Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Koleksiyon
Bağlama Şekli
Desen
Ek Özellik
Kalınlık
Kalıp
Kullanım Alanı
Özellik
Paket İçeriği
Tip
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Tipi
Renk
Ortam
Materyal
Ürün Değerlendirmesi
"

kalın naylon

" araması için 136 sonuç listeleniyor

Kalın Naylon Modelleri ile Aradığın Ölçüler Trendyol'da!

Tadilat esnasında evinizin kirlenmesini engellemek, kamyon ve tır için kasa örtüsü yapmak tente olarak kullanmak ya da açık alanları kapatmak çadır malzemesi şeklinde değerlendirmek için pek çok amaçlı onlarca kalın naylon branda çeşidi vardır. Ayrıca aracınızı soğuk veya sıcak havaların zararlı etkilerinden kir ve tozdan korumak için farklı özellikleri sahip otomobil de motosiklet kalın naylondan tasarlanan branda modelleri sizleri bekliyor. Kalın naylondan üretilmiş olan brandaların sahip oldukları niteliklere göre işlev gördükleri yerlerde değişiklik gösterir. Siz de ihtiyacınıza bağlı olarak evinizde veya iş yerinizde yararlanmak zemini korumak gölgelik ya da çatı malzemesi yapmak için kalın naylon ürünlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Taşıtınızı açık alanların sebep olduğu yıpranma etkilerinden uzak tutmak için kalın naylondan üretilmiş olan brandadan satın alabilirsiniz. Kalın naylon birçok ambalaj malzemesinin üretiminde kullanılır. Kalın balonlu naylon kırılabilir ürünlerin ambalajlanmasında tercih edilen katlanabilir ve yumuşak ürünleri hava koşullarına karşı koruyabilen bir koruyucu ambalaj malzemesidir. İhtiyaçlarınıza yanıt verecek ebat ve kalınlıkta seçimi yaparak malzemelerinizi koruma altına alabilirsiniz. Kırılabilirliği fazla olan ürünlerin taşınması esnasında meydana gelebilecek darbelerin büyük oranda azaltmak için daha büyük çapta balonlu naylon özel olarak üretilir. Kalın balonlu naylon koruma derecesi balonların çapına bağlı olduğu gibi üretilmiş olduğu malzemeye göre de değişebilir. Hassas elektronik cihazların taşınmasında kullanılacak balonlu naylon malzemelerinin plastik malzemeden üretilmiş olması gerekir. Firmalar ürünleri darbe ve düşme çizilme gibi sorunlardan korumanın ideal yolunu kalın balonlu naylon olduğunu görmüşlerdir.

Pat Pat Naylon Çeşitleri

Pat Pat Naylon Çeşitleri

Kalın patpat naylon çeşitleri inşaat sektöründen nakliye sektörüne kadar gelişerek pek çok alanda kullanılan naylon çeşididir. Pat pat poşetin dayanıklı olması üzerine bulunan havanın sıkıştırılması ile elde edilmiş olan balonlar oldukça etkilidir. Ayrıca basınç kuvvetine ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olması nedenleriyle oldukça kullanışlıdır. Gün geçtikçe yalıtım gücünün fazla olması sayesinde seralarda yalıtım amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Pek çok kişi tarafından kamp esnasında soğuk havalarda sıcak tuttuğu için de tercih edilir. Bu şekilde farklı alanlarda kullanımı mevcuttur. Günümüzde yaygın olarak taşınma sırasında eşyaların zarar görmesini engellemesi için kullanılır. Sert ya da yumuşak plastikten üretilmiş olan bardak çeşitleri bulmanız mümkündür. Farkı ebatlarda bulunan bu ürünler su çay kahve gibi içecekleri tüketmeniz için uygundur. Kalın plastik bardak modelleri kullandıktan sonra tekrar yıkanarak kullanılabilir özelliktedir. Kalın plastikten üretildikleri için ısıyı kolay kolay geçirmez ve oldukça dayanıklıdır. Kalın plastikten üretilmiş olan bardaklar piknik setlerinin içinde yer alabilirler. Kalın naylon fiyatları kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap etmiş olan seçenekleri ile en ucuz kalın naylona ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Fiyatlar kalın naylon ölçülerine göre de şekillenir. Kalın masa naylonu masaları koruma amacıyla kullanılan ve farklı malzemelerden üretilebilen çok amaçlı bir üründür. Isı ve nem değişimi gibi durumlar dikkate alınarak üretilen naylon ürünler tasarımları ile beklentilerinizi karşılar. Şeffaf kalın naylon ile seralarınızın üzerine güvenle kapatabilirsiniz. Yüksek veya düşük ısılara hassas olan eşyalarınızı saklarken ya da kargo yapılırken kolaylık sunmuş olan malzemeler yeniden kullanılabilen yapılar ile uzun süreli bir deneyim sunar.Ambalaj yalıtım kargo sektöründe tercih edilen kalın naylon örtü ile zorlu hava şartlarından ıslanmasını istemediğiniz malzemelerin üzerine kapatabilirsiniz. Yumuşak ve esnek yapılarıyla korumak istediğiniz malzeme ya da eşyalarınızı dış etkenlere karşı korur zarar görmesini engeller. Koruyucu özellikleri ile çok çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilen farklı kalın naylon branda modelleri mevcuttur. Genellikle su geçirmez özelliğe sahip olan kalın naylonlar değişik malzemelerden farklı ebatlarda ve kalınlıklarda üretilir. En dayanıklı türleri tır ve kamyon gibi taşıma araçlarının arkasındaki kasaları kapatmak için kullanılır. Park ve fuar uygulamalarında veya endüstriyel amaçlı olarak da kullanımı mevcuttur. Basınca karşı mukavemeti yüksek olan kadın naylonlar genellikle kaliteli malzemeden üretilir. Yüksek kaliteye sahip olan bu ürünler hava koşullarına karşı dayanıklı uzun seneler hizmet verebilir. Daha ince yapıda olan naylon çeşitleri ise boya badana gibi işler için eşya ve zemin örtüsü gölgelik ve tente olarak da kullanılmak üzere tercih edilir.

