İlgili Kategoriler
Özellik
Fiyat
Kullanım Alanı
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Işıldak

" araması için 2806 sonuç listeleniyor

Işıldak Modelleri ile Elektrik Kesintilerine Hazırlıklı Ol

Işıldaklar sahip oldukları nitelikler ile çeşitlenmektedir. Bu çeşitlilik sayesinde de kişiler pek çok farklı ışık ihtiyacı doğabilecek duruma karşı hazırlıklı olabilmektedir. Kişilerin karanlıkta kaldıkları anda pek çok işi aksayıp gecikebilmektedir. Aynı zamanda karanlıkta kalan kişiler, çevrelerini iyi bir şekilde göremeyecekleri için çeşitli kazalara da sebep olabilmektedir. Dolayısıyla, pek çok farklı açıdan yeterli bir şekilde aydınlanmanın önemi büyüktür. Çeşitli aydınlanma araçlarından beklenen ortak ve en büyük özellik pratik olmalarıdır. Çünkü karanlıkta kalınan süre uzadıkça yaşanabilecek aksiliklerin önü açılacaktır. Aynı şekilde herhangi bir aksilik yaşamadan kullanışlı ışıldakların pratik bir şekilde devreye sokulabilmesi için, ulaşılması rahat bir yere de yerleştirilmesi gerekmektedir. Genel anlamda tasarımı pratik, materyali hafif olan ışıldak modellerinden alınan faydanın daha da arttırılabilmesi adına, muhafaza edildikleri yerin önemi de büyüktür. Pek çok farklı durumda ve yerde aydınlanma ihtiyacı duyulabilir. Bundan dolayı da evde, arabada, kampta ihtiyaç duyulduğu takdirde kullanılmak üzere mutlaka herkesin kendisine uygun bir ışıldağı yanında bulundurması gerekmektedir. Bu açıdan şarjlı ışıldakların kullanılabilirlik değeri oldukça büyüktür. Çünkü önceden şarj edilip ihtiyaç halinde kullanılırken herhangi bir bağlantı gerektirmediğinden oldukça pratik bir üründür. Bu modellerde de dikkat edilmesi gereken nokta; devamlı şarjı dolu bir şekilde muhafaza etmektir. Aksi takdirde ihtiyaç anında kullanılmak istendiğinde şarjı bitmiş bir ışıldağın kullanıcısına hiçbir faydası olmayacaktır.

Birbirinden Kullanışlı Işıldak Modelleri

Birbirinden Kullanışlı Işıldak Modelleri

Şarjla uğraşmak istemeyenler için pilli ışıldak modelleri oldukça mantıklı bir seçenek olacaktır. Bu modellere sahip kişilerin dikkat etmesi gereken nokta da pilin plansız bir şekilde bitebilme ihtimaline karşı yedek pil bulundurmaktır. Gene aynı şekilde hem şarjla uğraşmak istemeyenler, hem de doğal enerjiden faydalanmak isteyenler için de güneş enerjili ışıldak modelleri oldukça avantajlıdır. Bu modelleri tercih edenlerin ne şarjı ne de yedek pilleri düşünmesine gerek kalmaz. Yapması gereken tek şey cihazın alıcısının güneşi gördüğünden emin olmaktır. Dolayısıyla, pek çok farklı ihtiyaç ve beklentiye uygun pek çok hızlı aydınlanma seçeneği mevcuttur. Hatta ışıldaklar, asıl aydınlatma işlevlerinin yanına yeni donanımlar da ilave ederek farklı açılardan da kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Farklı açılardan kullanılabilir modellere radyolu ışıldaklar da örnek olarak verilebilmektedir. Bu modelleri tercih edenler hem ihtiyaç halinde yeterli bir şekilde aydınlanabilecek, hem de radyodan müzik dinlemenin keyfine varabileceklerdir. Dolayısıyla, bu ürünler kullanıcısının iki farklı duyusuna birden hitap etmesi sayesinde de kullanım memnuniyetlerini arttıracaktır.

