İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kalem Silgi

" araması için 4734 sonuç listeleniyor

Çok Yönlü Kalem Silgi Çeşitleri Trendyol'da!

Okul sezonunda kırtasiye ürünleri eksikleri için listeler hazırlanır. İhtiyaçlar belirlenir ardından heyecanla okul alışverişi yapılır. İlk olarak akla gelen ve ihtiyaç duyularak alınması gereken kırtasiye malzemesi kalem silgi olur. Birbirinden farklı çeşit ve modelde satılır. Kurşun ve uçlu tarz çok tercih edilen çeşitleridir. Bunun yanı sıra beyaz tahta kalemleri de okulda kullanılan gerekli malzemelerden biridir. Kurşun seçeneklerin klasik gri uçlu seçeneğinin yanı sıra yeşil, kırmızı ya da mavi gibi renkleri bulunur. Uçlu modeller de incelikten kalınlığa doğru birçok numara yer alır. 0,5 ve 0,7 gibi numaralandırılır. 0,5, 0,7 orta kalınlıkta olan uçlardır ve genellikle bu ikisi tercih edilir. Bu uçların 20’lisi veya 120’lisi bulunur. Uzun süre kullanmak ve stok yapmak için set halinde satılan modelleri de bulunur. Kurşun ve uçlu kırtasiye araçları silgi ile kolayca silinebilirler. Bir de silinmeyen modeller vardır. Bunlardan biri olan tükenmez kalem silgi oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Tükenmez modellerin de siyah, kırmızı, lacivert ya da pembe gibi birçok renk seçeneği bulunur. Bu yönden verimlilik sağlarlar. Beyaz tahta kalemleri, beyaz tahtalar için kullanılan parçalardır. Bu tasarımlar beyaz tahtayı silmek için özel üretilen modellerle kullanılarak silinebilirler. Doldurulabilir tahta kalemleri tercih ederek tasarruf edebilmeniz de mümkündür. Beyaz tahta kalemlerin 2’li, 4’lü ve fazla miktarlı setleri de mevcuttur. Uzun süreli kullanmak ya da stok yapmak için bu setleri tercih etmeniz faydalı olabilir. Küçük yaştaki öğrencilerin ilgilerini çekebilen modelleri de bulunur. Yumurtlayan kalem silgi modelleri küçük yaştaki öğrenciler için uygun bir tercih olabilir. Bu modeller deniz kızlı, kuğulu, unicornlu ve lisanslı olarak çeşitleri bulunur. Özellikle küçük yaştaki müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran kuğu, unicorn başlıklı yumurtlayan modellerin pembe, mor, sarı ve mavi renk alternatifleri yer alır. Bu kırtasiye malzemelerini de set halinde almanız mümkündür. Spor takımlarının desenlerinin basılı olduğu yumurtlayan kalemler de kullanan kişilere alternatif olabilirler. Yumurtlayan modellerinde de yine pek çok renk, desen çeşidi bulunur. Bu seçenekleri Trendyol ile satın alabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Ürünler

