"

Kapı Tabelası

" araması için 1227 sonuç listeleniyor
DENİZ TASARIM Wc - Banyo Kapı Tabelası
DENİZ TASARIMWc - Banyo Kapı Tabelası
(90)
Wc - Banyo Kapı Tabelası
19,90 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Gösterişli Kapı Tabelası Trendyol'da!

Toplu yaşamın sağlandığı her türlü mekanda kullanılan kapı tabelası; hastane, okul gibi büyük binalarda aradığınız yerleri vakit kaybetmeden bulmanıza yardımcı olur. Özellikle hastanelerde yoğun bir gün geçireceğiniz zaman birtakım tetkikler için farklı yerlere gitmeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra doktora muayene için gittiğinizde hangi doktordan randevu aldıysanız onun odasına girmeniz gerekir. Bu noktada doktor, mali müşavir, avukat kapı tabelası çeşitleri hastanelerde ve resmi dairelerde işlerinizi halledeceğiniz kişilerle rahatlıkla buluşmanız adına yön gösterici olur. Yeni kayıt yapılan bir okulda kantin ve lavabo gibi alanların yönlendirmesini yapan kapı önü tabelası; öğrencilerin, öğretmenlerin ve görevlilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Kadın ve erkek lavabolarının ayrılması tabelalar sayesinde yapılır. Olası kazaları ve yanlış yerlere girişleri önleyen kapı isim tabelası, makam ve mevki sahibi kişilerin bulunduğu yerleri de diğerlerine gösterir. Apartmanlarda size ait olan daireye gelen misafirleriniz, isim-soyisim levhalarından size ulaşabilir. İsterseniz yakınlarınız için hediye kapı isimlikleri de tercih edebilirsiniz. Dekor amaçlı tercih edilen tasarımlar da kullanım alanında göre değişiklik gösterir. Klasik formların dışına çıkılarak hazırlanan modern kapı tabela örnekleri, tarzınızı ve zevkinizi iyi bir şekilde yansıtabilmeniz için şık stillerde imal edilir. 15×4 isim ve 4×4 numara levhaları ideal ölçüdedir. Trendyol fırsatlarını yakından takip ederek birbirinden farklı tasarımları inceleyebilir; ahşap, alüminyum, çelik ve cam malzemeden elde edilen isimliklerin siparişini verebilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Kapı Tabelası Modelleri

Farklı Tasarımlarıyla Kapı Tabelası Modelleri

Bilinmeyen bir ortama girildiğinde kafa karışıklığını önleyen isimlikler, aynı zamanda yön duygusunun gelişmesine de katkı sağlar. Görsel hafızanın gelişmesine yardımcı olan levhalar, herhangi bir yeri unuttuğunuzda ve hatırlamaya çalıştığınızda size destek olur. Bina girişlerinde yer alan levhalar ve bahçe kapılarında belirtilen yazılar, adres tanımlaması yaparken hem başkalarına yardımcı olmanıza katkı sağlar hem de gideceğiniz yere kısa süre içerisinde ulaşmanıza yardımcı olur. Ahşap, cam kapı tabelası birçok iş yeri için dekoratif amaçlı kullanılsa da kendi isimlerini öne çıkarmayı düşünen firmalar tarafından da sıklıkla tercih edilir. İş yeri mobilyalarınız ile uyumlu şekilde kullanabileceğiniz cam ve ahşap tasarımları tercih edebilir, isterseniz ışıklı kapı tabelası tercihinde bulunarak ortamlarınıza canlılık ve hareketlilik katabilirsiniz. Herhangi bir şahsi mağazanız varsa bu gibi yerleri gece boyunca aydınlatmanız gerekebilir. Işıklandırma sistemlerinin gün içerisinde dikkat çekici hale gelmesi ile müşterilerin mağazanıza doğru yönlenmesini sağlayabilirsiniz. Işıklandırma sistemleri ve harf geçişleri ile isminizi ve soyisminizi ya da firma adını oluşturabilirsiniz. Kaliteli malzemeden elde edilen pleksi kapı tabelası modellerini de inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Oda kapılarının herhangi bir yerinde kullanılan ürünlerde isim ve ünvan adları yer alırken okul ve hastane gibi yerlerde kapı numaraları ve sınıf isimleri yazar. Lavaboyu ve acil çıkış yerlerini gösteren levhalar, her ortamda bulunması gereken yönlendirme aparatlarındandır. Bilgilendirme amaçlı tercih edilen oda kapısı tabelaları gümüş ve gold renk tonlarıyla parlak bir şekilde hazırlanır. Kapı üzerinde yazı oluşturulan tasarımlarda herhangi bir bilgiyi başkaları ile paylaşabilir, içerideki alanın müsait ya da meşgul olma durumunu belirtebilirsiniz. Özellikle toplantı salonlarında dışarıdan gelen kişilerin verdiği rahatsızlık sebebiyle toplantıların bölünmesini engelleyebilir, iş görüşmelerinize devam edebilirsiniz. Modern tasarımlardan elde edilen kapı isimlikleri ve yönlendirme tabelaları özel şirketlerde prestijinizi belirleyecek ve kimliğinizi iyi bir şekilde yansıtabilmenize olanak tanıyacak tasarımlardan olmalıdır. Trendyol kaliteli tasarımları uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunarak bütçenize katkı sağlarken çeşitli model yelpazesine kolay bir şekilde ulaşmanıza ve kısa süre içerisinde sipariş oluşturmanıza imkan tanır.

