Bağlantı Türü
Fiyat
Kablo Uzunluğu
Satıcı Tipi
Kablo Ucu
RGB Aydınlatma
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Mikrofon
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kullanım Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Hyperx Cloud 2

" araması için 48 sonuç listeleniyor

Konforlu ve Yüksek Performanslı Hyperx Cloud 2 Kulaklık Çeşitleri

Kulaklıklar, her oyuncunun olmazsa olmazıdır. Bu ürünler hem oyunlardaki sesleri kaliteli şekilde duymayı hem de mikrofon aracılığıyla diğer oyuncularla iletişim hâlinde kalmayı sağlaması nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Hyperx Cloud 2 kulaklıklar, oyuncuların beklentileri göz önünde bulundurularak, başarılarını ve aldıkları keyfi artırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Oyunların yanında film ve dizi izlerken ya da müzik dinlerken de yüksek performans sağlayan bu kulaklar, bilgisayarınızın başında geçirdiğiniz her an yanınızda olmayı başarır.

Geçmişten Bugüne Hyperx Cloud 2

Geçmişten Bugüne Hyperx Cloud 2

1987 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan ve flash bellek denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alan Kingston, ürettiği dayanıklı ürünler ile tanınır. Dijital ses oynatıcısı, klavye, mouse pad, SIM kart ve DIMM gibi farklı ürünler de geliştiren başarılı firma, HyperX markalı oyuncu kulaklığı modelleri ile yoğun ilgi görür. Benzersiz ve konforlu bir oyun deneyimi için tasarlanan bu kulaklıklar, sahip oldukları yeni nesil donanım ve yazılımlar sayesinde oyunculara birçok avantaj sağlar.

Hyperx Cloud 2 Kulaklıklar ile Seslerin Kalitesi Nasıldır?

Hyperx Cloud 2 Kulaklıklar ile Seslerin Kalitesi Nasıldır?

Profesyonel oyuncuların övgüyle söz ettiği HyperX Cloud 2, gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlere hitap eder. Kablolu ve kablosuz kullanım özelliği sayesinde kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlayan bu kulaklıklar, uzun süreli kullanımda bile konfor vadeden tasarımı ile dikkat çeker. Oyun sırasında diğer oyuncularla iletişim kurulmasını sağlayan mikrofon, gürültü önleyici özelliği ile daha net ses iletimi gerçekleştirir. Surround ses sistemi bulunan ve bu sayede kullanıcıya oyunun içindeymiş gibi hissettiren bu yeni nesil oyuncu kulaklığı, insan kulağının duyabileceği tüm tiz ve bas seslerin kolaylıkla duyulmasını sağlar.

Uzun süre oyun oynama avantajı sağlayan şarjı ile benzerlerinden ayrılan HyperX Cloud 2 kulaklık, farklı model seçenekleri ile her oyuncu için alternatif bir çözüm sunar. Bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve oyun konsolları gibi birçok cihaz ile uyumlu olduğu için her yerde eşsiz bir oyun deneyimi vadeder. Teknolojik özellikler sayesinde oyuncuya ciddi bir avantaj sağlayan HyperX Cloud 2 beyaz, siyah, pembe, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri ve havalı tasarımı ile her tarza hitap eder.

Hyperx Cloud 2 Kulaklıklar Kimlere Hitap Eder?

Hyperx Cloud 2 Kulaklıklar Kimlere Hitap Eder?

Hyperx cloud 2 mikrofonlu olması sayesinde oyun esnasında iletişim kurmayı kolaylaştırır. Oyunculara daha iyi ve daha gerçekçi bir oyun atmosferi sağlamak için yeni ürünler geliştirmeye devam eden teknoloji devi marka, her geçen gün gelişmeyi sürdüren oyun sektörünün gelişimine katkı sağlar. Filmseverlere de hitap eden başarılı kulaklıklar, sanal çevresel ses oluşturma özelliği sayesinde benzersiz bir film izleme deneyimi sunar. HyperX tarafından geliştirilen teknolojilerle donatılan bu benzersiz kulaklıklar, video oyun tutkunlarından, sinemaseverlere kadar herkes için ulaşılabilir teknoloji vadeder. Tüm bunlar ışığında söyleyebiliriz ki HyperX Cloud 2 kulaklık, her kullanım alanında iyi bir performansı sağlamak için geliştirilmiştir. Eleştirmenlerden tam puan alan bu son tasarım harikası kulaklıklar, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur.