Kullanım Kolaylığı Sunan Ürünler

Okula dönüş hazırlıklarının başlaması yoğun bir dönem olarak geçer. Pek çok ihtiyaç ve gerekli kırtasiye malzemeleri öğrencilere, öğretmenlere ve okula dönüş yapan herkese lazım olur. Bu telaşlı dönemde Trendyol’dan ihtiyacınız olan kırtasiye ürünlerini inceleyebilirsiniz. En çok ihtiyaç duyulan malzemeler genelde kalem ve silgi olur. Birbirinden farklı modeller yer alır. Kurşun, uçlu, tükenmez, fosforlu tasarımlar ya da beyaz tahta üzerine yazmak için kullanılan beyaz tahta için özel üretilen modellerin birçok renk çeşitleri ile mevcut bulunur. Kurşun olanlar yazı yazmak ya da resim çizmek için kullanılır. Farklı renk ve tasarımları bulunur. Kolaylıkla silinebilen kurşun kalem silgi kalemtıraş yardımı ile açılır. Uçlu modellerin pek çok çeşidi bulunur. Uçları incelikten kalınlığa göre değişkenlik gösterir. İstenilen boyutunu tercih etme seçeneğiniz bulunur. Renkli ince uçlu ürünleri birçok farklı amaç ile kullanabilmeniz mümkündür. Defterlerinize bu renkli seçenekler ile yazabilir, notlarınızı tutabilir ya da çizimler yapabilirsiniz. Renkler birçok açıdan işinize yarayabilir bu yüzden seçenekleriniz arasında değerlendirmek faydalı olabilir. Kurşun ve uçlu gibi çeşitli birçok silinebilen model vardır. Bunların silinmesi için birçok ürün çeşidi bulunur. Bu silgilerin plastik ya da hamur, büyük ya da küçük boy, yumuşak ya da sert çeşitleri vardır. Birçok renk çeşidi de vardır. Kalem silgi seti almayı tercih edenler için içinde uçlu tüm malzemeler bulunan setler de bulunur. Bunun yanı sıra versatil tarz, silgi, uç seti de renk ve model çeşitleri ile Trendyol’da yer alır. Çok sık kullanılan kırtasiye ürünlerinden biri de silgidir. Kurşun ve uçlu modeller kolaylıkla silinir. Plastik, hamur, yumuşak, sert, büyük ya da küçük boy pek çok çeşitte ürün bulunur. Bunun yanı sıra sildikçe toz çıkarmayan çeşitleri de pembe, sarı, mor, mavi gibi birçok renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca bu silgileri set halinde de satın alabilirsiniz. Siyah, mavi, gri, beyaz gibi renkli plastik çeşitlerinde tekli, 2’li, 10’lu ya da 24’lü setleri bulunur. Stok yapmak için set paketleri de tercih edebilirsiniz. Uzun süre kullanılan set halinde modelleri tercih edebilirsiniz. Büyük boy sınav silgileri uzun süre kullanılabilen verimlilik sağlayan modeller vazgeçilmez çeşitlerden olur. Küçük ya da büyük boy silgileri tercihleri arasından size uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen seçenekler uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Her alanda kullanıma uygun olarak üretilen birbirinden farklı çeşitler bulunur. Sağlığa zararlı madde içermez ve çocukların kullanımına uygundur. Okul dönüşü için hazırlanan çocuğunuza ya da sevdiğiniz bir öğrenciye bu ürünleri hediyelik olarak alabilirsiniz. Hediyelik olarak bulunan pek çok tasarım vardır. Birbirinden farklı ürün Trendyol’da yer alır, yorumlar kısmından kalem silgi tavsiye alarak ihtiyacınız olan ürünleri, istediğiniz ya da beğendiğiniz herhangi birini hemen sipariş edebilirsiniz.

Kaliteli Kalem Silgi Çeşitleri

Kaliteli Kalem Silgi Çeşitleri

Kırtasiye ürünleri her yaştan insan tarafından ihtiyaç duyulan parçaları içerir. Okula giden öğrencilerin ya da öğretmenlerin yanı sıra herkesin kırtasiye ürünleri bulunur. Evde, ofiste ya da okulda kullanılan kırtasiye ürünleri çok tercih edilenler arasında yerini alır. Ürünlerin birçok modeli bulunur. Eski günlerden beri kullanılan kurşun model bunlardan bir tanesidir. Kurşun modelin gri, yeşil, kırmızı ya da mavi gibi pek çok renkte çeşitleri vardır. Ayrıca model olarak birçok desen, tasarım ve baskılı modelleri bulunur. Bir diğer çeşit olan uçlu modellerin de birbirinden farklı çok çeşitte modelleri vardır. Öncelikle uç kalınlıklarına göre farklılık gösterir. 0,5, 0,7 gibi adlandırılan belli kalınlıklara sahip uçlar ile kullanılabilirler. Çok tercih edilen uçlar 0,5 veya 0,7’dir. Bunlar orta kalınlıkta sayılabilirler. İnce ya da kalın uç seçenekleri Trendyol’da yer alır. Uçlu modellerin birçok kalitede çeşitleri vardır. Siyah, beyaz, mor, mavi, yeşil, kırmızı gibi birçok renk çeşidi ile çok alternatifi bulunan ürünlerden biri olur. Ayrıca birçok desen, baskı ve tasarım içeren uçlu tasarımlar da bulunur. Müşteriler tarafından sevilerek tercih edilir. Bu ürünler de farklı ya da aynı renkler içeren setler halinde satılır. Bu şekilde de tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ya da kalem silgi indirim ile avantajlarından yararlanabilirsiniz. Uçlu silgi çeşitleri birçok tasarımı ile Trendyol’da bulunmaktadir. Beyaz tahta gereçleri panoların üzerine yazmak için kullanılır. Mürekkepli bir modeldir. Doldurulabilir modelleri de mevcuttur. Beyaz tahta kalemlerinin siyah, kırmızı, lacivert, yeşil, mor, sarı gibi renkler içeren geniş bir renk yelpazesi bulunur. Böylelikle beyaz tahtaya yazı yazmak ilgi çekici hale gelebilir. Renkli alternatifler çocukların dikkatini çeker ve odaklanmalarını sağlar. Fırçalı daktilo, diğer adıyla fırçalı kalem silgi çeşitleri de vardır. Çok çeşidi bulunan parçalardan istediğinizi değerlendirebilir ve seçenekleriniz arasına koyabilirsiniz. Kurşun, tükenmez, beyaz tahta, basmalı kalem silgi çeşitleri ve modellerini Trendyol’da bulabilir, ihtiyacınız olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kalem silgi yorum inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Kalem Silgi Seçenekleri

