İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kaş Rimeli

" araması için 27 sonuç listeleniyor
Pastel Eyebrow Maskara Rimel 21 Numara

PastelEyebrow Maskara Rimel 21 Numara

120 TL
Sepete Git

Kaş Rimeli Seçenekleri ile Derin Bakışlar Trendyol'da!

Top, medeniyetin doğuşuna kadar uzanan klasik bir oyuncaktır. Bazı ebeveynler her zaman bebek ve yürümeye başlayan çocuk oyuncakları alanındaki en son trendleri takip etseler de, bir topla yaşanabilecek eğlence miktarını asla hafife almamalılar. Çocuğunuzun gelişim aşamasına bağlı olarak top oyununu kullanmanın çeşitli yolları vardır. Ancak, topun her zaman boğulma tehlikesi oluşturmayacak kadar büyük olması gerektiğini unutmamak önemlidir. Zıplama topu bunun için iyi bir seçimdir. Zıplama topu çeşitleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Zıplama Topu Çeşitleri

Zıplama Topu Çeşitleri

Zıplama topu modelleri oldukça fazladır. Zıplama topu fiyatı ekonomiktir. Büyük bir egzersiz topuyla yardımlı yüz üstü yatmadan bebeğinize topları yuvarlamayı ve tekmelemeyi öğretmeye kadar, en kısa zamanda top oyununa başlayın! Çocuğunuz, plastik top veya plaj topu gibi büyük, hafif toplarla oynayarak çok şey kazanabilir. Bir topla neler yapabileceğinize şaşıracaksınız! Bir topu tekmelemenin, zıplatmanın, fırlatmanın veya yuvarlamanın etkilerini keşfetmek gibi basit şeyler onların gelişimini destekler. Topla serbest oyun, eleştirel düşünmeyi ve yaratıcılığı teşvik edebilir. Bu topla ne yapabilirim? Ne kadar sert atabilirim? Ne kadar yükseğe fırlatabilirim? Onu yakalayabilir miyim? Topla etkileşim kurmanın tüm farklı yollarını denerken, motor becerilerini, uzamsal becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştiriyor. Topu yuvarlamak veya ileri geri tekmelemek gibi basit aktiviteler yapmanın sadece onların gelişimi için harika olmadığını unutmayın. Çocuklar küçük boyutlu gibi daha küçük toplarla oynamaktan da yararlanabilirler, bu onlara tek elle top atma alıştırması yapma şansı verir. Yürümeye başlayan çocuğunuzun uzamsal ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için zıplama topu özellikleri benzersiz faydalar sunar.

Zıplama Topu Seçenekleri

Zıplama Topu Seçenekleri

Zıplama topu kullananlar tarafından yapılan zıplama topu yorumları oldukça olumludur. Top, uygun bir kaynak olmasının yanı sıra çok yönlü olması, yani birden çok oyun olanağı sunması nedeniyle dünyanın her yerindeki çocuklar tarafından en çok eğlenmek için kullanılan oyuncaklardan biridir. Ancak bu küresel nesne sadece iyi vakit geçirmek için kullanılmaz, aynı zamanda çocuklukta belirli beceri ve yetenekleri geliştirmek için idealdir. Çocuklar topla oynarken hareket etmeyi bırakmazlar, kollarını, bacaklarını, parmaklarını vb. sürekli olarak gerer ve gevşetirler. Bu, vücut şeması hakkında bilgi edinene kadar yavaş yavaş vücutlarının farklı bölümlerini tanımayı öğrendikleri anlamına gelir, yani diğer dış verilerin yardımı olmadan bedenlerini zihinsel olarak temsil etme yeteneği elde ederler. Miniklerin kendi bedenlerinin farkına varmaları, ister ayaklarıyla ister elleriyle top atma konusunda denge duygularını geliştirmelerine ve özgüvenlerini geliştirmelerine de yardımcı oluyor. Tüm top oyunları vücutta, özellikle ekstremitelerde ustalaşmayı gerektirir ve bu nedenle, onlarla göz-el ve göz-ayak arasındaki hareketleri koordine etmeyi öğrenirsiniz. Bundan dolayı zıplayan toplar son derece yararlıdır.

Zıplama Topu Modelleri

Zıplama Topu Modelleri

Küçük toplarla oynarsanız, ince motor becerilerinizi geliştirebilirsiniz, çünkü bu, belirli el becerileri edinmeyi ve parmak hareketlerini koordine etmeyi gerektirir. Toplar, çocuklara çevrelerindeki çevreden yararlanmaları ve yön, yörünge ve oryantasyon ile ilgili belirli uzamsal kavramları geliştirmeleri için harika bir fırsat sağlar. Top oynamak küçüklerde motive edicidir ve çok fazla ilgi uyandırır, böylece bu aktiviteyi gerçekleştirirken tüm dikkatlerini oyunun hedeflerine ulaşmaya odaklarlar. Çocukları akranlarıyla sosyalleşmeye zorlayan, takım halinde veya grup halinde oynayabilecekleri sayısız top oyunu vardır. Bu şekilde, başkalarıyla saygılı ve işbirlikçi bir şekilde etkileşim kurmayı ve iletişim kurmayı öğrenirler. Top oynamanın çocuk gelişimi için hem bilişsel hem de fiziksel birçok faydası vardır. Bu nedenle küçüklerin bu küresel cisme yaşamın ilk yıllarından itibaren aşina olması önemlidir. Aslında, yeteneklerini maksimuma çıkarmak için ideal olan, farklı boyutlarda, dokularda, renklerde vb. toplara sahip olmalarıdır . Hem ellerle kuvvetlice fırlatırken hem de ayakla ateş etmeye çalışırken denge gelişir. Topla bir hedefi işaretleme ve fırlatma veya ayakla şut yoluyla ona ulaşmaya çalışma işi, koordinasyonu çok önemli bir şekilde geliştirmeye yardımcı olur. Minikler, topa nereye ve hangi kuvvetle vuracaklarını veya hangi kuvvetle atıp ne zaman bırakacaklarını hesaplamalıdır. Zıplama topu fiyatları için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.