Renk
Fiyat
Garanti Süresi
Güç (Watt)
Ses Seviyesi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Hepa Filtre
Voltaj
Priz Tipi
Güç Kontrolü
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Karaca Vantuz

" araması için 62 sonuç listeleniyor

Kaliteli Karaca Vantuz Çeşitleri Trendyol’da!

Evlerde yapılan temizlik sırasında ihtiyaç duyulan aletlerin başında elektrikli süpürgeler gelir. Birbirinden farklı teknik özelliklere sahip olan bu aletler arasından seçim yapmak bazen zor olabilir. Kalitesi ile piyasaya iddialı seçenekler sunan Karaca Vantuz, birbirinden farklı model ve özellikler ile karşınıza çıkar. Hayatınızı kolaylaştıracak teknoloji ile donatılan Karaca Vantuz süpürge çeşitleri, evlerinizi tertemiz hale getirerek sizin temizlik arkadaşınız olur. Her bütçeye uygun modelin yer aldığı fiyat listesinde siz de kendinize uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Her yöne dönebilen başlığı sayesinde kolay süpürme avantajı sunan ürün, dikey formuyla evlerde çok fazla yer kaplamama konusunda da öne çıkar. Karaca Vantuz rose gold ise dikkat çeken rengiyle beğeni toplar. Farklı modellerde kullanılan rose gold rengi, ev eşyalarını pembe tonlarından seçenler için uygun bir seçenektir. Kaliteli bir model olan Karaca Vantuz S6 da 899 watt gücüne sahiptir. Yatay formlu ürün ayrıca halı ve sert zeminlerde kullanılabilen başlığının yanında kenar köşe ile koltuk ucu aparatlarını da size sunar. Elektrikli ev aletlerinde kullanılan aparatlar da kolay temizleme konusunda ürünün kendisi kadar büyük öneme sahiptir. Sağlamlığı ve pratikliği ile beğeni toplayan Karaca Vantuz el süpürgesi, yere dökülen kir ve nesnelerin o anda hızlı şekilde temizlenmesine imkan verir. Karaca Vantuz kullananlar yorumları sayesinde müşterilere kılavuzluk eder ve bu değerlendirmeler doğrultusunda istediğiniz ürüne karar vererek Trendyol’dan alabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Karaca Vantuz Modelleri

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Karaca Vantuz Modelleri

Temizlik konusunda size kaliteli çözümler sunan Karaca Vantuz modelleri, yüksek performans ve uzun yıllar kullanım özellikleri ile size sunulur. Bu çeşitlerden biri olan Karaca Vantuz slim, dikey süpürge kullanmayı seven müşteriler için tasarlanır. Az yer kaplayan ve tüm dar alanlara girebilen bu modeller, üstün temizlik sunar. Karaca Vantuz High Force ise rose gold, mor ve silver renk seçeneklerine sahiptir. Geliştirilmiş teknolojiyle donatılan High Force, yüksek çekiş gücünün yanında açma kapama ve kablo sarma aşamalarında da tek tuşla size kolaylık sunar. Kullanıldıkları her alanı tertemiz hale getiren yüksek kalitedeki elektrikli aletler arasında Karaca Vantuz V4, V8 modelleri de gösterilir. 210 W emiş gücüyle öne çıkan V4, sergilediği yüksek performansı ile zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Ergonomik kolu ve hortumu ile beğeni toplayan V8’de dar alanlarda bile kolay temizlik avantajı sunar. Karaca Vantuz Flexi 2 in 1 hem dikey olarak hem de elde kullanılabilme özelliği ile öne çıkar. 800 W motor gücüne sahip bu ürün, 8 metrelik kablosu sayesinde farklı odaları da kolayca süpürebilme avantajını ortaya koyar. Beğeni toplayan bir diğer çeşit Karaca Vantuz Action Force ise sergilediği yüksek performansın yanında hafif oluşu ve ortalama boyutu sayesinde hem kullanım hem de saklama açısından büyük kolaylık sunar. Çekim gücü ile size fayda sağlayacak olan Karaca Vantuz Cyclone, sahip olduğu özellikleriyle alerjisi olan hassas müşterilerin kullanımına uygundur. Tek bir tuşa basarak içerisinde toplanan tozun boşaltılabildiği Karaca Vantuz Turbo Cyclone, müşterilere oldukça hijyenik bir çalışma alanı sunar. HEPA filtre ile üretilen bu çeşit ayrıca bakterileri, aerosolleri ve toksik tozları havadan direkt olarak temizleyebilir. Alerjik sorunlar yaşayan müşterilere uygun bir hijyen sunan model, kalitesi ve özellikleri ile kullanan müşteriler tarafından tam not alır. Süpürgelerin yanında gerekli olan aparatların kalitesine de önem verilir. Bu konuda da müşterileri memnun eden Karaca Vantuz filtre, başlık, batarya aparatlarına Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Karaca Vantuz Özellikleri

