Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Jane Casey Kitapları

" araması için 69 sonuç listeleniyor

Jane Casey Kitapları Trendyol'da!

Her polisiye tutkunu; farklı cinayetleri görmek, olayların sırlı perdesini aralamak ve yeni açıların derinlerinde dolaşmak ister. Bunları sağlayan Jane Casey kitapları okurları tarafından yoğun ilgi görür. Yazar genellikle polisiye roman tarzında eserler yazar. Ayrıca suç konularını ve içeriklerin başrollerinde seri katilleri işler. Yazarın farklı konuların ele aldığı pek çok Jane Casey kitapları çeşitleri bulunur. İsteğinize göre bu çeşitleri inceleyerek beklentinize hitap eden romanı alabilirsiniz. Jane Casey Acımasız romanı, şehirde peş peşe üç cesedin bulunması ve bu cesetlerin eski pedofili mahkumlarına ait olmasını konu alır. Mevcut çeşitleri ayrıntılı öğrenmek isterseniz Jane Casey kitapları yorum kısmına göz atabilirsiniz. Trendyol'da uygun fiyata Jane Casey kitapları satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Jane Casey Kitapları Çeşitleri

Öne Çıkan Jane Casey Kitapları Çeşitleri

Polisiye severler için Jane Casey kitapları tavsiye edilir. Yazarın romanlarını tek alabileceğiniz gibi set şeklinde de alabilirsiniz. Eserlerinde Jane Casey 11. kat romanı, Kuzey Londra'daki bir binada çıkan yangından sonra 11. Kattaki dairede kilitlenen iki cesedinin bulunmasının ardından dedektifin de orada kurban olmasını anlatan bir türdedir. Eğer polisiye türü ilginizi çekiyorsa bu eseri alıp keyifle okuyabilirsiniz. Yazarın kitapları genelde kronolojik seri şeklindedir. Jane Casey Sessizliğin Peşinde romanı,hazırlanan serinin sekizinci kitabıdır. Eser Josh Derwent ile Leo Stone'un hüküm giymesi amacıyla peşinden gidilen kanıtları ele alır. Bu iki isim iki kadının cinayetiyle yargılanır. Suç mahalleleri ilginizi çekiyorsa ve okurken zevk alıp sizi sürüklüyorsa bu eseri sipariş edebilirsiniz.Merak duygunuzu diri tutan içeriklerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Jane Casey kitapları kullananların değerlendirmelere göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Beklentinize hitap eden türü kolaylıkla Trendyol'dan temin edebilirsiniz. Jane Casey kitapları indirim günlerinden avantajlı fiyat olanaklarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Okuyucuyu Sürükleyen Jane Casey Kitapları

Okuyucuyu Sürükleyen Jane Casey Kitapları

Jane Casey kitapları kronolojik sırası olan eserlerdir. Bu özellik yaşanan heyecanın devamlılığına katkı sağlar. Jess Tennant' ın bir sahil kasabasında yaşadığı ve hiç hoşlanmadığı Seb Dawson’u cadılar bayramında, gece yarısı yolun kenarında yaralı bir halde bulduğunu anlatan Jane Casey Bundan Kimseye Bahsetme romanı, okurken başka şeylerin de çıkacağını anlatır. Okuyucuyu sürükleyen yazar, polisiye severler için enfes bir içerik sunar. Devamı merakla beklenen romanı, polisiye tutkunları için bir solukta bitirilir. Okurların tercih ettiği Jane Casey 5. Kurban, son kurban Rebecca' yı işler ve Maeve Kerrigan dedektifinin katili bularak adalete teslim etmek istediği bir süreci anlatır. Yazarın bir diğer eseri olan Jane Casey Sessiz Kurban, aile içi kavgayı ve bilincini yitiren karakterin üçüncü kurban olmasını anlatır. Beklentinize hitap eden romanıları Trendyol'un Jane Casey kitapları online satın alma kanalıyla kolayca sipariş verebilirsiniz.

Uygun Jane Casey Kitapları Fiyatları

Uygun Jane Casey Kitapları Fiyatları

Jane Casey kitapları fiyatları her bütçeye hitap etmeyi amaç edinir. Kağıdı, mürekkebi, işlemleri ve sayfaları baz alınarak bir fiyat skalası verilir. Suç mahalleri, gizem ve sır dolu romanlar ilginizi çekiyorsa ilgili yazara ait eserleri alabilirsiniz. Merak duygusu uyandıran Jane Casey Ölümün Soğuk Sesi, Charlie'nin gidişiyle ailenin darmadağınık olduğunu aynı zamanda annenin Charlie'nin odasını mabed olarak kullanmasını anlatan bir eserdir. Okudukça derinleşen ve yeni kapılar aralayan bir romandır. Jane Casey Üçe Kadar Say, Jess başrolünün okul arkadaşının kaybolmasıyla ilgili bir konuyu ele alır. Cinayeti öğrenmek aynı zamanda çözümlemek gibi bir arzunuz var ise Jane Casey Parafili romanına göz atabilirsiniz. Ayrıca yazarın Jane Casey Ölüme Terk Edilenler romanına da bakabilirsiniz. Tüm bu eserlere Trendyol avantajıyla sahip olabilirsiniz.