İlgili Kategoriler
Materyal
Renk
Fiyat
Şekil
Boyut/Ebat
Ürün Tipi
Fiyat Geçmişi
Özellik
Tema / Stil
Parça Sayısı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kek Fanusu

" araması için 754 sonuç listeleniyor

Kek Fanusu Modelleri ile Şık Tatlı Sunumları

Kek, pasta, kurabiye ve çeşitli tatlıları binbir zahmetle yapıp misafir ya da kendiniz için hazır hale getirirsiniz. Bu zahmetli uğraşın ardından hazırlanan yiyeceklerin tazeliğini koruması için kek fanusu kullanımı gerekir. Fanus içine konulan tatlılar bayatlamadan lezzetlerini daha uzun ömürlü olacak şekilde korur. Kapaklı kek fanusu, içerisine konulan kek, pasta, kurabiye gibi hava alması durumunda çabuk bayatlayan yiyeceklerin korunması için tasarlanmıştır. Kek koyma fanusu servis saatine kadar hazırlanan keklerin hava ile temasını keserek fırından yeni çıkmış kadar taze olmasını sağlar. Bu fanus içerisine cevizli, havuçlu, üzümlü, tarçınlı, çikolatalı, meyveli kısacası arzu ettiğiniz her keki koyabilirsiniz.

Kek Fanusu Modelleri

Kek Fanusu Modelleri

Kek fanusu modelleri kullanım yerlerine göre çeşitli farklılıklar gösterse de amaç olarak aynı görevi görür. Gerek özel hayatta misafirleriniz için gerekse iş hayatında müşterilerinize yapacağınız sunumlar için farklı model ve ebatlarda kek pasta fanusu modelleri mevcuttur. Bu modeller tek kullanımlık kek fanusu şeklinde olabileceği gibi uzun ömürlü cam kek fanusu şeklinde de karşınıza çıkabilir. Özellikle misafir ağırlamayı gerektiren arkadaş buluşmaları ya da özel davetler de ikramlarınızı sergileyebileceğiniz cam kek fanusu ayaklı olarak kullanılabilir. Böylece şık kek fanusu görüntüsü içinde misafirlerinize ikramda bulunabilirsiniz. Daha dikkat çekici sunumlar tercih edenler için tasarlanan kırmızı kek fanusu modeli sayesinde hazırlanan pastaları en çarpıcı şekilde sunabilirsiniz. Profesyonel olarak bu işi yapanlar için pastane, cafe, restoran gibi iş yerlerinde teşhir dolabına uyumlu modellerde kek fanusu kullanılabilir. Böylece müşterilerin ilgisini çekerken aynı zamanda ürünlerin taze kalması sağlanır. Kek fanusu cam kapak ile şeffaf olma özelliği taşıdığından yiyecekler servis yapılmadan önce göze hitap edecek şekilde sunulur. Ayrıca davet edildiğiniz bir yere çay sohbetlerine ya da sevdiğiniz birinin yanına giderken taşınabilir kek fanusu ile yanınızda tatlılarınızı alarak hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Kek Fanusu Fiyatları

Kek Fanusu Fiyatları

Kek fanusu fiyatları modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kek fanusu plastik kapak ve gövdeden ya da tamamen camdan olabileceği gibi seramikten de üretilebilir. Bu malzemelerin haricinde kek fanusu bambu, hasır, porselen, yuvarlak tabaklı, dikdörtgen, seramik, kilitli, vakumlu, ahşap olarak farklı modellerde üretilebilir. Bundan dolayı malzeme çeşitliliği fiyat çeşitliliğine de neden olur. Bunlar dışında kek fanusu takım olarak da üretilir. Bu durumda kek fanusu seti servis tabağı, pasta bıçağı ve spatula olacak şekilde farklı parçalardan oluşur ve diğerlerine göre farklı fiyatlandırılır. Fiyata etki eden başka bir unsursa modellerin ayaklı ve ayaksız olmasıdır. Kek fanusu ayaklı olan modeller ayaksız olanlara göre farklı fiyatlarda olabilir.

