"

jetta lip

" araması için 115 sonuç listeleniyor

Jetta Lip Modelleri ile Aracını Sev Trendyol'da!

Aracın lip seçenekleri tampona sportif bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda rüzgâr dengeleme fonksiyonu sayesinde sürüş konforunu artırır. Araçların marka ve modellerine göre yapılan jetta lip tasarımı, aracın tamponunu korozyona karşı koruyarak aracın ömrünü uzatır. Bu etki, yüksek otoyol hızlarında çok belirgindir. Rüzgâr aracın altından geçerek aracı kaldırır ve yoldaki çekişi azaltır. Aynı zamanda araç üzerinde hareket eden hava aracı yere doğru iter ve aracın yönlendirilmesini zorlaştırır. Jetta lip aracın önüne monte edilir. Bu, aracın altına giren havayı keser ve tutuşu artırır. Araçların sağlam bir şasiye ve iyi bir süspansiyona sahip olmasına rağmen ön lip aracın manevra kabiliyetini daha da artırmakta ve sürüş güvenliğini desteklemektedir. Çoğu araç tavandan geriye doğru yatırıldığından, hava akışı türbülanslı hale gelir ve bir basınç bölgesi oluşturur. Ön lip, kontrol kaybını ve kayma olasılığını azaltan hava akışına karşı bir bariyer oluşturur. Bu durum aracın yakıt tüketimini dahi desteklemektedir. Kalın ön lip, ön tamponu hız ve yol yüzeylerindeki değişiklikler nedeniyle oluşabilecek çizilmelere karşı korur. Böylece aracın orijinal parçasının zarar görmesini engeller. Ayrıca ön lip yükseltilirken tampona zarar vermeden kolaylıkla çıkarılabiliyor. Tüm bu özelliklerin dışında jetta lip tasarımı araca daha alçak bir görünüm kazandırır. Araca daha canlı bir görünüm kazandıran jetta lip tasarımları için Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz.

Jetta Lip Seçenekleri

Jetta Lip Seçenekleri

Ön lip, özellikleri ve çeşitleri ile arabalara tarz katmaktadır. Bazı ön lip türleri üç kısımdan oluşur. Esnekliklerine rağmen, üç parçalı ön lip bir kez uygulandığında maksimum koruma sağlar. Üç parçalı ön lip sisteminin her bir parçası vidalarla sabitlenmiştir. Her araç ve model için ayrı ayrı üretilmektedir. Bazı modeller aracın rengine uygun olacak şekilde boyasız olarak üretilmektedir. İstenilen her renkte sprey boya ile boyanabilir. Ön lip istenilen ölçülerde kesilebilir. Bu nedenle tüm araçlarla uyumludur. Jetta ön lip karbon yapısı sayesinde farklı renk seçenekleri her araca uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve ilave boyama gerektirmez. Dilerseniz araç kapılarının altında da kullanılabilir. Ön tampon üzerine monte edilmiştir. Jetta liplerde asla çatlama, eğilme, çıkma gibi problemler olmaz. 230 cm boyundaki bu ürün istenilen boyda kesilerek ayarlanabilmektedir. Kendinden yapışkanlı bantlarla yapılır. Bu özelliği sayesinde profesyonel becerilere ihtiyaç duymadan kullanımı kolaydır. Ayrıca tercihe göre vidalarda da kullanılabilir. Tüm jetta ön lip modelleri hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Trendyol'u ziyaret ederek jetta lip modellerinden birini satın alıp dört mevsim güvenle kullanabilirsiniz.

Jetta Lip Modellerini Kullanıcının Kendisi Monte Edebilir Mi?

Jetta Lip Modellerini Kullanıcının Kendisi Monte Edebilir Mi?

Jetta lip çeşitleri, profesyonel kullanım olmaksızın araçlara kolayca takılamaz. Civatalı bir ön lip için araba tampon deliklerini de kullanabilirsiniz. Yapıştırıcı seçeneklerinde uygulama esnasında araca daha iyi yapışması için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Ayrıca ön liplerde yapışkanlı seçenekler kullanıldığında temiz bir uygulama yüzeyi, yapışkanın araca tam olarak yapışmasına yardımcı olur.

Jetta Lip Çeşitleri Deforme Olur Mu?

Jetta Lip Çeşitleri Deforme Olur Mu?

Vidalı ön lipler, seyahat sırasında güvenli bir şekilde takıldığında tamponla bir bütün haline gelir. Kırılmaya ve aşınmaya dayanıklı özelliğinden dolayı jetta lip modelleri hiçbir yönde sarkma yapmaz. Bantlı modeller ise güçlü yapışkan özelliği ile araca oldukça sıkı bir şekilde yapışır. Ayrıca jetta ön lip modelleri yağmura, kara ve güneşe karşı dayanıklı olduğundan hava koşullarından etkilenmez. Jetta ön lip modelleri, hem ön tamponu hem de yan çıtaları koruyan yüksek düzeyde koruyucu malzemelerden yapılmıştır. Trendyol'u ziyaret ederek jetta lip çeşitlerinden birini satın alıp aracınızda güvenle kullanabilirsiniz.