Beğeni Toplayan Karaca Vantuz Özellikleri

Karaca Vantuz özellikleri, gelişen teknoloji doğrultusunda, müşterileri memnun etmeye yönelik şekilde ayarlanır. Kaliteli çözümler ve sağlam malzemelerle özel olarak üretilen tüm çeşitler, evlerin temiz ve hijyenik olması konusunda sizin yardımcınız olur. Elektrikli aletlerin öne çıkan özellikleri arasında Karaca Vantuz turbo başlığı gösterilir. Hava akımıyla dönebilen bu başlıklar, halı ve kilimlerde dibe çöken kirleri hızlı şekilde yukarıya çekerek emer. Bu özellik ile donatılan modeller de müşteriler tarafından yüksek kalitesi sebebiyle çokça tercih edilir. Süpürgeler için büyük öneme sahip aparatlardan biri olan hortum konusunda da kaliteli seçenekler sunulur. Karaca Vantuz süpürge hortumu seçenekleri de kolay kullanım avantajı verecek şekilde tasarlanır. Filtrelerin elektrikli temizlik aletleri için ne kadar önemli olduğu bilinir. Farklı çeşitleri bulunan ürünler arasında Karaca Vantuz hepa filtre sahip olduğu kaliteli özellikleriyle öne çıkar. Yüksek verimli partikül yakalayıcı olarak tanımlanan bu ürünler, çok küçük boyuttaki parçaları bile filtreler. İnce ve küçük tozları kolayca çekmesi ile ayrıca astım ve alerjik rahatsızlıkları bulunan müşteriler için büyük öneme sahiptir. Kablolu ve şarjlı olarak farklı seçeneklerin yer aldığı ürün kategorisinde pratik kullanımı ön planda tutan müşteriler, kendileri için uygun olan süpürgeyi seçerler. Karaca Vantuz şarjlı aletler de uzun süre kullanılabilme hususunda yüksek performansa sahiptir. Kablosuz bu ürünleri kolay şekilde taşıyarak farklı odalarda kullanabilirsiniz. Yatay ve dikey modellerin yanında bir de elde tutularak süpürme işlemini gerçekleştiren çeşitler de büyük övgü toplar. Karaca Vantuz süpürge başlığı çeşitleri de ihtiyacınız olan kaliteyi size sunar. Hafif ve küçük boyutta tasarlanan, günlük kullanıma uygun bu özel modelleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Karaca Vantuz Serisi

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Karaca Vantuz Serisi

Karaca Vantuz serisi içerisinde yer alan birbirinden farklı özelliklere, forma ve renge sahip modeller arasında seçim yaparken ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi düşünmeniz gerekir. Alışveriş bütçenize uygun kaliteli çeşitleri bulabileceğiniz seri içerisinde son zamanlarda dikkat çeken seçenek ise Karaca Vantuz konuşan süpürge modelidir. Konuşabilme özelliği nedeniyle Türkiye’de ilk olma niteliğini taşıyan Karaca Vantuz talky, filtreler dolduğu zaman size konuşarak haber verir. Bu özel ürün sayesinde enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz elektrikli temizlik aletine karar verdiğinizde renk seçeneklerini de incelemenizde fayda var. Klasik seçeneklerin dışına çıkmak isteyenler için Karaca Vantuz mor rengi ile karşınıza çıkar. Morun güzel bir tonu ile tasarlanan aletler arasından istediğiniz modeli seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Belirli zamanlarda yapılan Karaca Vantuz kampanya haberleri de kendisine temizlik konusunda yardımcı arayanlar için büyük fırsatlar sunar. Sahip oldukları teknik özellikler ile beğenileri toplayan ürünler, sundukları fiyat fırsatları ile de müşterlerden tam not alır. Karaca Vantuz fiyat avantajlarından yararlanabilmek için indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Evlilik hazırlığı yapan müşteriler için de özel avantajlar ile öne çıkan ürünler, her bütçeye uygun seçeneklerle karşınıza çıkar. Evlendikten sonra yerleşecekleri yeni evleri için alışveriş yapanlar, Karaca Vantuz çeyiz seti fırsatlarından da yararlanabilirler. Size uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli temizlik çözümleri veren ürünler, özellikleri çerçevesinde farklı fiyatlar ile piyasaya çıkar. Geniş ürün yelpazesinde yer alan Karaca Vantuz dikey süpürge, kablosuz ve hafif sahip olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Sahip olduğu teknolojiden filtre çeşidine, aparatlarının özelliklerinden çekim gücüne kadar birçok hususa alışverişiniz sırasında dikkat etmeniz gerekir. Size hem enerji hem de bütçe tasarrufu sağlayacak ürünü Trendyol ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz.