placeholder
"

Kek Fanusu

" araması için 1658 sonuç listeleniyor

Kek Fanusu Modelleri ile Şık Tatlı Sunumları

Kek, pasta, kurabiye ve çeşitli tatlıları binbir zahmetle yapıp misafir ya da kendiniz için hazır hale getirirsiniz. Bu zahmetli uğraşın ardından hazırlanan yiyeceklerin tazeliğini koruması için kek fanusu kullanımı gerekir. Fanus içine konulan tatlılar bayatlamadan lezzetlerini daha uzun ömürlü olacak şekilde korur. Kapaklı kek fanusu, içerisine konulan kek, pasta, kurabiye gibi hava alması durumunda çabuk bayatlayan yiyeceklerin korunması için tasarlanmıştır. Kek koyma fanusu servis saatine kadar hazırlanan keklerin hava ile temasını keserek fırından yeni çıkmış kadar taze olmasını sağlar. Bu fanus içerisine cevizli, havuçlu, üzümlü, tarçınlı, çikolatalı, meyveli kısacası arzu ettiğiniz her keki koyabilirsiniz.

Kek Fanusu Modelleri

Kek Fanusu Modelleri

Kek fanusu modelleri kullanım yerlerine göre çeşitli farklılıklar gösterse de amaç olarak aynı görevi görür. Gerek özel hayatta misafirleriniz için gerekse iş hayatında müşterilerinize yapacağınız sunumlar için farklı model ve ebatlarda kek pasta fanusu modelleri mevcuttur. Bu modeller tek kullanımlık kek fanusu şeklinde olabileceği gibi uzun ömürlü cam kek fanusu şeklinde de karşınıza çıkabilir. Özellikle misafir ağırlamayı gerektiren arkadaş buluşmaları ya da özel davetler de ikramlarınızı sergileyebileceğiniz cam kek fanusu ayaklı olarak kullanılabilir. Böylece şık kek fanusu görüntüsü içinde misafirlerinize ikramda bulunabilirsiniz. Daha dikkat çekici sunumlar tercih edenler için tasarlanan kırmızı kek fanusu modeli sayesinde hazırlanan pastaları en çarpıcı şekilde sunabilirsiniz. Profesyonel olarak bu işi yapanlar için pastane, cafe, restoran gibi iş yerlerinde teşhir dolabına uyumlu modellerde kek fanusu kullanılabilir. Böylece müşterilerin ilgisini çekerken aynı zamanda ürünlerin taze kalması sağlanır. Kek fanusu cam kapak ile şeffaf olma özelliği taşıdığından yiyecekler servis yapılmadan önce göze hitap edecek şekilde sunulur. Ayrıca davet edildiğiniz bir yere çay sohbetlerine ya da sevdiğiniz birinin yanına giderken taşınabilir kek fanusu ile yanınızda tatlılarınızı alarak hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Kek Fanusu Fiyatları

Kek Fanusu Fiyatları

Kek fanusu fiyatları modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kek fanusu plastik kapak ve gövdeden ya da tamamen camdan olabileceği gibi seramikten de üretilebilir. Bu malzemelerin haricinde kek fanusu bambu, hasır, porselen, yuvarlak tabaklı, dikdörtgen, seramik, kilitli, vakumlu, ahşap olarak farklı modellerde üretilebilir. Bundan dolayı malzeme çeşitliliği fiyat çeşitliliğine de neden olur. Bunlar dışında kek fanusu takım olarak da üretilir. Bu durumda kek fanusu seti servis tabağı, pasta bıçağı ve spatula olacak şekilde farklı parçalardan oluşur ve diğerlerine göre farklı fiyatlandırılır. Fiyata etki eden başka bir unsursa modellerin ayaklı ve ayaksız olmasıdır. Kek fanusu ayaklı olan modeller ayaksız olanlara göre farklı fiyatlarda olabilir.

Sunumların Vazgeçilmezi Şık Kek Fanusları Trendyol’da

Sunumların Vazgeçilmezi Şık Kek Fanusları Trendyol’da

Dikkat çekici sunumlar yaratmanın yanı sıra keklerinizi, pastalarınızı saklamak için de bir kek saklama fanusu alma ihtiyacı duyarsınız. Bunun nedeni özenle hazırlanan tatlıları bayatlamadan servis etme imkanına erişmek olur. Hem şık sunum hazırlamanızı sağlayacak hem de tatlılarınızı taze tutacak olan damalı kek fanusu ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Estetik kaygı yaşamayı ortadan kaldıran pasta tabaklı kek fanusu servis tabakları ile uyum içinde sunum yapmanıza imkan verir. Böylece masada uyumlu bir görsellik sergilemiş olursunuz. Sadece evlerde değil bazen piknik ya da akraba ziyaretlerine giderken kek fanusu kullanma ihtiyacı duyulur bunun için kek taşıma fanusu kullanabilirsiniz. Bu şekilde yiyecekleri dış etkilerden özenle koruyup görünümünü bozmadan taşımanın yanı sıra hava ile teması kesilerek bayatlaması da engellenir. Sunumların vazgeçilmez parçası olan çok fonksiyonlu kek fanusu modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.