Kedi Çorbası

162+ Ürün
Ciao Inaba Twin Packs Tavuklu Kedi Çorbası 2x40 Gr
Hızlı Teslimat

Ciao Inaba Twin Packs Tavuklu Kedi Çorbası 2x40 Gr

Tavuk
Stick
Kupon Fırsatı
245 TL
(3.062,50 TL/kg)
Miamor Kitten Tavuklu Yavru Kedi Çorbası 135 Ml
Hızlı Teslimat

Miamor Kitten Tavuklu Yavru Kedi Çorbası 135 Ml

1 - 5 kg
3.0
(1)
157 TL
Genel Markalar Parça Ton Balıkı ve Somonlu Tahılsız Kedi Çorbası 40 Gr
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Parça Ton Balıkı ve Somonlu Tahılsız Kedi Çorbası 40 Gr

Karışık
Sıvı
4.6
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
97,02 TL99 TL
Trendyol Plus ile95,08 TL
Pro Plan FELİX KEDİ ÇORBASI TAVUKLU 48 GRAM X 20 ADET
Yetkili Satıcı

Pro Plan FELİX KEDİ ÇORBASI TAVUKLU 48 GRAM X 20 ADET

Tavuk
Sıvı
5.0
(2)
Kargo Bedava
639 TL
(31,95 TL/adet)
Wanpy Ton Balıklı ve Karidesli Tahılsız Kedi Çorbası 50gr - 24 Adet
Yetkili Satıcı

Wanpy Ton Balıklı ve Karidesli Tahılsız Kedi Çorbası 50gr - 24 Adet

Ton Balığı
Sıvı
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.149 TL
(47,88 TL/adet)
Gardenmix Karışık Kedi Çorbası 40gr - 24 Adet
Hızlı Teslimat

Gardenmix Karışık Kedi Çorbası 40gr - 24 Adet

Karışık
Sıvı
4.6
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
999 TL
(1.040,63 TL/kg)
Genel Markalar Tavuklu Kedi Çorbası 135 ML
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Tavuklu Kedi Çorbası 135 ML

Tavuk
Stick
4.6
(92)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
179 TL
(1.325,93 TL/lt)
Pro Plan felix kedi çorbası sığır etli 48 gram X 26 ADET
Yetkili Satıcı

Pro Plan felix kedi çorbası sığır etli 48 gram X 26 ADET

Sığır
Sıvı
5.0
(1)

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

689 TL
699 TL
(0,55 TL/kg)
Miamor TOM&JERRYPETSHOP-Karışık Kedi Çorbası 135ml - 24 Adet
Hızlı Teslimat

Miamor TOM&JERRYPETSHOP-Karışık Kedi Çorbası 135ml - 24 Adet

100 - 500 gr
4.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3.859,90 TL
Felix Soup Beef Sığır Etli Kedi Çorbası 30x48 Gr
Hızlı Teslimat

Felix Soup Beef Sığır Etli Kedi Çorbası 30x48 Gr

Sıvı
5.0
(1)

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

815,81 TL
844,24 TL
(566,53 TL/kg)
Genel Markalar Ördekli Kedi Çorbası 135 ML
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Ördekli Kedi Çorbası 135 ML

100 - 500 gr
4.4
(105)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,90 TL
Wanpy Karışık Aromalı Kedi Çorbası (50GR X 6 ADET) Sıvı Kedi Ödülü
Hızlı Teslimat

Wanpy Karışık Aromalı Kedi Çorbası (50GR X 6 ADET) Sıvı Kedi Ödülü

Karışık
Sıvı
4.7
(43)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
335 TL
(1.116,67 TL/kg)
Gardenmix Garden Mix Karışık Kedi Çorbası 40gr - 12 Adet
Yetkili Satıcı

Gardenmix Garden Mix Karışık Kedi Çorbası 40gr - 12 Adet

Karışık
Stick
4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
498 TL
(1.037,50 TL/kg)
Supreme Cat Kedi Çorbası Balıklı, İştah Açıcı Sıvı Kedi Maması 135 ml x 12

Supreme Cat Kedi Çorbası Balıklı, İştah Açıcı Sıvı Kedi Maması 135 ml x 12

Evet
Yetişkin (1 - 7 Yaş)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
25 TL Kupon
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

1.329,60 TL
1.427,33 TL
(820,74 TL/lt)
Animonda Carny Ton Balıklı Yetişkin Kedi Çorbası 140 Ml

AnimondaResmi satıcı rozeti Carny Ton Balıklı Yetişkin Kedi Çorbası 140 Ml

0 - 100 gr
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
202,95 TL205 TL
Gardenmix Karışık Kedi Çorbası Ödül Paketi 40gr - 24 Adet
Hızlı Teslimat

Gardenmix Karışık Kedi Çorbası Ödül Paketi 40gr - 24 Adet

Karışık
Sıvı
5.0
(1)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
849,99 TL
(885,41 TL/kg)
Wanpy PATİLİMARKET kedi çorbası tavuk havuç balkabaklı 1 adet
Yetkili Satıcı

Wanpy PATİLİMARKET kedi çorbası tavuk havuç balkabaklı 1 adet

Sıvı
80 TL
(80 TL/adet)
Trendyol Plus ile77,60 TL
Animonda Carny Tavuklu Yetişkin Kedi Çorbası 140 Ml
Hızlı Teslimat

AnimondaResmi satıcı rozeti Carny Tavuklu Yetişkin Kedi Çorbası 140 Ml

0 - 100 gr
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
183,15 TL185 TL
KATTOVIT Strüvit Taşı Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Çorba 135mL
Hızlı Teslimat

KATTOVIT Strüvit Taşı Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Çorba 135mL

