Fiyat
Araç Marka ve Model
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Gündüz Ledi

" araması için 560 sonuç listeleniyor

Kaliteli Gündüz LED’i Modelleri Trendyol’da!

Aydınlatma çeşitleri birçok alanda kullanılarak günlük ihtiyaçlar içerisinde bulunur. Çok zengin çeşitliliğe sahip olan ve araçlarda da kullanılan aydınlatma çeşitleri arasında gündüz LED’i yer alır. Olası kazaların önlenebilmesi ve yanlış hamleleri engellemek için araç gündüz LED’i kullanılması faydalı olur. Gündüz farı olarak bilinen bu model LED’ler yüksek bir aydınlatma performansı sağlarken düşük enerji harcayan modellerdir. Hem arabaların fark edilmesini hem de yayaların araçlar tarafından görülmesine yardımcı olan far türleridir. Kullanılan araç modelleri, özellikleri bakımından farklı far çeşitleri tercih edilebilir. Farklı model ve renklerde üretilen gündüz LED’i sinyalli olması durumunda sürüş aşamasında hareketleri algılamasında uyarı vermenize yardımcı olur. Gündüz LED çeşitleri dayanıklı bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra su geçirmeyen özellikleri sayesinde yağmurlu havalarda da kullanıma uygun modellerden oluşur. Bir tür araba farı çeşidi olan gündüz LED modeller, kötü hava koşullarında bile güvenli bir şekilde yolculuk yapılmasını sağlar. Yapıştırıcı bantlarla kolay bir şekilde uygulanabilen modeller farklı ebatlarda üretilerek her araca uygun bir şekilde kullanılması mümkün olur. Aracınız için en uygun ebatlarda, model olarak en zevkinize hitap eden ürünleri kullanmak avantaj sağlar. Kurulumlarını tek başınıza yapabileceğiniz ve güvenli sürüş deneyimi yaşatabilecek far ve ışık modellerini Trendyol üzerinden güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Gündüz LED Çeşitleri

Yüksek Performans Sunan Gündüz LED Çeşitleri

Kurulumları tek başına yapılan ve sadece bir yapıştırma kullanarak uygulanan far çeşitleri mevcuttur. Araçlara uygun olan boyutlarda tercihler yapılması önemli iken yuvarlak gündüz LED’i araçlarınızda geniş bir alana ışık yayma özelliğini sağlar. Sağlananı hoş görüntü ile araçlarınızı şık bir hale getirebilme imkânı bulunurken aynı zamanda farklı renk ve özelliklerde olan ışıkları tercih edebilirsiniz. Kullanışlı bir yapıları olup az enerji tüketimi sağlarken aynı zamanda yeterli ışıklandırmayı da kişilere ve araçlara sunar. Kurulumları ve montajları modellerine göre farklılık gösteren farların renklerine ve modellerine göre de farklı çeşitlerini tercih etmek mümkün olur. Her rengin farklı özelliği olup sıcaklıkları da farklı olur. Buz mavisi, kırmızı, turuncu gündüz LED’i, Kelvin değeri birbirine yakın olan renklerden oluşur. Renk sıcaklığına Kelvin değeri denir ve ışık tarafından oluşan toplam enerji miktarını gösterir. Gündüz LED’i beyaz ve gün ışığı renkleri yayaların gözlerini almayacak renklerden oluşur. Renklerini kumanda ile kolaylıkla yönetebilmenin yanı sıra çift renkli gündüz LED’i modelleri de sıklıkla kullanılır. Renk kombinasyonu tercihe göre farklılıklar gösterirken boyutları da müşterilerin tercihlerine göre değişebilen modellerden oluşur. Yuvarlak olan boyutlar geniş bir alana ışık yayma özelliği taşırken şerit gündüz LED’i boyutlarıyla sık tercih edilir. I tipi, U tipi gündüz LED’i kullanımıyla da araçların havalarını değiştirmek ve farklı bir tarz yaratmak mümkün olur. Gündüz LED’i tavsiyeleri alınırken mutlaka araçlarınıza uygun olan ve kullanım ihtiyaçlarına uygun modellerin tercih edilmesi önem taşır. Araçlarda güvenli kullanım olanağı sunması güvenli sürüş sağlamasından gelirken son derece önemli bir donanımları bulunur. Farklı boyutlarda ve renklerde olan kayar gündüz LED’i ince bir tasarımı olan ve su geçirmez özelliğiyle konfor sunan bir far türüdür. Ayrıca sinyalli olmasıyla da dönüşlerde ve manevralarda sinyal uyarıları vererek sürücüleri uyarma özelliğine sahiptirler. Renk kumandalarını kullanarak istenilen renge ayarlayabilir, kendi zevkinize göre ışıklandırmaları seçebilirsiniz. Zor hava şartlarında da güvenle kullanılan aydınlatmalardan olarak güvenle kullanım sağlayabilir ve üstün bir görüş özelliği yakalayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Gündüz LED Yorum

