Kağıt İp

1390+ Ürün
Pelur Natura Metalik Kağıt İp / Parlak Çanta, Supla İpi

Pelur Natura Metalik Kağıt İp / Parlak Çanta, Supla İpi

200 - 249 gr
Polyester
Sepet ikonu500 TL'ye 80 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 80 TL İndirim
537,50 TL617,50 TL
Rengarenk tuhafiye ve hobi Natura Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt İp 100 gr

Rengarenk tuhafiye ve hobi Natura Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt İp 100 gr

100 - 149 gr
Bambu

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%28

109,50 TL
154,17 TL
Fibra Natura Raffia Kağıt ip 3lü paket, Çanta İpi 116-12
Başarılı Satıcı

Fibra Natura Raffia Kağıt ip 3lü paket, Çanta İpi 116-12

25 - 49 gr
Diğer
5.0
(1)
Kargo Bedava
521 TL
Makromİps LÜKS PREMIUM SİMLİ EBRULİ KAĞIT İP 2 mm 50 gr EL ÖRGÜ İPİ KRAFT HOB...
Hızlı Teslimat

Makromİps LÜKS PREMIUM SİMLİ EBRULİ KAĞIT İP 2 mm 50 gr EL ÖRGÜ İPİ KRAFT HOBİ PAKETLEME SÜSLEME ÇOK AMAÇLI

25 - 49 gr
Diğer
5.0
(1)
119 TL
Makromİps PREMİUM MİX ÇOK RENKLİ EBRULİ KAĞIT İP(200 gr 390 m +-20) DOĞAL HAS...
Hızlı Teslimat

Makromİps PREMİUM MİX ÇOK RENKLİ EBRULİ KAĞIT İP(200 gr 390 m +-20) DOĞAL HASIR JÜT RAFYA ÖRGÜ ÇANTA SUPLA İPİ

140 - 199 gr
Diğer
Kargo Bedava
399 TL
Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Gül Pembe

Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Gül Pembe

100 - 149 gr
Diğer
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
92 TL115 TL
Trendyol Plus ile73,60 TL
Makromİps YUMUŞAK RAFYA İP 100 gr KAĞIT NATURA DOĞAL RAFFİA AYNA ŞAPKA ÇANTA ...
Hızlı Teslimat

Makromİps YUMUŞAK RAFYA İP 100 gr KAĞIT NATURA DOĞAL RAFFİA AYNA ŞAPKA ÇANTA SUPLA ÖRGÜ İPİ

Belirtilmemiş
Diğer
3.7
(3)
219 TL
(2,19 TL/g)
EleganTShoP Şık Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt İp 200 gr YZS200
Hızlı Teslimat

EleganTShoP Şık Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt İp 200 gr YZS200

100 - 149 gr
Polyamid
3.4
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %3
Kupon Fırsatı
196 TL
Trendyol Plus ile190,12 TL
Makromİps PREMİUM MİX SOFT RAFFİA İP( 50 gr X 4 ADET) YUMUŞAK MULTİ ÇOK RENKL...
Hızlı Teslimat

Makromİps PREMİUM MİX SOFT RAFFİA İP( 50 gr X 4 ADET) YUMUŞAK MULTİ ÇOK RENKLİ EBRULİ RAFYA ÇANTA İPİ KAĞIT

Belirtilmemiş
Diğer
Kargo Bedava
699 TL
(174,75 TL/adet)
Makromİps PREMIUM (200 gr) SENTETİK POLYESTER KÂĞIT İP BODRUM RAFYA SUNİ ÇANT...
Hızlı Teslimat

Makromİps PREMIUM (200 gr) SENTETİK POLYESTER KÂĞIT İP BODRUM RAFYA SUNİ ÇANTA HEDİYE PAKETLEME SÜSLEME İPİ

100 - 149 gr
Diğer
5.0
(1)
149 TL
(0,75 TL/g)
Ritzz Polyester Yıkanabilir Kağıt İp Siyah

