placeholder
"

Karaca Home Nevresim Takımı

" araması için 637 sonuç listeleniyor

Karaca Home Nevresim Takımı Çeşitleri ile Yatağını Sev

Ev tekstili konusunda en bilinen markalardan bir tanesi olan Karaca Home, uzun yıllardır hizmet veren, tecrübesi ve kaliteleri ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan markalar arasında yer almaktadır. Özellikle Karaca nevresim takımı konusunda en iddialı markalardan bir tanesi olup, çeyiz ve ev alışverişi denildiğinde kullanıcıların ilk arattığı markalardandır. Karaca Home nevresim takımı birbirinden farklı çeşit, desen ve renkleri ile satışa sunulmaktadır. Karaca Home nevresim takımı tek kişilik ya da çift kişilik ürün modelleri ile üretilmekte ve satılmaktadır. Yumuşak, rahat, kaliteli kumaşlardan üretilmiş olan Karaca Home nevresim takımı çift kişilik modeller yatak odalarına ayrı bir hava katmaktadır. Çift kişilik nevresim takımları büyük ebatlarda bir çarşaf, yorgan kılıfı ve de iki adet yastık kılıfından meydana gelmektedir. Farklı desenler ve renkler ile yatak odalarının daha ışık ve ferah görünmesine yardımcı olmaktadır.

Karaca Çift Kişilik & Tek Kişilik ve Bebek Nevresim Takımları

Toz, leke tutmayan kumaş özellikleri ile müşterilerin olumlu geri dönüşlerini sağlamaktadır. Karaca nevresim takımı tek kişilik modeller tek kişilik yatak ebatlarında bir çarşaf, bir yorgan kılıfı ve bir adet yastık kılıfından oluşmaktadır. Çift kişilik nevresim takımları ile aynı renk ve desenlerde tek kişilik nevresim takımları da bulunabilmektedir. Karaca Home nevresim takımları tek kişilik genç ve çocuk odalarında da kullanıldığı için daha renkli ve desenli modeller ile de tasarlanmaktadır. Özellikle gençlerin ve çocukların ilgisini çekecek çeşitli karakterler, masal kahramanları, popüler çizgi roman tiplemeleri gibi farklı desenler ile de Karaca Home genç nevresim takımı üretilmektedir. Marka yalnızca tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımı üretimi ve satışı yapmamakta aynı zamanda bebekler için de nevresim takımları tasarlamaktadır. Karaca Home bebek nevresim takımları bebek beşik ebatlarına uygun şekilde boyutlandırılmaktadır. İçerisinde bir çarşaf, bir yorgan kılıfı ve bir yastık kılıfı bulunmaktadır. Yorgan ve yastık kılıfları bebek yorganı ve yastığının ebatlarına uygun şekilde üretilmektedir. Marka yalnızca desen ve renklerde farklılık yaratmamakta aynı zamanda ürünlere daha şıklık katmak için çeşitli tasarımlarda yapmaktadır. Bunlardan bir tanesi Karaca Home dantelli nevresim takımı modelleri olmaktadır. Dantelli modeller hem çift kişilik hem de tek kişilik nevresim takımlarında mevcuttur. Daha çok yetişkinler tarafından beğenilen bu ürünlerde, dantel genel olarak nevresim takımının yalnızca belli kısımlarında kullanılmaktadır. Yastıkların tek kenar ucu, çarşafın etek uçları gibi bölgelerde dantel kullanılmakta ve nevresime ayrı bir güzellik katmaktadır.

