Gül Kurusu

5524+ Ürün
perde plus Pembe Fırfır Detaylı Farbela, Kısa Fon Perde 1 Adet Farbela, Kız Ç...

PerdeplusResmi satıcı rozeti Pembe Fırfır Detaylı Farbela, Kısa Fon Perde 1 Adet Farbela, Kız Çocuk Odası Korniş ve Rustik Uyumlu

Oda Karanlığı
5.0
(3)
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Sepette678,03 TL699 TL
Beden bilgisi
100 x 50
Combout Madonna Yaka Transparan Tül Detaylı Uzun Kollu Katmanlı Abiye Elbise

Combout Madonna Yaka Transparan Tül Detaylı Uzun Kollu Katmanlı Abiye Elbise

Tül
Sepet ikonu500 TL'ye %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye %10 İndirim
Sepette1.150,15 TL1.277,94 TL
Perendi Bisiklet Yaka Düşük Omuz Basic Nakışlı Şortlu Unisex Çocuk Ikili Takı...
Başarılı Satıcı

Perendi Bisiklet Yaka Düşük Omuz Basic Nakışlı Şortlu Unisex Çocuk Ikili Takım Gül Kurusu

4.8
(9)

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

2 Adede %10

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%23

299,99 TL
389,99 TL
Trendyol Plus ile287,49 TL
Modakaşmir Watercolor Abstract Desen Bambu Şal
Fenomen Seçimi

Modakaşmir Watercolor Abstract Desen Bambu Şal

4.2
(126)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
15 TL Kupon
2. Ürün %15
Kargo Bedava
375 TL
Trendyol Plus ile356,25 TL
Perde Pendik Gül Kurusu Pudra Keten Fon Perde 1. Kalite Dökümlü Kumaş Pilesiz...

Perde Pendik Gül Kurusu Pudra Keten Fon Perde 1. Kalite Dökümlü Kumaş Pilesiz Düz Dikim Kullanıma Hazır (1 Adet)

4.3
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette350,35 TL357,50 TL
Trendyol Plus ile343,34 TL
Beden bilgisi
20 x 20
Bigdart Büzgü Detaylı Kısa Kol Sandy Bluz 945 - Gül Kurusu

BigdartResmi satıcı rozeti Büzgü Detaylı Kısa Kol Sandy Bluz 945 - Gül Kurusu

4.0
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%32

141,92 TL
209 TL
Touché Privé GOLD DÜĞMELİ KUPRA ELBİSE
Birlikte Al Kazan

Touche PriveResmi satıcı rozeti GOLD DÜĞMELİ KUPRA ELBİSE

Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette2.319,20 TL2.899 TL
Trendyol Plus ile2.087,28 TL
MUJGAN Kalp Detaylı Süngerli Sıvı Allık No:4
Fenomen Seçimi

MUJGAN Kalp Detaylı Süngerli Sıvı Allık No:4

3.3
(117)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
146,12 TL
Bigdart 20153 Tek Cepli Oversize Keten Gömlek - Gül Kurusu

Bigdart 20153 Tek Cepli Oversize Keten Gömlek - Gül Kurusu

4.5
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
492,10 TL
Banamio Lorelai 3D Kelebek Detaylı Tüllü Tütülü Elbise
Başarılı Satıcı

BanamioResmi satıcı rozeti Lorelai 3D Kelebek Detaylı Tüllü Tütülü Elbise

4.7
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199,90 TL
Şaless Tesettür Kadın Janjanlı Krinkıl Abiye Şal-gül Kurusu- 70x190cm
Birlikte Al Kazan

ŞalessResmi satıcı rozeti Tesettür Kadın Janjanlı Krinkıl Abiye Şal-gül Kurusu- 70x190cm

4.6
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette448,20 TL498 TL
name ıt Gül Kurusu Bebek Mont NBFMAXI JACKET TEDDY
Birlikte Al Kazan

name itResmi satıcı rozeti Gül Kurusu Bebek Mont NBFMAXI JACKET TEDDY

Dokuma
4.4
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
499,99 TL
Trendyol Plus ile489,99 TL
Perle Home Daily Series Gül Kurusu Ada Fon Perde
Fenomen Seçimi

PerleResmi satıcı rozeti Home Daily Series Gül Kurusu Ada Fon Perde

Oda Karanlığı
4.5
(94)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %63 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %63 İndirim
Sepette532,43 TL1.439 TL
Beden bilgisi
100 x 250
Kom SOFIA GECELİK

KomResmi satıcı rozeti SOFIA GECELİK

Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette1.223,99 TL1.529,99 TL
Taç Kristal Çift Kişilik Terry Cotton Liana Gül Kurusu Nevresim Takımı

Taç Kristal Çift Kişilik Terry Cotton Liana Gül Kurusu Nevresim Takımı

4.3
(35)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Sepette1.124,23 TL1.159 TL
MODAMÜNASİP Harika Ikili Tesettür Sandy Takım

MODAMÜNASİP Harika Ikili Tesettür Sandy Takım

4.2
(36)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %5
Kargo Bedava
1.129,90 TL
(564,95 TL/adet)
Yapay Çiçek Deposu Yapay Küçük Islak Ortanca Demeti 32 cm Gül Kurusu

Yapay Çiçek DeposuResmi satıcı rozeti Yapay Küçük Islak Ortanca Demeti 32 cm Gül Kurusu

4.5
(177)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
149,99 TL
PURESCARFS Şifon Pembe Şal
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

PURESCARFS Şifon Pembe Şal

4.6
(45)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
5 Al 4 Öde
Kargo Bedava
448,35 TL
Betül Akbay Kız Çocuk Keten Elbise - Hüma Model Uzun Tesettür Elbise Gül Kurusu
Başarılı Satıcı

Betül Akbay Kız Çocuk Keten Elbise - Hüma Model Uzun Tesettür Elbise Gül Kurusu

5.0
(6)
Kargo Bedava
899,90 TL
Oysho 3'lü seamless soft touch çizgili Brezilya modeli külot

OyshoResmi satıcı rozeti 3'lü seamless soft touch çizgili Brezilya modeli külot

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%20

790 TL
990 TL
POYDER ŞORT TULUM

POYDER ŞORT TULUM

Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette511,20 TL639 TL
ZB Aksesuarda Moda İphone 14 Plus ve 15 Plus Uyumlu Lip Gloss Hediyeli Yumuşa...
Birlikte Al Kazan

ZB Aksesuarda Moda İphone 14 Plus ve 15 Plus Uyumlu Lip Gloss Hediyeli Yumuşak Trend Kılıf

5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 15 TL İndirim
Kargo Bedava
75 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 15 TL İndirim
Sepette884 TL899 TL
Happiness İstanbul Kadın Gül Kurusu Tek Omuz Büzgülü Örme Bluz DZ00112

Happiness İstanbulResmi satıcı rozeti Kadın Gül Kurusu Tek Omuz Büzgülü Örme Bluz DZ00112

4.4
(77)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%27

158,35 TL
219 TL
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Blusher No: 02 Dusty Rose - Gül Kurusu Ton...
Fenomen Seçimi

Golden RoseResmi satıcı rozeti Miss Beauty Glow Stick Blusher No: 02 Dusty Rose - Gül Kurusu Tonlarda Stik Allık

4.1
(84)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
410,06 TL
1...4...7891011...105...200

Kategori

Marka

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Sürdürülebilirlik Detayı

Astar Durumu

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Ek Hizmetler