"

Kalem Silgi

" araması için 8654 sonuç listeleniyor

Kalem Silgi

Okul Alışverişi İçin Birbirinden Farklı Kalemler

Okul Alışverişi İçin Birbirinden Farklı Kalemler

Okul sezonu yaklaştıkça kırtasiye ürünleri eksikleri için listeler hazırlanır. İhtiyaçlar belirlenir ve okul alışverişi yapılır. En çok ihtiyaç duyulan ve alınması gereken ürünler kalem silgi olmaktadır. Birbirinden farklı çeşit ve modelde kalemler satılmaktadır. Kurşun kalem ve uçlu kalem en çok tercih edilen kalem çeşitleridir. Bunun yanı sıra beyaz tahta kalemleri de okulda kullanılan gerekli malzemelerden biridir. Kurşun kalemlerin klasik gri uçlu ve yeşil, kırmızı ya da mavi gibi renkleri bulunmaktadır. Uçlu kalemler de incelikten kalınlığa doğru birçok uç numarası ile yer almaktadır. 0,5 ve 0,7 gibi numaralandırılmaktadır. 0,5 ve 0,7 orta kalınlıkta olan uçlardır ve genellikle bu ikisi tercih edilmektedir. 0,5 uç, 0,7’den daha incedir. Bu uçların 20’lisi ve 120’lisi bulunmaktadır. Uzun süre kullanmak için stok yapmak isterseniz set halinde satılan modelleri de bulunmaktadır. Kurşun ve uçlu kalemler silgi ile kolayca silinebilirler. Bir de silinmeyen kalemler vardır. Bunlardan biri tükenmez kalemlerdir. Tükenmez kalemlerin de siyah, kırmızı, lacivert ya da pembe gibi birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Deftere not alınırken renkli başlıklar atmak için ya da resmi evrakları imzalamak için bu kalemleri tercih edebilirsiniz. Tükenmez kalemler adlarında da geçtiği gibi uzun süre kullanılabilirler. Bu yönden verimlilik sağlamaktadırlar. Beyaz tahta kalemleri, beyaz tahtalar için kullanılan kalemlerdir. Bu kalemler tahta silgisi kullanılarak silinebilirler. Doldurulabilir tahta kalemleri tercih ederek tasarruf edebilmeniz de mümkündür. Beyaz tahta kalemlerin 2’li, 4’lü ya da daha fazla miktarlı setleri de mevcut bulunmaktadır. Uzun süreli kullanmak ya da stok yapmak istiyorsanız bu setleri tercih etmeniz faydalı olabilir. Küçük yaştaki öğrencilerin ilgilerini çekebilecek kalem modelleri bulunmaktadır. Yumurtlayan kalem silgi modelleri küçük yaştaki öğrenciler için uygun bir tercih olabilir. Bu kalemlerin deniz kızlı, kuğu başlıklı, unicornlu, unicorn başlıklı ve lisanslı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Kuğu ve unicorn başlıklı yumurtlayan kalemlerin pembe, mor, sarı ve mavi renk alternatifleri yer almaktadır. Bu kalemleri de set halinde almanız mümkündür. Spor takımlarının desenlerinin basılı olduğu yumurtlayan kalemler de kullanacak kişilere alternatif olabilirler. Yumurtlayan silgi modellerinde de yine pek çok renk ve desen çeşidi bulunmaktadır. Kalem silgi fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Okula Dönüş Hazırlıkları

Okula Dönüş Hazırlıkları

Okula dönüş hazırlıklarının başlaması yoğun bir dönem olarak geçmektedir. Pek çok ihtiyaç ve gerekli kırtasiye ürünü öğrencilere, öğretmenlere ve okula dönüş yapacak herkese lazım olmaktadır. Bu telaşlı dönemde sayfamızdan ihtiyacınız olan kırtasiye ürünlerini inceleyebilirsiniz. En çok ihtiyaç duyulan malzemeler genelde kalem ve silgi olmaktadır. Birbirinden farklı kalem çeşitleri yer almaktadır. Kurşun, uçlu, tükenmez, fosforlu kalemler ya da beyaz tahta üzerine yazmak için kullanılan beyaz tahta kalemleri birçok renk ve çeşitleri ile mevcut bulunmaktadır. Kurşun kalemler yazı yazmak ya da resim çizmek için kullanılır. Farklı renk ve çeşitleri bulunmaktadır. Silgi ile silinebilen kurşun kalemler kalemtıraş yardımı ile açılır. Uçlu kalemlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Uçları incelikten kalınlığa göre değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz boyutunu tercih etme seçeneğiniz bulunmaktadır. Birçok renk çeşidi de bulunmaktadır. Kalem silgi seti almayı tercih ederseniz içinde uçlu kalem, silgi ve uç bulunan ya da kurşun kalem ve silgi bulunan setler de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra versatil kalem silgi uç seti de renk ve model çeşitleri ile sayfamızda yer almaktadır. Kalem gibi çok sık kullanılan kırtasiye ürünlerinden biri de silgidir. Kurşun ve uçlu kalemler silgi ile silinmektedir. Plastik ya da hamur, yumuşak ya da sert, büyük ya da küçük boy pek çok çeşitte silgi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sildikçe toz çıkarmayan silgi çeşitleri de pembe, sarı, mor ve mavi renkleri ile sayfamızda yer almaktadır. Ayrıca bu silgileri set halinde de satın alabilirsiniz. Siyah, mavi, gri ve beyaz renkli plastik silgilerin de tekli ya da 2’li, 10’lu ya da 24’lü setleri bulunmaktadır. Stok yapmak isterseniz set paketleri de tercih edebilirsiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz set halinde silgi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Büyük boy sınav silgileri uzun süre kullanılabilen verimlilik sağlayan silgi çeşitlerinden olmaktadır. Küçük boy ya da büyük boy silgileri tercihleriniz arasında değerlendirebilirsiniz. Okul dönüşü için hazırlanan çocuğunuza ya da sevdiğiniz bir öğrenciye kalem silgi hediyelik olarak alabilirsiniz. Hediyelik olarak bulabileceğiniz pek çok çeşit vardır. Birbirinden farklı kalem ve silgi çeşitleri sayfamızda yer almaktadır. Siz de ihtiyacınız olan kalem ve silgilerin içinden istediğiniz ya da beğendiğiniz herhangi birini hemen sipariş edebilirsiniz.

Kalem Silgi Özellikleri, Modelleri, Fiyatları

Kalem Silgi Özellikleri, Modelleri, Fiyatları

Kırtasiye ürünleri her yaştan insanın ihtiyaç duyduğu parçalar içermektedir. Sadece okula giden öğrencilerin ya da öğretmenlerin değil herkesin gereksinim duyduğu kırtasiye ürünleri bulunmaktadır. Evde, ofiste, iş yerinde ya da okulda kullanılan kırtasiye ürünlerinden en çok tercih edilenleri kalem ve silgidir. Yazı yazmak herkesin hayatının bir köşesinde bulunmaktadır. Kalemlerin birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Eski günlerden beri kullanılan kurşun kalem bunlardan bir tanesidir. Kurşun kalemlerin gri, yeşil, kırmızı ya da mavi gibi pek çok renkte çeşitleri vardır. Ayrıca model olarak birçok desen, tasarım ve baskılı modelleri bulunmaktadır. Bir diğer kalem çeşidi olan uçlu kalemlerin de birbirinden farklı çok çeşitte modelleri vardır. Öncelikle uçlu kalemler uç kalınlıklarına göre farklılık göstermektedir. 0,5, 0,7 gibi adlandırılan belli kalınlıklara sahip uçlar ile kullanılabilirler. En çok tercih edilen uçlar 0,5 ve 0,7’dir. Bunlar orta kalınlıkta sayılabilirler. Daha ince ya da daha kalın uç isterseniz onlar da sayfamızda yer almaktadır. Uçlu kalemlerin birçok kalitede çeşitleri vardır. Siyah, beyaz, mor, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu, gri, yeşil, bordo ve daha birçok renk çeşidi ile çok alternatifi bulunan ürünlerden biri olmaktadır. Ayrıca birçok desen, baskı ve tasarım içeren uçlu kalemler de bulunmakta ve tercih edilmektedir. Uçlu kalemler de farklı ya da aynı renkler içeren setler halinde satılmaktadır. Bu şekilde de tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ya da indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz. Uçlu kalem silgi model ve çeşitleri ile sayfamızda bulunmaktadır. Beyaz tahta kalemler, beyaz tahtalar üzerine yazmak için kullanılmaktadır. Mürekkepli bir kalemdir. Doldurulabilir modelleri de yer almaktadır. Beyaz tahta kalemlerinin siyah, kırmızı, lacivert, yeşil, pembe, mor, turuncu, sarı gibi renkler içeren geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Böylelikle beyaz tahtaya yazı yazmak daha ilgi çekici hale gelebilir. Fırçalı daktilo silgisi, diğer adıyla fırçalı kalem silgi çeşitleri de sayfamızda yer almaktadır. Çok çeşidi bulunan kalemlerden istediklerinizi değerlendirebilir ve seçenekleriniz arasına koyabilirsiniz. Kurşun kalem, tükenmez kalem, beyaz tahta kalemi, basmalı kalem silgi çeşitleri ve modelleri ile sayfamızda bulunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Çeşitlerde Kalem Silgi Ürünleri

Birbirinden Farklı Çeşitlerde Kalem Silgi Ürünleri

Okul dönemi yaklaştıkça birçok kırtasiye ürünü ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu eksikleri tamamlamak için önce ihtiyaç listeleri hazırlanır sonrasında alışveriş başlar. Kırtasiye ürünleri kullanmak için elbette sadece okula gitmeye gerek yoktur. Kırtasiye ürünleri hayatın her alanında kullanılmakta ve kullanılabilmektedir. Kırtasiye ürünlerinde en çok aranan ve ihtiyaç duyulan ürünler kalem ve silgilerdir. Kalemlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Kurşun, uçlu, ince uçlu, tükenmez kalemler ya da beyaz tahta kalemleri bu çeşitler arasındadır. İnce uçlu kalem silgi çeşitleri geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Sarı, turuncu, kırmızı, pembe, mor, mavi, yeşil, kahverengi, gri renkler ve bu renklerin tonlarında birçok kalem çeşitleri tekli ve çoklu halde bulunmaktadır. 4’lü, 8’li, 12’li ya da 24’lü set halinde bulunan çeşitleri vardır. Renkli ince uçlu kalemler pek çok açıdan işinize yarayabilmektedir. Okul defterinizi bu kalemlerle düzenli halde tutabilirsiniz, notlarınızı farklı renkli kalemlerle yazabilirsiniz ya da renkli çizimler oluşturabilirsiniz. Birçok açıdan işinize yarayabilecek bu kalemler uygun fiyatları ile sayfamızda yer almaktadır. Bir diğer dikkat çekebilecek ürün ise yumurtlayan kalem silgi çeşitleri ve modelleridir. Genellikle küçük yaştaki çocuk ve öğrencilerin ilgisini çekmekte olan bu kalemler pek çok çeşit ve renk seçeneklerine sahiptir. Yumurtlayan kalemlerin deniz kızlı, kuğu başlıklı, unicornlu ve lisanslı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda unicorn ve kuğu başlıklı yumurtlayan kalemlerin pembe, mor, sarı ve mavi renk alternatifleri yer almaktadır. Galatasaray, Beşiktaş ya da Fenerbahçe gibi futbol takımlarının desenlerinin basılı olduğu yumurtlayan kalemler de tercihleriniz arasında bulunabilir. Bu kalemler set halinde de satılmaktadır. Yumurtlayan kalemleri dilediğiniz gibi ayrı ayrı alarak ya da aynı anda alıp takım olarak kullanabilirsiniz. Yumurtlayan kalemlerin yanı sıra yumurtlayan silgiler de birçok desenli ve baskılı seçenekleri ile sayfamızda mevcuttur. Yumurtlayan silgileri de tekli ya da çoklu halde satın alabilirsiniz. Set halleri bulunmaktadır. Kalem silgi çeşitleri ve modelleri ile sayfamızda yer almaktadır. İster okula dönüş için isterseniz canınız istediği ya da beğendiğiniz için ürünleri inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Kalem ve silgi çeşitlerinden beğendiğiniz herhangi birini sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekleri ve uygun fiyatları ile kırtasiye ürünleri sizi bekliyor.