Tavuk
Sıvı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

590 TL
600 TL
(4.370,37 TL/lt)
Royalist Probiyotikli Tavuklu & Ginsengli Kedi Çorbası 50 Gr x 6 Adet
Yetkili Satıcı

Royalist Probiyotikli Tavuklu & Ginsengli Kedi Çorbası 50 Gr x 6 Adet

Sıvı
Tavuk
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
450 TL
(1.500 TL/kg)
Genel Markalar Inaba Chicken Broth Tavuk Sulu ve Ton Balıklı Kedi Çorbası 50 Gr
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Inaba Chicken Broth Tavuk Sulu ve Ton Balıklı Kedi Çorbası 50 Gr

Tavuk
Sıvı
4.0
(1)
130 TL
(2.600 TL/kg)
Supreme Cat Tavuklu Kedi Çorbası 135 ML x 12 Adet
Hızlı Teslimat

Supreme Cat Tavuklu Kedi Çorbası 135 ML x 12 Adet

100 - 500 gr
5.0
(1)
Kargo Bedava
436,90 TL
(36,41 TL/adet)
Wanpy Karışık Aromalı Tahılsız Kedi Çorbası 50gr x 6 Adet Sıvı Kedi Ödülü 3 Ç...
Yetkili Satıcı

Wanpy Karışık Aromalı Tahılsız Kedi Çorbası 50gr x 6 Adet Sıvı Kedi Ödülü 3 Çeşit

Karışık
Sıvı
299,90 TL
(999,67 TL/kg)
Gardenmix SOMONLU KEDİ ÇORBASI 40 GR. 10 ADET
Hızlı Teslimat

Gardenmix SOMONLU KEDİ ÇORBASI 40 GR. 10 ADET

Somon Balığı
Sıvı
4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
419 TL
(41,90 TL/adet)
Royalist Kremalı Atıştırmalık Somonlu Kedi Çorbası
Hızlı Teslimat

Royalist Kremalı Atıştırmalık Somonlu Kedi Çorbası

Somon Balığı
Sıvı
124 TL
Pro Plan FELİX KEDİ ÇORBASI TAVUKLU 48 GRAM X 6 ADET
Yetkili Satıcı

Pro Plan FELİX KEDİ ÇORBASI TAVUKLU 48 GRAM X 6 ADET

Tavuk
Sıvı
349 TL
(1.211,81 TL/kg)
Supreme Dog Supreme Cat Balikli Kedi Çorbası 135 Ml x 5 Adet

Supreme Dog Supreme Cat Balikli Kedi Çorbası 135 Ml x 5 Adet

Balık
Sıvı
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu40 TL'ye %10 İndirim (Marka Kampanyası)
3 TL Kupon
Sepet ikonu40 TL'ye %10 İndirim (Marka Kampanyası)
176,31 TL195,90 TL
MOOCHIE Çorba Ördekli Kısır Kedi Çorbası 135 ML
Hızlı Teslimat

MOOCHIEResmi satıcı rozeti Çorba Ördekli Kısır Kedi Çorbası 135 ML

100 - 500 gr
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
148,50 TL150 TL
Genel Markalar Tahılsız Kedi Çorbası 40gr x 12 Adet

Genel Markalar Tahılsız Kedi Çorbası 40gr x 12 Adet

0 - 100 gr
4.7
(13)
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
578,20 TL590 TL
Trendyol Plus ile549,29 TL
me-o Meo Somonlu Krema Kedi Ödülü Kedi Çorbası 4x15 Gr
Başarılı Satıcı

me-oResmi satıcı rozeti Meo Somonlu Krema Kedi Ödülü Kedi Çorbası 4x15 Gr

Stick
5.0
(2)
2. Ürün %10
349 TL
(5.816,67 TL/kg)
Pro Plan Felix Kedi Çorbası TAVUKLU 48 Gram x 6 Adet
Hızlı Teslimat

Pro Plan Felix Kedi Çorbası TAVUKLU 48 Gram x 6 Adet

Tavuk
Sıvı
4.0
(1)
279 TL
(968,75 TL/kg)
Miamor Neo Pet Market Tavuklu Yavru Kedi Çorbası 135 Ml X 3 Adet
Hızlı Teslimat

Miamor Neo Pet Market Tavuklu Yavru Kedi Çorbası 135 Ml X 3 Adet

100 - 500 gr
3.0
(2)
Kargo Bedava
550 TL
Royalist Probiyotikli Tavuklu ve Kızılcıklı Kedi Çorbası 50 Gr x 6 Adet
Yetkili Satıcı

Royalist Probiyotikli Tavuklu ve Kızılcıklı Kedi Çorbası 50 Gr x 6 Adet

Tavuk
Sıvı
5.0
(2)
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
550 TL
(91,67 TL/adet)
Supreme Cat Tavuklu Kedi Ödül Çorbası 135ml
Hızlı Teslimat

SupremeResmi satıcı rozeti Cat Tavuklu Kedi Ödül Çorbası 135ml

Tavuk
Sıvı
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
55 TL
(55 TL/adet)
Wanpy Kediler Için Karidesli Ton Balığı Eti Çorbası 50 gr X 5 Adet
Yetkili Satıcı

Wanpy Kediler Için Karidesli Ton Balığı Eti Çorbası 50 gr X 5 Adet

Ton Balığı
Stick
5.0
(5)
Çok Al Az Öde
281 TL
(1.124 TL/kg)
Wanpy Kedi Çorbası 10 Adet Karışık Kedi Ödülü Maması 10x50 gr Kedi Maması
Hızlı Teslimat

Wanpy Kedi Çorbası 10 Adet Karışık Kedi Ödülü Maması 10x50 gr Kedi Maması

Karışık
Sıvı
4.6
(14)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
554 TL
(1.108 TL/kg)

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?