Boyut/Ebat
Fiyat
Çarşaf Türü
Renk
Desen
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pikeli Nevresim Takımı

" araması için 181 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Pikeli Nevresim Takımı Trendyol’da!

Yatak örtülerinin kullanımı mevsimlere göre değişiklik gösterir. Kış aylarında yorgan tercih edilirken havaların ısınmasıyla beraber pikelere geçiş yaşanır. Pike, nevresim araştırması yapılırken dikkat edilen hususlar vardır. Yaz aylarında terleme yapmaması bu listenin başında gelir. Pike sadece yaz aylarında kullanılırken nevresim takımı yaz, kış kullanılır. Göz alıcı ürünün yaz-kış kullanabilir olma özelliğini bünyesinde barındırması artı beğeni toplar. Pikeli nevresim takımı yorum ve değerlendirmeleri müşteriler için avantajlıdır ve tercih sebebidir. Pikeler yatak örtüsünün tamamlayıcı parçası niteliğindedir. Nevresimli pike takımı temizlenmesi yönüyle oldukça pratiktir. Çamaşır kurutma makinelerine gönül rahatlığıyla atıp tekrar kullanabilirsiniz. Dolaplarda, raflarda yer kaplamaz. Yatak odanıza yeni ve fresh bir hava katar.

Modern ve Şık Tasarımın Buluştuğu Nevresimli Pike Takımı

Modern ve Şık Tasarımın Buluştuğu Nevresimli Pike Takımı

Önceleri desenli, dantelli ve nakışlı yatak odaları takımları gözde iken, şimdilerde daha soft renkler ve sadelik ön plandadır. Pikeli nevresim takımı kullananlar desenli ürünleri çokça tercih eder. Sade ya da desenli olması tamamen kişilerin insiyatifindedir. Renk uyumları açısından da müşteriler tarafından özenle inceleme yapılır ve pikeli nevresim takımı tavsiye edilir. Genelde kışın daha koyu renkler tercih edilirken yazın canlı renkler odalarda, yatak örtülerinde yerini alır. Modern ve şık tasarımın buluştuğu ürün, kişilerin ortak zevkte buluştuğu noktalardan biridir. Her yaştan kişilere hitap eder. Gerek kalitesi gerekse modern görünümüyle müşterileri memnun eder. Ürünün kumaşı pamukludur. Pamuklu olması sağlık açısından çok önemlidir. Dokusuyla, görseliyle sizlere hitap eder. Pikeli nevresim takımı 2 kişiliktir. Çeyiz olarak tercih edilmesiyle beraber günlük kullanım için de uygundur. 2 kişilik nevresim takımı modern ve göz alıcı tasarımı ile yaşam alanınızı güzelleştirir. Nevresim takımı modelleri estetik olarak her yaşa ve zevke hitap eder.

Beğeni Toplayan Pikeli Nevresim Takımı Kullananlar

Beğeni Toplayan Pikeli Nevresim Takımı Kullananlar

Evlilik yolunda ilerleyen kişilerin çeyizlik alışverişe çıktığı bilinir. Evin her odasındaki ihtiyaçları gidermek için çıkılan çeyiz alışverişinde yatak odalarının vazgeçilmez ürünleri bulunur. Bunların başında pike, nevresim, çarşaf, yastık kılıfı gibi materyaller gelir. Tümünü içerisinde barındıran ürüne nevresim takımı olarak adlandırılır. Çift kişilik pikeli nevresim takımı düğün hazırlığı yapan kişiler için oldukça elverişli bir üründür. Elbette sadece çeyiz alışverişinde nevresim takımına ihtiyaç duyulmaz. Her yaştan kişiler tek kişilik pikeli nevresim takımı modellerine sahip olabilir. Tasarımı, şıklığı, üretimde kullanılan malzemesi, kullanım alanlarının genişliği gibi detaylar incelenir. Özellikle kış aylarına geçilmesiyle beraber evde geçirelen zamanda artış gösterir. Genelde birisine hediye alınması söz konusu olduğunda şık ya da kaliteli olması gibi özellikler düşünülür. Çeyizlik pikeli nevresim takımı sevdiklerinize, arkadaşlarınıza şık bir hediye tercihi olarak da düşünebilirsiniz.

Avantajlı Pikeli Nevresim Takımı Kampanyaları

Avantajlı Pikeli Nevresim Takımı Kampanyaları

Çağın ve modanın değişmesiyle müşterilerin ürünler üzerindeki zevk ve tercihlerinde de dönüşüme uğradığı gözlemlenir. Pikeli nevresim takımı markaları kullanım kalitesi ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Çeyizlik olarak tercih edilmesinin yanında çocuk odalarında veya salonda kendi kişisel alanını yaratmış olan, tek başına yaşayan müşteriler için de uygundur. Soğuk bir günde kahvenizi yudumlayıp pikenin altında film izleyerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Pikeli nevresim takımı indirim olanağı sağlaması müşterilerin mutlu oldukları bir konudur. Özellikle çeyizlik alışverişte alınacak uzun bir listeye kaydedilir. Ve yatak odalarının olmazsa olmaz bir ürünüdür. Pikeli nevresim takımı online ödeme ve inceleme seçeneklerine erişim kolaylığı sağlar. Pikeli nevresim takımı satın alanlar ürünün kullanışlı olması yönüne dikkat çeker. Pikeli nevresim takımı kampanya ve avantajlarını inceleyerek Trendyol'dan gönül rahatlığıyla kolay bir şekilde ürüne sahip olabilirsiniz.