İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Genişlik
Fiyat
Boyut
Materyal
Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Yükseklik
Ürün Puanı
"

Kapitone Yatak Başlığı

" araması için 62 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Kapitone Yatak Başlığı Çeşitleri Trendyol’da!

Ev tekstili ürünleri hayatın içerisinde geniş yer tutar. Özellikle mutfak, oturma odası, yatak odası gibi alanlar için seçilen dekorasyon ürünleri ortamı güzelleştirmeye katkı sağlar. Kapitone yatak başlığı şık bir görüntü oluşturmak açısından önemlidir. Hijyenik şekilde üretilen modeller, kolay silinen bir özelliğe sahiptir. Temizliğe izin veren kumaştan elde edilen ürün kısa programda yıkamak açısından kolaylık sağlar. Kapitone başlık kaliteli malzemeden üretilmekle birlikte uzun ömürlü kullanıma da uygundur. Dayanıklı bir ürün istiyorsanız, bu modelleri tercih edebilirsiniz. Kapitone baza başlık su sıçramasına karşı dayanıklı malzemeden üretilir. Böylelikle temizlenmesi konusunda kolaylık sağlar. Çizilme, parçalanma gibi durumlara karşı dirençlidir. Trendyol üzerinden farklı ürün modellerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Kapitone Yatak Başlığı Modelleri

Beğeni Toplayan Kapitone Yatak Başlığı Modelleri

Kapitone baza başlık modelleri arasında çeşitli hijyenik dezenfeksiyon sürecinden geçenler bulunur. A kalite şekilde tasarlanan modeller pamuk kumaştan imal edilir. Nem tutma gibi durumları aza indiren kumaş türü yüksek kaliteye sahiptir. Doğal liflerden üretilen modellerin kir tutmayan özellikleri bulunur. Kapitone başlık modelleri kullanılan materyal, renk tonları ve yapım şekline göre değişiklik gösterebilir. Kullanılacak alanın ölçüsüne göre farklı boyutta yatak çeşitleri bulunur.

Bel ve omurgayı destekleyecek özellikte ortopedik yatak modelleri vardır. Kullanılan materyal ile ağrıları maksimum şekilde azalttığı görülebilir. Yatak başlığı kapitone kayma gibi olumsuzluklara karşı tutma koluna sahiptir. Metal başlıktan üretilen model düşmelere karşı dayanıklıdır. Suni deri malzemesi kullanılan ürün monte etmek konusunda kolaylık sağlar. Kapitoneli yatak başı modelleri farklı renk tonu ve kumaş çeşidi kullanılması açısından farklı özellikleri bulunur. Tay tüyü kumaşı bulunan modeller, kolay temizlenmesi bakımından fayda sağlar. Kaliteli kapitone modellerine Trendyol’dan ulaşarak detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Kapitone Yatak Başlığı Tasarımları

Dikkat Çekici Kapitone Yatak Başlığı Tasarımları

Kapitone başlık fiyatları modellerin boyutları, kullanılan kumaş çeşidine, renk özellikleri ve tasarımlarına göre değişim gösterebilir. Şık tasarımları beklentiniz ve ihtiyacınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Kapitone karyola başlıkları arasında zevkinize uygun tasarımlar bulunur. Farklı desenlerden tasarlanan ürünler beğeniye uygun seçenekler sunar. Klasik modellerden retro başlığa kadar farklı tasarımları vardır. Yatak odasında rahat ve zarif bir görüntü istiyorsanız, bu başlıkları seçebilirsiniz. Kapitone yatak başlığı tek kişilik antibakteriyel kumaştan üretilir. Tahriş, kaşıntı gibi alerjiden kaynaklanan problemleri en aza indirir. Başlıklarda koku yapmayan doğal malzeme kullanılır. Örme kumaş kullanılan ürünün nemi hapseden özelliği bulunur. Terletme gibi sorunları maksimum seviyede düşürebilir. Hijyenik ve bakteri karşıtı bir ürün arıyorsanız, bu başlığı tercih edebilirsiniz. Omuzlara destek sağlamakla birlikte ağrı gibi ortopedik sağlık sorunları yaşatmadığı görülebilir. Doğal malzemeli ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Yatak Başlığı Seçenekleri

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Yatak Başlığı Seçenekleri

Beyaz kapitone yatak başlığı yapımında suni deri kullanılır. Temizlik açısından kolaylık sağlayan suni deriye tercihlerinizde yer verebilirsiniz. Deri malzemesi kullanıldığı için rahatlıkla silinebilir. Birinci sınıf malzemeden üretilen model kolay montaj yapmaya imkan tanır. Zararlı madde içermeyen malzeme bulunur. Deri kapitone yatak başlığı toz tutmayan malzemeden üretilir. Dayanıklı materyal kullanılan model yıkanma gerektirmeden yıllar boyunca kullanılabilir. Kullanılan amortisör yüksek kaliteli malzemeden üretilir. Böylelikle başlık açıldığında düşme gibi problemleri yaşatmadan otomatik olarak kilitlenerek koruma sağlar. Hijyenik dezenfeksiyon yapılması, sağlığı koruması açısından önemlidir. Yüksek kalite standartlarında ve şık bir başlık istiyorsanız, istediğiniz modelde ürünleri temin edebilirsiniz. Doğal malzemeler kullanılması, antialerjik özelliklere sahip olması fiyatları değiştirebilir. Kapitone yatak başlığı fiyat aralıklarını modellerin boyutları, kalitesi ve kullanılan malzemesine göre Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.