Işıldakların Kullanım Alanları

Işıldakların Kullanım Alanları

Işıldakların kullanım alanları oldukça geniştir. Sabit aydınlatmanın bulunduğu evlerde, iş yerlerinde veya arabalarda da herhangi bir elektrik kesintisi veya şarj bitimi sorunu karşısında ışıldaklara ihtiyaç duyulabilir. Bununla birlikte sabit bir aydınlatma sisteminin bulunmadığı, özellikle de doğa ile iç içe olan alanlarda da aydınlanma amacıyla kullanılan ışıldaklar zaruri bir ihtiyaçtır. Dolayısıyla, oldukça geniş alana hitap eden bu ürünün ihtiyaca ve beklentiye yönelik niteliklerinde de değişkenlik görülebilmektedir. Örneğin; evlerde ve iş yerlerinde belli başlı ihtiyaç halinde büyük alanları aydınlatmak amacıyla büyük ışıldak modelleri tercih edilmektedir. Kullanıcılar tarafından seyyar bir şekilde kullanım amacıyla alınan ışıldakların, taşınma kolaylığı sağlaması amacıyla daha küçük boyutlarda ve hafif olması beklenmektedir. Dolayısıyla örneğin; kamp ışıldak ihtiyacını karşılamak isteyen kullanıcılar tercihlerini çok daha minimal bir tasarıma sahip olan mini ışıldak modelleri arasında yapmak isteyebilmektedir. Hemen hemen her türlü beklentiyi en karşılayan modeller ise oldukça pratik ve hafif modeller olan LED ışıldak modelleridir. Bu modeller, gerek boyut gerek fonksiyon bakımından oldukça çeşitlenebilmesiyle pek çok farklı isteğe hitap etmektedir. Özellikle kullanıcılar bu modellerden yana tercihlerini kullanırken ne kadarlık bir ortamı aydınlatmayı hedefLEDiklerini belirlemelidirler. Bu modellerin sahip oldukları LED miktarı bu açıdan oldukça önemlidir. Hemen hemen her türlü ortama uyum sağlayabilen bu modeller; 24, 30, 69, 90 ve 120 LED’li ışıldaklar olmak üzere çeşitlenmektedir. LED sayısı ışıldağın aydınlatma gücünü önemli ölçüde etkilemektedir. Kullanıcılar için aydınlatma ürünlerinin sahip olduğu tasarımlar da oldukça önemlidir. Tasarımlarının hem kullanışlı, hem de kullanıcısının tarzına uygun olması gerekmektedir. Bunun için pek çok tarza ve kullanıma uygun olacak ışıldak çeşitleri üretilmektedir. Daha modern çizgileri tercih edenler için devamlı yenilenen ve gelişen çizgilere sahip tasarımlar oldukça idealdir. Aynı zamanda nostaljik çizgileri severek hayatlarında kullanmaya devam edenler için de nostaljik ışıldaklar iyi bir tercih olacaktır. Böylelikle hem aydınlanma isteklerini gerçekleştirecekler, hem de tarzlarını kullandıkları aydınlatma ürününde yaşatacaklar. Kişinin kullanımını kolaylaştırdığı gibi tarzını da yansıtan modeller pek çok açıdan kullanıcısını memnun etmektedir. Aynı zamanda ışık rengi de kişilerin tercihlerini etkileyen bir faktördür. Gene nostaljik tarzdan hoşlananlar için veya gözleri çabuk yorulanlar için sarı ışık iyi bir seçenek olacaktır. Beyazın netliğinden ve ferahlığından vazgeçemeyenler için de beyaz ışık iyi bir tercihtir. Sonuç olarak ışıldak modelleri arasında tercih yaparken kişilerin kararını etkileyecek pek çok farklı unsur bulunmaktadır.

En Avantajlı Işıldak Fiyatları Trendyol’da

En Avantajlı Işıldak Fiyatları Trendyol’da

Herkes için karanlıkta kalmayıp aydınlatma ürünleri yardımı ile çevresindeki unsurları görebilmek oldukça önemlidir. Genel anlamda herkes için önemli olan bu ürünlerin kullanım ömrü ne kadar uzun olursa kullanıcının memnuniyeti de o kadar fazla olur. Kişinin hayatında ışıldakların yeri her gün kullanım gerektirebildiği gibi, zaman zaman ihtiyaç halinde kullanıma da sahip olabilir. Özellikle sık bir şekilde kullanılan ışıldakların kullanım ömrünün uzun olması kullanıcı açısından oldukça avantajlıdır. Kullanım süresi uzun ürünler sayesinde kişiler hem devamlı aynı işlevi görecek ürünlere masraf yapmaktan, hem de zamanlarını ayırmaktan kurtulacaklardır. Kaliteli ışıldak tercihi kişiye zamandan ve bütçeden tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Gelişen hayat şartlarıyla birlikte zaman ve bütçe kontrolünün önemi de oldukça artmaktadır. Kişilerin kalite önceliğinde beklentilerini karşılayacak ürünler pek çok anlamda ideal tercihleri yapmalarını sağlayacaktır. Bu anlamda da geniş bir kitleye hitap eden devamlı kullanım ürünleri olan ışıldakların herkese hitap edecek nitelikte olması gerekmektedir. Pek çok farklı boyut ve materyalden üretilen renkli ışıldak modelleri içerisinden aradığınızı bulmak oldukça kolay olacak. Hem aradığınızı profesyonel filtreleme ve sıralama özelliği sayesinde kolay bir şekilde bulmak, hem de en avantajlı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız; sizin için doğru adres: Trendyol. Tercihinizi yaparken sizden önceki bilinçli kullanıcıların yorumların incelemek sizin için yol gösterici olacaktır. Pek çok çeşit ışıldak çeşidi içerisinden, ister yaptığınız kamplarda kullanmak üzere bir model arıyor olun, ister elektrik kesintisi yaşayabileceğiniz zamanlara karşı evinizde önlem amaçlı bulundurmak istiyor olun mutlaka ihtiyacınızı ve beklentinizi karşılayacak olan modeli sayfamızdan bulacaksınız. Aynı zamanda avantajlı dönemleri takip ederek, alışverişinizi sizin için çok daha karlı bir hale getirebilirsiniz. Sayfamızda her bütçeye uygun ışıldak fiyatlarının olduğunu göreceksiniz. Bu avantajlı fiyatlar ile yapacağınız alışverişte aydınlanma ihtiyacınızı karşılarken bütçenizin sarsılmasına da tamamen engel olacaksınız. Trendyol.com üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde oluşturacağınız siparişiniz, en kısa sürede kapınıza kadar gelir. Ayrıca; Trendyol üzerinden akülü ışıldak, 69 ledli ışıldak, 90 ledli ışıldak, elektrikli ışıldak, usb ışıldak, 24 ledli ışıldak, 120 ledli ışıldak, 30 ledli ışıldak, ışıldak pili seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Işıldak Kaç Saatte Şarj Olur?

