsız etmediği yönündeki yorumlar da oldukça fazla sayıdadır. Hediye olarak tercih eden kullanıcılar da hediye almış oldukları bireylerin kokudan çok yüksek oranda memnun kaldıklarını ve uzun süreli kullanımda uygun buldukları bir parfüm olduğunu belirtmişlerdir.

Gucci Guilty Parfüm Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

İnsanlar gün içerisinde birçok ortama girmekte ve bulunduğu ortamlarda da fark yaratmak ya da karakterini öne çıkarmak istemektedir. Bu öne çıkarma işlemi bazen kıyafetlerle bazen konuşma tarzı ile uygulanmaktadır. Öne çıkarma işleminin başarılı olduğu uygulamalardan bir diğeri hatta en etkili olanı ise kokudur. Bireyler kendileri için doğru olan parfümü kullanarak bulundukları her ortamda öne çıkmayı başarabilmektedirler. Gucci Guilty parfüm her cilt yapısına uygun olduğu için bütün bireyler tarafından da kullanıma uygundur. Beyaz tenli, esmer ya da sarışın olan bireylerin tamamında hoş duran kokusu ile her cilt tipine sahip insan tarafından rahatlıkla hatta memnuniyet ile kullanılabilmektedir. Özel günlerde yarattığı baharatlı kokusu ile, spor tarzda yarattığı tatlımsı vanilyalı kokusu ile insanlar üzerinde derin bir iz bırakmasını istediğiniz zaman içeriğindeki sandal ağacı ve sedir sayesindeki odunsu kokusu ile her ortamda ve her zaman kullanılmaya uygun bir yapısı vardır. Birbirinden farklı notaları ile ilk kullanılan andan itibaren bireylere iyi hissettirmekte ve bireylerin kendisine olan güvenini yerine getirmektedir. İyi hissettiren kokusu ile bireyler güne daha zinde başlayacak ve her alanda daha cesur davranarak kendisini ön plana çıkarabileceklerdir. Gucci Guilty parfüm günlük kullanıma uygun bir yapısı olması nedeniyle kullanan bireylerde boğucu ve baş ağrısı yapan bir etki yaratmamakta tam tersi bir şekilde bireyler üzerinde rahatlatıcı şekilde hisler uyandırmaktadır. Özellikle kadınlar için üretilen Gucci Guilty parfüm dikkat çekici, soft ve yumuşak kokusu ile gece kullanımı için oldukça uygundur. Afrodizyak etkisi ile erkeklerin en çekici bulduğu parfümlerden biridir. Bu sebeple özel buluşmalarda da kullanılması uygun olan bir parfümdür. Bütün cilt yapılarına uygun üretimi sayesinde bütün ten yapıları ile kolay bir şekilde bütünleşebilmektedir. Akılda kalıcı etkisi bulunan bu parfüm ile girilen her alanda farklılık yaratılabilmektedir. Karakteri yansıtmadaki en önemli etkenler genellikle parfümlerdir. Gucci Guilty parfüm de karakteri yansıtma ve karakterin akılda kalıcılığı konusunda oldukça etkilidir. Gucci Guilty fiyat seçenekleri parfümün boyutuna göre değişebilmektedir. Sizler de her cilt yapısı için uygun olan Gucci Guilty parfüme hemen sahip olmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.