İlgili Kategoriler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kağıt Helva

" araması için 35 sonuç listeleniyor
Koska Tost Kagıt Helva 150 gr

KoskaTost Kagıt Helva 150 gr

(24)
Tost Kagıt Helva 150 gr
72 TL
480 TL
/kg
Sepete Git
Eriş Helva Kağıt Helva 45 g 10 lu

Eriş HelvaKağıt Helva 45 g 10 lu

(2)
Kağıt Helva 45 g 10 lu
70 TL
Sepete Git
Koska Kagıt Helva 45 Gr 30 Adet
Kargo Bedava

KoskaKagıt Helva 45 Gr 30 Adet

225 TL
Sepete Git
Koska Kağıt Helva 15 Gr

KoskaKağıt Helva 15 Gr

29,90 TL
1.993,33 TL
/kg
Sepete Git
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Lezzetli Kağıt Helva Seçenekleri Trendyol’da!

Sevilen sokak lezzetlerinden biri olan kağıt helva iki kattan oluşur. Genel olarak un, şeker, nişasta ve yağ kullanılarak yapılır. İnce ve yuvarlak bir görünüme sahiptir. Bununla beraber doku olarak gevrektir. Özel yöntemler ile pişirilen hamurunun ara katlarında farklı tatlara sahip birçok malzeme kullanılır. Kakaolu, çikolatalı, muzlu, çilekli ve fıstıklı kağıt helva mevcut seçenekler arasında yer alır. Bu ürün yaygın olarak tek başına tüketilir. Ancak birçok tatlının hazırlanmasında ana malzeme olmak üzere de kullanılır. Kağıt helva çeşitleri sıklıkla dondurma ile tüketilir. Tüketim noktasındaki bu çeşitlilik ise farklı damat tatlarına hitap edilmesi açısından önemlidir. Siz de zevkinizi yansıtan seçenekleri Trendyol‘da bulabilirsiniz.

Her Damak Tadına Hitap Eden Kağıt Helva Çeşitleri

Her Damak Tadına Hitap Eden Kağıt Helva Çeşitleri

Kağıt helva klasik haliyle sade olarak üretilir. Bunun yanında farklı aromalara sahip çeşitleri de mevcuttur. Seçenekler arasında çikolatalı kağıt helva ön plana çıkar. Üründe klasik helva tadı çikolata ile harmanlanır. Meyveli tatlardan hoşlanan müşteriler için ise özel olarak üretim yapılır. Bu kategorideki seçenekler arasında ise çilekli kağıt helva büyük rağbet görür. Çeşitlerin hepsi tek tek paketlenir. Açılmadığı ve hava almadığı sürece ilk günkü tazelik korunmuş olur. Ürünün gevrek yapısını muhafaza etmek adına serin ve kuru yerde saklanmasına özen gösterilir. Raf ömrünün uzun olması önemli avantajların başında gelir. Böylece çoklu alımda dahi herhangi bir bozulma problemi yaşanmaz. Ayrıca çeşitlerin farklı tatlar ile yakaladığı uyum dikkat çeker. Genellikle ürünü oluşturan iki kat arasına dondurma konur ve bu şekilde tüketilir. Bununla beraber çilek, muz gibi meyvelerle de yenir. Hazırlanacak birçok atıştırmalık ve pasta içinde ürün çeşitleri tercih edilir. Siz de çayınıza veya kahvenize eşlik edecek lezzetli seçenekleri Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Glutensiz Kağıt Helva Fırsatından Yararlanma İmkanı

Glutensiz Kağıt Helva Fırsatından Yararlanma İmkanı

Atıştırmalık tercihini sağlıklı ürünlerinden yana kullananlar ve glutene karşı alerjisi olanlar için glutensiz olarak da kağıt helva seçeneği bulunur. Kullanılan her türlü malzemenin belirli kriterlere uygun olması gerekir. Aksi takdirde alerjisi olan kişiler için ciddi riskler oluşur. Glutensiz kağıt helva da bu kapsamda dikkatli şekilde üretilir. Bu sayede sorun yaşayan müşteriler için tüm riskler ortadan kaldırılır. Temiz içeriğe sahip ürünün tadı sağlıklı bir şekilde çıkarılmış olur. Lezzet noktasında ise herhangi bir kayıp yaşanmaz. Ayrıca bu formatta yapılan üretim oldukça çeşitlidir. Susamlı kağıt helva bu seçenekler arasında sayılabilir. Özelikle hazırlanan atıştırmalıklarda susam tadını sevenler bu ürünü sıklıkla tercih eder. Var olan çeşitler verdikleri yüksek enerji ile dikkat çeker. Siz de sağlıklı ve glutensiz seçeneklere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Kağıt Helva Seçenekleri

Avantajlı Fiyatlarla Kağıt Helva Seçenekleri

Çıtır çıtır lezzeti ile ön plana çıkan kağıt helva genelde tekli paketler halinde satılır. Muz, çikolata, çilek gibi farklı tatlarla harmanlanan ürünlerin görüntüleri içlerine konulan malzemelere göre değişir. Pembe kağıt helva çilek aromasının yanında rengiyle de dikkat çeker. Tatları ve renkleri değişen ürünlerin büyüklükleri de birbirlerinden farklıdır. Genelde tek paket için değer 45 gramdır. Ancak daha küçük üretilen ve 20 gram olanları da vardır. Gramajı küçük olan bu seçenekler genellikle dondurma ile servis edilir. Ürünlerin gramaj değerleri fiyat üzerinde etkilidir. Makul fiyat aralığı tüm seçeneklerde avantajını korur. Bu lezzeti seven müşteriler için çoklu paketleme de yapılır. Oluşturulan kolilerin içerisindeki ürün miktarı değişir. 20’li, 30’lü ve 40’lı seçenekler mevcuttur. Bu şekilde yapılan alımlarda fiyat avantajı yakalanır. Avantajlı kağıt helva fiyatları için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.