Işıldaklar kendi bünyesinde barındırmış olduğu bataryalara göre farklı sürelerle şarj olabilmektedir. Bu noktada ışıldak şarj süresi üzerinde sahip olduğu batarya belirleyici olmaktadır. Işıldaklar, çok eski dönemlerden beri insanların hayatında bir şekilde yer almaktadır. Çalışma prensibi oldukça basit ve kolay anlaşılır biçimdedir. Bir ışık demetinin belirli bir yansıtıcı doğrultusunda yoğunlaştırılıp güçlü bir şekilde yansıtılmasını sağlamaktadır. Genellikle geceleri kullanılmakla birlikte dış ortamlarda kullanım için oldukça etkili bir üründür. Karanlık ortamlarda bir ışık kaynağına ihtiyaç duyarsanız ışıldakları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz ışıldak modeli de ışık kaynağı ihtiyacınıza göre değişmektedir. Daha geniş alanlarda ve özellikle dış ortamlarda böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa daha güçlü ürünler tercih edebilirsiniz. Öte yandan daha küçük alanlarda aydınlatma ihtiyacınız varsa daha makul ışıldaklar size yardımcı olabilecektir.

Işıldak Ne İle Çalışır?

Işıldaklar, genellikle kendi içerisinde yer alan bataryalar ile güç ihtiyacını karşılamaktadır. Bataryaların sağlamış olduğu enerji, ışıldakların doğrudan ışık kaynağı oluşturmasını sağlamaktadır. Bu bataryalar, şarj edilebilir olduklarından dolayı priz bağlantısıyla şarj edilebilir ve elektrik bağlantısı olmadan belirli bir süre kullanılabilmektedir. Bazı ışıldaklar batarya haricinde normal pillerle de çalışabilmektedir. Normal pil ile çalışan modeller, genellikle kısıtlı çözüm imkânı sağlamaktadır. Bataryanın sağlamış olduğu güç ile karşılaştırdığımızda geri planda kalmaktadır. Aynı zamanda bataryaya göre çok daha kısa süre güç kaynağı olabilmektedir. Bu noktada önemli olan kendi ihtiyacınıza göre uygun çözüm üretebilecek bir ışıldak seçmesidir. Batarya ile çalışan ve şarj edilebilen ürünler uzun vadeli kullanımlarda, kullanıcılara çok daha faydalı olabilmektedir. Bu sebeple genellikle daha sık tercih edilen ürünler şarjlı ışıldaklar olmaktadır.

Işıldak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıldak satın alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı etkenler bulunmaktadır. Kullanım şeklinize ve aynı zamanda ihtiyacınıza yönelik olarak ışıldak alımında seçimler yapmanız önemlidir. Işıldak seçiminizi etkileyen faktörler içerisinde boyut, aydınlatma gücü ve güç kaynağı gibi etkenler yer almaktadır. Özellikle ışıldağın kullanım yerine göre tercihleriniz değişmektedir. Örneğin, gece yatağınızda kitap okurken kullanacağınız ışıldak ile bir odayı aydınlatmak için kullanacağınız ışıldak türü değişiklik göstermektedir. Bu noktada, iyi bir araştırma yaparak kendinize uygun olan ışıldak seçimini yapmalısınız. Birçok ortamda, o ortamın koşullarına uygun ışıldak türleri bulunmaktadır. Deniz altında ortamı aydınlatmak için kullanılan ışıldaklar ile dış ortamı aydınlatacak ışıldaklarda farklı üretim süreçleri ve malzeme tercihleri olmaktadır. Tüm bu etkenlere dikkat ederek size çözüm getirecek ışıldak seçimini yapabilirsiniz. Ürünleri, Trendyol’dan ürün yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilir kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.