Sunumların Vazgeçilmezi Şık Kek Fanusları Trendyol’da

Sunumların Vazgeçilmezi Şık Kek Fanusları Trendyol’da

Dikkat çekici sunumlar yaratmanın yanı sıra keklerinizi, pastalarınızı saklamak için de bir kek saklama fanusu alma ihtiyacı duyarsınız. Bunun nedeni özenle hazırlanan tatlıları bayatlamadan servis etme imkanına erişmek olur. Hem şık sunum hazırlamanızı sağlayacak hem de tatlılarınızı taze tutacak olan damalı kek fanusu ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Estetik kaygı yaşamayı ortadan kaldıran pasta tabaklı kek fanusu servis tabakları ile uyum içinde sunum yapmanıza imkan verir. Böylece masada uyumlu bir görsellik sergilemiş olursunuz. Sadece evlerde değil bazen piknik ya da akraba ziyaretlerine giderken kek fanusu kullanma ihtiyacı duyulur bunun için kek taşıma fanusu kullanabilirsiniz. Bu şekilde yiyecekleri dış etkilerden özenle koruyup görünümünü bozmadan taşımanın yanı sıra hava ile teması kesilerek bayatlaması da engellenir. Sunumların vazgeçilmez parçası olan çok fonksiyonlu kek fanusu modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kek Fanusu Ne İşe Yarar?

Pasta, kek, kurabiye ve çeşitli tatlıların uzun süre saklanıp hijyenik şekilde muhafaza edilmesi için özel olarak geliştirilen orijinal, özel tasarım üründür. Hazırladığınız yiyeceklerin bayatlamadan lezzetini uzun süre muhafaza edebilir. İçerisine konulan pasta, kek, kurabiye gibi yiyeceklerin hava almasını önleyerek çabuk bayatlamasını önleyebilir. Müşterilerin oldukça ilgisini çeken, ürünlerin tazeliğini koruyan, şeffaf, renkli, malzeme kalitesi yüksek ürün uzun süreli kullanım imkânı sunar. Ergonomik yapısıyla ile istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz, sevdiklerinize hoş sürprizler yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir üründür. Servis saatine kadar hazırladığınız keklerin hava ile temasını kesen, fırından yeni çıkmış gibi taze olmasına olanak sağlayan bu ürün çeşitli testlerden geçirilerek hizmetinize sunulur. Havuçlu, cevizli, tarçınlı, çikolatalı, meyveli, üzümlü kısaca arzu ettiğiniz tüm kekleri içerisine kolayca koyarak sevdiklerinize birbirinden taze, lezzetli yiyecek ve özel çay sunumları yapabilirsiniz.

Kek Fanusu Nasıl Kullanılır?

Estetik, zarif tasarımı, kullanışlılığı ile ön plana çıkan özel üretim ürün kullanım yerlerine göre farklı şekilde dizayn edilir. Özel hayatta misafirleriniz için, iş hayatında müşterilerinize yapabileceğiniz pek çok sunumu pratik, zahmetsiz şekilde yapabilmeniz için özel olarak üretilmiştir. Farklı model ve ebatlarda tasarlanan ürünler tek kullanımlık olabileceği gibi geniş yapı özellikleriyle de kalabalık aile, arkadaş ve sevdiklerinize pek çok taze, hoş sunumlar yapmanızı sağlar. Dayanıklı, yüksek materyal tasarım kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatır. Evde kullanımının yanı sıra profesyonel olarak bu işi yapan kafe, pastane, restoran gibi pek çok işletmenin dolabıyla uyumlu özel olarak tasarlanmıştır. Fiyatları ebat, model ve marka kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Misafir ağırlamayı sevenler için ideal olup özel davetlerin yanı sıra arkadaş buluşmalarında hünerlerinizi kolayca sergilemenize imkân tanır. Ayaklı olarak da kullanabileceğiniz estetik, şık, kullanışlı ürün sayesinde misafirlerinize lezzetli, sağlıklı, özel ikramlarda bulunabilirsiniz.

Kek Fanusu Bulaşık Makinesine Atılır Mı?

Özel, modern, dikkat çekici sunumlar yapmanıza olanak sağlayan dayanıklı, sağlam materyal malzemeden tasarlanan bu ürünün bulaşık makinesinde yıkandığında zarar görmediği görülmüştür. Elde ya da makinede kolaylıkla temizleyebileceğiniz bu malzemeyi uzun süre ilk günkü kalitesiyle kullanabilirsiniz. Plastik kapak ve gövdeden dizayn edilebildiği gibi tamamen camdan, seramikten de üretilebilen malzeme kalitesi yüksek, dayanıklı ürünler uzun süreli kullanım imkânı sunar. Hasır, porselen, bambu, yuvarlak, tabaklı, seramik, kilitli, vakumlu, dikdörtgen, ahşap gibi farklı modellerde tasarlanan malzeme çeşitliliği yüksek bir üründür. Set halinde de hizmetinize sunulan ürünler servis tabağı, pasta bıçağı, spatula gibi farklı parçalardan oluşur. Sunum saatine kadar yiyeceklerinizin havayla temasını önleyerek fırından yeni çıkmış hissi veren, ürünlerinizin taze olmasını sağlayan özel üretim bu ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşabilir; bütçenize uygun seçenekleriyle rahatlıkla satın alabilirsiniz.