"

Havlu Terlik

" araması için 799 sonuç listeleniyor

Havlu Terlik Modelleri ile Yumuşak ve Rahat Adımlar Trendyol'da!

Sadece banyo sonrası, banyodan yatak odasına, giyininceye kadar giyilmek üzere, ayakların nemini almak üzere tasarlanmış bir ürün olan banyo havlu terlikleri kalıcı terlik yerine geçmez. Otel terliği olarak da bilinen, otellerde sık tercih edilen bu ürünler konuklara rahat ve temiz bir araçla oda içerisinde gezme olanağı sağlamaktadır. Sadece oda içinde değil, hızlı kuruma özellikleriyle konukların banyoya da aynı terlikle girmesine olanak sağlamaktadır.

Havlu Terlik

Havlu Terlik

Havlu terlikler tek kullanımlık veya birden fazla kez kullanılmaya müsait olarak üretilebilmektedir. Genel olarak cildi rahatlatmak için tahriş etmeyen havlu bezi, kadife, mercan kadife ve benzeri dahil olmak üzere yumuşak, rahat ve yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiş tek kullanımlık havlu terlikler en rahat ayak ayarına göre kişileştirilebilir.

Havlu Terliklerin Avantajları

Havlu Terliklerin Avantajları

Havlu terliklerin birçok avantajı bulunmaktadır. Havalandırma, filtreleme, ısı yalıtımı, su soğurum, su direnci, esneklik yönünden konfor düzeyi en üst seviyelerdedir. Elastik, kurtarılabilir kumaş yönü tekstil kumaşlarıyla karşılaştırıldığında yüksek verimlilik ve ergonomi sağlamaya yardımcı olan bu ürünler pek çok yerde bulunmaktadır.Cildi rahatlatmak için tahriş etmeyen havlu bezi, kadife, mercan kadife ve benzeri dahil olmak üzere yumuşak kumaşlardan üretildiği gibi kaymayı önlemek için de kalın tabanlı havlu terlikler kullanılabilmektedir. Günlük hayatta da kullanılabilen piyasadaki havlu terliklerin çoğu dokuma olmayan kumaş veya kağıttan üretilerek tabanlar plastiktir, ortada ince bir sünger tabakası, kaymaz ve kaydırmaz olarak tasarlanmışlardır. Makinada 30 derecede yıkanabilir havlu terlikler yıkama özelliklerinden dolayı tercih sırasında üst sıralardadır. Gündelik kullanımlara da uyum sağlayan Yüzde yüz havlu kumaştan yapılan sünger iç tabanı ile yumuşak ve rahat bir kullanım sunan parmak arası havlu terlikleri de ılık suda yıkanabilmektedir. Renk seçeneklerinin fazlalığı ve kullanım alanlarının çokluğu sebebiyle en çok tercih edilen havlu terlik modelleri arasındadır.Birçok alanda rahat kullanım tarzlarıyla göz dolduran havlu terlikler pek çok renk ve model seçenekleri ile Trendyol’da yer almaktadır. Açık renk tercih edilebileceği gibi popüler kullanım alanı oldukça geniş olan havlu terlikler yaz aylarında da vazgeçilmezdir. Kalın alt tabanlı olarak tasarlanan Plajlarda ve havuzdan çıktıktan sonra da kullanılabilen havlu terlikler çok amaçlıdır. Tek kullanımlık havlu terlik modelleri, ekonomik tela terlik, ekstra tela terlik, süngerli tela terlik, tek kat petek havlu terlik, çift kat petek havlu terlik, tek kat polyester havlu terlik, çift kat polyester havlu terlik, kadife terlik ve spa terliği olarak ayrılmaktadır. En popüler ürünlerden olan havlu terlikler normalde günlük kullanım için yeterince taze ve dayanıklı NON-WOVEN malzemesi kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılan bu malzeme sayesinde alt tabanın zarar görmesini engelleyerek rahat kullanım oluşturur.

En kullanışlı Havlu Terlik Seçenekleri Trendyol’da

En kullanışlı Havlu Terlik Seçenekleri Trendyol’da

Binlerce markanın binlerce farklı ürününü bünyesinde barındıran Trendyol havlu terlik seçenekleri ile siz değerli müşterilerine seçenekler sunmaktadır. Hem yerel hem de yabancı birçok markayı bulundurduğu ürün yelpazesinde aynı zamanda her bütçeye uygun satın alma imkânı olduğu görülmektedir. Her sezon kendini yenileyen koleksiyonlar ile birlikte seçeneğinizi artırarak sizlere cazip fiyatlarla satın alma olanağı tanımaktadır. Aradığınız her şeyi bu platformda bulmanız mümkün. Hızlı teslimat seçenekleri, Her tarz ve geniş numara ağı ile rahatlığınız ve şıklığınız için var olan modayı herkes için ulaşılabilir kılan bu platformun avantajlarla dolu dünyasında sizler de yerinizi alarak kalite ve rahatlığın buluşma deneyimini hissedebilirsiniz. Modası geçmeyen, kaliteli ürünler, renk seçenekleri ile en kullanışlı yazlık havlu terlik seçenekleri Trendyol'da.