Fiyat
Yapıştırıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kağıt Bant

" araması için 1123 sonuç listeleniyor

Kağıt Bant Çeşitleri ile Pratik Tadilatlar

Hayatınızı kolaylaştıracak birçok üründen birisi olan kağıt bant çeşitlerini birçok farklı şekillerde kullanmak mümkündür. Evlerinizde boya ve badana yaparken uygulanacak olan kısımları bölmeye yarayan bu ürün, söküldükten sonra boyaya zarar vermez ve iz bırakmaz. Duvarlarınıza yaratmak istediğiniz şekiller ve desenler için ayrım olarak kullanılabilir. Söküldükten sonra muntazam bir biçimde istediğiniz modeller ortaya çıkar. Kağıt maskeleme bandı pencere ve kapı pervazlarında kaplama olarak kullanılabilir. Esnek bir yapıya sahip olan bu ürünü cam, ahşap gibi yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı desen ve modellerde seçebileceğiniz kağıt bant renkli kullanımı, farklı renklerdeki yüzeyler için oldukça kullanışlıdır. Kağıt bant renk ve seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kağıt Bant Çeşitleri

Kağıt Bant Çeşitleri

Kullanım alanlarına göre değişen modeller ve boyutlarda ürünler bulmanız mümkündür. Duvarlarınıza işleyeceğiniz desenlere göre kağıt bant ince şekilde tercih edebilirsiniz. Guaj boyama işleminde bu ürünü tercih edebilir, istenilen desen ve çizgileri elde edebilirsiniz. Geniş kağıt bant ise çoğunlukla duvarlarda ayrım yaparken veya kapı, pervaz ve pencere açıklıklarını kapatma amaçlı tercih edebilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre boyama ve kaplama olarak evlerinizde dekorlar yaratabilirsiniz. Kağıt bant desenli modelleri ile küçük eşyalarınızı kaplayabilir, duvarlarınızda şekiller oluşturabilirsiniz. Boyama işlemleri dışında kağıt bant ne işe yarar gibi sorulara karşılık farklı alanlarda kullanımı sayılabilir. İz bırakmayan yapışkanıyla dekoratif olarak veya kaplama olarak kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarıyla kağıt bant 1,2,5 cm ve 50 mm olarak kullanacağınız alanlara göre tercih edebilirsiniz. Sanayi, tekstil ve gıda sektöründe de sıkça kullanılan bu ürün, esnek yapısı ve iz bırakmayan yapışkanıyla sıkça tercih edilir. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz, değişik renk, desen ve boyutlarıyla ihtiyacınıza uygun kağıt bant seçeneklerini Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kağıt Bant Fiyatları

Kağıt Bant Fiyatları

Fiyatlandırmalar ürünün yapısı, boyutu ve çeşidine göre değişkenlik gösterir. Kullanacağınız ürünün materyali, kullanışlı olması ön plandadır. Kağıt bant fiyatları ürünün kalitesi, materyali ve modelleri ile değişkenlik gösterir. Bunların yanı sıra kullanacağınız alan önemlidir. Alana uygun bantlar bulmanız gerekir. Fiyatlandırmalarda kağıt bant ölçüleri bu durumda önemlidir. Farklı boyutlarda ve ölçülerde ürünler fiyat açısından değişkenlik gösterir. Boya ve badana yaparken sınırlama yapmanız gerekebilir ya da farklı desenler üretmek isteyebilirsiniz. Duvarlarınızın bir kısmını farklı renkte boyamak istediğiniz zamanlarda bu ürünleri tercih edersiniz. Farklı desenler yaratmak istediğiniz zaman iz bırakmayan yapışkanıyla bu ürünü kolaylıkla yapıştırıp sökebilirsiniz. Kaliteli yapışkana sahip ürünleri uygun fiyatlara bulmanız mümkündür. Kağıt bant nerde satılır diye soracak olursanız Trendyol’a göz atabilir ve dilediğiniz renk ve seçeneklere sahip ürünleri satın alabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Kağıt Bantlar Trendyol’da

