İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ürün Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Kablo Koruyucu

" araması için 849 sonuç listeleniyor

Cihazları Koruyan Kablo Koruyucu Çeşitleri Trendyol'da!

Teknolojik aletlerde kullanılan kablolar dış etkenlerden dolayı zamanla yıpranabilir. Bu kabloların içinde iletken ve hassas olan, çok ince teller bulunur. Bu tellerin etrafına yalıtım amaçlı bir plastik geçirilir. Plastik, ince olan tellerin kırılmaması için gereklidir. Birkaç milimetre kalınlığında tasarlanan plastikler kolaylıkla eğilip bükülebilir. Bu durum da plastiğin çevrelediği tellerin bükülerek kırılmasına yol açar. Kopma problemi, oldukça sık yaşandığı için bu soruna çözüm olarak çeşitli ürünler tasarlanır. Bu ürünlerden biri de kablo koruyucu dur. Ürünler, hassas olan tellerin kopmasını engeller. Böylece ince yapılı olan teller de zarar görmez. Bundan dolayı da kablo koruyucu kullananlar ürünlerden oldukça memnundur. Koruyucular dışarıdan gelen darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede ince olan iletken tellerin zarar görmesini engeller. Isıya dayanıklı kablo koruyucular da yüksek sıcaklıklara karşı koruma sağlar. Ürünler oldukça kullanışlı özellikler sunar ve birçok farklı çeşide de sahiptir. Kablo koruyucu online olarak satışa sunulur. Kullanım alanlarına, eşyalara ve üretim malzemelerine uygun olarak birçok model üretilir. Bu ürünler arasında sıklıkla tercih edilen kulaklıklar ve şarjlar bulunur. Kulaklıkların bozulmaması için kulaklık kablo koruyucu modelleri tasarlanır. Aynı şekilde şarj uçları için de üretilen modeller bulunur. Arabalarda veya evlerde kullanılan ürünler ikiye ayrılır. Araba içerisinde kullanılmak üzere USB kablo koruyucu modelleri üretilir. Trendyol aracılığıyla istediğiniz çeşitleri bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Kablo Koruyucu Modelleri

Birbirinden Farklı Kablo Koruyucu Modelleri

Kullanışlı yapıya sahip olan ürünler, birçok farklı özellik sunar. Günlük olarak kullanılan şarj aletleri ve kulaklıklar kolay bir şekilde yıpranabilir. Şarj kablo koruyucu modelleri ince plastikten üretilen eşyalar için özel olarak üretilir. Esnek yapıları sayesinde oldukça sağlam tasarımlar sunar. Ürünlerin aynı zamanda kulaklıklar için kullanılan çeşitleri de mevcuttur. Ev, otomobil, ve iş yeri gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Oto kablo koruyucu modelleri, sürücüler için oldukça kullanışlı ve gerekli bir üründür. Aynı zamanda oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı bir biçimde tasarlanır. Çeşitler, üretimlerinde kullanılan malzemelere göre farklılık gösterir. Bu modeller silikon, plastik veya kauçuk gibi malzemelerden yapılır. Spiral kablo koruyucu darbelere karşı dayanıklıdır. Böylece ince ve hassas yapıda yapıda olan iletken tellerin kırılmasını engeller. Tellerin uzun ömürlü olmasını sağlar. Bunlara ek olarak eriyen modeller de bulunur. Makaron kablo koruyucu, ısı aldıkça daralarak telleri tamamen sarar. Büyük elektrik ürünlerinde kullanılır. Bu model, güvenlik önlemi almak için tercih edilir. Dış kısmı yıpranarak açılan küçük kablolarda yalıtım amaçlı olarak da kullanılabilir. Yıpranma oluşması halinde, içerideki iletken tellerin üzerinde bulunan plastik açılır. Plastiğin açılması, iletken tellerin savunmasız kalmasına sebep olur. Bunun sonucunda hem teller kırılabilir hem de temas halinde elektrik çarpmaları yaşanabilir. Telleri kolay bir şekilde saran ve koruyan birçok farklı koruyucu üretilir. Aynı zamanda ürünler renkleri ve şekilleri bakımından da birçok seçeneğe sahiptir. Figürlü kablo koruyucu modelleri eğlenceli tasarımları ile müşterilerin beğenisini toplar. Her renkten seçenek bulunduran çeşitlerin aynı zamanda şeffaf modelleri de bulunur. Figür ve şekil bakımından ise oldukça fazla seçenekler sunar. Örgülü kablo koruyucu modellerinden çizgi film figürlü modellere kadar birçok değişik seçenek mevcuttur. Aynı zamanda bu tasarımlar, figürlü veya sade bir şekilde müşterilere sunulur. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı renk tonları arasından zevkinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Tarzınıza uygun olan çeşitleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, kablo koruyucu kampanya dönemlerini takip edebilir, beğendiğiniz ürünleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Kablo Koruyucu Özellikleri