Oyuncu Kulaklığı HyperX Cloud 2 Modelleri Nelerdir?

Oyuncu Kulaklığı HyperX Cloud 2 Modelleri Nelerdir?

Tamamı HyperX tarafından geliştirilen teknolojiler ile donatılmış farklı modelleri bulunan HyperX Cloud 2 oyuncu kulaklıkları, farklı beklenti ve ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanıcıları, online eğitim alan öğrenciler, amatör ve profesyonel müzisyenler, müzikseverler, e-sporcular, oyun tutkunları ve sinemaseverler için eşsiz bir ses deneyimi vadeden başarılı kulaklıkların kullanım alanına göre özelleştirilmiş modelleri de mevcuttur.

2.4 GHz kablosuz bağlantı hızı sayesinde kesintisiz ses sağlayan HyperX Cloud 2 wireless, 20 metrelik çekim alanı ile öne çıkar. HyperX Cloud 2 bluetooth modelleri sık sık şarj edilme ihtiyacı doğurmaz. Uzun pil ömrü sayesinde tek bir şarj ile 24 saat boyunca kesintisiz olarak çalışır. Üstelik ses iletim performansı kulaklık şarjının azalmasından etkilenmez. HyperX Cloud 2 özellikleri açısından bir oyuncu kulaklığından beklenenden çok daha fazlasına sahiptir.

Kusursuz ses deneyimi vadeden Virtual Surround Sound 7.1 özelliği ile öne çıkan başarılı kulaklık, sahip olduğu yüksek kaliteli USB ses kartı kontrol kutusu ile mümkün olan en iyi Hi-Fi oyun deneyimini sunar. Dijital iyileştirme, yankı ve gürültü önleme özellikli mikrofon sayesinde oyun içinde veya sesli sohbetlerde mükemmel netlikte ses iletimi gerçekleştirir. Sadece yukarı döndürerek sessize alınabilen bu pratik mikrofonun ses iletim kalitesi ve netliği TeamSpeak ve Discord tarafından onaylanmıştır.

USB, wireless veya Bluetooth ile birçok cihaza bağlanabilen HyperX Cloud 2 modelleri, PC, PS4, PS4 Pro, Mac, Mobile, Xbox One, Xbox OneS, Nintendo ve VR ile uyumludur. Profesyonel oyuncular ve e-sporcular tarafından tercih edilen HyperX Cloud 2 pro, yeni nesil sürücüler ile düşük, orta ve yüksek sesleri ayırarak daha kaliteli ses aktarımı sağlar. Bu sebeple sadece oyun kulaklığı olarak değil aynı zamanda stüdyo kulaklığı olarak da kullanıma uygundur.

Kulaküstü tam boy oyuncu kulaklığı olarak tasarlanan Cloud modelleri, hareket halindeki kullanıcılara da hitap eder. Tam dolu lityum iyon pil sayesinde tüm gün oyun oynanabilen bu kulaklıklar, seyahat, yürüyüş ve çeşitli spor aktivitelerinde yeniden şarj etmeye gerek olmadan günlerce kullanım avantajı sağlar. HyperX Cloud 2 limited edition olarak tanıtılan ve sınırlı sayıda üretilen beyaz ve pembe renkli çok özel bir modele de sahip olan bu kulaklıklar eşsiz bir ses deneyimi yaşamak isteyenlere hitap eder. PC, Xbox One ve PS4 için özel olarak tasarlanan bu model, HyperX cloud 2 serisinin tüm avantajlı özelliklerine ve konforuna sahiptir. Özellikle tiz ve bas sesleri çok net ilettiği için müzik egzersizleri için de kullanıcılara birçok avantaj sağlar.

Eğlenceli tasarımı ile dikkat çeken bu özel kulaklık, profesyonel oyuncular ve yayıncılar için optimize edilen dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Genel olarak diğer Cloud serilerine kıyasla ağırlığı azaltılmış olan HyperX Cloud 2 modelleri, ayrıca özel olarak tasarlanan 53 mm sürücüler sayesinde eşsiz bir ses iletimi gerçekleştirir.