Birbirinden Farklı Kalem Silgi Seçenekleri

Okul dönemi yaklaşır ve birçok kırtasiye ürünü ihtiyacı ortaya çıkar. Bu eksikleri tamamlamak için önce ihtiyaç listeleri hazırlanır sonrasında alışveriş başlar. Kırtasiye ürünleri kullanmak sadece okula gitmeye gerek yoktur. Kırtasiye ürünleri hayatın her alanında kullanılır. Kırtasiye gereçleri arasında çok aranan, ihtiyaç duyulan ürünler kalem ve silgilerdir. Birçok çeşidi bulunur. Kurşun, uçlu, ince uçlu, tükenmez bu çeşitler arasındadır. İnce kalem silgi çeşitleri geniş renk yelpazesine sahiptir. Sarı, kırmızı, mor, mavi, yeşil, gri renkler, bu renklerin tonlarında birçok seçeneği tekli ya da çoklu halde bulunur. 4’lü, 8’li, 12’li ya da 24’lü set halinde bulunan çeşitleri vardır. Renkli kalem silgi pek çok açıdan işinize yarayabilir. Okul defterinizi bu ürünlerle düzenli halde tutabilirsiniz, notlarınızı farklı renkler kullanarak yazabilir ya da renkli çizimler oluşturabilirsiniz. Bir diğer dikkat çekebilen ürün ise yumurtlayan gere. modelleridir. Genellikle küçük yaştaki çocukların yanı sıra öğrencilerin ilgisini çeken bu modeller pek çok renk seçeneklerine sahiptir. Yumurtlayan modellerin deniz kızlı, kuğu başlıklı, unicornlu ve lisanslı olarak çeşitleri bulunur. Aynı zamanda unicorn ve kuğu başlıklı yumurtlayan kalemlerin pembe, mor, sarı, mavi gibi renk alternatifleri yer alır. Yumurtlayan silgileri de tekli ya da çoklu halde satın alabilirsiniz. Kendinize uygun ürünleri bulmak için çeşit çeşit modelin yer alan Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. Okula dönüş için beğenilen ürünleri inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Kalem silgi kullananların görüşlerini ve yorumlarını okuyarak size uygun olan ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınız olan bu kırtasiye araçlarından beğendiğiniz herhangi birini sipariş verebilirsiniz.

Çocuklara Özel Kalem Silgi

Çocuklara Özel Kalem Silgi

Kullanışlı bir kırtasiye seti, beyaz tahta ya da daksil çeşitleri için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Aranılan her türlü kırtasiye ürünleri bir arada bulunur. Kurşun, uçlu, tükenmez gibi birçok çeşidi ile yer alır. Her modelin olduğu gibi kurşun modellerin de birçok renk seçeneği bulunur. Ayrıca farklı desen ve baskıları ile ilginizi çekebilen çeşitleri de vardır. Kağıt kalem silgi açılarak tekrar uzun süre boyunca kullanılabilir. Kurşun kalemlerinizi açmak için pilli kalemtıraşlardan tercih edebilirsiniz. Bazı ürünler pil ile çalışırlar bu sebeple kullanması oldukça kolaydır. Kalemtraşa ihtiyacı için pilli modelleri değerlendirebilirsiniz. Sürekli kullanılan başka modelleri de değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınıza göre 20’li ya da 120’li uç çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca stok yapmak için uçların set halinde paketleri vardır. Set halinde bulunan uçlar oldukça uzun süre uç ihtiyacınızı karşılayabilir. Ayrıca versatil modeli uç seti de renk ve model çeşitleri ile size birçok seçenek sunar. Tükenmez ya da herhangi mürekkep içerikli ürünlerin silinmesi de mümkün olur. Ayrıca daksil ile silinen kadar temiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Daksilleri sıvı ya da şerit olarak tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra beyaz tahtalara yazmak için kullanılan beyaz tahta kalemleri de birçok çeşidi mevcuttur. Bu ürünler siyah, mavi, kırmızı, pembe ya da sarı gibi renklerin de içinde bulunduğu geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Doldurulabilir set halleri de bulunur. Bunun yanı sıra teleskopik ayaklı beyaz yazı tahtalarından da tercih edebilirsiniz. Trendyol'da aradığınız ürünlerin fiyatları ve çeşitleri yer alır, değerlendirmelerini inceleyebilir, istediğiniz kalem silgi satın alabilirsiniz. Kalem silgi fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Fiyatları

