Taşıma Kapasitesi
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Çocuk Cinsiyeti
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

İsofix Koltuk

" araması için 188 sonuç listeleniyor

Rahatlık Veren Isofix Koltuk Trendyol’da!

Çocukların ve bebeklerin rahat bir büyüme süreci geçirmelerine yardımcı olmak amacıyla kullanılan pek çok ürün vardır. Onların konforunu sağlamak, sağlıklarını desteklemek ve güvenli bir ortamda bulunmalarını garanti altına almak adına ortaya konulan çok çeşitli ürünler sayesinde rahat edebilirsiniz. Arabalar bebekler için her zaman güvenli bir yer olmaz. Araçların içerisi genellikle bir yetişkine göre tasarlanır. Bu durum, emniyet kemerinin işlevinden koltuk yüksekliğine kadar pek çok konuyu doğrudan etkiler. Bu sebeple arabalarda kıymetli çocuklarınızın rahat olmasını ve güvenli bir yolculuk yapmasını sağlamak isterseniz Isofix oto koltuğu tercih edebilirsiniz. Bir montaj çeşidi olan bu yöntem, oldukça güvenilir ve kullanışlı olur. Otomobil ile uyum içerisinde olan ve olası bir kaza anında küçük çocuklarınızı koruyan bu sistem, hayat kurtarıcı niteliktedir. Bebeklerin üzerinde oluşabilecek baskıyı minimum düzeye çeken ve çoğu zaman hasarsız bir şekilde kurtulmalarını sağlayan bu sistem sayesinde güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Ani bir frende araç içine veya dışına fırlamaları önleyen ürün, sabit bir şekilde yolculuk yapan çocuklara rahatlık verir. Onlar için fazlasıyla geniş ve büyük olan koltuklar yerine, bu modelleri tercih ederek konfor standartlarını artırabilirsiniz. Evrensel çocuk koltuk sistemi sayesinde güvence altına alabileceğiniz hayatlarla keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz. Birbirinden rahat ve kullanışlı oto koltuk Isofix çeşitlerini inceleyerek çocuğunuza uygun olanı Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Hayat Kurtaran Ürünlerin Sağladığı Avantajlar

Hayat Kurtaran Ürünlerin Sağladığı Avantajlar

Hayatın her alanı risklerle ve tehditlerle doludur. Tüm olumsuzluklara karşı önlem almak mümkün değildir. Fakat özellikle ölüm oranının fazla olduğu trafik kazaları açısından alabileceğiniz bazı küçük tedbirler vardır. Yetişkinlerin hayatını kurtaran emniyet kemeri çocuklar için işlevsiz hatta çoğu zaman sakıncalı hale gelir. Yetişkin boyutlarında tasarlanan bu kemerler, onları tam olarak koruyamaz ve olası bir kaza sırasında boyun bölgelerinde kesikler meydana getirerek istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu durumun önüne geçmek için uluslararası alanda kullanılan yöntemle onların anatomilerine uygun bir koruma sağlayabilirsiniz. Isofix koltuk sayesinde güvenli ve rahat bir yolculuk geçirmek mümkün hale gelir. Sağladığı birçok avantajdan faydalanmak için bu ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Normal koltuklara oranla fazlasıyla güvenli olan bu ürünler, araçlar ile tam olarak bir bütün içerisine girer. Her türlü araç modeline uygun olarak tasarlanır. Bu sayede istediğiniz modelini rahatlıkla kullanma imkanı yakalayabilirsiniz. Birçok farklı sabitleme noktası vardır. Isofix koltuk arası bağlantı aparatı ekstra güvenlik sağlar, aynı zamanda istenilen düzeyde artırılabilir. Ürünlerin sağladıkları avantajlar bunlarla sınırlı kalmaz. Ayrıca oldukça konforlu bir şekilde tasarlanır. Ergonomik yapıya ve çocuk anatomisine uygun olması sebebiyle keyifli bir kullanım imkanı yaratır. Kaliteli kumaşlar kullanılarak tasarlanan ürünler, terleme yapmaz ve çocuğunuzu sağlığını riske atmaz. Hem tasarımı hem de üretimi açısından büyük bir özen gösterilen bu ürünler, hayati derecede önem taşır. Her çocuk için kullanılması gereken temel ürünler arasında yerini alır. Tüm bunlara ek olarak koltuklar yüksek formda üretildiği için çocuklarınızın yolu izlemesi mümkün hale gelir. Onlar keyifli bir şekilde çevresindeki güzellikleri tanımaya ve anlamaya çalışırken sizler de aldığınız tedbirler sayesinde gönül rahatlığıyla yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Rahatlık, güvenlik ve keyif sunan Isofix oto koltuk yükseltici modelleri arasından size uygun olanı alarak hayatın getirebileceği olumsuzluklara karşı tedbir alabilirsiniz. Birbirinden güzel model arasından seçim yapabilir ve çocuğunuz için beğendiğiniz bir modeli hemen alabilirsiniz. Kurulumunu kolaylıkla yapabileceğiniz bu ürünleri hem günlük hayatta hem de uzun yollarda kullanmak ve ürünün sağladığı avantajlardan faydalanmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Modellere Göz Atma İmkanı

Birbirinden Güzel Modellere Göz Atma İmkanı

İnsanların zevkleri ve tercihleri birbirinden farklıdır. Bu durum Isofix bebek koltuğu için de geçerlidir. Uluslararası alanda birçok testten geçirilen ve benzersiz montaj özelliklerine sahip olan birbirinden şık tasarımlı modeller sayesinde rahatlığa kavuşabilirsiniz. Bebeklerinizin güvenli, rahat ve mutlu bir yolculuk yapmasını sağlamak adına alabileceğiniz çeşitli modeller arasından size uygun olanı hemen bulabilirsiniz. Erkek ve kız bebekler için farklı formlarda üretilen modeller vardır. Hem renk hem de anatomiye uygunluk açısından farklılıklar görülebilir. Altın, bej, beyaz, bordo, ekru, gri, haki, kahverengi, kırmızı, mavi, mor, pembe, siyah ve turuncu renk seçenekleri arasından zevkinize hitap edeni bulabilirsiniz. Birbirinden başarılı markaların ortaya koyduğu çeşitlilikten dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Isofix oto koltuğu 0-36, 15-36 kg olarak da birbirinden ayrılır. Çocuklarınızın bedenlerini tam olarak sarması, güvenliği artırması ve rahatlık vermesi için bu farklılıkları inceleyerek ona uygun olanı almanız gerekir. Kilo ve boy gibi unsurlar küçük yaşlardaki çocuklarda sıklıkla değişiklik gösterir. Fakat bu ürünler geniş bir skalaya sahip olması sebebiyle ihtiyaçlarınızı net bir şekilde karşılar. Ayrıca alabileceğiniz bağlantı aparatı sayesinde deforme olduğunu veya yetersiz kaldığını düşündüğünüz kemerleri yenilenebilir, böylece içinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Pratik bir kullanım imkanı sunan bu ürünler hem sizin konforunuz hem de çocuğunuzun rahatlığı açısından avantaj sağlar. Ayrıca araç kullanırken küçük çocuğunuzun hareket ederek dikkatinizi dağıtmasını ve sizleri istemeden bir tehlikeye atmasını engellemek amacıyla da bunları kullanabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan faydalanmak ve birbirinden güzel Isofix araç koltuğu modelleri arasından beğendiğinizi almak hayatınızı kolaylaştırır. Hızlı bir şekilde aracınıza yerleştirebileceğiniz bu ürünler, çok çeşitli özellikler sunar. Tüm ailenin güvenliğini sağlayan Isofix oto koltuğu 9-36 kg kapasiteli ürünlere ve diğer çeşitlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Keyifli Yolculuk Deneyimi

Bütçe Dostu Fiyatlarla Keyifli Yolculuk Deneyimi

İhtiyaçlarınızı oturduğunuz yerden hızlı ve kolay bir şekilde karşılamak, yorulmadan alışveriş yapmak ve aradığınız ürünleri pratik bir şekilde bulmak amacıyla Trendyol sizlere birçok olanak sağlar. Bünyesinde yer alan seçkin markalardan, kaliteli ürün seçeneklerinden ve uygun fiyat avantajlarından faydalanmak için sizlere sunulan seçenekleri incelemeye başlayabilirsiniz. Her araç için kullanılabilen ve hayati bir değere sahip olan bebek koltuğu Isofix ürünleri, montaj sistemleriyle sabitlendiğinde pek çok avantaj sağlar. Bu avantajlardan faydalanmak için çocuğunuza uygun bir model ve sizin için güzel bir renk seçmeniz yeterlidir. Isofix oto koltuğu fiyatları Trendyol’da oldukça caziptir. Birbirinden kaliteli markanın sunduğu çeşitli ürünlere kolaylıkla ulaşmak için bütçenizi aşmanıza gerek kalmaz. Üstelik belli dönemlerde gerçekleştirilen indirimler ve kampanyalar vardır. Bunlar sayesinde ihtiyaçlarınızı oldukça cazip fiyat avantajlarıyla karşılayabilir ve kalitenin tadını çıkarabilirsiniz. Aradığınız ürünü kolayca bulmak için filtreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Marka, kategori, renk, model, cinsiyet, özellik ve fiyat filtrelemesi yaparak size uygun olan modelleri inceleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de bütçeniz dahilinde olan ürünlere kolay bir erişim imkanı yakalayabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu özellikler bunlarla da sınırlı kalmaz. Aynı zamanda ürünler için yapılan müşteri yorumlarını da okumanız için olanak sağlar. Bu sayede verilen tavsiyeler ve öneriler dahilinde güvenli bir İnternet alışverişi yapabilirsiniz. Kararsızlığı gideren, doğru ürünü bulmanıza yardımcı olan ve vakitten tasarruf ettiren bu özellikle İnternet alışverişinde avantaj sahibi olabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu ürün çeşitliliği sonucunda isterseniz hijyeni ve fonksiyonelliği artıran Isofix oto koltuk kılıfı modellerine, aparatlara ve diğer ekipmanlara göz atabilirsiniz. Tüm bu ürünlere bütçe dostu fiyatlarla ulaşmak ve avantajlardan faydalanmak için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.