Beğeni Toplayan Kablo Koruyucu Özellikleri

Elektronik aletleri şarj etmeyi sağlayan kablolar gün içerisinde sıklıkla kullanılır. Birçok eşya için kullanılan ürünler zaman içerisinde hasar alabilir. Plastik uzun olanları korumak için farklı ürünler tasarlanır. Kablo koruyucu yorumları ürünler hakkında detaylı bilgi içerir. Dayanıklı ve esnek malzemelerden üretilen seçenekler uzun süreli kullanım imkanı sunar. Birçok müşteri tarafından kaliteli malzemelerden üretilen kablo koruyucu tavsiye edilir. Aynı zamanda, şarj aletleri için tasarlanan modellerden kulaklık ürünlerine kadar birçok farklı tasarıma ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak pek çok figür çeşidi de mevcuttur. Çilekli figürleri, pek çok kişinin beğenisine hitap eder. Figürlü ürünler, farklı materyallerden üretilir. Bu ürünler, plastik, kauçuk veya silikon gibi birçok malzemeden yapılır. Birçok marka bünyesinde bulunan plastik oldukça güçlü ve esnek yapıya sahiptir. Type C kablo koruyucu çeşitleri birçok ürün ile uyum sağlar. Bu kullanışlı ürün için birçok marka tarafından özel olarak tasarlanır. Fiber ürünler, teknolojik yapıları sayesinde oldukça hızlı çalışır. Hem telefonların hem de tabletlerin kısa süre içerisinde şarjlarını doldurur. Bu nedenle fiber modellerin kullanılması tavsiye edilir. Elektrik kablo koruyucu ürünlerinin birçok avantajı bulunur. İletken teller oldukça hassas ve kırılgandır. Aynı zamanda tellerin etrafında yer alan plastik kaplamalar, çok ince bir yapıya sahiptir. Bu nedenle pek çok kişi kablo koruyucu satın alır. Ürünler, hem hassas yapıda olan telleri hem de tellerin etrafında bulunan plastik tabakayı sarar. Ayrıca ürünlerin birçok eşyaya uygun olarak tasarlanan modelleri mevcuttur. Bisiklet kablo koruyucu çeşitlerin araç için modellere kadar pek çok ürün mevcuttur. Farklı renk ve figür seçenekleri ile her tarza hitap eder. Oldukça sağlam ve uzun ömürlü materyallerden üretilen seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Anten kablo koruyucu gibi pek çok çeşidi Trendyol’da bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kablo Koruyucu Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Kablo Koruyucu Fiyatları