Her yaştan insan kırtasiye ürünlerinden herhangi birine ihtiyaç duyabilir. Sadece okula gidenlerin değil herkesin gereksinim duyulan kırtasiye ürünleri bulunur. Evde, iş yerinde, ofiste ya da okullarda kullanılan ve çok ihtiyaç duyulan ürünler kalem silgi çeşitleri olur. Yazı yazmak hayatın her alanında yer alır. Bu nedenle kalemler ve silgiler de her alanda kullanılır. Bu ürünlerin birçok çeşidi bulunur. Kurşun, uçlu, ince uçlu ve beyaz tahta kalemleri mevcuttur. İnce uçlu diğer bir deyişle tükenmez olarak da bilinir. Bu kırtasiye gereçleri genelde geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Her rengin farklı tonu vardır. İnce uçlu kalem silgi çeşitlerinin sarı, kırmızı, pembe, mor, mavi renkleri ve bu renklerin tonları bulunur. 4’lü, 8’li, 12’li ya da 24’lü set halinde bulunan çeşitleri vardır. Tekli ya da çoklu setler halinde satılan çeşitlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Stok yapmak ya da uzun süreli kullanmak için değerlendirebilirsiniz. Silgilerin beyaz, mavi, siyah ve gri gibi renk çeşitleri bulunur. Tekli olarak satılan bu kırtasiye gerecinin ayrıca set halinde satılan çeşitleri de mevcuttur. Dilerseniz 2’li, 10’lu ya da 24’lü setleri inceleyebilirsiniz. Stok yapmak ya da uzun süre kullanmak isterseniz bu silgi setlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra bir de sildikçe toz çıkarmayan ürün modelleri vardır. Sildikçe toz çıkarmayan silgilerin pembe, sarı, mor ve mavi renk seçenekleri bulunur. Bunların da set halinde çeşitleri mevcuttur. Bu kırtasiye araç gereçlerini kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun birbirinden farklı, çeşitli kırtasiye ürünleri vardır. İhtiyacınız olan kırtasiye ürünlerini Trendyol’dan kalem silgi online olarak inceleyebilir, değerlendirebilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Avantajlı Müşteri Yorumları

Avantajlı Müşteri Yorumları

Deftere not alınırken renkli başlıklar atmak için ya da resmi evrakları imzalamak için bu özel tasarımları tercih edebilirsiniz. Tükenmez modelleri terci ederek uzun süre kullanılabilirler. Bu sayede uzun bir süre yeni bir ürüne ihtiyaç duymadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Futbolseverler düşünülerek üretilen Galatasaray, Beşiktaş ya da Fenerbahçe gibi futbol takımlarının desenlerinin basılı olduğu yumurtlayan kalemler de tercihleriniz arasında bulunabilir. Sadece kendiniz için değil arkadaşınız veya değer verdiğiniz biri için de bu kalemleri satın alabilirsiniz. Bu parçalar set halinde de satılır. Yumurtlayan tasarımları ihtiyacınız doğrultusunda ayrı bir şekilde ya da aynı anda alarak takım olarak kullanabilirsiniz. Yumurtlayan kalemlerin yanı sıra yumurtlayan silgiler de birçok desenli ve baskılı seçenekleri ile Trendyol’da mevcuttur. Uçlu kalemler sıklıkla tercih edilen bir çeşittir. Pratik bir kullanıma sahip olan bu tasarımlar birbirinden farklı uçlar ile çalışır. Uçlar kalınlıklarına göre farklılık gösterirler. Çok tercih edilen uçlar 0,5 ve 0,7’dir. Bunlar orta kalınlıkta uçlardır. 0,5 uç, 0,7’ye göre ince ve kırılgan bir uçtur, 0,7 ise kalın olduğu için 0,5 uca göre dayanıklıdır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen seçenekler uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Bunların haricinde ince ya da kalın uç tercih etmek için ürünler Trendyol’da yer alır. Çok tercih edilenlerin arasında yer alan mono kalem silgi seçeneğini de inceleyebilirsiniz. Kullanışlı ve rahat olan bu ürün hayatınızı kolaylaştırır. Sahip olduğu mekanizma ile ürünü sallayarak ucun çıkmasını sağlayabilir ve üst kısımda bulunan dönebilen mekanizmayı çevirerek silgiyi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran ve işinize yarayabilen elektrikli kalem silgi gibi birçok ürün uygun fiyatları ile Trendyol'da yer alır. Trendyol’dan yorumları okuyarak detaylı bilgi edinebilir, diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.