İlgili Kategoriler
Renk
Boya Ağırlığı
Fiyat
Parlaklık (Ansilümen)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hibrit Boya

" araması için 715 sonuç listeleniyor

Renkli Hibrit Boya Çeşitleri Trendyol'da

Hobi olarak boyama ve eşya yenileme işleriyle ilgilenen müşteriler kaliteli boya seçeneklerine yönelir. Birçok eşyanın boyanmasına ve yenilenmesine katkıda bulunan Hibrit boya markası da en çok tercih edilenler arasında yer alır. Hibrit boya çeşitleri arasında yer alan akrilik boyalar birçok yüzeyde kullanılabilir. Zemin ve eşya boyama işlemleri için markanın akrilik boyalarını tercih edebilirsiniz. Yağlı boyaya benzeyen kremsi bir yapıya sahip olan Hibrit akrilik boya çeşitlerini zahmetsiz bir şekilde uygulayabilirsiniz. Hibrit markası geniş renk seçeneği sayesinde müşterilerin beklentisine kolayca cevap verir. Bu sayede farklı yüzeyleri boyamak için ihtiyacınız olan tüm boya çeşitlerini ve renkleri Hibrit bünyesinde bulabilirsiniz. Daha önce markanın boyalarını kullanmayan müşteriler Hibrit boya yorumlarını okuyarak ürün seçimi yapabilir.

Hobilerinizin Tamamlayıcısı Hibrit Boyalar

Hobilerinizin Tamamlayıcısı Hibrit Boyalar

Günlük hayatta hobileriniz veya işiniz için farklı boya çeşitlerini kullanmanız gerekebilir. Özellikle ahşap ve metal yüzeylerin boyanması ya da yenilenmesi için akrilik boyalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Hibrit boya markası her ihtiyaca cevap veren ürün seçenekleri sayesinde bu ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir. Marka bünyesinde akrilik boyaların yanı sıra vernik ve hobi boyası gibi farklı ürünleri de bulabilirsiniz. Boyadığınız yüzeyi korumak ve parlak kalmasını sağlamak için Hibrit'in vernik çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Hibrit akrilik boyaları kullanarak pek çok yüzeyde işlem yapabilirsiniz. Özellikle tuval, kumaş, kâğıt, karton, seramik ve cam yüzeyleri renklendirmek için Hibrit'in akrilik boyalarını tercih edebilirsiniz. Küçük eşyaların yanı sıra iç ve dış mekân ürünlerini yenilemek için de Hibrit markasının akrilik boyalarından yardım alabilirsiniz. Eskimeye yüz tutmuş bahçe mobilyalarını daha modern bir hâle getirmek için markanın yosun rengindeki akrilik boyalarından yardım alabilirsiniz. Hızlı kuruma özelliği ile öne çıkan Hibrit akrilik boya çeşitleriyle dış mekân eşyalarını kolayca boyayabilir ve kısa sürede ikinci kata geçebilirsiniz. Hibrit akrilik boya kullananların yorumlarına bakarak renklerin eşyalar üzerindeki duruşunu daha iyi anlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz detaylara hızlıca ulaşmak için Hibrit boyaları online olarak inceleyebilirsiniz.

Farklı Yüzeylere Uygun Hibrit Akrilik Boya Çeşitleri

Farklı Yüzeylere Uygun Hibrit Akrilik Boya Çeşitleri

Suya dayanıklı özelliği ile öne çıkan Hibrit boya çeşitleri arasından ihtiyacınıza cevap veren renk tonlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Hibrit akrilik boyalar açık ve koyu renk alternatifleri ile istediğiniz tona en yakın seçeneği bulmanıza yardımcı olur. Markanın akrilik boyalarıyla işlem yaptığınız yüzeyin kuruduktan sonra biraz daha koyu olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle renk seçimi yaparken elde etmek istediğiniz renk tonuna göre Hibrit boyalar arasından seçim yapmanızda fayda var. Eşya ve zeminlerin yanı sıra yaratıcı projeleriniz için de Hibrit markasının akrilik boyalarını kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun okulda yapacağı projeler için markanın küçük boyutlu akrilik boyalarını tercih edebilirsiniz. Kendi projeleriniz ve tasarımlarınız için Hibrit akrilik boya kullanmak istiyorsanız baskılama, sıçratma ve noktalama tekniklerini kullanarak en iyi verimi elde edebilirsiniz. Hobileriniz için en uygun akrilik boyayı seçerken kararsız kalıyorsanız Hibrit boya kullananların tavsiyelerine göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Hibrit Boyalar

Uygun Fiyatlı Hibrit Boyalar

Hibrit markasının akrilik boyaları farklı renk ve boyut seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkar. Tercih ettiğiniz ürüne bağlı olarak Hibrit boya fiyatları değişiklik gösterebilir. Beyaz, vizon, siyah ve gri gibi çok tercih edilen akrilik boyaların fiyatı diğer renklerden yüksek olabilir. Beğendiğiniz Hibrit boyaları indirimli olarak satın almak için markanın belli dönemlerde yaptığı kampanyaları takip edebilirsiniz. Hibrit boya çeşitleri küçük ve büyük boyutlarda satışa sunulduğu için ürün miktarına göre fiyatlar değişebilir. Markanın 200 ml boyuta sahip akrilik boyaları ile 2 litrelik ürünleri arasında fiyat farkı görebilirsiniz. Hibrit boya satın alırken avantajlı bir alışveriş yapmak için daha büyük ambalajları tercih edebilirsiniz. Hobilerinize renk katan Hibrit boyaların tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.