"

Inglesina Trilogy

" araması için 24 sonuç listeleniyor

Inglesina Trilogy Bebek Arabası ile Ergonomik Gezintiler

İnglesina Trilogy modeline ait bebek arabaları, zorlu yollarda ayakta kalacak ancak aynı zamanda hafif olacak şekilde tasarlanır. Geniş boyutu ve çift taraflı olmasına karşın taşıması, katlaması ve saklaması bir hayli kolaydır. Inglesina Trilogy City parçaları olabildiğince yumuşak koltukları sayesinde bebeğinizin rahatça seyahat etmesine izin verir. Inglesina Trilogy Portbebe, Trio, Milos, Mykonos modellerinin geniş oturma alanı ve titremeyi engelleyen tekerlekleri sayesinde daima güvende kalabilirsiniz. Ayrıca kilitlenebilir arka tekerlekleriyle sarsılmayı ve titremeyi azaltabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli ve canlı Inglesina Trilogy renkleri sayesinde ister kız isterseniz de erkek çocuğunuza uygun arabayı bulabilirsiniz. Trendyol'dan sunulan cazip fiyatlı bebek koleksiyonlarına güvenle göz atabilirsiniz.

Inglesina Trilogy Özellikleri

Inglesina Trilogy Özellikleri

Inglesina Trilogy bebek arabası farklı boyutlardaki çocukların rahatça gezmesine fırsat tanıyan tasarımlara sahiptir. Inglesina Trilogy özellikleri de ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaç duyduğu noktalara çözüm sunar. Ön tarafta ekstra geniş bir saklama sepeti, arka bölmede ise saklama cebine sahip olan ürünler, dört pozisyonlu yaslanma avantajına yer verir. Inglesina Trilogy Marron Glace, Cayman Silver, System 4 koleksiyonlarında sunulan farklı yaslanma pozisyonları, küçük çocuğunuzun hareket halindeyken rahat etmesini kolaylaştırır. Bu arabalarda bir taşıma kayışı da bulunur. Böylece araçları yanınızda götürmeniz kolaylaşır. Inglesina Trilogy denim modelleri maksimum UV koruması için çok katmanlı ve geniş gölgeliklere yer verir. Gözetleme penceresiyle birlikte gelen ürünler, bebeğinize göz kulak olmanıza olanak sağlar. Arabaların hem erkek hem de kız çocuklarına hitap eden farklı renkleri bulunur. Inglesina Trilogy pembe modelleri özellikle küçük kız çocuklarının favorisi olurken, canlı renk ve desenleri sayesinde ön plana çıkmanıza fırsat tanır. Farklı ebatları ve cazip fiyatlarıyla Trendyol üzerinden sunulan bu bebek arabalarına göz gezdirebilir, ihtiyacınıza hitap eden parçayı alabilirsiniz.

Inglesina Trilogy Yorum

Inglesina Trilogy Yorum

Inglesina Trilogy travel sistem üstün yetenekleri sayesinde her ebeveynin ihtiyacına koşar. Büyük bir saklama sepetine sahip olan arabalar, bebeğin tüm ihtiyaçlarını aynı bölme içerisinde depolamanıza yardımcı olur. Çocuğunuzu güvende tutmanıza olanak tanıyan arka frenlere yer veren bu modeller, tutma yerinde bardak koymanızı sağlayan boşluklara sahiptir. Ebeveyn tepsisi ve bardak bölmesini barındıran ürünler sayesinde hem küçük çocuğunuzu kontrol edebilir hem de diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Inglesina Trilogy ana kucağı modelleri de üstün tasarımları sayesinde rahatça bebeğinizi taşıma fırsatı verir. Inglesina Trilogy yağmurluk, baston, huggy gibi çeşitler çocukların elde gezdirilmesine yardımcı olur. Nefes alabilir iç köpükleriyle küçük yaştaki çocuğunuzun rahat etmesine izin veren modeller, baş desteği ve süngerli koltuğuyla keyifli bir yolculuk yaşatır. Tüm durumlara ayak uydurmayı başaran bu bebek arabaları, uygun fiyat etiketleriyle Trendyol'daki yerini alır. Trendyol üzerinden Inglesina Trilogy yorum ve müşteri deneyimlerine bakabilir, kolay karar verebilirsiniz.

Avantajlı Inglesina Trilogy Fiyatları Trendyol’da

Avantajlı Inglesina Trilogy Fiyatları Trendyol’da

İnglesina Trilogy puset ve bebek arabası setleri, bir koltuk ve araba kombinasyonuna sahip olma fırsatı verir. Tersine çevrilebilir ürünler, bebeğinizin içeri veya dışarı bakmasına izin verirken, çocukların güneşten korunmasına yardımcı olur. Inglesina Trilogy kullananlar çocukların rahatça seyahat etmesinin keyfini çıkarabilir. İnglesina Trilogy jean ürünler kumaş kaplı olması sayesinde özellikle sıcak havalar için birebirdir. 20 kg'a kadar ağırlıkları taşıyabilen bu modeller, hafif tasarımları sayesinde rahatça sürülebilir. Kilitlenebilir arka tekerleklere sahip dayanıklı bir alüminyum çerçeveye yer veren modeller, hareket halindeyken günlük işlerinizi halletmenize yardımcı olur. Cazip kampanyalarla ön plana çıkan Inglesina Trilogy fiyat aralığı, her müşterinin bütçesine hitap eder. Trendyol'da sunulan Inglesina Trilogy kampanya ürünlerine bakabilir, kendinize veya arkadaşlarınıza hediye olarak bir bebek arabası satın alabilirsiniz.