Cep Telefonu Modeli
Uyumlu Marka
Renk
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Materyal
Model
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
"

İphone Kaplama

" araması için 25213 sonuç listeleniyor

Tasarımlı Iphone Kaplama Kılıfları Trendyol'da

Hiç beklenmedik bir anda telefonunuz hasar alırsa pek çok konuda sıkıntı çekebilirsiniz. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için çeşitli markalar tarafından satışa sunulan iPhone kaplamalardan yardım alabilirsiniz. Örneğin 360 iPhone kaplama modellerinden birini satın alarak telefonunuzun her türlü aksamını koruyabilir, bu sayede telefonunuzu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kombinlerinize uyan bir renkteki kaplamayı tercih ederek baştan aşağı uyumlu bir görünüme sahip olabilir, tarzınızla farklılık yaratabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz model ne olursa olsun; alışverişinizi tamamlamadan önce farklı görüşleri incelemek size daha doğru kararlar almanızda yardımcı olabilir. Bunun için iPhone kaplama kullananların yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede modeller hakkındaki daha detaylı bilgi sahibi olabilir, telefonunuza uygun iPhone kaplamayı içinize sinerek satın alabilirsiniz.

Kullanışlı iPhone Kaplama Modelleri

Kullanışlı iPhone Kaplama Modelleri

Deri, plastik, polyester ve silikon gibi farklı materyallerden üretilen iPhone kaplama modelleriyle telefonunuzu pek çok hasara karşı koruyabilirsiniz. Örneğin deriden imal edilen iPhone kaplama kılıflarını tercih ederek gündelik hayatta kullandığınız kartları kolayca yanınızda taşıyabilir, aynı zamanda telefonunuzun zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca telefon kaplamalarınızla girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilir, seçiminizle övgüler toplayabilirsiniz. Telefonunuzun tüm aksamlarını koruyacak bir kaplama istiyorsanız full iPhone kaplamaları tercih edebilirsiniz. Geniş renk ve model yelpazesinde satışa sunulan kaplamalar sayesinde çarpma ve düşme gibi durumlarda telefonunuzu koruyabilir, bu sayede oluşabilecek kötü senaryoların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca iPhone kaplamaları hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Örneğin sevgilinizin beğendiği renkteki bir iPhone kaplamayı yıl dönümünüzde hediye edebilirsiniz. Aynı şekilde şık giyinmekten hoşlanan arkadaşınıza doğum gününde gold iPhone kaplama hediye edebilir, böylece özel bir seçimle her zaman yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Eğer binlerce çeşit model arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız iPhone kaplama tavsiyelerinden yardım alabilirsiniz. Tavsiyeler sayesinde hoşunuza giden ürüne farklı bir gözle bakabilir, edindiğiniz bilgiler ışığında zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan modeli kolayca tespit edebilirsiniz.

Her Modele Uygun iPhone Kaplamalar

Her Modele Uygun iPhone Kaplamalar

Binlerce çeşit iPhone kaplama ürünleri arasından telefonunuzun modeline uygun seçimler yapabilirsiniz. Kaplama alırken aynı zamanda ek özellikler sunan modellerden satın almak istiyorsanız kablosuz şarjı destekleyen modellere göz atabilirsiniz. Bu modellerle hem telefonunuzu koruma altına alabilir hem şarj için kablo kullanmaktan kurtulabilirsiniz. Telefonunuzun inceliğini ve estetik duruşunu kaybetmeyeceğiniz bir model arıyorsanız ultra ince kaplamaları inceleyebilir, zevkinize göre uygun bulduğunuz ürünü hemen satın alabilirsiniz. Eğer telefonunuzun renginden hoşlanıyorsanız şeffaf iPhone kaplama modellerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen kaplamalar sayesinde hem telefonunuzun doğal rengini sergileyebilir hem uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Dilerseniz telefonunuz için yeni bir iPhone kaplama satın almadan önce farklı müşterilerin değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Hoşunuza giden bir modeli önceden satın alıp kullanmış olan müşterilerin iPhone kaplama yorumları sayesinde ürünün materyal kalitesinden rengine kadar farklı özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede kriterlerinize göre elemeler yapabilir, alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun iPhone Kaplama Fiyatları

Her Bütçeye Uygun iPhone Kaplama Fiyatları

iPhone kaplama fiyatları başta marka, materyal ve renk olmak üzere pek çok unsur göz önüne alınarak belirlenir. Dolayısıyla üründen ürüne fiyat farklılıkları gözlemlenebilir. Örneğin altın kaplama modellerin fiyatları silikon kaplamalara göre daha yüksek olabilir. Benzer şekilde hakiki deriden üretilen kaplamaların fiyatları da klasik modellere göre farklı olabilir. Siz de her bütçeye uygun kaplama fiyatları sayesinde hoşunuza giden bir modele kolayca sahip olabilirsiniz. Bunun için iPhone kaplama indirimlerini takip edebilir, cazip fiyatlardan faydalanarak bütçe dostu alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Aynı zamanda iPhone kaplama online alışverişe yönelik avantajlı fırsatları da değerlendirerek hayalini kurduğunuz modeli bütçenizi zorlamadan da satın alabilirsiniz. Cazip fiyatlarla satışa sunulan ve uzun bir süre kullanabileceğiniz şık ve kaliteli iPhone kaplamaların tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.

iPhone Kaplama Nasıl Yapılır?

