"

H11 Ampul

" araması için 3953 sonuç listeleniyor

Beğeni Toplayan H11 Ampuller Trendyol’da!

Her aracın kendine has ampullere ihtiyacı vardır. Araçların far ve sislerinde kullanılan ampul modellerinden H11 LED ampul sık tercih edilen ürünlerden biridir. H11 ampuller tek flamanlı olup sis farları, uzun ve kısa farlarda kullanılır. Yüksek ışık gücüne sahip bu ürünler sürücülerin gözlerini kamaştırmadan yolu aydınlatmayı sağlar. Araç farı seçerken parlaklık, renk sıcaklığı ve ampul ömrü dikkat edilmesi gereken parametrelerdendir. Uzun ömürlü olması, öne çıkan H11 ampul özelliklerinden biridir. Aracınızda H11 halojen ampul kullanarak az enerji harcayabilir ve yakıt tüketimini azaltabilirsiniz. Ayrıca bu modeller sürücülere kısa görüş mesafesi sağlamasından dolayı sık tercih edilir. H11 ampul soketi sayesinde aracınızın kablolarına zarar vermeden her çeşit fara kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Kaliteli ve Modern H11 Ampul Tasarımları

Kaliteli ve Modern H11 Ampul Tasarımları

Oldukça kaliteli içeriklerden üretilen H11 LED Xenon ampuller çok güçlü ve parlak bir ışık yayar. Az enerji tüketimiyle güçlü ve parlak ışık elde edilmesini sağlayan bu ürün doğa dostu oluşuyla beğeni toplar. Far ampullerinin pek çok rengi olmakla birlikte bu renkler ürünün kullanıldığı yere göre değişiklik gösterir. Renk sıcaklığı arttıkça ışığın rengi beyaza, renk sıcaklığı azaldıkça sarıya doğru yaklaşır. Beyaz ışığı temsil eden H11 beyaz ampul sık kullanılan renklerden biri olup sürüş esnasında gözü yormayan bir tasarıma sahiptir. Beyaz ışık, insan gözünün yapısına uygun bir renk olduğundan trafik işaretlerini ve yansıtıcı unsurları uzak mesafelerden bile net görmenizi sağlar. Yağmur, kar, sis gibi olumsuz hava koşullarının olduğu günlerde gün ışığı rengindeki H11 turuncu ampulü kullanarak yüksek ışık gücü elde edebilirsiniz. Bu ürün her yöne eşit aydınlatma sağlayacak bir tasarıma sahiptir. H11 mavi ampul ise sahip olduğu yüksek sıcaklık ile sürücülere geniş görüş açısı sağlar. Gözleriniz kamaşmadan emniyetli bir şekilde gece yolculuklarına çıkabilirsiniz.

Sürüş Konforu Sağlayan H11 Ampuller

Sürüş Konforu Sağlayan H11 Ampuller

Gelişmiş donanıma sahip H11 Xenon ampuller araçlar için vazgeçilmez unsurlardan biridir. Yüksek odaklanma gücüne sahip olan ürün yaydığı beyaz ve mavimsi ışık ile rahat aydınlatma sağlar. Yağmurlu havalarda sürücülerin muzdarip olduğu konulardan birisi ışığın kaybolmasıdır. Ampul üstünde LED’lerin yanlış konumlandırılması ışığın yanlış dağılmasına sebep olarak diğer sürücüler için de tehlike arz eder. H11 LED sis ampul, tasarımı sayesinde bu sorunu minimuma indirerek size ve diğer sürücülere güvenli bir sürüş imkanı sunar. Araçlardaki far ampulü yol aydınlatmasını sağlayan önemli bir elemandır. Bu sebeple uzun ve parlak ışık yayarken aynı zamanda göz sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeyecek ürünler tercih edilmelidir. Doğru ürün tercihi ile aracınızdan yüksek performans alarak güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Karanlıkta araç kullanırken uzak mesafeleri ve yol kenarlarını net görmenizi sağlayan H11 sis farını Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile H11 Ampuller

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile H11 Ampuller

Araç ampulleri, araç modeline göre farklı renk ve şekil seçenekleriyle üretilir. Birbirinden avantajlı H11 ampul fiyatları sağladığı tüm kullanım fırsatları göz önüne alınarak belirlenir. Bu fiyatlar markalara, ürün materyal ve tasarımlarına göre farklılık gösterir. Alanında uzman pek çok markanın kaliteli ürünlerine indirim fırsatları ve kampanyalı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Ürün seçimi yapacağınız zaman aracınızın modeline ve ihtiyacı olan ışık miktarına göre seçim yapmanız gerekir. Özel reflektör tasarımıyla yol kenarlarını aydınlatmada kullanılan H11 ampul tavsiye edebileceğiniz birçok kaliteli modele sahiptir. İnsan gözü tarafından iyi algılanan H11 ampul beyaz renk, konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenler için uygun bir seçim olabilir. Az enerji tüketerek büyük oranda enerji tasarrufu sağlayan çeşitlere Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aracınıza uygun tasarımlar arasından dilediğinizi tercih ederek fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

H11 Ampul Hangi Araçlara Takılır?

Genellikle araçların sis sırasında görüş kabiliyetini sağlaması için üretilen H11 ampul modelleri; yeni nesil araçların büyük bir kısmına takılır. Genel olarak 12 volt oranında elektrik sisteminin bulunduğu araçlarda tercih edilir. Tek flamanlı yapı sergileyen ürünler aynı zamanda karanlık bir yoldan geçerken de kolaylık sağlar. Hem uzun hem de kısa farlarda kullanılır. Bu sayede fonksiyonel bir yapı sergiler. Araç modeline göre ampul kullanımı fark gösterebilir. H11 LED sis lambası, pek çok araçta kullanım için uygundur.

H11 Ampul Kaç Watt'tır?

Otomobillerde yer alan ampuller genelde 55 watt gücünde çalışma sağlar. Halojen ampul olarak bilinen H11 ampul modelleri, yaklaşık 1300 ile 1600 lümen arasında ışık yayar. Performansı uzun süre aynı şekilde devam eder. Farların açıldıktan sonra 1 saniye içerisinde ışık yayılımı en iyi seviyeye ulaşır. Ortalama 200 ile 250 saat ömürleri bulunur. Tak çalıştır şeklinde sistemsel bir uygulama sergiler. Kolay kullanımı destekleyen ürünler, aynı zamanda çalışma performansında da en iyi seviyede ilerler. Işık yayılımı konusunda yol güzergahının ne kadar uzak olduğu fark etmeksizin her zaman aydınlatır.

H11 Ampulün Özellikleri Nelerdir?

H11 ampul çeşidi, araba ve motosiklet farlarında kullanılan bir halojen lamba türüdür. Bu tip ampul modelleri; 12 voltluk elektrik sistemine sahip araçlarda kullanılır. Aynı zamanda daha parlak bir ışık elde etmek için halojen gazının kullanılması esasına dayanır. H11 ampul diğer halojen ampullere göre daha küçük yapıdadır. Özellikle daha modern otomobillerde kullanılır. Bu ampuller, yüksek ışık çıkışları ve uzun hizmet ömürleri ile bilinir. Kolay kullanımı ve kısa sürede entegre edilerek çalıştırılan ürünlerdir. Gece yol boyunca sisli havalarda kolaylık sunan ürün ışık yayılımını ideal boyutta sunar. Yolu aydınlatarak istenilen görüş ışığını en iyi şekilde sunar. Far üzerine takılarak çalışan H11 ampul modelleri, yüksek volüm ışık huzmesi ile yolda kaza olmasını engelleyebilir.