Kullanım Alanlarına Göre Kağıt Bantlar Trendyol’da

Farklı alanlarda kullanabileceğiniz bu ürünler çeşitlilik açısından geniş bir skala sunar. Kağıt bant özelliği, her yüzeye yapışabilen yapısı ve kolay çıkarılabilmesiyle cam, ahşap gibi yüzeylerin üzerinde farklı desenler uygulamanıza yardımcı olur. Duvarlarınızda ayrım yapmak veya derinlik hissiyatı yaratmak istediğiniz bölgelerde farklı renklere boyayabilir ve istediğinizi elde edebilirsiniz. Kağıt bant çeşitleri kullanım alanlarına göre değişir. Renkli bantlarla kendinize özel alanlar yaratabilir veya herhangi bir objenin üzerine dekoratif desenler yaratabilirsiniz. Kalem kutuları, vazolar gibi artık kullanmak istemediğiniz veya sadeliğinden sıkıldığınız objelerinizi kaplayabilirsiniz. Yalnızca maskeleme amaçlı kullanımı olmayan bu ürünleri birçok sanayi dalında da işlev görür. Kağıt bant nedir sorusuna karşılık olarak kolay yapışan ve iz bırakmadan çıkarılabilen özelliği ve esnek yapısıyla işlevsel bir ürün olarak tarif edilebilir. İhtiyacınıza yönelik kullanımlara göre değişkenlik gösteren kağıt bantları Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kağıt Bant Ne İşe Yarar?

Kağıt bant, çeşitli kullanım alanlarına sahip olan yapıştırma malzemesidir. Ofislerde, evlerde, ambalaj sektöründe ve el sanatlarında yaygın olarak kullanılır. Hafif yapısı ve yapışkan özelliği sayesinde belgelerin, karton kutuların veya ambalajların birleştirilmesinde tercih edilir. Yüzeylere zarar vermediği için pek çok alanda kullanılabilir. Ambalaj gerektiren ürünlerin güvenli bir şekilde paketlenmesinde tercih edilir. Ürün üzerinde herhangi bir yapışkan izi bırakmaz. El sanatlarında, dekoratif projelerde ve hobi çalışmalarında da kullanılabilir. Çeşitli renk ve desen seçenekleriyle paketlemeleri özelleştirir. Doğum günü hediyelerinde ve süslemelerde tercih edilebilir. Pratik ve kullanışlı bir yapıya sahip olan kağıt bant, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve projelerinize renk katan bir seçenektir. Okullarda ya da hobi kurslarında yapılan farklı proje uygulamalarında da kullanılabilen pratik ve çok yönlü bir materyaldir.

Kağıt Bant Nerede Satılır?

Kağıt bant, pek çok alanda yaygın olarak kullanılan pratik bir malzemedir. Ofislerde, evlerde, okullarda, hobi kurslarında, sanat atölyelerinde veya ambalaj yapmayı gerektiren ticari sektörlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan bir materyaldir. Kağıt bant satın almak için güvenilir ve geniş ürün seçeneği sunan Trendyol'u tercih edebilirsiniz. Hızlı teslimat ve güvenilir alışveriş imkanlarından faydalanarak kağıt bant ihtiyacınızı kısa süre içerisinde karşılayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak renk, boyut ve modele göre tercih yapabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve boyuttaki kağıt bantları inceleyebilirsiniz. Farklı markalar tarafından sunulan kağıt bant çeşitlerini karşılaştırma imkanına sahip olabilir, ihtiyacınıza uygun olan modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kağıt Bant Kaç Metredir?

Kağıt bant, farklı uzunluk ve genişlikte imal edilerek kullanıma sunulan bir üründür. İhtiyacınıza uygun olan boyutu seçerek ambalajlama ya da hobi çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Bandın uzunluğu kullanacağınız alana göre değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınızı belirleyerek doğru boyutta ve kalitede kağıt bant seçimi yapabilirsiniz. Ürün çeşitlerini inceleyerek hangi modelin ne kadar uzunluğa sahip olduğunu görebilirsiniz. Böylece, gerçekleştirmek istediğiniz uygulamaları düzgün ve etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 6 mm genişliğe sahip olacak şekilde üretilen kağıt bantlar, 25, 30, 35 ve 50 m uzunluk seçenekleri ile satışa sunulur. İhtiyacınızı karşılayacak uzunluğa sahip olanı tercih edebilirsiniz. Kağıt bandı kullanarak yaratıcılığınızı ve organizasyon becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu çok yönlü materyali; okul projelerinde veya iş hayatında kullanabilir, yapıştırma gereken işlemleri kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.