Birçok Farklı Kırtasiye Ürünleri ve Çeşitleri

Birçok Farklı Kırtasiye Ürünleri ve Çeşitleri

Kalem silgi seti, beyaz tahta ya da daksil çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aradığınız her türlü kırtasiye ürünleri bir arada bulunmaktadır. Kurşun, uçlu, ince uçlu, tükenmez kalemler ve beyaz tahta kalemleri birçok çeşidi ile yer almaktadır. Kurşun kalemlerin kırmızı, yeşil ya da lacivert gibi birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca farklı desen ve baskıları ile ilginizi çekebilecek çeşitleri de vardır. Kurşun kalemler kalemtıraş ile açılarak tekrar tekrar uzun süre boyunca kullanılabilir. Kurşun kalemlerinizi açmak için pilli kalemtıraşlardan tercih edebilirsiniz. Bu kalemtıraşlar pil ile çalışırlar ve kullanması oldukça kolay ve kullanışlıdır. Kalemtraşa ihtiyacınız varsa pilli kalemtıraşları değerlendirebilirsiniz. Uçlu kalemler sıklıkla tercih edilen bir kalem çeşididir. Kullanışlı ve pratik olan bu kalemler birbirinden farklı uçlar ile çalışmaktadır. Uçlar kalınlıklarına göre farklılık gösterirler. En çok tercih edilen uçlar 0,5 ve 0,7’dir. Bunlar orta kalınlıkta uçlardır. 0,5 uç, 0,7’ye göre daha ince bir uçtur. Bunların haricinde daha ince ya da daha kalın uç tercih etmek isterseniz onlar da sayfamızda yer almaktadır. Uçlu kaleminiz için uç almak isterseniz pek çok çeşitte uç satılmaktadır. 20’li ya da 120’li uç çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca stok yapmayı düşünürseniz uçların set halinde paketleri de mevcut bulunmaktadır. Set halinde bulunan uçlar oldukça uzun süre uç ihtiyacınızı karşılayabilir. Ayrıca versatil kalem silgi uç seti de renk ve model çeşitleri ile size birçok seçenek sunmaktadır. Tükenmez kalemler ya da herhangi mürekkep içerikli kalemlerin silinmesi mümkün olmamaktadır. Fakat daksil ile silinmiş kadar temiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Daksilleri sıvı ya da şerit olarak tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra beyaz tahtalara yazmak için kullanılan beyaz tahta kalemleri de birçok çeşidi ile mevcuttur. Beyaz tahta kalemleri siyah, mavi, kırmızı, yeşil, mor, pembe ya da sarı gibi renklerin de içinde bulunduğu geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Doldurulabilir ve set halleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra teleskopik ayaklı beyaz yazı tahtalarından da tercih etmek isteyebilirsiniz. Dilediğiniz yere taşıyıp götürebileceğiniz portatif beyaz yazı tahtalarını seçenekleriniz arasına koyabilirsiniz. Sayfamızda pek çok kırtasiye ürünü bulunmaktadır. Kalem silgi fiyatları ve çeşitleri ile sayfamızda yer almaktadır. Ürünlerin değerlendirmelerini inceleyebilir ve istediğiniz herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz.

İster Kendinize İster Sevdiğinize Kalem Silgi Çeşitleri

İster Kendinize İster Sevdiğinize Kalem Silgi Çeşitleri

Her yaştan insan kırtasiye ürünlerinden herhangi birine ihtiyaç duyabilir. Sadece okulan gidenlerin değil herkesin gereksinim duyduğu kırtasiye ürünleri bulunmaktadır. Evde, iş yerinde, ofiste ya da okullarda kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan ürünler kalem silgi çeşitleri ve modelleri olmaktadır. Yazı yazmak hayatın her alanında olduğu için kalemler ve silgiler de her alanda kullanılabilmekte ve tercih edilebilmektedir. Bu yüzden de birçok kalem ve silgi çeşidi bulunmaktadır. Kurşun, uçlu, ince uçlu kalemler ve beyaz tahta kalemleri mevcuttur. İnce uçlu kalemleri tükenmez kalem olarak da biliyor olabilirsiniz. Bu kalemler genelde geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Her rengin her tonu vardır. İnce uçlu kalem silgi çeşitlerinin sarı, turuncu, kırmızı, pembe, mor, mavi, yeşil, kahverengi, gri renkleri ve bu renklerin tonları bulunmaktadır. 4’lü, 8’li, 12’li ya da 24’lü set halinde bulunan çeşitleri vardır. Tekli ya da çoklu setler halinde satılan çeşitlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Stok yapmak ya da uzun süreli kullanmak için değerlendirebilirsiniz. Renkli ince uçlu kalemleri birçok farklı amaç ile kullanabilmeniz mümkündür. Defterlerinize bu renkli kalemler ile yazabilir, notlarınızı tutabilir ya da çizimler yapabilirsiniz. Renkli kalemler birçok açıdan işinize yarayabilir bu yüzden seçenekleriniz arasında değerlendirmek faydalı olabilir. Kurşun ve uçlu kalem gibi çeşitli birçok silinebilen kalem modeli vardır. Bunların silinmesi için birçok silgi çeşidi bulunmaktadır. Bu silgilerin plastik ya da hamur, büyük ya da küçük boy, yumuşak ya da sert çeşitleri vardır. Silgilerin beyaz, mavi, siyah ve gri gibi renk çeşitleri bulunmaktadır. Tekli olarak satılan bu silgilerin ayrıca çoklu satılan çeşitleri de bulunmaktadır. Dilerseniz 2’li, 10’lu ya da 24’lü setleri mevcuttur. Stok yapmak ya da uzun süre kullanmak isterseniz bu silgi setlerini tercih edebilirsiniz. Bu silgilerin yanında bir de sildikçe toz çıkarmayan silgi çeşitleri vardır. Sildikçe toz çıkarmayan silgilerin pembe, sarı, mor ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Bunların da set halinde çeşitleri mevcuttur. Sayfamızdaki kırtasiye ürünlerini kendiniz için ya da kalem silgi hediyelik olarak sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Birbirinden çeşitli kalem, silgi ve diğer kırtasiye ürünleri Trendyol’da bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kırtasiye ürünlerini sayfamızda inceleyebilir, değerlendirebilir ve satın alabilirsiniz.