Şeffaf Kalın Naylon Torba

Şeffaf Kalın Naylon Torba

Kalın naylondan üretilen torbalar talep edilen en ve boy ölçülerinde imalatı yapılır. Kalın naylondan üretilmiş olan torbalar oldukça dayanıklıdır ve kullanışlıdır. Şeffaf kalın torba ise son derece dayanıklıdır ve ısı ile yapıştırılmaya uygundur. Sağlık açısından çoğu plastik materyaller ile karşılaştırıldığı zaman zararsız sayılabilecek durumda olan şeffaf kadın naylon torba kimyasal maddeler ile etkileşime girmesi söz konusu değildir. Kullanımı esnek olan şeffaf torbanın kolay bir şekilde yırtılma tahrip olma delinme girdi durumu söz konusu değildir. Açık havada kalacak ürünlerinizi olumsuz hava koşullarında koruyan şeffaf kalın naylon suya dayanıklıdır ucuz ve ekonomiktir. Naylondan üretilmiş olan brandalar pek çok alanda kullanılır. Yaygın olarak kullanım alanları arasında inşaat, seralar, binalarda ısı izolasyonları ürünlerin ambalajlanması gibi alanlarda kullanılır. Genellikle inşaatlarda çok tercih edilir. Naylon brandalar yere serildiği takdirde ya da eşyaların üzerine örtüldüğü zaman gelecek olan boyalara karşı koruma sağlar. Kalın naylon genellikle yağmur kar gibi hava koşullarında dışarıda kalan eşyaların üzerine örtülür. Rulo şeklinde hazırlanmış olan kalın naylonlar genellikle daha uzundur ve geniş alanlarda kullanılmak için tercih edilir. Şeffaf kalın naylonların en çok kullanıldığı yer seralardır. Şeffaf naylonların avantajı kullandığınız alana dışarıdan baktığınız zaman rahatlıkla içeriği görebilmenizdir. Bundan dolayı seraların iç kısmının görünebilmesi için şeffaf kalın naylonlar tercih edilir. Kalın naylonların özellikleri arasında çoğunlukla su geçirmeme vardır. Bu özelliği sayesinde seraları korumaktan eşyaları korumaya kadar geniş bir alan içinde kullanılır. Su geçirmez kalın naylon aynı zamanda kar gibi etkilerden de kullandığınız yapıları korur. Kalın naylonlar bir yerin üstünün boya toz olmaması için kullanılabilecek gibi seracılık faaliyetlerine kadar çeşitli amaçlar için kullanılır. Farklı uzunlukta ve farklı kalınlıklarda üretimi vardır. Kalın naylondan üretilmiş olan brandalar farklı uzunluktadır farklı kalınlıklarda üretilir. Genel olarak kullanım amacı eşyayı dışarıdan gelecek etkilerden korumaktır

Kalın Şeffaf Naylon

Kalın Şeffaf Naylon

Poşet yaşamın her alanında kullanılan dolayısıyla tüketim sınırı oldukça geniş olan bir ambalaj çeşididir. Kalın naylon poşet hem iş hayatında hem de günlük hayatta nesnelerin olduğu her yerde kendine bir yer edinen kalın naylon poşet kullanım sahalarına göre çeşitlenmiştir. Toptan alımlarda kalın naylonlardan üretilen poşet fiyatları perakende göre daha ekonomiktir. Kalın naylon kullanılarak üretilen ürünler gıdadan sanayiye pek çok alanda kendine yer edinen ürünlerdir. Her alana uyum sağlamak maksadıyla çeşitlenip gelişmiştir. Poşet dayanıklılık üretim hızlı olması için çoğunlukla naylon veya naylon karışımından üretimi yapılır. Kalın naylondan üretilmiş olan ürünler pek çok farklı alanda farklı ihtiyaçlara göre kullanılır. Kalın şeffaf naylon İnşaat sektöründe en çok kullanılan naylon çeşididir. İnşaat malzemelerini yağmur ve karlı havalardan korumak maksadıyla kullanılan kalın şeffaf naylon malzemelerin yağmur sularından ıslanmasını ve bozulmasını engeller. Tüm ürünlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.