İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Paspas Türleri
Araç Marka ve Model
Fiyat
Ürün Özelliği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Çevre Dostu Honda Civic Paspas Trendyol’da!

Büyük otomotiv markalarından biri olan Honda Civic paspas modelleri, kaliteli malzeme yapısıyla memnuniyet yaratır. Arabaların iç tasarımında kullanılan ürünler oldukça önemlidir. Bu ürünler arabaların zemininin temiz kalmasını sağlarken oluşabilecek aşınmaları önleyebilir. Bu nedenle kaliteli malzemelerden elde edilen ürünler tercih edilebilir. Bu ürünler çamur ve toza karşı koruma sağlarken, hijyenik ve temiz bir görüntü kazandırır. Özellikle kış aylarında ürünlerin kullanımı çok önemlidir. Honda Civic paspas orijinal ürünler sayesinde aracınız temiz, hijyenik ve konforu bir arada yakalama imkanı sağlar. Tüm hava koşullarına uygun olan Honda Civic kışlık paspas modellerinden birini seçip güvenle kullanabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen modellere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Yenilikçi Honda Civic Paspas Modelleri

Yenilikçi Honda Civic Paspas Modelleri

Honda Civic paspas takımının önemli avantajlarından biri havuz şeklinde olmasıdır. Honda Civic 5D paspas modelleri, sahip olduğu derinlik sayesinde arabanıza bindiğiniz anda ayakkabınızda bulunan çamuru ya da kirlerin araç yüzeyine bulaşmasını önler. Honda Civic halı paspasları hacimsel tarama teknolojisi sayesinde araç zeminine tam yapışma olanağı sağlar. Bu sayede sürüş yaparken bu ürünler kaymaz ve size konforlu bir sürüş keyfi sunar. Honda Civic 4D paspas çeşitleri ise gerçek deriye yakın görünümü sayesinde aracınızda lüks bir görünüm sağlar. Kenarlarının yüksek olması sayesinde havuz görünümü sunar ve orjinal duruşu sayesinde araç zemininin bir parçası izlenimi bırakır. Ürünler sahip olduğu yapı malzemeleri sayesinde sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyebilir. Bunun yanı sıra özel tasarımı sayesinde pedalları kapsar ve sürüş esnasında herhangi bir sorun yaşatmaz. Yıkanabilir ve suya dayanıklı malzemelerden elde edilir. Bir diğer özelliği ise ayak dinlendirme rampasına sahip olmasıdır. Dilerseniz Trendyol üzerinden Honda Civic paspas indirimlerini takip edebilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Honda Civic Paspas Takımının Özellikleri

Honda Civic Paspas Takımının Özellikleri

Honda Civic FB7 paspas modeli araca özel üretilir. Honda Civic paspas seti özelliklerinden biri zemine tam olarak yapışma sağlamasıdır. Zemin kısmının şeklini kolaylıkla alarak aracı olası aşınmalardan korur ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşatır. Honda Civic kauçuk paspas çeşitleri, üretim malzemesi sayesinde esnek ve kokusuzdur. Çelik enjeksiyon kalıp kullanılarak üretilir. Modeller yüksek ısıya dayanıklı, leke tutmayan malzemelerden üretilir. Isı farklılıkları sebebiyle genişleme, çatlama ve kıvrılma yapmaz. Ayrıca pratik ve kolay şekilde yıkanarak hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Ürünlerin topuk bölmesinin uzun ömürlü olması için kalın yapıda üretilir. Aracına yenilikçi bir görüntü katmak isteyenler için standart siyah renginin dışında Honda Civic paspas kırmızı gibi dikkat çeken renklerde de bulunabilir. Bunun yanı sıra Honda Civic bej paspas modelleri de sık tercih edilir. Dilerseniz Honda Civic paspas tavsiyelerine göz atarak seçiminizi yapabilirsiniz. Honda Civic paspas online olarak Trendyol’dan satın alınabilir.

Avantajlı Honda Civic Paspas Fiyatları

Avantajlı Honda Civic Paspas Fiyatları

Ürün fiyatı belirlenirken sahip olduğu özellikler ve kullanılan malzeme kalitesi dikkate alınır. Honda Civic FD6 paspas modelleri diğer ürünler gibi yüksek kalıp teknolojisi ile üretilir. Bu teknoloji sayesinde tüm modellerle birlikte Honda Civic VTEC paspas çeşitleri de araca tam uyum gösterir. Modellerde ayrıca çift taraflı enjeksiyon kullanılır ve bu sayede çift taraflı olarak değerlendirilebilir. Honda Civic 3D paspas çeşitlerinin kullanımı sırasında araç zemininde herhangi bir boşluk oluşmaz. Honda Civic paspas kullananların sık kullanmış oldukları ifade de araçla tam uyumlu olmasıdır. Modellerin üretimi baştan sona kadar teknolojik makinalar ile yapılır ve paketleme esnasında herhangi bir deformasyon oluşmaz. Araba sürdüğünüz zamanları keyifli bir hale getirmek için Trendyol’dan Honda Civic paspas satın alabilirsiniz. Ürünleri incelerken Honda Civic paspas yorumlarına göz atabilir ve diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.