Kaplama sürecinde izlenen adımlar modelden modele değişiklik gösterir. Telefonun alüminyum ve cam yüzeyi, işlem öncesinde temizlenir ve lekeler giderilir. Kaplamanın kalıcı olması için kusurların giderilmesi önemlidir. Yapıştırılacak korumanın etkisini artırmak için öncesinde yüzeye astar uygulanır. Yüzeyi iyi bir şekilde astarlayarak tutuş becerisini artırabilirsiniz. Astar genellikle sprey ve fırçayla yüzeye uygulanır. Uygulama sırasında yüzeyin homojen bir şekilde kaplanması gerekir. Bir sonraki işleme geçmeden önce astar tabakasının kuruması beklenir. Kuruma süresi astarın çeşidine göre farklılık gösterir. Kaplama için kullanılacak koruma, cihazın yüzeyine dengeli olacak şekilde yerleştirilir. iPhone 8 için tasarlanan modeller, renkli cam seçenekleri içerir. Koruma tabakası kuruduktan sonra isteğe bağlı olarak cihaz yüzeyi parlatılır. Yapıştırma gerekmeyen modeller, tak çıkar şeklinde kullanma kolaylığı sağlar. Telefon yüzeyini koruyan bu uygulamayı siz de cihazınızda deneyebilirsiniz.

iPhone Kaplama İz Bırakır Mı?

Kaplama işlemi doğru ve temiz bir şekilde yapıldığında iz bırakmaz ancak kullanım biçimine göre zaman içerisinde farklılıklar gözlemlenebilir. iPhone kaplama işlemi, titizlikle uygulanması gereken bir iştir. iPhone 11 için hazırlanan modeller genel olarak çizilmeye karşı direnç gösterir. Malzeme kalitesi ve işçiliğe bağlı olarak uygulamanın kullanım ömründe değişiklik görülür. Sert yüzeylerle temas eden cihazlarda çizikler meydana gelebilir. Koyu renkli modeller toz ve leke saklama konusunda oldukça başarılıdır. Yansıtıcı yüzeye sahip modellerde çizikler belirgin olarak görülür. Telefonun kullanım sıklığına ve şekline bağlı olarak kaplama yüzeyinde iz kalması mümkündür. Malzemenin dayanıklılığı, üretiminde kullanılan materyallerin kalitesine göre değişir. Kalitesiyle ön plana çıkan modelleri tercih ederek cihazınızı uzun süre koruyabilirsiniz. Kire ve toza karşı dayanıklı olarak tasarlanan modeller parmak izi direncini artırır. Bazı kaplama malzemeler zamanla aşınır ve üzerinde yer alan izler belirginleşir. Kaliteli ürünleri tercih ederek aşınma ve çizilme problemlerini asgari düzeye indirebilirsiniz.

iPhone Kaplama Ne Kadar Dayanıklıdır?

Telefon kaplamalarının dayanıklılığı belli faktörlere bağlıdır. Kaplamanın üretiminde kullanılan materyaller, dayanıklılık hususunda etkin rol oynar. Paslanmaz metallerden üretilen modeller darbelere karşı oldukça dirençlidir. Metalin saflık durumuna bağlı olarak ürünün dayanıklılığı değişir. iPhone 7 kaplama modelleri, kaliteleriyle ön plana çıkar. Cihazı nazik ve dikkatli bir şekilde kullanarak koruyucu yüzeyin hasar almasını engelleyebilirsiniz. Telefona uygun koruyucu kılıf kullanmak, olası kazalarda hasarı asgari seviyeye indirir. Telefonu silerken yumuşak dokulu ürünler kullanmak koruyucu yüzeyin aşınmasını engeller. Mikrofiber bez kullanarak cihazınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Telefonun gün içerisinde temas ettiği maddeler, cihazın yüzeyinde çiziğe ve aşınmaya sebep olur. Malzeme türüne göre aşınma direncinde değişiklik görülür. Cam ve alüminyumdan elde edilen modeller, darbelere karşı büyük bir direnç gösterir. Koruma önlemlerini göz önünde bulundurarak iPhone kaplamasını uzun süre kullanabilirsiniz.