"

Hücum Yeleği

" araması için 117 sonuç listeleniyor
METAM Hücum Yelekleri
Kargo Bedava
METAMHücum Yelekleri
(1)
2.025 TL
Sepete Git

Hücum Yeleği Çeşitleri ve Fiyatları Sizlerle

Askerlik gibi özel ve önemli durumlarda çalışılan alana uyum sağlayabilmek için bazı özel işlevsel ihtiyaçlar kullanılır. Askeri eğitimler, operasyonlar veya avcılık türü faaliyetlerde matara, şarjör gibi gerekli malzemeleri taşımak için hücum yeleği modelleri tercih edilir. Serbest hareket etmenizi sağlayan ve kolay kullanılan bu ürünler işlevsel özelliklere sahiptir. Ürünler dayanıklı olması nedeniyle uzun süre kullanıma imkan tanır. Polis hücum yeleği çeşitleri diğer tüm türlerde olduğu gibi su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu ürünler yeterli sayıda cep bulundurması ve her bölmenin kendine uygun amacı olması nedeniyle rahatlıkla kullanılır. Ürünün vücuda tam oturması oldukça önemlidir. Modeller yan taraflarında bulunan cırt cırtlı kısımlar sayesinde bedene göre ayarlanabilir. Hücum yeleği tabanca kılıflı, şarjörlük, omuzluk gibi kullanım amacına uyum sağlayan özellikleri bir arada bulundurur. Ürünün ön tarafında bulunan fermuarlı göğüs cebi kolayca ulaşılması gereken malzemelerin saklanması için kullanılabilir. Telefon, ilk yardım malzemesi, fotoğraf makinesi gibi eşyalar için özel tasarlanan hücum yeleği çantası çeşitleri fazladan alan sağlar. Bu seçenekler uygun boyutlarda, dayanıklı ve hafif olacak şekilde üretilir. Bu sayede ürüne kolayca uyum sağlar ve rahatsızlık hissi oluşturmaz. Bunların dışında orijinali ile aynı özelliklere sahip olarak üretilen oyuncak hücum yeleği çeşitleriyle çocuklar keyifli vakit geçirebilir. Kullanışlı ve pratik özelliklere sahip ürünlere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Yüksek Koruma Sağlayan Hücum Yeleği Modelleri

Yüksek Koruma Sağlayan Hücum Yeleği Modelleri

Kullanışlı ve hareket kabiliyetini artıran özellikleriyle KTM hücum yeleği farklı modellerde üretilir. Bu modeller beden ölçüleri, cep sayısı, balistik plaka gibi bazı özelliklerle kullanım amacına göre farklılaşır. Ayrıca yan taraflarına ekstra cep takabilme imkanı sunar. Ürünler dayanıklı kumaşı sayesinde uzun yıllar yıpranma ve aşınma olmadan kullanılır. AK47 hücum yeleği modelleri benzer şarjörlere uyum sağlayan cepleriyle geniş kullanım alanı sunar. Buna ek olarak çok sayıda fonksiyonel cep bulundurur. Modellerin omzunda bulunan özel kayış tek nokta tüfek kullanımına olanak sağlar. Jandarma hücum yeleği modelleri uygun omuz genişliği ve kullanışlı kayış sistemiyle dikkat çeker. Ön ve arka tarafında bulunan taşıma bölmeleriyle balistik plaka takılmasını sağlar. Terletmeyen file iç yüzeyler konfor sağlar. Bunlar, aynı zamanda sağlık açısından kullanıma uygundur. G3 hücum yeleği modelleri dayanıklı toka ve kolonlara sahiptir. Keskin nişancılar için özel olarak tasarlanan bu modeller G3 ceplerle üretilir. Sürtünmeye dayanıklı cep kapakları uzun yıllar kullanım imkanı tanır. Ürünlerin hafif yapısı hızlı ve rahat hareket etmeye yardımcı olur. Bixi hücum yeleği modelleri ise tüfek dipçiğinin rahatça omuza yerleşmesini sağlar. Bu sayede başarılı atışlara imza atılmasına yardımcı olur. Bunların omuzları ve yan kısımları vücut ölçülerine göre ayarlanabilir. Terletmeyen iç kumaşlar, ürünlerin uzun saatler rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlar. Kamuflaj deseniyle özelleştirilen modeller sıklıkla tercih edilir. Bekçi hücum yeleği modelleri ön ve arka kısmında reflektörlü bekçi yazısı ve arması bulundurur. Her iki yanında bulunan fermuarlı cepleri sayesinde kullanışlı bir yapıya sahiptir. Hücum yeleği kara kuvvetleri için tasarlanan modellerde genel olarak plaka taşıma bölgeleri, omuzda tüfek kayışı için bölme, çoklu fonksiyonel cepler ve ilave cep takabilme özelliği bulunur. Terlemeyi engelleyen ve hava aldıran file dokusu sayesinde saatlerce rahatlıkla kullanılabilir. HK33 hücum yeleği modelleri arka ve ön bölmelerin içinde şok yastığı bulundurur. Bu yastıklar mermi şokunu emici özelliğe sahiptir. Aynı zamanda ürünün av tüfeği şarjörleri için uygun cepleri de vardır. Hücum yelek modelleri kolluk kuvvetleri için ve avcılık faaliyetlerinde eşsiz konfor sağlar. Siyah hücum yeleği ve diğer renk seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Hücum Yeleği Fiyatları