Her Kullanım Alanına Uygun Kapı Tabelası

Her Kullanım Alanına Uygun Kapı Tabelası

Firmalarda, resmi devlet kurumlarında, açık ve kapalı alanlarda, şahsi odalarda, okul ve hastane gibi kamuya açık alanlarda kullanılan tabelalar çeşitli malzemelerden üretilir. Kapı kasalarının çeşitli alanlarına asılarak dikkat çekici hale getirilen ürünler, özellikle kamu alanlarında yönlendirme amaçlı kullanılır. İnsanların bulunduğu her noktada yer alan kapı yanı tabela alüminyum, ahşap ve pirinç levhalardan elde edilir. Bireylerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri devlet dairelerinde birçok bölüm bulunması sebebiyle bu tarz levhalar, bireyleri doğru yerlere yönlendirerek onların kısa süre içerisinde işlerini tamamlamasına yardımcı olur. Aksi halde çok katlı olan binalarda gidilecek olan daire bulunamayabilir. Kapı numarası tabelası doğru dairelere yaptığı yönlendirmeler sayesinde kişilerin memnuniyetini kazanır. Hem özel hem resmi alanlarda bulunması gereken levhalar arasında yer alan tuvalet kapı tabelası, acil durumlarda kullanılabilecek yerlere yönlendirme yapar. Öncelikli olarak bilgilendirme amaçlı kullanılan levhalar, ofis ortamlarına uygun dekorda da inşa edilebilir. İş merkezinizin sunduğu hizmetlere göre çeşitli tasarımlardan elde edeceğiniz ofis kapı tabelasını koridorlara, merdivenlere, giriş kapısının bulunduğu alanlara asabilir, böylece müşterilerinizin memnuniyetini kazanabilirsiniz. Görüş alanının içerisine giren her yer levhaları asmaya uygunluk gösterir. Kenarda ve dipte kalan alanlar, beklediğiniz performansı göstermeyeceği için bireyleri soru sormaya yöneltir. Etrafta soru soracak herhangi bir şansı bulamayan bireyler ise bu durumdan rahatsız olur. Bu nedenle söz konusu kurumun ve ofisin ilgi bakımından yeterli olmadığı düşüncesine kapılır. Bu gibi durumların önüne geçilebilmesi için kapı üstü tabela çeşitlerini kullanarak numaralandırmalar yapabilir, bireylerin ilgili adrese kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Daire numarasının yanı sıra, isim yazarak da size gelen misafirlerinize kolayca yol gösterebilirsiniz. Trendyol üzerinden tasarımları inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve beğendiğiniz tabela modelinin siparişini oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kapı Tabelası Fiyatları

Bütçe Dostu Kapı Tabelası Fiyatları

Ahşap kapı tabelası fiyat bakımından ve sunduğu özellikler açısından değişiklik gösterir. Şahsınıza ait eviniz varsa ve ahşap çitler ile donatılmış bir bahçeye sahipseniz ahşap levha sayesinde evin kime ait olduğu bilgisini başka kişilerle paylaşabilirsiniz. Evinizin ortamına ve yapısına da uygunluk gösteren bu modeller, doğal görünümden sizleri uzaklaştırmadan otantik ortamlara kavuşmanıza katkı sağlar. Kapı giriş tabelası olarak da kullanabileceğiniz modeller bahçe kapısından sonraki ana giriş kısmının bulunduğu noktaya değişik figürlerde yer alan ahşaplardan isimler yazabilmenizi kolaylaştırır. Sağlığa zararlı olmayan yapıları ile hazırlanan doğal ağaç özellikli ürünler, modern ve ilgi çekici figürlerde hazırlanır. Önemli olan seçim aşamasında sizi iyi bir şekilde yansıtan kapı tabela modelleri arasından tercih yapmanızdır. Tarzınızı iyi bir şekilde yansıtmanıza imkan tanıyan modellerle evinizin güzel görünümünü ortaya çıkarabilir, isimlikler sayesinde misafirlerinizin sizi kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu alanlara kapı no tabelası da yerleştirerek faturalandırma veya kargo için gelenlere iyi bir yönlendirme yapabilirsiniz. Küçük ve büyük ebatta hazırlanarak çeşitli geometrik tasarımlardan elde edilen modeller, tüm zevklere hitap edebilir şekilde sunulur. Bazı ürünlerin vida ve matkap yardımıyla monte edilmesi gerekirken bazı ürünler çift taraflı bantlar sayesinde kolay bir şekilde yapıştırılır. Pek çok kişinin aynı çatı altında bulunmasından kaynaklı olarak odaların bölümlere ayrılması şirket kapı tabelası kullanılmasını zorunlu kılar. Kademe olarak ayrılan bireylerin oda girişlerinde ünvanlarının yer aldığı levhaların bulunması onların yakından tanınabilmesine ve imza işlerinin doğru kişilere götürülmesine katkı sağlar. Trendyol ofis ve ev ortamları için gerekli tüm malzemeleri bünyesinde bulundurarak kolay bir şekilde alışveriş yapabilmenize imkan tanır. Bulunduğunuz her noktadan siparişinizi vererek alışverişinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.