"

Horlama Yastığı

" araması için 82 sonuç listeleniyor

Kaliteli Horlama Yastığı Modelleri Trendyol’da!

Uyku esnasında hava yolunun kısmen tıkalı olması veya kasların gevşemesi horlama problemine yol açar. Ortaya çıkan sesler ise uyku kalitesini düşürür. Uyku apnesi ile horlama gibi sağlık problemlerini önlenmesi için özel yastıklar bulunur. Horlamayı kesen yastık modelleri kıvrımlı yapıya sahiptir. Boyun boşluğunu dolduran dış yapısı sayesinde hava akışının kapanmasını önleyerek horlamanın ortaya çıkmasını engeller. Büyük boyutu ile her yaştan bireyin kullanımına uygundur. Ekstra rahatlık sağlaması için anatomik yapıda üretilir. Omuriliğin uyku sırasında düzgün pozisyonda olmasına yardımcı olur. Bu sayede uyku kalitenizi artırırken boyun ve bel ağrılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Horlama yastığı hava geçirgenliği sağlayan özel süngerlerden oluşur. Hafif yapısı sayesinde kolay taşıma imkanı sunar. Sağlığa ya da cilde karşı zararlı maddeler içermez. Kalıplama teknolojisi ile üretilen yastıklar, %100 aloe vera kumaş içerir. Aloe veranın antibakteriyel özelliği uyku sırasında yastığın cildi tahriş etmesini engeller. Ter oluşumunu engelleyen kumaş çeşidi yaz aylarında kullanıma uygundur. Çamaşır makinesinde veya elde yıkanarak kolay bir şekilde temizlenir. Boyun bölgesi için özel olarak üretilen horlama önleyici yastık D tipi formda tasarlanır. Isıya ve basınca karşı duyarlıdır. Bu sayede oluşabilecek darbeler sonucunda ilk günkü formunu korur. Her pozisyonda yatışı destekler. Hava akışını sağlarken uyku esnasında nefes almayı kolaylaştırır. Boyun desteği ve kıvrımlı yapısı ile konforlu deneyimi sunan yastık çeşitlerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Uyku Kalitesini Artıran ve Horlamayı Azaltan Yastıklar

Uyku Kalitesini Artıran ve Horlamayı Azaltan Yastıklar

Horlamayı azaltan yastık modelleri uyku sırasında oluşan kas gevşemesi problemlerinin önüne geçerek horlamayı minimum seviyeye indirir. Omuriliğe uygun olarak tasarlanan kıvrımlı yapısı boyun ve bel ağrılarının tedavisinde yardımcı olur. Isıya, basınca ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede formunu kaybetmez ve uzun süreli kullanım ömrü sunar. Ürünlerin dış yüzeyi aloe vera içerikli kumaştan özel olarak hazırlanır. Aloe vera kuru iklimlerde yetişen ve ana maddesi jel olan bitki çeşididir. Jelin suyu değerli vitamin ve mineralleri içerir. Ciltte bulunan yara ve yanıkların iyileşmesine yardımcı olur. Uyku sırasında cildin yastıkla temas eden kısımlarının tahriş olmasını engeller. Yaz aylarında oluşan koku ve ter problemlerinin önüne geçer. OEKO-TEX kumaş standartlarına uygun olarak üretilir. Cilde ve sağlığa karşı zararlı maddeler içermez. Bu sayede yastığı kullanarak cilt bariyerini koruyabilir, uyku kalitesini artırabilirsiniz. Horlama yastığı kullananlar ürünleri hafif yapısı ve D tipi formu için tercih eder. Boyun boşluğunu dolduran formda üretilen yastıklar, nefes alıp vermeyi kolaylaştırır. Tüm yatma pozisyonlarını destekler. Formunu kaybetmemesi için poliüretan köpük kullanılır. Poliüretan organik bileşenlerin ve açık hücreli moleküllerin bir araya gelmesiyle oluşan maddedir. Nefes alabilen sünger yapısı ısıyı ve nemi dağıtma özelliğine sahiptir. Basınç ve darbelere karşı dayanıklıdır. Uygulanan baskı sonucunda yastıklar kısa süre içinde eski formuna geri döner. Fermuarlı kılıfa sahip modeller uzun süreli kullanım ömrü sunar. Çamaşır makinesinde 40°C’de yıkanarak kolay bir şekilde temizlenir. Anatomik tasarımı kaliteli ve sağlıklı uyku süresini uzatmaya yardımcı olur. Her yaştan bireyin kullanımına uygundur. Hafif yapıya sahip ürünü yanınızda taşıyabilirsiniz. Ortopedik horlama yastığı uyku sırasında vücudun doğru pozisyonda olmasını sağlar. Sırt üstü yatış pozisyonunu destekleyen yapısı boyun ve bel ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Orta sertliğe sahip yapısı ile boyun bölgesini desteklerken omurilikte oluşabilecek baskının önüne geçer. Uyku apnesi ve horlama problemlerini azaltır. Hipoalerjenik dış yüzeyi astım hastalarının kullanımına uygundur. Vücut ağırlığını dengeleyen formu sayesinde dinlenmiş olarak uyanmanıza yardımcı olur. Sağlığınızı korurken uyku kalitesini artırmayı sağlayan horlama yastığı yorum ve özelliklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Etkili Çözüm Sunan Horlama Yastığı Tavsiyeleri

Etkili Çözüm Sunan Horlama Yastığı Tavsiyeleri

Solunum yollarını etkileyen horlama uyku kalitesini düşüren bir sorundur. Sürekli olarak devam eden horlama ve uyku apnesi gün içinde halsiz kalmaya neden olur. Horlama solunum yollarının tıkanması veya boğazda bulunan kasların gevşemesiyle ortaya çıkar. Doğru şekilde nefes alınmadığı süre boyunca boğaz titrer ve yüksek seslerin çıkmasına yol açar. Uyku sırasında doğru formda yastık seçimi ve baş bölgesinin dik tutulmasıyla horlama problemi azaltılabilir. Horlamayı durduran akıllı yastık modelleri omuriliğin anatomik yapısına uygun olarak tasarlanır. D tipi yastık formu baş bölgesinin dik konumda olmasını sağlarken aynı zamanda boyunda oluşan boşluğu destekler. Sırt üstü yatış sırasında vücut ağırlığının dengeli olmasına yardımcı olur. Farklı basınçlara uygun olarak şekil alabilen yapıya sahip modeller, poliüretan maddeden üretilir. Hafif ve küçük boyutu sayesinde kolay taşıma olanağı sunar. Ürünleri evde, ofiste ve yolculuklarınızda kullanmak için tercih edebilirsiniz. Bitkisel horlama yastığı uykuya dalmayı kolaylaştıran yapısıyla öne çıkar. Üretiminde kullanılan bitkisel içerikler kasların gevşemesine yardımcı olur. Sinirleri yatıştıran ve rahatlatan yastık uykuya geçiş sürecini hızlandırır. Yoğun tempo, stres ve depresyon kaynaklı oluşan uyku sorunlarını çözer. Aloe veralı kumaşı ciltte oluşabilecek tahriş ve alerji problemlerini engeller. Bakteri oluşumunun önüne geçer. Alerji hastalarının kullanımına uygun olarak üretilen horlama için yastık modeli toz akarlarına karşı koruma sağlar. Terletmeyen yüzeyi ile yaz aylarında kullanıma uygundur. Nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Basınçlara ve darbelere karşı dayanıklı formu uzun süreli kullanım ömrü sunar. Çamaşır makinesinde veya elde yıkanarak kolay bir şekilde temizlenir. D tipi forma sahip horlama yastığı fiyatı ürünlerin modellerine ve malzeme yapısına göre belirlenir. Uyku problemlerinin önüne geçmeyi sağlayan ürün çeşitlerinin tamamına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kampanyalı Horlama Yastığı Fiyatı

Kampanyalı Horlama Yastığı Fiyatı

Uyku apnesi solunumun kısa süreli olarak kesilme problemidir. Uyku sırasında nefes almanın birkaç saniye durması ile birlikte kandaki oksijen seviyesi düşer ve beyin uyanır. Sürekli olarak tekrarlanan uyanma sonucunda uyku kalitesi düşer. Düzenli ve konforlu uyku deneyimi için baş bölgesinin dik konumda olmasını sağlayan horlama yastığı tavsiye edilir. Horlamayı önlemek için geliştirilen yastık kıvrımlı yapısı sayesinde boyun bölgesine uygun olarak şekil alır. Omurilikte oluşan baskıyı azaltırken nefes alışverişini düzenler. Hava geçirgenliği sayesinde uzun süreli kullanım ömrü sunar. Yatış pozisyonlarına göre vücut ağırlığını dengeler. Yaz aylarında oluşan ısıyı hızlı bir şekilde dağıtır. Boyun boşluğunu doldururken baş bölgesinin uyku sırasında dik olmasını sağlar. Ağız kuruluğu, baş, bel ve boyun ağrılarının önüne geçer. Yüksek sesli horlamayı engellerken, uyku apnesinin şiddetini azaltmaya yardımcı olur. Yatış pozisyonlarının tamamını destekleyen horlama yüksek yastık modelini kullanarak konforunuzu artırabilirsiniz. Yastığın dış yüzeyi OEKO-TEX kumaş standartlarına uygun olarak üretilir. Sağlığa, çevreye ve cilde karşı zararlı maddeler içermez. Yıkanarak kolay bir şekilde temizlenen kumaş yapısı aloe veradan özel olarak üretilir. Bitkisel içeriği kasları gevşetici özelliğe sahiptir. Terlemeyi önleyici dış yüzeyi yaz aylarında kullanıma uygundur. Açık moleküllerden oluşan poliüretan malzeme kullanılır. Bakteri oluşumuna karşı özel bariyeri bulunur. Anatomik yapısı ekstra konfor özelliği sunar. Baskı uyguladıktan kısa süre sonra ilk günkü formuna geri döner. Boyun boşluğunu dolduran kıvrımlı yapısı kolay nefes almayı sağlarken horlama problemini ortadan kaldırır. Antibakteriyel kılıflar, astım hastalarının kullanımına uygundur. Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süreli kullanım ömrü sunar. Isıya karşı duyarlı poliüretan malzemesi nem dengesini korur. Omurga sağlığı için özel olarak tasarlanır. Uyku kalitesini artıran horlama yastığı kullanıcı yorumları ve özelliklerini Trendyol’dan inceleyebilir, beğendiğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.