Birbirinden Farklı Gündüz LED Yorum

Güvenli sürüş deneyimi sağlayan gündüz farların kullanım kolaylığı sunan renkleri ve farklı çeşitleri bulunur. Her hava şartında kontrollü bir şekilde kullanılan bu aydınlatmalar özellikleri itibariyle farklılıklar gösterir. Zor hava şartlarında uzun ve geniş ışık yayma özelliği ile rahat kullanılan gündüz LED’i sis farı bu çeşitlerden bir tanesidir. Görüş alanını genişleterek rahatlıkla fark edilmenize yardımcı olur. Araçlarda kullanımının yanı sıra motosiklet gündüz LED’i de sık kullanılan aydınlatmalardan bir tanesidir. Araç ve yayaların gözlerini almadan konforlu bir kullanım olanağı sunar. Esnek gündüz LED’i çeşitlerinde de ayarlanabilir bir yapı bulunur. Esnek olma özelliğinden dolayı da ayarlanabilir bir yapıları mevcut olup her araca ve otomobile uyumlu olarak kullanılabilir. Su geçirmez gündüz LED’i çeşitlerinde kolaylıkla her hava koşullarında kullanma imkânı olurken bu gündüz farlarında su geçirmez olmalarından da yıkama sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Silikon gündüz LED’i özelliği itibariyle silikon bir yapıda olmasından dolayı esneklikleri ile şekil verilebilir bir kapasiteye sahiptirler. Far içine yerleşen LED ışıklandırmaların yanı sıra far üstü gündüz LED’i çeşitleri de sıklıkla kullanılır. Enerji yaymaları fayda sağlarken, harcanan enerji miktarı da önem taşır. 12 volt gündüz LED’i genellikle otomobil ve araçlarda yeterli bir enerji sağlar. Estetik olan tasarımlarıyla günümüzde de rağbet gören ince gündüz LED’i çeşitleri genellikle şeritler şeklinde ve su geçirmez yapılarından dolayı tercih edilen modellerdendir. Rüzgâr enerjili gündüz LED’i diğer aydınlatma modellerinden farklı olarak rüzgâr enerjisiyle çalışan kablosuz bir model olup alüminyumdan üretilir. Animasyonlu gündüz LED’i modellerinde de far dışına bir uygulama mevcut olur. Sinyal özelliği bulunan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Gündüz LED Fiyatları

Avantajlı Gündüz LED Fiyatları

LED aydınlatmalarda belirli başlı özellikleri göz önünde bulundurularak maliyetler farklılık gösterebilir. Çakarlı gündüz ledi modellerinde ısı önleyici alüminyum malzeme kullanılırken beyaz ışık verme özelliği bulunurken, esnek tüp gündüz LED’i plastik görünüme sahiptir. Neon gündüz LED’i su geçirmez, esnek yapısı ve ultra ince tasarımı bulunurken RGB gündüz LED’i de aynı özellikleri taşır. Bu özellikleri göz önünde bulundurularak gündüz LED’i fiyatlarında farklılıklar yaşanması oldukça normal kabul edilir. Araçlarınıza uyumlu olarak boyutların tercih edilmesi ve modellerin zevklerinizi yansıtır şekilde olmasına özen gösterilmelidir. Işıklandırma sistemlerinin kullanımlarında su geçirmez olmasına ve dayanıklı malzemelerden üretilen modeller arasından seçimler yapılır. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım olanağı bulunurken modellere göre görüş açısı genişletilerek üstün bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Günlük yaşamda pratiklik kazandırmalarının yanı sıra sürüş deneyimi kalitenizi yükseltecek ürün grupları yaşamlarınızı kolaylaştırır. Maliyetlerin tercih edilen malzeme kalitesi, sağladığı avantajlar ve performanslarıyla değişeceği göz önünde bulundurulur. Müşterilerin zevklerine göre farklı tasarımlarda ışıklandırmalar olabilir. Aynı zamanda ihtiyaçlara yönelik üretimler de mevcuttur. Önemli olan kaliteli malzemelerden üretilen ışıklandırmaları tercih ederek üstün bir performans sağlar. Araçlarda kullanılan bu model aydınlatmalar sabah saatlerinde konum ve yer belirlemek açısından oldukça faydalıdır. Araçların fark edilebilirliğini arttırırken aynı zamanda kazaların yaşanmasının da önüne geçer. Müşterilerin araçları için tercih edilen modellerin çeşitliliği artarken müşterilerin zevklerine uygun tasarımlar da çeşitlilik gösterir. Konforlu ve güvenli kullanım olanağı sunan modellerden kendi zevkinize göre farklı modeller tercih edebilir, özelliklerinden maksimum fayda sağlayarak uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Araçların diğer detaylarına uyum sağlaması da satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Dolaylı ya da doğrudan avantaj sağlayan ışık modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, istediğiniz modeli satın alarak araçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.