İlgili Kategoriler
Renk
Model
Uyumlu Marka
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Materyal
Cep Telefonu Modeli
Satıcı Tipi
"

İphone 5 Kılıf

" araması için 6824 sonuç listeleniyor

Kullanışlı iPhone 5 Kılıf Modelleri Trendyol’da

Cep telefonları arama ve mesajlaşma için bir cihazdan daha fazlası haline geldi. Eğlenceli vakit geçirme ve gündemi takip etme adına kullanılan bir medya iletişim aracı olarak tanımlanabilir. Ayrıca sonsuza dek sürmesi istenilen tüm anılar için bir depo olarak da kullanılabilir. Örneğin iPhone 5 telefon satın aldınız, telefonunuzu dayanıklı bir iPhone 5 kılıf ile korumak, darbe alması ya da düşmesi durumunda alacağı hasarı önler, içindekilerin de kalıcı olmasını sağlar. Cep telefonu sektörünün lokomotifi olan Apple, ürettiği telefonların yanında kendine özgü aksesuarlarla da ön plana çıkar. iPhone 5S telefon kılıfı gibi çeşitli aksesuarlarla hem telefon modellerine tam olarak uyan hem de estetik görünümüyle ön plana çıkan telefonunuzu korumanızı sağlar. iPhone 5 S kılıf ve benzeri aksesuarların en büyük özellikleri ise; koruyucu olması, estetik görünmesi ve telefonunuzu güvenli şekilde uzun süreli kullanılabilmesi sağlaması olarak sıralanır.

Güvenli Kullanım İçin Kılıf Seçenekleri

Güvenli Kullanım İçin Kılıf Seçenekleri

Telefon koruyucularına hem evde hem de dışarıda geçirilen zamanlarda sürekli olarak ihtiyaç duyulur. Evde zaman geçirirken güvende olduğu düşünülse de küçük dikkatsizler düşmesine, ekranlarının ya da kasaların zarar görmesine neden olabilir. Bu sebeple onları uygun bir kapla korumak, istenmeyen sonuçların oluşmasını da engeller. Telefonunuza uygun, aynı zamanda sizin zevkinizi ya da tarzınızı yansıtan bir ürünle onu korumak, uygun bir seçim olacaktır. Modeline göre tercih edeceğiniz iPhone 5S deri kılıf, deri silikon yüzeyine sahip cihazınızı darbe, kir ve oluşabilecek çiziklere karşı korur. iPhone 5 koruyucu ince, tüylü kılıflar, kolayca takıp çıkarılabilme ve kalıp kesimi sayesinde cep telefonlarınıza mükemmel şekilde uyum sağlar. iPhone 5 kılıfları süslü olarak da birçok kişinin beğenisini kazanır. iPhone 5 şeffaf kılıfların üzerine boncuk işlemeler yapılarak daha dikkat çekici bir form kazandırılır. iPhone 5 orijinal kılıf, uzun ömürlüdür ve cepte taşıma sırasında rahatsızlık vermez. iPhone 5s metal, çelik kılıf özelliğinde yer alan çelik kasalı bu sert polikarbonat sayesinde, günlük kullanımın aşınma ve yıpranmasına karşı da telefonunuzu kolaylıkla koruyabilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden iphone 5 s kapaklı kılıf, iphone 5 zırhlı kılıf, iphone 5 cüzdanlı kılıf, iphone 5 deri kılıf, iphone 5 kılıf kapaklı, iphone 5 tank kılıf, iphone 5 kılıf erkek, iphone 5s kılıf modelleri, iphone 5 ince kılıf, iphone 5 koruyucu kılıf, iphone 5 metal kılıf, iphone 5 mıknatıslı kılıf, iphone 5 tüylü kılıf, iphone 5s çelik kılıf seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Uzun Süreli Koruma Sağlayan Modeller

Uzun Süreli Koruma Sağlayan Modeller

IPhone 5 kılıf modelleri arasından doğru koruyucu seçimi, çizilmelere, darbelere ve çatlaklara karşı koruma sağlayabilir ve telefonunuzu kendi tarzınıza göre kişiselleştirmenize olanak tanır. iPhone 5 S kılıf çeşitleri, cihazınızın kullanım şeklini değiştirmeden mümkün olan en fazla korumayı sağlar. iPhone 5 kılıf silikonlar cep telefonunuzun şık tasarımını da ortaya çıkarır. iPhone 5 şarjlı kılıf, cep telefonunuzu darbe ve çizilmelere karşı korurken yaşayabileceğiniz şarj problemine de çözüm getirir. iPhone 5S su geçirmez kılıflar ise telefonunuzun su almasını engeller. iPhone 5 su geçirmez kılıf ile yağmurlu bir günde telefonunuzun su almasını ya da suya düşmesi durumunda hasar almasını önlemiş olursunuz. iPhone 5 / 5s kılıf alırken telefonunuzu daha iyi kavramanızı sağlayan yumuşak, kauçuk dış yüzeye sahip bir kılıf tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çeşitler

Uygun Fiyatlı Çeşitler

iPhone 5 kırmızı, beyaz, siyah kılıf gibi çeşitli renk seçenekleriyle de telefonunuzu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, günlük giyim tarzınıza uygun bir renk seçebilirsiniz. Dilerseniz birden fazla ürün satın alarak farklı aksesuarlarınızla uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. iPhone 5S yeşil, lacivert, beyaz kılıf çeşitleri sayesinde zevkinize ve tarzınıza uygun model ve renk seçimi yapabilirsiniz. iPhone 5S yüzüklü kılıf, cep telefonunuzu düşürme riskini en aza indiren modellerden biridir. Arkasında bulunan yuvarlak halkayı parmağınıza geçirerek kullanabilirsiniz. iPhone 5S mıknatıslı kılıf modelleri, uyumlu kalıp kesimi ve gizli mıknatıs kapağı sayesinde tüm kontrol ve sensörlere kolay ulaşım sağlar. iPhone 5 cüzdanlı, kapaklı, deri kılıf, zarif katlanabilir özelliği ve sağladığı mükemmel korumanın yanı sıra esnekliği sayesinde de pratik şekilde kullanılabilir. iPhone 5 kılıf fiyatlarını Trendyol'un filtreleme özelliği sayesinde detaylı inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan seçeneği, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.