Kablo koruyucu plastik modeli esnek malzemelerden üretilen ve dış etkenlere karşı dayanıklılık sağlayan bir üründür. Tüm modeller hakkında yapılan müşteri yorumlarından yararlanarak fikir edinebilirsiniz. Telefon kablo koruyucu modelleri, birçok üründe kullanıma uygundur. Şarj ve kulaklık ve lightning modeller için özel olarak tasarlanır. Lightning ürünler Apple markasının bütün ürünlerinde kullanılabilir. Bilgisayar monitörleri, kamera gibi cihazları şarj eden ürünlere tam koruma sağlar. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile her yaşa ve tarza hitap eder. Başta şeffaf ve fosforlu renkler olmak üzere pek çok farklı renk seçeneğine ulaşabilirsiniz. Meyve veya hayvan figürleri gibi farklı şekilleri bulunur. Çeşitli renkleri ve eğlenceli figürleri ile çocukların dikkatini çeker. Aynı zamanda ürünler, plastik veya silikon gibi farklı maddelerden üretilebilir. Dış mekan kablo koruyucular dayanıklı materyalleri ile birçok kişinin tercihi olur. Ürünler spiral veya boru biçiminde olabilir. Şarj aleti için olan modeller oldukça sağlam ve dayanıklı yapıya sahiptir. Yanmaz kablo koruyucu yüksek ısılara karşı direnç gösterir. Yanmaz çeşitler, olası kazaları önlemek açısından sıklıkla tercih edilir. Bu modellerin fiyatı, markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Yapımlarında kullanılan malzemeler, renkleri ve şekilleri, kablo koruyucu fiyatlarının belirlenmesinde etkili olur. İhtiyaç ve zevklerinize uygun olan kauçuk modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü performans sergileyen bu tasarımlar, pek çok müşterinin favorisidir. Silikon kablo koruyucu modelleri arasından zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün seçimi yapabilirsiniz. gönül rahatlığıyla seçilebilirsiniz. Bu sayede şarj ve kulaklık gibi ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Trendyol’da kablo koruyucu indirim zamanlarını takip edebilir, ihtiyacınız olan çeşidi uygun fiyat seçenekleriyle kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kablo Koruyucu Nasıl Takılır?

Kablo koruyucu modellerinin genelde orta kısmında kabloya uygun şekilde boşluk bulunur. Koruyucular; ürünün arka kısmında bulunan kesikli kısımdan kabloya geçirilecek şekilde takılan modellerdir. Sadece kablonuzun eklem yerini korumakla görevlidir. Bunun yanı sıra komple koruyucular ise kablonuzun bir bağlantı yerinden diğer bağlantı yerine kadar komple sarar. Bu sayede kablo gövdesinde de oluşabilecek herhangi bir zararı önlemek amacıyla takılabilir. Tam gövde koruyucu olan ürünleri ise genelde spiralli yapıları sayesinde kablonuzla iç içe geçirerek kullanabilirsiniz.

Kablo Koruyucu Nerede Satılır?

Kablo koruyucular, günlük hayatta kullanılan şarj ya da kulaklık gibi ürünlerin kablo kısmının zarar görmemesi için tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin pek çok farklı çeşidi olmasına rağmen kullanım amacı olarak benzer veya aynıdır. Kablolu ürünlerin dıştan görüntüsü sağlamken günlük hayatta kullanım esnasında eğilip bükülen ve bundan dolayı iç telleri zarar görebilir. Bu durumda da ürünler işlevselliğini kaybeder. Kullanımı ve kablonuza takması da son derece basit olan hafif yapıları bulunan kablo koruyucuları kullanım esnasında hiçbir zorluk çıkarmaz. Trendyol’dan ihtiyacınıza ve ürününüze uygun yüzlerce marka ya da model kablo koruyucusunu bulabilmeniz mümkündür. Buradan dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Kablo Koruyucu Ne İşe Yarar?

Kablo koruyucuları kablolu ürünlerde oluşabilecek herhangi bir hasarı önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kullanımı basit ve uzun deneyimlerde dahi kabloya herhangi bir zararı bulunmayan ürünlerdir. Bu basit düşünülmüş ama etkili ürünleri kullanırken veya alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Çünkü bu ürünler ihtiyacınıza uygun farklı çeşitlerde üretilmesine rağmen hepsinde amaç; kablonuzun iç ve dış yüzeyini kırılma ya da bükülmeden kaynaklı oluşabilecek kopma durumlarından korumaktır. Kopma oluşması halinde kablolar işlevsiz hale gelir. Bu sebeple kablolu ürününüz bozulmadan önce böyle basit bir önlem alarak olası zararlardan korumanız mümkündür. Kablo koruyucu ürünler ihtiyaca ya da modele göre tam kablo veya eklem yeri koruyucusu olarak değişir.