Ritzz Polyester Yıkanabilir Kağıt İp Siyah

200 - 249 gr
Polyester
5.0
(2)
2 Adede %7
221,49 TL
hobi dünyası evim 1 Adet İthal Rafya Kâğıt İp 200 Gram Çanta Şapka İpi - Renk...
Hızlı Teslimat

hobi dünyası evim 1 Adet İthal Rafya Kâğıt İp 200 Gram Çanta Şapka İpi - Renk Kodu : 39

200 - 249 gr
Bambu
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
166,60 TL170 TL
Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Soluk Yeşil

Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Soluk Yeşil

100 - 149 gr
Diğer
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
92 TL115 TL
Trendyol Plus ile73,60 TL
İPEK YÜN İPLİK DÜNYASI Pelur Çapari Kağıt İp ~250gr
Başarılı Satıcı

İPEK YÜN İPLİK DÜNYASI Pelur Çapari Kağıt İp ~250gr

200 - 249 gr
Diğer

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%16

458,18 TL
550 TL
Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Mercan

Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Mercan

100 - 149 gr
Diğer
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
92 TL115 TL
Trendyol Plus ile73,60 TL
Prestij Boncuk Çile Kağıt İp Çanta ve Hobi El Örgü İpi G91 Gül Kurusu 400-500 gr
Hızlı Teslimat

Prestij Boncuk Çile Kağıt İp Çanta ve Hobi El Örgü İpi G91 Gül Kurusu 400-500 gr

250+
Diğer
5.0
(1)
249 TL
ilmekhobievi Kağıt Ip [fantazi] 5'li Set(250gr )

ilmekhobievi Kağıt Ip [fantazi] 5'li Set(250gr )

50 - 99 gr
Polyamid
4.7
(53)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
345 TL
(69 TL/adet)
Pelura PULLU KAĞIT İP (250gr) TIĞ HOBİ EL ÖRGÜ İPİ ÇANTA SEPET SÜSLEME
Hızlı Teslimat

Pelura PULLU KAĞIT İP (250gr) TIĞ HOBİ EL ÖRGÜ İPİ ÇANTA SEPET SÜSLEME

200 - 249 gr
Diğer
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
25 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
650 TL700 TL
Mai Handmade Kağıt İp 25 gram Sarılmış Örgü İpi
Hızlı Teslimat

Mai Handmade Kağıt İp 25 gram Sarılmış Örgü İpi

0-24gr
Diğer
74,90 TL
Spagettiyarn Kağıt Ip Açık Mint El Örgü Ipliği
Hızlı Teslimat

Spagettiyarn Kağıt Ip Açık Mint El Örgü Ipliği

140 - 199 gr
Polyamid
4.6
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
177,99 TL
İPEK YÜN İPLİK DÜNYASI Pelur Sim Pullu Kağıt İp ~250gr
Başarılı Satıcı

İPEK YÜN İPLİK DÜNYASI Pelur Sim Pullu Kağıt İp ~250gr

200 - 249 gr
Diğer
Kargo Bedava
499,66 TL
Yarnart PAPIRO TWISTED MELANGE - EBRULİ KAĞIT İP EBRULİ-2309
Yetkili Satıcı

Yarnart PAPIRO TWISTED MELANGE - EBRULİ KAĞIT İP EBRULİ-2309

100 - 149 gr
Diğer
249,90 TL
Kevser nur tuhafiye KAĞIT İP ( 2mm 25gr) Doğal Hasır Rafya Supla Naturel Çant...
Hızlı Teslimat

Kevser nur tuhafiye KAĞIT İP ( 2mm 25gr) Doğal Hasır Rafya Supla Naturel Çanta Hobi El Örgü İpi

100 - 149 gr
Diğer
3.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
34,99 TL
Prestij Boncuk Çile Kağıt İp Çanta ve Hobi El Örgü İpi G70 Kahverengi 400-500 gr
Hızlı Teslimat

Prestij Boncuk Çile Kağıt İp Çanta ve Hobi El Örgü İpi G70 Kahverengi 400-500 gr

250+
Diğer
249 TL
Genel Markalar 1 ADET KAĞIT İP 200 GR SARMA KİREMİT RENGİ BLM
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 1 ADET KAĞIT İP 200 GR SARMA KİREMİT RENGİ BLM

