Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kaptan Düşükdon Kitabı

" araması için 121 sonuç listeleniyor

Eğlence Dolu Bir Macera Serüveni ile Kaptan Düşükdon Kitabı Trendyol’da!

Çocuklara kitap okumak, onların zihinsel ve duygusal gelişimleri için büyük önem taşır. Kitaplar, çocuklara yeni dünyaların kapılarını açar ve hayal güçlerini besler. Kelime dağarcığını zenginleştirir, dil becerilerini geliştirir ve okuma alışkanlığı kazandırır. Kitapların sayfalarında gezmek, çocuklara farklı deneyimler ve duygusal farkındalık kazandırır. Okurken konsantrasyonlarını artırır ve dikkatlerini odaklamayı öğrenirler. Kitaplarla kurulan bağ, ebeveyn-çocuk ilişkisini güçlendirir ve ortak bir etkinlik sunar. Aynı zamanda, çocukların öz güvenini artırır ve onlara başarı hissi yaşatır. Kitaplar, bilgi edinme yolunda onlara rehberlik eder ve öğrenme süreçlerini destekler. Uykuya dalma süreçlerini iyileştirir ve daha huzurlu bir uyku sağlar. Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, onların gelecekte daha başarılı ve bilgili bireyler olmalarına katkı sağlar. Bu nedenle, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandıracak, yaş gruplarına uygun ilgi çekici kitap seçenekleri sunmak önemli. Tam bu noktada Dav Pilkey’den Kaptan Düşükdon kitapları sizler için harika bir seçenek oluşturuyor. Kaptan Düşükdon kitap serisinin mizahla harmanlanan birbirinden eğlenceli maceralarından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Mizah, Macera ve Arkadaşlık Kaptan Düşükdon Kitabında

Mizah, Macera ve Arkadaşlık Kaptan Düşükdon Kitabında

Kaptan Düşükdon, sevimli ve muzip bir çocuk olan George Beard ile en yakın arkadaşı Harold Hutchins'in maceralarını anlatıyor. George ve Harold, okulda ve evde eğlence dolu anlar yaşayan iki cana yakın çocuk. Fakat tıpkı adı gibi tuhaf bir müdürleri var: Kaptan Düşükdon! Kaptan Düşükdon, kendine özgü bir kahraman ve günlük hayatın sorunlarına mizahi bir yaklaşım getirir. Her bir kitapta, üçlü yeni bir maceraya atılır ve çılgınca olaylar, tuhaf karakterler ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşırlar. Gezegeni kötülüklerden koruyan bu ekip, okurlarını eğlence ve öğrenme dolu bir serüvene sürükler. Kaptan Düşükdon yaramazlıkla dolu çılgın maceralar, fantastik kahramanlar ve yaratıcı çizimlerle çocukların ve çocuk kalanların dünyasını aydınlatır. Dav Pilkey'in akıllara kazınacak bu serisi, hayal gücünü tetikleyerek, eğlenceyi ve öğrenmeyi bir araya getirir. Kaptan Düşükdon çocuklarda arkadaşlık ve işbirliği, yaratıcılık, mizah ve olumlu değerleri vurgulayarak çocukların karakter gelişimine katkı sağlar.

Kaptan Düşükdon Kitap Çeşitleri

Kaptan Düşükdon Kitap Çeşitleri

Kaptan Düşükdon 14 kitaptan oluşan serisi, her bir kitapta sizi ayrı bir maceraya davet eder. Kaptan Düşükdon 1. kitabı olan, Kaptan Düşükdon’un Maceraları 1997de yayımlanır. Dav Pilkey iki yıl aradan sonra Kaptan Düşükdon'un 2. kitabı, Konuşan Tuvaletlerin Saldırısı'nı yayımlar. Her biri sevilerek okunan Kaptan Düşükdon Kitabı çeşitleri her yaştan çocuğa ve yetişkinlere hitap eder. Hemen şimdi Kaptan Düşükdon Kitabı yorumlarını inceleyebilir ve kitapla ilgili okurlarından daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Siz de çocuklarınıza, arkadaşlarına, akrabalarınıza Kaptan Düşükdon Kitabını tavsiye edebilir ve yüzlerinde oluşacak tebessüme katkı sağlayabilirsiniz. Kaptan Düşükdon Kitabını satın aldıktan sonra siz de yorum yaparak kitabın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Kaptan Düşükdon Kitapları

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Kaptan Düşükdon Kitapları

Kaptan Düşükdon kitabı fiyat seçenekleri yayınevi, kitabın baskı yılı, sayfa sayısı ve fiziksel özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Kitaplar aynı sayfa sayılarına ve içeriklerine sahip olsalar da farklı yayınevleri tarafından basıldıklarında fiyatlarında da değişiklik gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca kitabı tek tek veya set hâlinde almak da fiyatta bazı farklar oluşturabilir. Örneğin yalnızca Kaptan Düşükdon 13. kitabını almanız tüm seti birlikte almanızdan daha düşük bir bütçe gerektirir. Bu durumda Kaptan Düşükdon kitabı online platformlardan inceleyebilir ve fiyatına, yayınevine veya baskı yılına göre filtreleyebilirsiniz. Ayrıca yılın belli dönemlerinde düzenlenen indirimler ve kampanyalar ile de Kaptan Düşükdon kitabını indirimli satın alabilirsiniz. Kaptan Düşükdon kitabı mizah seven, maceraperest, hayal gücü geniş, eğlenmeyi seven siz okurlarını bekliyor. Kaptan Düşükdon kitabını tüm çeşitleriyle beraber Trendyol’da bulabilirsiniz.