placeholder
"

Havluluk

" araması için 12302 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sevilen Havluluk Çeşitleri ile Havluların Emin Ellerde

El ve yüz havlularını asma görevi üstlenen havluluk modelleri, bir evin olmazsa olmaz eşyalarından biridir. Üstelik havluluklar sadece işlevi ile değil dekorasyona kattığı güzellikle de dikkat çeker. Tasarımları, fonksiyonları, renkleri farklı olan modeller, dekorasyonun bir parçası olur. Banyo, mutfak gibi pek çok alanda kullanılabilen ürünler, fonksiyonel özellikleriyle birbirinden ayrılır. Havluluk banyo çeşitleri, paslanmaz çelikten üretilir. Bu sayede su ile temas etse bile paslanmaz. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan banyo havlulukları; ayaklı, askılı, ya da halka biçiminde tasarlanır. Havluluk ayaklı tasarımları nostaljik bir görünüme sahiptir ve kolay yer değiştirme imkanı sunar. Havluluk sepet modelleri ise son zamanların en çok rağbet gören seçeneklerinden biridir. Sepet şeklindeki modeller, alışılmışın dışında tasarımlarıyla dikkat çeker. Her ortamda uyumu sevenler için havluluk takımı da mevcuttur. Takımlar birbiriyle uyumlu ya da aynı renklerden oluşturulur. Havluluk seti, farklı yerlere monte edebileceğiniz modelleri aynı çatı altında toplar.

Çok Kullanışlı Havluluk Modelleri

Çok Kullanışlı Havluluk Modelleri

Çubuk havluluk çeşitleri, en klasik havluluk modellerinden biridir. Zamana meydan okuyan tasarımı ve kolay kullanımı ile pek çok yere eşlik eder. Kolaylıkla monte edilen ürünler, minimum yer kaplar. Daha minimal bir şey arıyorsanız havluluk askısı çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Sadece banyoda değil mutfakta da sıklıkla kullanılan el havluluk çeşitleri yemek yapma anını çok daha patik bir hale getirir. Bir şey döküldüğünde ya da eliniz ıslandığında havluları muhafaza eden ürünler büyük önem taşır. 3 lü kağıt havluluk modelleri birden fazla havluyu aynı anda asma imkanı sunar. Ailedeki birey sayısına göre bir karar verebilir daha minimal bir ürün almak istiyorsanız 2 li havluluk modellerini değerlendirebilirsiniz. Markalar ürünlerini farklı ebatlarda tasarlar. Havluluk için ayırabileceğiniz yer küçükse küçük havluluk çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Küçük havluluklar genellikle duvara monte edilen ve tek kancalı tasarımlardan oluşur. Farklı ihtiyaçlara cevap vermek isteyen markalar kare, üçgen, portatif, kısa, yuvarlak, 40 cm, cam, oval, bank şeklinde, küvet şeklinde havluluk seçenekleri sunar.

İhtiyaçlarınıza Uygun Havluluk Çeşitleri

İhtiyaçlarınıza Uygun Havluluk Çeşitleri

Markaların kullanıcılar için tasarladığı havluluk çeşitleri, kullanım ve monte edilme yerine göre değişiklik gösterir. Tornavida, çivi gibi aletlere ihtiyaç duymadan kolaylıkla monte edilen vantuzlu havluluk modelleri genellikle lavabolarda kullanılır. Hijyen seviyesini arttırmak için pek çok model geliştirilmiştir. Restoran, otel gibi yerlerde ise z katlamalı havluluk seçenekler tercih edilir. Tek kullanımlık kağıt havlularınızı yerleştirmek için rulo havluluk mekanizmaları da her dönem rağbet görür. Sensörler ile çalışan rulo havluluklar ise kullanımı kolay olduğu için tercih edilmektedir. Gücünü teknolojiden alan bir diğer seçenek ise elektrikli havluluk ürünüdür. Elektrikli havluluklar pratik mekanizması sayesinde havluları muhafaza eder ve kullanımı kolaylaştırır. Kullanıcı odaklı tasarlanan; havluluk raf, petek, tezgah üstü, lavabo, mutfak, masa üstü, merdiven, ferforje, seçenekleri de beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılar.

Her Bütçeye Uygun Havluluk Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Havluluk Fiyatları

Ürünlerin kullanım alanları, tasarımları, fonksiyonları değişiklik gösterdiği gibi renkleri de farklılık gösterir. Gold havluluk çeşitleri avangart duruşuyla dekorasyona şıklık katar. Havluluk siyah çeşitleri ise siyahın asilliği üzerinde taşır. Kaliteli boyalar kullanılarak yapılan modeller deformelere karşı oldukça dirençlidir. Ürünlerin fiyatları yapım maliyetine göre değişiklik gösterir. Plastik, çelik, ahşap, krom, örgü, yapışkanlı, kadife, rustik, paslanmaz çelik havluluk seçenekleri, yapım malzemesi göz önünde bulundurularak farklı fiyatlara tabi tutulur. Örneğin; havluluk kumaş modelleri ile elektrikli modeller arasında fiyat farklılığı görülmektedir. Fotoselli havluluk gücünü elektrikten alan kullanışlı ve uygun seçenekler arasında yer alır. Havluluk modellerinin çeşitlilik göstermesi fiyat aralığını arttırır. Bu sayede bütçenize uygun pek çok ürün bulmanız mümkündür.