Karaca Pike Takımları ve Battaniye Modelleri

Bahar ve yaz ayları gibi daha sıcak olan mevsimlerde yorgan yerine pike tercih edilmektedir. Yorgan kadar kalın olmayan pikeler, genel olarak kabartmalı pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Her ne kadar kalın olmasa da serin gecelerde ısıtacak kadar da etkilidir. Karaca nevresim pike takımı modelleri ebatlara göre farklı farklı bulunmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde pike takımı markada yer almaktadır. Karaca Home pikeli nevresim takımı modelleri içerisinde çarşaf ve yastık kılıfı bulunmaktadır. Çift kişilik takımlarda iki adet yastık kılıfı, tek kişilik takımlarda ise bir adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Yorgan kılıfının yerini ise tek kişilik ya ad çift kişilik ebatlarda pike bulunmaktadır. Genç, çocuk ve bebekler için de Karaca Home nevresim pike takımı modelleri markada mevcuttur. Çocuk ve bebekler için daha renkli ve farklı desenli pike takımı modelleri bulunmaktadır. Pikeler yatak örtüsü olarak da çok amaçlı şekilde kullanılabilmektedir. Bu nedenle desen olarak şık ve her zevke uygun desenler bulunmaktadır. Hava geçirgenliği özelliği ile de pike sağlık açısından yararlı bir kumaştır. Bazı nevresim takımlarında battaniye de dahil olmaktadır. Karaca nevresim takımı battaniyeli modeller genel olarak kış aylarında çok fazla tercih edilmektedir. Battaniyeler nevresim takımının renk ve desenine uygun şekilde takıma dahil edilmektedir. Karaca Home battaniyeli nevresim takımları modellerindeki battaniyelerin oldukça şık olması sebebi ile bu battaniyeler yatak örtüsü olarak da kullanılabilir. Ayrıca oturma odasında televizyon izlerken ısınmak amacıyla da kullanılabilir. Bazı modellerin battaniyeleri örgü şeklindedir. Karaca Home örgü battaniyeli nevresim takımı son dönemlerin moda ürünlerinden bir tanesidir. %100 akrilik olan bu örgü battaniyeler farklı renkler ile yatak odalarını hatta oturma odalarını süslemektedir. Örgü battaniyeler koltuk üzerinde de çok şık bir görüntü vermektedir. Ayrıca örgünün sıcak tutması da avantajlarından bir tanesidir. Markanın her tarza uygun nevresim takımı modeli bulunmaktadır. Yatak odaları kişilerin zevk ve tercihlerini yansıtan en özel yerlerden bir tanesidir. Bu nedenle seçilen her nevresim takımı kişinin karakterinden ve zevklerinden izler taşımaktadır. Markanın birbirinden farklı nevresim modellerinin olması herkesin bu markada kendine uygun bir nevresim takımı bulabilmesi anlamına gelmektedir.

Her Zevke Uygun Karaca Home Nevresim Takım Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı zevklere hitap etmeyi başarabilen Karaca Home, her kişiye hitap edebilirken dönem modalarını da kaçırmamaktadır. Eski dönemlerin vazgeçilmezi olan nakışlı nevresim takımları, günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. Karaca Home nakışlı nevresim takımı modelleri farklı renkler ile tasarlanmış olsa da çarşaf ve yastık kılıfları genel olarak beyaz renklerde olup, yorgan kılıfı, battaniye ya da pikenin rengine uyumlu şekilde yastıklarda ve nevresim takımı kenarlarında nakışlar bulunmaktadır. Her dönem moda değişse de değişmeyen en güzel nevresim takımlarından bir tanesi de Karaca Home saten nevresim takımı modelleridir. Özellikle çeyiz alışverişlerinin vazgeçilmez nevresim takımıdır. Saten, asilliği ve şıklığı ile kullananları kendine hayran bıraktırmaktadır. Bunların yanı sıra hem yetişkin hem de genç takımlarda kullanılan desenler de mevcuttur. Bunlardan en çok kullanılan desen modeller Karaca Home kuşlu nevresim takımı modellerinde ve de Karaca Home fil desenli nevresim takımı modelleri olmaktadır. Karaca nevresim takımları farklı boy, ebatlarda üretilmektedir. İçerisinde yer alan her yeni ürüne göre Karaca Home nevresim takımı fiyatları farklılık göstermektedir. Örneğin, tek kişilik nevresim takımının fiyatları farklı iken, içerisinde battaniye de bulunan Karaca nevresim takımları fiyatları farklıdır. Ayrıca kumaşında kullanılan malzeme de fiyatlardaki farklılıklara sebebiyet vermektedir. Markanın ürünleri zaman zaman kampanyalara girmektedir. Sayfalarımızda da Karaca Home indirimli nevresim takımları modelleri bulunmaktadır. Markanın bu alanda oldukça ünlü olması ve müşteriler tarafından beğenilmesi özellikle ürünlerin indirimli olduğu dönemlerde çabuk tükenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle ürünler indirime girdiği an satın alınması çok daha mantıklıdır. Karaca Home renkli, desenli, sade, şık, eğlenceli modelleri ile hem yetişkinlerin hem gençlerin hem de çocukların dikkatini çeken nevresim takımlarının üretimini yapan bir markadır. Bütün bunların yanı sıra bebekler için de birbirinden güzel nevresim takımları modelleri tasarlamakta ve satışa sunmaktadır. Tüm bu ürünler sayfalarımızda yer almakta ve tek bir tuşla listelenmektedir. Karaca Home nevresim takımları ürünlerini incelemek, ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve beğendiklerinizi satın almak için sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz. Sayfalarımızda markanın her renk ve desende ürünü mevcut olup, kullananlar tarafından kısa sürede tüketilebilmektedir. Bu nedenle hızlı bir şekilde ürünleri inceleyip, dilediğinizi satın almakta fayda vardır.