"

Jardinyer Set

" araması için 124 sonuç listeleniyor

Jardinyer Set Çeşitleri ile Şık Süslemeler Trendyol'da!

En parlak ve en özel gün aksesuarlarından biri olan jardinyer set, dekoratif görünümü ve zarafeti ile beğeni topluyor. Aynalı tepsiler olarak da kolayca tanımlanabilen aynalı jardinyer set çeşitleri, söz ve aynı zamanda nişan törenlerinde kullanılabilir. Sunum masası favorileri arasında da bulunan bu çeşitler, hem süs hem de etkinlikler için yaşam alanlarında kendine yer bulan ürünlerdir. Söz ve nişan törenlerinde kullanılan tepsi içerisinde kurdeleli yüzük, uyumlu renklerde makas, çiçek veya çiftin adının yazılı olduğu bir plaket olabilir. Gelinler bu dekoratif süsleme ile fotoğraflarına yeni bir dokunuş katarak özel günlerinin anısını yaşatıyor. Özellikle altın kaplamalı ürünler değeri nedeniyle ilgi görmeye başladı ve yavaş yavaş kızların rağbet ettiği gümüş tepsilerin yerini almıştır.

Jardinyer Set Modelleri

Jardinyer Set Modelleri

Birbirinden çeşitli özellikler ve tasarımlar sunmakta olan jardinyer tepsi seti modelleri, tek veya çok katlı bir şekilde sizlere sunulur. İki veya 3 lü jardinyer set, en zarif ve en görkemli sunumlar için oldukça idealdir. Özellikle de çikolata ve kurabiye gibi aperatif ürünlerin sunumlarında bu modellerden yardım alınır. Özel etkinliklerde çok katlı modeller tercih edilirken gündelik misafirlerde ise daha çok tek katlı olan modeller tercih edilir. Birbirine geçmeli, yuvarlak veya kare jardinyer set en çok tercih edilmekte olan modellerdir Geçmeli olarak isimlendirilen modeller iç içe geçmiş tepsilerden oluşmaktadır. Bazı modellerde bu geçmeli tepsiler birbirinden ayrılırken bazılarında tüm parçalar tek bir tepsiyi ortaya çıkarır. Yuvarlak ve kare olan jardiyenler ise isimlerini tamamı ile şekillerinden almıştır. Bu modeller sayesinde söz, nişan ve diğer özel günlerde en ideal sunumları gerçekleştirmek son derece mümkündür. Yüzük, çiçek ve makas gibi yardımcı ürünler bu tepside sunulur. Bu modeller sayesinde hem daha etkileyici fotoğraflar ortaya çıkar hem de daha ideal görünümler elde edilir.

Jardinyer Set Özellikleri

Jardinyer Set Özellikleri

Aynaların kesim esnasında tepsinin şekline göre özel kesim işlemi uygulanır. Ürünlerin yan çerçeve kısımları tamamı ile ince işçilik özelliği taşır. Tıpkı bir dantel oyası görünümünde olan işlemeler altın veya gümüş kaplama ile ortaya çıkar. Örneğin gümüş jardinyer set modeli ile yine gümüş yapıda olan geniş bir set oluşturulabilir. Daha çok günlük kullanımlar için ideal olan, kurabiye, kek, meyve gibi besinleri sunma noktasında etkileyici özellikler ile bir araya getiren ahşap jardinyer set ise dayanıklı ve kaliteli yapısı ile öne çıkar. Bu sayede de uzun süreler boyunca dilediğiniz besinleri sunup servis etmenize olanak tanır. Sizler de bu ürün modelleri arasından kullanım amacınıza, zevklerinize ve bütçenize göre özgürce seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Bu modeller sayesinde hem özel günlerinizde daha etkili görünümler ve fotoğraflar elde edebilir hem de günlük kullanımlarda daha zarif esintilere sahip olabilirsiniz.

Jardinyer Set Fiyatları

Jardinyer Set Fiyatları

Jardinyer set fiyatları; gerek altın veya gümüş kaplama olmaları gerekse lazer kesim ve özel işçilik ürünleri olmaları nedeniyle, klasik tepsilere oranla çok daha yüksektir. Modellerin fiyatlarının belirlenmesi noktasında tercih edilen materyal, şekil, işleme ve tasarım özellikleri belirleyici etkin rol oynar. Üçlü takım olarak adlandırılan çok katlı tepsiler, tek katlı olan kare ve yuvarlak tepsi modellerine oranla daha yüksek fiyat bantlarında kullanıcılara sunulur. Sizler de hem gündelik hayatınızda hem de özel ve anlamlı günlerinizde zarif ve şık esintilere sahip olmak istiyorsanız tüm bu modelleri inceleyebilir; zevklerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçelerinize uygun tasarıma karar verebilirsiniz. Karar verdiğiniz tasarıma Trendyol güvencesi ve kalitesi ile kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz.