"

Japon Feneri

" araması için 366 sonuç listeleniyor
Partifabrik Mavi Renk Japon Feneri 30 cm
PartifabrikMavi Renk Japon Feneri 30 cm
(1)
39,90 TL
Sepete Git
Partifabrik Lila Japon Feneri 30 cm
PartifabrikLila Japon Feneri 30 cm
39,90 TL
Sepete Git
Partifabrik Pembe Renk Japon Feneri 30 cm
PartifabrikPembe Renk Japon Feneri 30 cm
39,90 TL
Sepete Git

Japon Feneri Modelleri ile Dileklerini Gerçekleştir

Uzak Doğuda uğur ve mutluluk getirdiğine inanılan Japon fenerleri şık tasarımlarıyla aydınlatma ve dekorasyon amacıyla kullanılır. Sokaklarda, parklarda, bahçelerde ve evlerde kullanılabilir. Işığı doğrudan gözünüze yansıtmadan ortamı aydınlatmanızı sağlar. Pil ile çalışan çeşitleri olduğu gibi, güneş enerjisi yardımıyla çalışan çeşitleri de vardır. Solar Japon feneri modellerinin içerisinde güneş enerjisiyle şarj olabilen bataryalar bulunur. Şarjlı bataryalar, gün içinde güneş ışınları sayesinde şarj olur. Hava karardığında bu enerjiyi kullanarak ortamı aydınlatır. Pilli Japon feneri ise iki adet pil ile çalışan bir üründür. Çeşitli renk seçenekleriyle her zevke hitap eder. Yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmak isterseniz Japon feneri modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Renkli Japon Feneri Modelleri

Birbirinden Renkli Japon Feneri Modelleri

Japon feneri avize modelleri şık tasarımlarıyla ev dekorasyonu için sıklıkla kullanılır. Ürünlerin üst kısmında bulunan askı sayesinde avize, tavana sabitlenir. Japon feneri abajur modelleri salonda ya da yatak odasında abajur kullanmayı tercih edenler için idealdir. Renkli japon feneri çeşitlerinin pembe, mavi, yeşil, mor ve sarı gibi renk tonları bulunur. Dekorasyonunuza ve zevkinize uygun ürünü seçerek evinize hoş bir hava katabilirsiniz. Renkli ürünler yerine sade modelleri tercih eden biriyseniz Japon feneri beyaz modelleri mevcuttur. Japon feneri led ışıklı ürünler iki adet pil ile çalışır. Bu türlerin kağıt ve plastik olmak üzere iki çeşidi bulunur. Kağıt Japon feneri ince ve hafif olduğundan kolaylıkla taşınabilir. Metal asma aparatı sayesinde tavana asılabilir. Koyduğunuz yerde sabit durduğu için abajur olarak da kullanılabilir. Fenerlerin formunun bozulmaması için içlerinde metal kısımlar bulunur. Plastik Japon feneri kağıt fenerlerle aynı şekilde kullanılır. Ancak dış kısmında kağıt yerine plastik materyali kullanılarak üretilir. Japon feneri lamba çeşitleri için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Bütçe Dostu Japon Feneri Fiyatları

Bütçe Dostu Japon Feneri Fiyatları

Japon feneri 40 cm, 30 cm, 20 cm gibi boyut seçenekleri bulunur. Japon feneri büyük boy kullanmak isteyenler için 40 cm ve 30 cm boyutlarındaki ürünler güzel bir alternatiftir. Büyük boy olanlar avize olarak kullanmak için idealdir. Eğer mini Japon feneri kullanmak isterseniz, 20 cm boyutundaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Küçük boy olan modeller abajur veya lambader olarak kullanılabilir. Kendinden ışıklı Japon feneri modelleri ve ışıksız olarak satışa sunulanları vardır. Kendinden ışıklı olan ürünlerin içerisinde led bulunur. Pil yardımıyla çalışan ürünlerdir. Işıkları bulunmayan çeşitler, içine lamba veya led takılarak kullanılır. Japon feneri uçan balon, doğum günlerinde ve partilerde dekoratif olarak kullanılabilir. Tavana sabitlemek isteyenler için metal askısı bulunur. Parti ve özel konseptlerinizde şık aydınlatmalar kullanmak isterseniz Trendyol’u inceleyebilir, indirimli Japon feneri fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Japon Feneri Çeşitleri Trendyol’da

Japon Feneri Çeşitleri Trendyol’da

Trendyol uzun yıllardır pek çok ürün ve markaya ev sahipliği yapan bir internet sitesidir. Bunlardan bir tanesi de Japon feneridir. Bu ürün, gündüzleri şık görüntüsü, geceleri ise soft aydınlatması nedeniyle sık sık tercih edilir. Kablo karışıklıklarına yol açmadığından evde ve sokaklarda kullanım için uygundur. Büyük ve küçük boy çeşitleri mevcuttur. Büyük boy seçenekleri avize ve lambader olarak kullanmak için idealdir. Japon feneri lambader çeşitleri, şık görünümleriyle dekorasyonunuzu tamamlar. Küçük boy olan modeller ise avize olarak kullanılabilir. Ürünlerin alt ve üst kısımlarında metaller bulunur. Böylelikle istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Solar teknolojiye sahip ürünler güneş enerjisi ile ortamı kendiliğinden aydınlatır. Pilli olan modellerin içerisinde ise led aydınlatmalar bulunur. Bu ürünlerin birçok renk ve modelini satışa sunan Trendyol, “Japon feneri nerede satılır?” sorusunun cevabıdır. Bu ürünlerin birbirinden şık modellerine çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.