placeholder
"

Itfaiye Arabası

" araması için 2540 sonuç listeleniyor
Cango Robot Olan Itfaiye Aracı
KARGO BEDAVA
CangoRobot Olan Itfaiye Aracı
149,90 TL
Sepete Git

İtfaiye Arabası Oyuncakları ile Öğretici Oyunlar

İtfaiye arabası oyuncakları, oyuncak kategorisinde en çok talep gören ve satın alınan oyuncaklar arasındadır. Keyifle oynanan oyunlar için itfaiye arabasına siz de Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın öğrenmelerine yardımcı olan, hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlayan itfaiye arabası oyuncakları, çocuklarınıza hediye edebileceğiniz eğlenceli bir seçenek olabilir. Aynı zamanda öğretici uygulamalı oyunlarına yardımcı olur.

İtfaiye Arabası

İtfaiye Arabası

Toplumda büyük rolü olan itfaiyecilerin görevini çocuklarınıza anlatabilir, bilgi verebilir ve onların görevlerini uygulamalı olarak itfaiye aracının üzerinde gösterebilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte oynayabileceğiniz oyuncak itfaiye aracı oynadığınız oyunla beraber çocuğunuzun neden-sonuç ilişkisini kavrayabilmesi ve nesneleri öğrenmesinde katkı sağlar. Oyuncak itfaiye aracı sadece erkek çocuklarının değil kız çocuklarının da ilgisini çeker. Bu tip oyuncaklar kız ve erkek çocukların ilgi alanlarına göre özel olarak tasarlanmıştır.

İtfaiye Arabası Çeşitleri

İtfaiye Arabası Çeşitleri

İtfaiye arabası oyuncak modellerinin çeşitleri oldukça fazladır. İtfaiye arabalarının siyah, beyaz ve kırmızı renkleri bulunur. Genellikle tercih edilen model, klasik itfaiye arabası kırmızı rengindedir. Büyük, küçük, metal, akülü itfaiye arabası modelleri mevcuttur. İtfaiye arabası lego çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. 500’den parçaya kadar oluşan itfaiye arabası lego seçenekleri vardır. Lego oyuncakları çocuğunuzun beyin fonksiyonlarının gelişmesine ve beyin egzersizlerine katkı sağlar. Sadece itfaiye arabaları değil, arabalarla beraber küçük aksesuarlar ve itfaiye aracı setlerini de tercih edebilirsiniz. Küçük aksesuarlı oyuncaklar çocuğunuzun oyuna ilgisini arttırır, yaratıcılığını geliştirir. Üstelik hortumlu itfaiye arabası çocuğunuz oyun oynarken hayal gücünü geliştirebilir ve oyununa gerçeklik katabilir. Su atan hortumlu itfaiye arabası çeşitleri yaklaşık 1,5 metreye kadar su atma özelliğine sahiptir. Yeni nesil oyuncaklar arasında kumandalı itfaiye arabası çocukların oynadığı oyundan zevk almasını sağlar. Full fonksiyonlu özelliğe sahip olması sağa-sola, ileri geri hareketler ve ayarlanabilir tekerlekleriyle çocuğunuza keyifli sürüş deneyimini öğretir. Kumandalı arabalarda gerçekçi ses ve ışık efekti özellikleri de vardır. Ayrıca oyunlara sizin de dahil olmanızı sağlar. Bu sayede birlikte keyifli ve verimli vakit geçirebilirsiniz. Daha üst seviye fonksiyonlarına sahip olan oyuncaklar çocuklar için her zaman daha fazla eğlenceli zaman demektir.

İtfaiye Arabası Setleri

İtfaiye Arabası Setleri

Oyuncak itfaiye seti de bu eğlenceli zamanı ayağınıza getirir. Setli oyuncaklar daha fazla parçaya sahiptir. Daha kapsamlı olmakla beraber fazladan oyuncak parçaları vardır. Setin içerisinde birden fazla itfaiye aracı bulunabilir. Her yaş grubuna özel tasarlanmış olan bu oyuncak setleri çocuklarınızın ilgisini fazlasıyla çekecektir. Çocuğunuzun yaşı küçük ise daha az parçalı ve daha sade modelleri tercih edebilirsiniz. Oyuncakların seçimi ebeveynler ve çocuklar için çok önemlidir. Çocuğunuzun yaşına göre büyük, orta ve küçük boyutlu olan itfaiye araçlarını seçebilirsiniz. Işıklı itfaiye arabası en çok ilgi gören modellerdendir. Işıklı olması, sesler ve melodiler çıkarması dikkat çekicidir. Işıklı ve sesli itfaiye araçları pille çalışır. Işıklı, sesli, hortumlu olarak üç özellik bir arada olan itfaiye arabaları da bulunur. Ayrıca görsel olarak daha gerçekci gözükebilir. İtfaiye arabası karavan şeklinde olanlar araba ve motorlu taşıtlara ilgisi olan çocuklar için bir seçenek olabilir. Çocuklar genellikle itfaiye aracı oyuncaklarla çok fazla ilgilenirler. Karavanlı itfaiye aracı çeşitlilik sağlayabilir. Sürekli aynı oyuncaklarla oynamaktan sıkılıp bırakmak yerine bu çeşitlilikleri değerlendirebilirler. Işıklı, legolu, su atan, hortumlu, merdivenli, karavanlı itfaiye araçları ve setleri ebeveynler ve çocukları tarafından çok fazla talep görüyor ve beğeniliyor. Zengin oyuncak çeşitliliği çocuğunuza doğru oyuncağı seçme konusunda çok fazla imkan verse de itfaiye aracını seçmek sizin için kolay olacaktır. Siz de Trendyol’daki kaliteli ve fonksiyonlu oyuncaklar arasından itfaiye araçlarını tercih ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz.