"

Kağıt Sabun

" araması için 688 sonuç listeleniyor
Silva Belleza Kağıt Sabun
Bugün Kargoda

SilvaBelleza Kağıt Sabun

(25)
Belleza Kağıt Sabun
120 TL
Sepete Git
ZYticaret Kağıt Sabun

ZYticaretKağıt Sabun

50 TL
Sepete Git

Kağıt Sabun Çeşitleri ile Her An Hijyene Ulaş

Temizlik için kullanılan el sabunları son zamanlarda sadece hijyen durumuna göre değil pratik kullanımı düşünülerek de üretilmeye başlanmıştır. Örneğin; kağıt sabun kolay kullanım açısından bu sabunlardan biridir. Kişisel temizliğin her ortamda yapılmasını sağlayan ince kağıt sabun özel yıkayıcı hammadde karışımının yanı sıra nemlendirme özelliğine sahiptir. 0.012 mikron inceliğinde üretilen kağıt el sabunu karışımına ayrıca doğada bulunan pek çok hoş kokulu çiçeklerden elde edilen esanslar eklenerek koku özelliği verilmiştir. Normal sabunlar kullanıldığında elde tortu bırakması gibi durumlar söz konusu olur, ancak bu kağıt şeklinde sabun ile artık kalması mümkün değildir. Kullananlar sıvı el sabunu formatında olan bu sabunu, eriyen kağıt sabun olarak tanımlar. Su ile temas ettiğinde suda çözünebilen bileşenleri sayesinde elleri hemen yumuşatır ve temizliğin yanı sıra tene yumuşaklık hissi verir.

Kağıt Sabun Nedir?

Kağıt Sabun Nedir?

“Kağıt sabun nedir?” diye merak edenler için hemen belirtmek gerekirse isminden de anlaşılacağı gibi kağıt inceliğinde olduğundan böyle tabir edilir. Tek kullanımlık bir sabun olduğu için kişiye özeldir. Oldukça ufak dikdörtgen şeklinde saydam ve yağlı kağıt görünüme sahiptir. Ph değeri yüksek olduğundan hemen köpüren sabun, kullanımdan sonra cildin nefes almasını sağlar. Gün içerisinde eller her şey ile temas ettiğinden en fazla bakteri barındıran organdır. Ortak kullanılan sabunlar kişilerin birbirlerine virüs bulaştırma riskine sahiptir. Bu nedenle özellikle ev ortamından farklı bir ortamda bulunulması halinde kişisel sabun tercih etmek sağlık için önemlidir. Kağıt sabun tercih etmenin pek çok sebebi vardır. Bunlardan bazıları kolay taşınır olması, çabuk köpürmesi ve kişiye özel olmasıdır.

Kağıt Sabun Nasıl Kullanılır?

Kağıt Sabun Nasıl Kullanılır?

Sabunun özelliklerini bilen kullanıcılar tarafından çok sık tüketilen bu sabun bilmeyenler için “Kağıt sabun nasıl kullanılır?” sorusunu akla getirir. Kağıt şeklinde olması nedeni ile merak konusudur. Kağıt sabun kullanımı pratikliği nedeni ile oldukça kolaydır. Çantada ve cepte taşınabilir olması en büyük kullanım kolaylığı dır. Yapılması gereken tek şey eller kuru iken sabunu paketinden çıkarıp su ile eller köpürtüp sonrasında durulamaktır. Okul çağındaki çocukların çantalarında, ofis ortamında ya da seyahat esnasında taşınabilir olması kullanım avantajıdır. Bazen girilen ortamlarda sıvı sabunların bitmesi gibi durumlarda söz konusu olabilir. Böyle bir durumda kağıt sabun kurtarıcı özelliktedir. Sabunun en iyi özelliklerinden biri de diğer sabunlar gibi sıcak suda erimesi gerekmez. Soğuk suda da en iyi performans ile temizlik yapar. Sıcak, nemli ve ıslak yerlerde bırakılmadığı sürece paket olarak uzun süre kullanım sağlanır. Tek kullanımlık olduğundan hijyeniktir. Ayrıca diğer sabunlar ile yüz yıkandığında kuruluk hissi vermesine rağmen pratik kağıt sabun ile yüz yıkandığında ferahlık ve yumuşaklık verir.

Kağıt Sabun Fiyatları

Kağıt Sabun Fiyatları

Hassas cildi olanların dahi rahatlıkla kullandıkları kağıt sabun fiyatları tek adet değilde 20’li ve 5 paket halinde satıldığı için oldukça avantajlıdır. Farklı renk seçenekleri olan bu sabunu parfümlü olanlarından da tercih edebilirsiniz. Birçok farklı marka tarafından üretilen bu sabun, cilt özelliklerine göre seçilebileceği gibi elma, çilek, limon koku özelliklerinde seçmek de mümkündür. Hiçbir yan etkisi olmadığı için bebeklerde ve çocuklarda güvenle kullanılabilir. Temizlik etkisi olan bu sabun çeşidi farklı koku ve renk seçeneği sayesinde özellikle çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırır. Kişisel temizliğine özen gösteren kullanıcıların tercihi olan özel yağlarla birleştirilmiş gül kokulu kağıt el sabunu tenlerinde parfüm etkisi hissettirir. Sabunu kullanmak isteyen tüketiciler “kağıt sabun nerede satılır?” ya da nerden alabilirim diye merak edebilir. Kullanım rahatlığı, hijyenik özelliği ön planda olan sabunları uygun ödeme ve uygun fiyat seçenekleriyle güvenli alışveriş sitesi Trendyol sitesinde bulabilir ve alışveriş yapmanın keyfi çıkarılabilir.