Standart 3,5 mm bağlantı ile 2.0 stereo ses sağlayan HyperX Cloud 2 modelleri, USB bağlantı ile kontrol edilebilen Virtual 7.1 Surround Ses Kartı sayesinde sanal olarak çevresel ses sistemi oluşturur. HyperX tarafından geliştirilen bu teknoloji, oyundaki sesleri oyuncunun çevresindeki 360 derecelik alanda simüle ederek gerçeğe çok yakın bir atmosfer meydana getirir. Bu sayede kullanıcı oyun içindeki silah sesleri, konuşmalar ve rüzgar gibi çevresel sesleri farklı seviyelerde duyarak gerçekmiş gibi algılar. Yüksek ses hassasiyeti sağlayan bu sistem oyundaki en tiz sesleri bile net bir şekilde kullanıcıya iletir. Bunun sonucunda da oyuncular düşman ile karşılaşmadan önce gelecek saldırıları duyabileceği için karşı atağa geçme fırsatı elde eder. Oyuncuların daha erken hamle yapmasını destekleyen bu özellik, ciddi bir zaman avantajı da sağlar. Övgü toplayan bu özelliği ile benzerlerinden ayrılan HyperX Cloud 2 kulaklıkları oyun atmosferini birebir yaşamak isteyenlere bambaşka bir gerçeklik sunar.

Millisaniyelerin bile önemli olduğu profesyonel oyuncular ve e-sporcular için ciddi bir avantaj sağlayan Cloud 2 modelleri, uluslararası turnuvalarda en çok tercih edilen oyuncu kulaklıkları arasındadır. Üstelik kablosuz olarak kullanılabilen başarılı cihaz yeniden şarj edilebilen pili sayesinde 24 saate kadar kesintisiz oyun keyfi vadederken saatler süren turnuvalarda da oyuncuyu yarı yolda bırakmaz. 2,4 GHz frekans sayesinde kablosuz olarak kesintisiz ve gecikmesiz performans sunar.

Profesyonel kullanıcılardan tam puan alan HyperX Cloud 2 kulaklık modelleri, ergonomik tasarımı, renk seçenekleri, esnek formu, dayanıklı yapısı, ses ve mikrofon kalitesi ile öne çıkar. Her yeni modelde oyuncular başta olmak üzere tüm kullanıcıların konforunu, hızını ve duyduğu ses kalitesini artırmak için yeni teknolojilerle desteklenen Cloud 2 kulaklıklar, herkesin mümkün olan en iyi teknolojiye erişimi sağlama amacıyla üretilir. Bu sebeple sahip olduğu özelliklere ve sunduğu avantajlara kıyasla oldukça uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. HyperX Cloud 2 gamer kulaklık böylelikle kendi segmentinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri hâline gelmiştir.

HyperX Cloud 2 ile Uzun Süre Kullanıma Uygun Konforlu Tasarım Özellikleri Nasıldır?

HyperX Cloud 2 ile Uzun Süre Kullanıma Uygun Konforlu Tasarım Özellikleri Nasıldır?

HyperX™ tarafından tasarlanan ve birçok ödüle layık görülen hafızalı köpük sayesinde ekstra konfor sunan HyperX Cloud 2 oyuncu kulaklığı modelleri, gün boyu kullanıldığında bile kullanıcıya rahatsızlık vermez. İnsan anatomisine uygun olması ile benzerlerinden ayrılan bu hafızalı köpük, ürünün kulak yastıkları kısmında bulunur ve belirli bir süre kullanıldıktan sonra kullanıcının kafa anatomisine göre belirli bir form alır. Bu özellik gözlüklü kullanıcılar içinde rahat bir kullanım sağlar.

HyperX Cloud 2 kafa bandı birinci sınıf suni deri kaplı yastıklı ve esnek yapısı sayesinde baş ağrısına neden olmaz. Ayrıca HyperX Cloud 2 kulaklık pedi değiştirilebilir özellikte olup yıpranması halinde kullanıcının kişisel tercihlerine göre yenilenebilir. Suni deri veya kadife kaplı olarak tasarlanan yedek kulak pedlerinin farklı renk seçenekleri de mevcuttur. HyperX Cloud 2 pembe ve beyaz modeli ile tercihi sadelikten yana olanlara hitap eder. Diğer alternatif olan HyperX Cloud 2 kırmızı ise tasarımda siyahın da kullanılmasıyla şık ve etkileyici bir görünüme kavuşturulmuştur.