Bütçenize Uygun Hücum Yeleği Fiyatları

Özel amaçlara ve özelliklere sahip olan hücum yeleği fiyatları ile sağladığı avantajları karşılar. Her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenen fiyatlar kullanım amacına ve modele göre değişiklik gösterir. Ürünlerin ergonomik tasarımı ve hareket serbestliği sağlaması fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Ürünlere kolayca uyum sağlayabilen hücum yeleği plakası yüksek düzeyde koruma sağlayan özelliktedir. Aynı zamanda hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Uygun boyutlarda ve sert olacak şekilde tasarlanan plakalar konforlu olmasıyla büyük beğeni toplar. Bu seçenekler tüm taktik hücum yeleği modellerine uygun olacak şekilde üretilir. Bu sayede uzun süreli olacak şekilde farklı çeşitlerde kullanılabilir. MPT hücum yeleği seçenekleri yükleme yapıldıktan sonra sarmayı önleyici sistemiyle dikkat çeker. Ürünler yüksek dayanıklılık özelliğine sahip kolonlarla donatılır. Pratik bir şekilde omuz ve yan kısımlardan çıkarılabilir. Bu hücum yeleği çöl rengi ve kamuflaj deseniyle beğeni toplar. Beden ölçülerine göre ayarlanabilen esnek tasarımı ve dayanıklı kumaşı sayesinde yıllarca kullanılabilir. Telsiz ve el bombası cepleri seçeneklerin çoğunda bulunur. Ürünler su geçirmeyen kumaşı ve fermuarı sayesinde cep telefonu gibi korunması gereken malzemeler için uygundur. Ayrıca isteğe bağlı olarak yanlara cep ilave edilebilir. Hücum yeleği keleş olarak bilinen ve pek çok askeri faaliyette kullanılan silah türünün kullanımını kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Uygun sayıda şarjör için tasarlanan cepler, bomba ve telsiz bölümlerinden oluşur. Ayrıca, modellerin fermuarlı olması hızlı bir şekilde giyip çıkarmayı kolaylaştırır. Bunlar, hücum yeleği MPT 76 modellerinde olduğu gibi su geçirmeyen dayanıklı ve terlemeye engel olan file iç yüzeye sahiptir. İhtiyacınız olan askeri hücum yeleği çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir ve uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Hücum Yeleği Alternatifleri

Hücum Yeleği Alternatifleri

Kumaş kalitesine, özelliklerine, desen ve rengine göre çeşitlenen modeller kullanım amacına göre belirlenir. Av tüfeği şarjörleri dahil olacak şekilde çok sayıda şarjör taşımaya imkan tanıyan seçenekler mevcuttur. TSK hücum yeleği modelleri kurşun geçirmez özelliklere sahip çok fonksiyonlu olacak şekilde üretilir. Su geçirmez ve sürtünmeye dayanıklı olması ürünleri farklı kılar. Ayrıca, bunların ön ve arka kısmına uygun ebatlarda çelik plaka takılabilir. Hücum yeleği çelik plakalı modeller hareketi kısıtlamayacak şekilde ayarlanır ve oldukça hafiftir. Plaklar sayesinde riskli durumlara karşı ve tehlike anında eşsiz bir koruma sağlar. Vücudunuza tam oturan bir balistik hücum yeleği tercih ederek yüksek seviyede bir korunma şansını yakalayabilirsiniz. Ön ve arka bölmelerde bulunan mermi şokunu yok eden yastık veya jel kısımlar plakalara ek olarak avantaj sağlar. Bu sayede alınabilecek bir darbeden de korunabilirsiniz. JÖH hücum yeleği modelleri ise zorlu operasyon koşullarına dayanıklı olacak şekilde üretilir. Bu ürünler sıcak ve soğuk havalarda kullanıma uygundur. İç kısmı ortopedik özelliklere sahip modeller yüksek derecede konfor sağlar. Hücum yeleği komando eğitimlerine uygundur. Zorlu koşullara dayanıklı yapısı ve eşsiz özellikleriyle öne çıkar. Kamuflaj deseni her ortamda fark edilmeden üstün başarılar elde edilmesine yardımcı olur. Beden ölçülerine göre bunların boy ve genişliği ayarlanabilir. Hücum yeleği özellikleri sayesinde çok sayıda malzemenin bir arada korunmasına ve taşınmasına olanak tanır. Koltuk altı kısımlarına ilave cep takılabilmesi ürünleri avantajlı hale getirir. 7B hücum yeleği modelleri ön kısmında bulunan tokalar sayesinde kolaylıkla giyilebilir. Balistik plaka taşıma özelliği ürünün koruyucu yapısını destekler. Bazı ürünler aynı zamanda paintball gibi eğlence amaçlı aktivitelerde de kullanılabilir. Farklı özelliklerde özel olarak tasarlanan kullanışlı ve avantajlı modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.