İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Kaşık Biberon

" araması için 64 sonuç listeleniyor
Eday Easycup 60 ml Kaşık Biberon
EdayEasycup 60 ml Kaşık Biberon
(50)
Easycup 60 ml Kaşık Biberon
67,40 TL
Sepete Git
Chicco Çatal Kaşık Seti 12m+
KARGO BEDAVA
ChiccoÇatal Kaşık Seti 12m+
149,65 TL
Sepete Git

Kaşık Biberon Çeşitleri ile Doğru Beslenme

mtn

Kaşık Biberon Kullanımı

Kaşık Biberon Kullanımı

Kaşık şeklinde biberon bebeklerin özellikle de yeni doğan bebeklerin beslenmesinde kullanılan, özel durumu olan bebeklerin (emme güçlüğü ve yarık dudak gibi) kullandığı bir üründür. Ek gıdaya geçiş sürecinde de kullanılan kaşık biberon, geçişi kolaylaştıran bir ürün olmaktadır. Kaşık biberon ucu kullanımı bebeğin durumuna ve ihtiyacına göre farklı modellerde olabilir. Annelerini emmekte güçlük çeken bebekler ya da emziğe alışan bebekler için geliştirilen kaşık biberonlar, aynı zamanda prematüre doğan bebekler için de oldukça kullanışlıdır. Bebeklerin ek gıdaya geçişte kaşıkla yemek yemeğe alışabilmeleri için de kullanılır. Güvenli bir kullanımı vardır, boğulma tehlikesi yoktur. Biberonun ucu kaşık şeklindedir. Polipropilen ya da silikondan üretilir. Kaşık ucu yumuşaktır. Silikondan yapılan kaşık ucu sayesinde bebek tekrardan memeden süt almak isteyecektir. Bebeği emziğe de alıştırır. Bebekler için oldukça rahat ve pratiktir. Meme emmeyen ya da emmek istemeyen bebekler için bebek kaşık biberon çok değerlidir. Sıkma kaşık biberon kullanan bebek, doyacak ve mutlu olacaktır. Bu da anneler açısından oldukça önem verdikleri bir konudur. Bebeğin yeme alışkanlığına göre farklı modellerde ve ebatlarda birçok kaşık biberon bulunur.

Kaşık Biberon Tavsiyeleri

Kaşık Biberon Tavsiyeleri

Yenidoğan döneminde ve ek gıdaya geçiş zamanlarında çok büyük kolaylık sağlayan kaşık uçlu biberon kullanım amaçları ve özelliklerine göre farklı modellerde bulunmaktadır. Özellikle prematüre doğan ya da emme güçlüğü çeken yenidoğan bebekler için özel olarak tasarlanmış yenidoğan kaşık biberon, göğüs ucuna benzer yapısı sayesinde beslenme sıkıntısı çeken bebeklerin beslenmesini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca kaşık biberon özellikleri, bebeklerin ağız ergonomisine uygun olarak her bebek için farklı modellerde oluşturulmaktadır. Emme güçlüğü yaşayan bebeklerin yanı sıra yarık dudağa sahip bebeklerin de beslenmesini kolaylaştıran bu kaşık biberonlar, sızıntı yapmaması ve kolay kullanımı sayesinde birçok anne tarafından talep edilmektedir. Kaşık biberonlar, BPA, PVC ve fatalat gibi kimyasallar içermez. Kaşık şeklindeki ucu yiyeceklerde kullanılabilen silikondan üretilmiştir. Saf silikon kaşık biberon silikondan üretildiği için bebeklerin dudağını ve damağın tahriş etmemektedir. Kaşık biberonlar, özel emniyet sistemi ile üretilmesi sayesinde yeni doğan, prematüre ve emme güçlü çeken çoğu bebekler için güvenli bir beslenme yöntemi olmaktadır. Aynı zamanda kaşık ağızlı biberon ile beslenen bebekler, ek gıdaya geçiş sürecinde kaşıkla yemek yeme alışkanlığını da kazanmaktadır.

Kaşık Biberon Fiyatları

Kaşık Biberon Fiyatları

Kaşık biberon fiyatları sahip oldukları özelliklere ve markalara göre değişkenlik göstermektedir. Kaşık biberonların ana kullanım amacı yeni doğan ve emme güçlüğü çeken bebeklerin beslenmesi için kullanılsa da yarık dudaklı doğan bebekler için de tasarlanmış modelleri bulunmaktadır. Fiyat farklılıkları, biberonun sahip olduğu hazne yapısına göre değişiklik göstermektedir. Şişe, 80 ml, 90 ml, 120 ml, 125 ml, 150 ml ya da 240 ml arasında olabilir. Aynı zamanda kaşık biberonlar, kaşığı çıkarılarak da ayrıca bir kullanım özelliğine sahiptir. Anneler için oldukça kullanışlı ve pratik olan bu kaşık biberonlar, hiçbir kimyasal bulundurmaması, pratik tutuşları ve emniyet mekanizması sayesinde birçok anne tarafından güvenle kullanılmaktadır. Kaşık biberon kullananlar bebeklerinin daha iyi doyduklarını, tekrar memeye döndüklerini ve kaşıkla yemek yemeyi daha iyi öğrenebildiklerini söylemektedir. Plastik biberon ucu sayesinde annesini emmeyen bebekler, daha rahat memeye dönebilmekte ve memeden süt içebilmektedir. Kaşık olması sayesinde ek gıdaya geçmekte olan bebeklerin kaşıkla yeme gelişimlerine katkısı bulunur. Bebeklerin gelişimi açısından da oldukça önemli bir üründür. Bebeklerine her türlü özeni gösteren anneler için kaşık biberon, tavsiye edilen en önemli bebek biberon ürünlerinin başında geliyor. Kaşık biberon ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir, siparişinizi oluşturarak rahatlıkla satın alabilirsiniz. Kaşık biberon yorumlarından kaşık biberon faydalarını öğrenebilirsiniz.

Yukarı Çık