Daha uzun süre konforlu kullanım sağlaması için tasarlanan başarılı kulaklıklar, sahip olduğu dayanıklı alüminyum ve masif çelik çerçeve sayesinde zorlu koşullarda bile uzun yıllar boyunca formunu korur. Gürültü önleyici özellikteki tasarımı ile dikkat çeken kapalı ve 90 derece dönebilen kulak kapakları, oyuncunun oyun dışında başka sesleri duymasını engeller.3 metrelik kablo uzunluğu ile kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlayan HyperX Cloud 2 kablosuz olarak da kullanılabilen modelleri ile dikkat çeker.

Kablolu kullanımda benzerlerine kıyasla oldukça geniş bir hareket alanı sağlayan HyperX Cloud 2 kablo üzerinde bulunan ses kontrol paneli ile oyun sırasında veya film izlerken ses seviyesinin zahmetsizce kontrol edilmesini sağlar. Bu sayede kullanıcının konsol menülerini kullanarak vakit kaybetmesi önlenmiş olur. Öte yandan HyperX Cloud 2 oyuncu kulaklığının bazı modellerinde yer alan ve USB olarak bağlanan Gelişmiş Ses Kontrol Kutusu, Dahili Dijital Ses İşleme (DSP) sistemi sayesinde ses seviyesini ve mikrofonun kolaylıkla kontrol edilmesini sağlar.

Tamamen kullanıcının konforu düşünülerek tasarlanan başarılı oyuncu kulaklığı, her tarza ve her zevke uygun farklı renk ve model seçenekleri sunar. Hafif oyuncu kulaklıkları arasında yer alan HyperX Cloud 2, özel tasarım kulak kapakları sayesinde dışarıdan gelen sesleri engelleyerek kullanıcının sadece oyuna odaklanmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde online ders alan öğrenciler tarafından da yoğun olarak tercih edilen kulaklığın gürültü önleme başarısı yapılan testler ile onaylanmıştır.

Gürültü önleme özelliği kadar yüksek kaliteli ses iletim özelliği ile de övgü toplayan HyperX Cloud 2 mikrofon tasarımı ile net, yankısız, hızlı ve yüksek kaliteli ses iletimi gerçekleştirir. Kusursuz performans gösteren bu özelliği sayesinde multiplayer oyunlarda ve turnuvalarda kullanıcıya avantaj sağlar.Oyuncuların çevre farkındalığını artırdığı için FPS gibi rekabetçi ve hayatta kalma odaklı korku oyunlarında son derece avantajlı olan sanal çevresel ses sistemi, sinema tutkunları için de eşsiz bir deneyim vadeder.

Oyunlarda sinematik bir gerçeklik meydana getirerek oyuncunun kendini oyun içindeymiş gibi hissetmesini sağlayan HyperX Cloud 2, film tutkunlarına da benzersiz bir seyir deneyimi yaşatır. Sinema tadında film deneyimi sunan pek çok kulaklık modelinin aksine izleyiciye filmin içindeymiş gibi hissettirerek fark yaratır. HyperX Cloud 2 7.1, kullanıcılarını âdeta bir sinema salonuna götürmek için tasarlanmıştır.

Film ve dizi izleme keyfini katladığı için kullanıcılardan tam puan alan başarılı kulaklık, müzikseverler ve profesyonel müzisyenler tarafından da yoğun ilgi görür. Bas gitar pratiği yapan kullanıcılardan mix ve mastering yapan profesyonel müzisyenlere kadar geniş bir kitlenin beğenisini kazanan HyperX Cloud 2, sesleri frekanslarına göre kullanıcıya iletir. Örneğin, pek çok kulaklık ile duyulamayan enstrümanlar, tiz sesler ve basların net bir şekilde duyulmasını sağlar. Ürün incelemesi yapan profesyonellerden amatör kullanıcılara kadar geniş bir kitle tarafından beğenilen ve tercih edilen HyperX Cloud 2 kulaklıkları, başarısını kanıtlamış ürünlerdir.

HyperX Cloud 2 Fiyat Seçenekleri Nasıldır?

HyperX Cloud 2 Fiyat Seçenekleri Nasıldır?

Milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen HyperX Cloud 2, modelden modele fark etse de oyuncu kulaklığı piyasasının uygun fiyatlı kulaklıkları arasındadır. Virtual 7.1 Surround Ses Sistemi ve DSP Ses Kartı sayesinde hem yüksek kalitede ses iletimi sağlayan hem de gerçekçi oyun atmosferi oluşturan başarılı ürün, benzerlerine kıyasla ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile dikkat çeker. Hi-Fi özellikli olan ve kalitesi ispatlanmış mikrofonu ile öne çıkan HyperX Cloud 2 mikrofon süngeri tasarımı ile de uzun ömürlü kullanım vadeder. Hafızalı olduğu için kullanıcının kafa ve kulak yapısına göre şekil alan HyperX Cloud 2 sünger sayesinde uzun süreli kullanımda bile rahatsızlık vermez.

HyperX Cloud 2, 90 derece dönebilen ve bu sayede tam kapanarak kullanıcının dış ortamdaki sesleri duymasını tamamen engelleyen kulaklık pedleri ile öne çıkar. Söz konusu pedler aynı zamanda seslerin dışarıdan duyulmasını da önler. Dayanıklı ve konforlu malzemeden üretilen bu pedler çıkarılabilir özelliktedir. Bu sebeple yıpranması halinde yedeği ile değiştirilmesi mümkündür. Fiziksel tasarımı ve kullanılan malzeme sebebiyle uzun yıllar boyunca kullanım avantajı sağlayan Cloud 2 kulaklıkları sahip oldukları teknolojiler sebebiyle de eskimeyen ürünlerdir.

Yüksek performansını uzun yıllar sürdürmesi için tasarlanan HyperX Cloud 2 kulaklıkları oldukça kullanışlı bir taşıma çantası ile birlikte gelir. Bu çanta, kulaklıkların kullanılmadığı zamanlarda dış etkenlerden korunmasını da sağlar. Uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra dönemsel kampanyalar sayesinde çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz HyperX Cloud 2 kulaklık modelleri, Trendyol’un avantajlı alışveriş seçenekleri ile sizleri bekler.Üstün teknoloji ile donatılan HyperX Cloud 2 kulaklıkları, standart ses sistemlerini yetersiz bulan ve tam anlamıyla ayrıcalıklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eder. Pro ve limited edition gibi farklı özelliklere sahip model seçenekleri de bulunan bu oyuncu kulaklıkları, HyperX markasının imzası niteliğindeki ödüllü tasarımları ile fark yaratır. Kullanıcılara ekstra konfor ve dayanıklılık vadederken aynı zamanda uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

Gerçeğe yakın oyun atmosferini oluşturması ile beğeni toplayan bu kulaklıklar, sahip olduğu ses iletim kabiliyeti sebebiyle kaliteli bir stüdyo kulaklığı olarak da kullanıma uygundur. Dizi, film, video veya müzik parçasındaki tüm sesleri tüm ayrıntısıyla kullanıcıya aktaran Cloud 2 modelleri, kablo üzeri ses kontrolü ve gelişmiş ses kontrol kutusu ile kullanıcıya pratik bir kullanım sağlayarak benzerlerinden ayrılır. Oyun sırasında ve görüntülü konuşma yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz bir mikrofondan çok daha fazlasını sunan özel mikrofon tasarımı HyperX Cloud 2 kulaklıklarının ayırt edici özellikleri arasındadır.

Kullanıcının istediği zaman çıkarabildiği veya tek bir hareketle sessize alabildiği bu mikrofonlar kristal netliğinde ses iletimi ile öne çıkar. Başarılı markanın sıkça tercih edilen modelleri arasında yer alan HyperX Cloud 2 gri ve diğer renkli modeller, avantajlı fiyat seçenekleri ile Trendyol’da sizleri bekliyor. Siz de benzersiz bir oyun, sinema ve müzik dinleme deneyimi yaşamak istiyorsanız Trendyol’da bulunan yüzlerce HyperX Cloud 2 modelini inceleyebilir, kendinize uygun ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

HyperX Cloud 2 indirim ve avantajlı ödeme seçenekleri ile satın alabileceğiniz bu yüksek kaliteli oyuncu kulaklıkları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız ürün sayfalarındaki görselleri inceleyebilir, ürüne sahip olan kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı Trendyol kullanıcı yorumları bölümünü okuyabilirsiniz. Söz konusu oyuncu kulaklıklarının yanı sıra HyperX Cloud 2 deri ped, mikrofon süngeri gibi yedek parça ve aksesuarların da yer aldığı Trendyol sayesinde mevcut kulaklığınızın yıpranan parçalarını yenileyebilir veya kişiselleştirebilirsiniz.