Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Set İçerik Adeti
Aroma
Çeşit
Form
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

İmunol Şurup

" araması için 59 sonuç listeleniyor
İMUNOL Ocean Şurup 3 Adet
Kargo Bedava

İMUNOLOcean Şurup 3 Adet

(131)
Ocean Şurup 3 Adet
340 TL
Sepete Git

İmunol Şurup Çeşitleri ile Sağlığına Dikkat Et

Çocukların gelişimi, ilerleyen süreçlerde beden sağlıkları için oldukça önemli bir yere sahiptir. İhtiyaçları olan vitamin, mineral ve de besinleri almalılar ve de vücutlarını bu besin takviyeleri ile desteklemeleri çok önemlidir. İmunol şurup çocukların bedenlerinin ihtiyaç duyduğu ek takviyeleri sağlar ve çocukların sağlıklı gelişimini büyük oranda destekler. İmunol şurup içeriği bakımından zengin vitaminlerle desteklenen bir gıda takviyesidir.

İmunol Şurup ile Gelişim Süreçleri

İmunol Şurup ile Gelişim Süreçleri

Ballı ve de çilek aromalı olan sıvı,gıda takviyesi, çocukların kullanımı için oldukça uygundur. İçerisinde yer alan C vitamini sayesinde çocukların metabolizmalarının sağlıklı çalışmasına katkıda bulunmaktadır. C vitamini, çocukların diş gelişimi ve de kemik gelişimi gerekli olan kolajen oluşumunu büyük oranda desteklediği için oldukça katkı sağlayan bir vitamindir. İçerdiği çinko sayesinde kemik gelişimleri sağlıklı bir biçimde desteklenir. Tüm bunlara ek olarak İmunol şurup gıda takviyesi, çocukların bağışıklık sistemlerini güçlendirerek çocuğun günlük hayatta sık sık karşılaşabileceği bakterilere karşı direnç oluşturmasını sağlayacaktır. Böylece çocuklar günlük yaşamlarında keyifli geçirdikleri vakitlerine ara vermek zorunda kalmadan yüksek enerjileri ile keyifli vakit geçirmeye devam edebileceklerdir.

İmunol Şurup Fiyatı

İmunol Şurup Fiyatı

Çocukların hasta olma süreçleri çoğu zaman anne ve babalar için endişe verici bir hal alabilmektedir. İlaç kullanımı açısından da çocukların ilaç takviyesi alması yetişkinlere göre daha zor olabilmektedir. Yetişkinler hap ya da şurup fark etmeksizin her türlü ilacı çoğu zaman kolaylıkla kullanabilmektedir. Fakat çocuklarda bu durum biraz daha farklı ilerlemektedir. Çocuklar çoğu şurubun tadını beğenmemekte ve de bu nedenle şurup içmekten kaçmaktadır. Hap kullanmaları bedensel açıdan da uygun değildir. İmunol şurup kullanımı tam da bu açıdan oldukça avantajlıdır. İmunol şurup ballı çilek aromalı olduğu için çocukların hoşlanmayacağı bir tat vermemekte aksine çocukların hoşuna gidebilecek bir aroma yaratmaktadır. Böylelikle çocuklar İmunol şuruba ilaç gözü ile bakmamakta bir tatlı gözü ile bakmaktadır. Bu sayede çocuklar tarafından kolayca tüketilmekte ve sağlıklı gelişimleri için büyük bir destek sağlamaktadır. İmunol şurup faydaları, zengin içeriği sayesinde oldukça fazladır. Ekinezya, propolis, çinko ve de C vitamini içermesi nedeniyle bedene pek çok açıdan olumlu katkılar sağlamaktadır. İmunol şurup fiyat açısından da değişiklik göstermektedir. Farklı çeşitlerde satışa sunulan İmunol şurup 2’li olarak da alınabilir.

İmunol Şurup Kullananlar

İmunol Şurup Kullananlar

Sadece çocuklar tarafından kullanım için değil İmunol şurup yetişkin kullanımı için de tercih edilebilmektedir. İçeriğinde yer alan pek çok takviye besin ve vitaminler hem çocuk, hem de yetişkin bireylerin kullanımı için uygundur. Her iki kullanımda da beden sağlığına büyük oranda destek sağlayacak bir gıda takviyesidir İmunol şurup. İmunol şurup kullananlar tarafından sevilen ve de tercih edilen bir takviye türüdür. Bağışıklık sistemine sunduğu fayda ile pek çok kişinin gözdesi haline gelmiştir. İmunol şurup kullanan anneler tarafından özellikle çocuklarının sağlıklı gelişimi için kullanılmaktadır. Tercih edilme durumu bakımından genellikle yemekten sonra tüketilmesi önerilmekte olan İmunol şurup saklama koşulları bakımından da zahmet istemez. Açık olmayan şurup şişeleri, yirmi beş derecenin altında yani oda sıcaklığında kuru aynı zamanda serin bir yerde saklanabilir. Güneş ışığı ile direkt temas ettirmemeye dikkat edilmelidir. Açık şişelerin ise buzdolabında tazeliğini koruması amacı ile iki ila eksi sekiz derece arasında saklanması uygundur. İmunol şurup, açıldıktan sonra ise doksan gün içinde tüketilmelidir. Siz de Trendyol İmunol şurup yorum kısmından daha öncesinde gıda takviyesini kullanmış olan ve de deneyimlemiş olan kişilerin yorumlarından faydalanabilir, sonrasında ihtiyacınız olan İmunol şurubu tercih edebilirsiniz.