200 - 249 gr
Diğer
249,90 TL
EleganTShoP Natura Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt Ip 100 Gr
Hızlı Teslimat

EleganTShoP Natura Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt Ip 100 Gr

50 - 99 gr
Bambu
4.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
329,50 TL
(3,30 TL/g)
Bravo Kağıt İp 250-300 gr El Örgü ve Hobi İpi – Çanta, Şapka, Sepet ve Dekora...
Yetkili Satıcı

BravoResmi satıcı rozeti Kağıt İp 250-300 gr El Örgü ve Hobi İpi – Çanta, Şapka, Sepet ve Dekoratif Örgü İpi

250+
Diğer
5.0
(1)
20 TL Kupon
187,90 TL
vollen yarn Premıum 100 Gr- 120 Mt Doğal Kağıt Ip, Hasır Kağıt Iplik,rafya,su...
Hızlı Teslimat

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premıum 100 Gr- 120 Mt Doğal Kağıt Ip, Hasır Kağıt Iplik,rafya,supla Ipi, Çanta Ipi ,yeşil

100 - 149 gr
Diğer
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2. Ürün %4
Kupon Fırsatı
134 TL
EleganTShoP Şık Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt İp 200 gr YZS200
Hızlı Teslimat

EleganTShoP Şık Raffia Rafya Şapka Çanta Kağıt İp 200 gr YZS200

100 - 149 gr
Polyamid
2.6
(5)
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
175 TL185 TL
Trendyol Plus ile166,25 TL
Ayaz Kağıt Ip No:5-k.kahve
Hızlı Teslimat

Ayaz Kağıt Ip No:5-k.kahve

140 - 199 gr
Diğer
3.8
(73)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199,90 TL
Kevser nur tuhafiye Turuncu kağıt ip 200 gr 240 m (+-10) Doğal Hasır Rafya Su...
Hızlı Teslimat

Kevser nur tuhafiye Turuncu kağıt ip 200 gr 240 m (+-10) Doğal Hasır Rafya Supla Naturel Çanta Cüzdan Hobi El Örgü İpi

100 - 149 gr
Diğer
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
179 TL
NEVALİN Kağıt ip 9'lu set Pastel renkler ( 50 gr x 9 ) 450 gram
Hızlı Teslimat

NEVALİN Kağıt ip 9'lu set Pastel renkler ( 50 gr x 9 ) 450 gram

250+
Diğer
5.0
(1)
Kargo Bedava
549 TL
Sultan Kağıt İp El Örgü İpi 200gr.-240mt. (1 Adet) - Renk: G11
Başarılı Satıcı

Sultan Kağıt İp El Örgü İpi 200gr.-240mt. (1 Adet) - Renk: G11

200 - 249 gr
Diğer
199 TL
Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Kayısı

Şirin Yün Sarılmış Kağıt İp 100 Gram Kayısı

100 - 149 gr
Diğer
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
92 TL115 TL
Trendyol Plus ile73,60 TL
vollen yarn Premium Soft Rafya İpi | Polyester Rafya kağıt ip | Yumuşak Hasır...
Hızlı Teslimat

vollen yarnResmi satıcı rozeti Premium Soft Rafya İpi | Polyester Rafya kağıt ip | Yumuşak Hasır Çanta/Şapka/Runner/Tığ İşi İçin

100 - 149 gr
Polyester
1.3
(3)
Kupon Fırsatı
2. Ürün %4
Kupon Fırsatı
219 TL
SENSY Premium Softee Raffia Yumuşak Rafya Kağıt İp Ebruli Çok Renkli El Örgü ...
Başarılı Satıcı

SENSYResmi satıcı rozeti Premium Softee Raffia Yumuşak Rafya Kağıt İp Ebruli Çok Renkli El Örgü İpi Hobi İpi Yeşil Batik

100 - 149 gr
Polyester
4. Ürün %10
179,99 TL
1...6...1112131415...27...39

Kategori

Fenomenlerin Seçtikleri

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?