Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kablo Yüksüğü

" araması için 258 sonuç listeleniyor

Kablo Yüksüğü ile Pratik Çözümler Trendyol'da!

Kablo yüksüğü, tesisat kablolarında sıklıkla kullanılan materyallerin başında gelmektedir. Damarlı kablolarda uçları dağılan ürünleri toplamak isteyenler için ideal bir kullanım deneyimi sunar. Bu ekipmanlar, kabloyu vidalı terminale sıkı bir şekilde sabitlemek amacıyla kablonun ucuna takılan bağlantı görevi görürler. Yüksekler bağlandığı zaman kablo sonlandırılır ve böylece kablonun iletkenlik görevi artırılır. Kablo pabucu seti ve izolesiz kablo yüksüğü gibi ürünler için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Kablo Yüksüğü Çeşitleri

Kablo Yüksüğü Çeşitleri

Yüksüğü kabloya bağlamak amacıyla özel bir alete gereksinim duyulur. Kablo yüksüğü kullanılmadığı zaman kablodan akım geçtiği zaman kablonun ince iletkenleri dağılabilir. Bağlantı noktalarında kısa devreler veyahut arklar oluşur. Kablo, terminali bir bütün biçiminde sabitleyemediğinden dolayı bağlantı verimi azalır. Aynı zamanda korozyona verimli hale dönüşür. Kablo yüksüğü bu tarz durumlara karşı kullanılması lazım olan bir materyaldir. Kablo yüksüğü çeşitli işlevlerde yer alır. Çeşitlerine ayrılmasının temel sebebi daha kolay ve işlevsel bir ürün kullanımı elde etmektir. Kablo pabucu çeşitleri her durum için çeşitli ürünler sunar. 16 mm kablo pabucu ve 25 mm kablo pabucu gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Fazla kablolamadan kurtulmak ve karışıklığı önlemek amacıyla tekli ürünler yerine çiftli ürünler kullanabilirsiniz. Çünkü tek bir kablo için bu ekipmanı kullanmaktansa iki tane kabloyu bir yüksüğe eklemek daha düzenli bir görüntü sunacaktır. İşçiliği de azaltacaktır. Çift kablo yüksüğü, tekli kablo yüksüğü, izole olmayan kablo yüksüğü ve izoleli kablo yüksüğü gibi çeşitli ürünler vardır. Kablo yüksüğü çeşitleri her türlü gereksinime hitap eder.

Kablo Yüksüğü Seçenekleri

Kablo Yüksüğü Seçenekleri

Kablo yüksük çeşitleri oldukça fazladır. Bundan dolayı istek ve taleplerinize uyum sağlayan bir ürün tespit edebilirsiniz. Kablo yüksükleri kabloyu sonlandırmak ve güvenilir bir iletkenlik elde etmek amacıyla damarlı esnek kablonun uç bölümüne bağlanan bir sarf üründür. Yüksük takıldıktan sonra kablolar kontaktörler ve sigortalar gibi devre bileşenlere bağlanır. Kablo yüksüğü temel olarak kalıcı bir bağlantı gerekli olduğundan ve ancak direkt bağlantının yeterli olmadığı hallerde kullanılır. Kablo yüksüğü her daim aynı mantık ile kullanılmamaktadır. Kimi zaman kablolarda oluşan işin içinden çıkılmaz bir durumda farklı kablo yüksüğü gerekir. Güvenlik ve pratiklik bakımından her alanda kullanılan bu araçların önemi bir hayli fazladır. Kablo pabucu fiyatları değişiklik gösterir. Özelliklerine göre çeşitlilik de fazladır. Birden çok çeşitli niteliklere sahip olan modeller bulunduğundan dolayı fiyatlar da değişir. Normal tekli bir kablo yüksüğü ile çiftli ürünün fiyatları aynı olmamaktadır. Aynı şekilde izoleli ve izoleli olmayan ürünler için de farklı fiyatlar yer almaktadır. Yine de kablo yüksüğü satın almak istediğiniz zaman ürün fiyatlarının bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz.

Kablo Yüksüğü Modelleri

Kablo Yüksüğü Modelleri

Kablo yüksüğü satın alma aşamasında bilinen markaları tercih etmek önemlidir. Bu sayede güvenli ve kaliteli bir kullanım deneyimi elde etmiş olacaksınız. Kablo yüksüğünün en mühim özelliği elbette güvenli bir bağlantı oluşturmasıdır. Kablo uçları açıkta kaldığı zaman özellikle de binalardaki elektrik panolarında risk meydana gelebilir. Kablo damarlarının bir arada bulunarak aşınmasını ve kopmasını en iyi biçimde önlemektedir. Böylece kolay işçilik ile güvenli bir bağlantı ve uzun ömürlü kablo elde edilmesi söz konusu olabilmektedir. Kablo yüksükleri bağlantı güvenliği sağlamaktadır. Kabloların kopmasını önlemektedir. Titreşim direnci artmış olur. Bununla beraber zamandan tasarruf etmenize izin veriri. Kablo yüksüğünü kablonun üç bölümlerine takmak oldukça basittir. Fakat bu özel aletler ile bu işin ustaları tarafından yapılması önemlidir. İşlem kolay bir şekilde tamamlandıktan sonra bağlantıda bir kopma meydana gelmez. Binada, evde ya da iş yerinde kablo yüksüğüne ihtiyaç duyulabilir. Bu tarz ekipmanlar her türlü alanda kullanılır. Kabloların yer aldığı bütün alanlar için yüksük kullanımı uygundur. Kablo pabucu ölçüleri ve çok daha fazlası için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.